Uitslagen THE NIGHT RUN FESTIVAL 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen THE NIGHT RUN FESTIVAL 2016 15-4-2016
THE NIGHT RUN FESTIVAL 2016 Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl
http://024sport.nl/tnrf/
15-4-2016


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - Totaal - Team klassement

                 UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT
17-04-2016 12:42                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         TEAM NIJMEGEN-NOORD             NIJMEGEN                                57:16
        1172  Weldu van Lent                  Nijmegen              1996      1e      18:27   32,520     1:50 
        1173  Filmon van Lent                 Nijmegen              1996      2e      18:39   32,172     1:51 
        1175  Robel van Lent                  Nijmegen              1996      3e      20:10   29,752     2:01 
        1178  Tseyabrhan van Lent             Nijmegen              1997      4e     (20:46)  28,892     2:04 
        1552  Samuel van Lent                 Nijmegen              1996      5e     (21:04)  28,481     2:06 
        1179  Eyob van Heumensoord            Nijmegen              1994     62e     (35:31)  16,893     3:33 
        1174  Habtom van Lent                 Nijmegen              1997    104e     (39:03)  15,365     3:54 
        1171  Sami van Lent                   Nijmegen              1997    124e     (40:42)  14,742     4:04 

    2         RIVERLAND HEALTHCENTRE          NIJMEGEN                              1:12:58
        1409  Bart Wolff                      Nijmegen              1999      9e      23:44   25,281     2:22 
        1332  Laurens Schakel                 Nijmegen              1978     10e      24:25   24,573     2:26 
        1326  Adrienne Bakker                 Nijmegen              1985     12e      24:49   24,177     2:28 
        1333  Jacolien Dondorp                Nijmegen              1989     13e     (24:58)  24,032     2:29 
        1410  Mark Wolff                      Nijmegen              1970     14e     (25:15)  23,762     2:31 
        1325  Hernany Hernandez               Nijmegen              1983     19e     (26:28)  22,670     2:38 
        1327  Mike Cobussen                   Nijmegen              1985     21e     (27:29)  21,831     2:44 
        1331  Amy Gernaat                     Nijmegen              1999     26e     (28:32)  21,028     2:51 
        1330  Co Peters                       Nijmegen              1981     29e     (29:06)  20,619     2:54 
        1328  Jill Cobussen                   Nijmegen              2000     57e     (33:35)  17,866     3:21 
        1132  Dionne Nova                     Nijmegen              1992    190e   (1:04:09)   9,353     6:24 

    3         TEAM BEKSE BRUGGENLOOP          NIJMEGEN                              1:18:37
        1195  Rik Geurts                      Vierlingsbeek         1992      7e      21:05   28,458     2:06 
        1083  Johan Jansen                    Vierlingsbeek         1977     16e      24:50   24,161     2:29 
        1095  Esther Buunen                   Vierlingsbeek         1969     59e      32:42   18,349     3:16 
        1160  Femke van Wijk                  Vierlingsbeek         1978    160e     (53:54)  11,132     5:23 
        1162  Rene van Wijk                   Vierlingsbeek         1969    173e     (58:04)  10,333     5:48 
        1455  Gijs Wijnhoven                  Vierlingsbeek         1978    198e   (1:11:48)   8,357     7:10 

    4         ADAPTICS                        NIJMEGEN                              1:19:00
         191  Finnola Busbridge               Boxtel                1987     11e      24:02   24,965     2:24 
         204  Astrid Roelofs                  Nijmegen              1988     22e      27:14   22,032     2:43 
         158  Maartje van Gelder              Nijmegen              1989     23e      27:44   21,635     2:46 
         261  Selke Pernot                    Nijmegen              1989     24e     (27:57)  21,467     2:47 
         185  Chiel van Kollenburg            Nijmegen              1984     38e     (28:47)  20,845     2:52 
         242  Hilde Berentschot               Schijndel             1978     30e     (29:40)  20,225     2:58 
         196  Sanne Buter                     Arnhem                1990     63e     (35:16)  17,013     3:31 

UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT 17-04-2016 12:42 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 5 TANDHEELKUNDIG CENTRUM BEUNING NIJMEGEN 1:19:06 433 Johan Oost Malden 1979 6e 21:24 28,037 2:08 436 Michael Godelaine Nijmegen 1987 15e 25:25 23,607 2:32 434 Tamar Steur Velp 1974 48e 32:17 18,585 3:13 438 Roxanne van Deenen Nijmegen 1993 125e (37:12) 16,129 3:43 435 Marion Kellendonk Wijchen 1964 136e (38:58) 15,398 3:53 440 Vera Udo Ewijk 1964 138e (39:02) 15,371 3:54 431 Corina Janse Groesbeek 1966 139e (39:03) 15,365 3:54 429 Bram Arets Nijmegen 1987 145e (45:37) 13,153 4:33 432 Jeannette ten Hagen Nijmegen 1970 171e (57:46) 10,387 5:46 439 Simone Barten Ewijk 1975 196e (1:12:22) 8,291 7:14 437 Peggy Jansen Beneden Leeuwen 1985 197e (1:12:23) 8,289 7:14 430 Brigitte van Koolwijk Ewijk 1966 199e (1:14:02) 8,104 7:24 6 NIJMEEGSE LOOPSCHOOL NIJMEGEN 1:23:15 536 Krista Willemse Lent 1985 18e 25:06 23,904 2:30 609 Peter Hildering Nijmegen 1963 27e 27:25 21,884 2:44 1234 Jasper Heisen Lent 1981 39e 30:44 19,523 3:04 1376 Sabine van Eldik Leuth 1984 40e (30:48) 19,481 3:04 837 Sander Lemmens Nijmegen 1978 41e (30:50) 19,459 3:05 56 Koen Schattner Malden 1965 49e (31:40) 18,947 3:10 216 Natalie Brockotter Lent 1976 55e (32:22) 18,538 3:14 139 Wenda Hendrickx Lent 1969 56e (32:24) 18,519 3:14 155 Patricia Theunissen Lent 1973 70e (35:30) 16,901 3:33 616 Jacqueline van Eenenaam Weurt 1964 133e (38:01) 15,783 3:48 1233 Trudy Pijman Lent 1983 134e (38:01) 15,783 3:48 74 Wendy Kunkeler Nijmegen 1970 135e (38:01) 15,783 3:48 1014 Martine ter Voert Lent 1977 144e (40:14) 14,913 4:01 124 Karlijn Marissink Lent 1977 142e (43:16) 13,867 4:19 270 Jolande Reyers Nijmegen 1977 167e (52:55) 11,339 5:17 1377 Rini de Wit Nijmegen 1950 194e (1:11:15) 8,421 7:07 7 THE TOSTI MAFFIA NIJMEGEN 1:27:55 1356 Martijn van der Meulen Nijmegen 1992 37e 26:58 22,250 2:41 1355 Sjoerd Maandag Nijmegen 1993 44e 27:41 21,674 2:46 1358 Nico Polak Doesburg 1992 82e 33:16 18,036 3:19 1357 Aneta Pierzchala Nijmegen 1991 110e (34:27) 17,417 3:26 8 MOTIV ICT SECURITY NIJMEGEN 1:30:00 776 Johan Calis Uithoorn 1969 28e 23:32 25,496 2:21 777 Bart Verheijden Amsterdam 1970 83e 33:14 18,054 3:19 780 Sander Rood Rotterdam 1991 84e 33:14 18,054 3:19 778 Ilona Hoogendoorn Harmelen 1975 119e (35:17) 17,005 3:31 773 Mariska Schoonderwoert Ijsselstein 1987 120e (35:17) 17,005 3:31 782 Yoni van Breukelen Utrecht 1984 121e (35:34) 16,870 3:33 771 Erik Verhoef Utrecht 1987 187e (59:57) 10,008 5:59 772 Christiaan Engelen Ijsselstein 1985 186e (59:58) 10,006 5:59
UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT 17-04-2016 12:42 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 AMBULANCE ATLETEN NIJMEGEN 1:30:30 502 Aico Gerritsen Westervoort 1978 47e 28:48 20,833 2:52 511 Petra Timmers Duiven 1966 54e 29:39 20,236 2:57 545 Fanny van Kesteren Elst Gld 1979 64e 32:03 18,721 3:12 509 Janinka Jansen Arnhem 1980 72e (33:45) 17,778 3:22 524 Judith van Suijdam Lobith 1969 93e (34:46) 17,258 3:28 513 Michaël Artz Dinxperlo 1974 118e (36:20) 16,514 3:38 503 Tom Robben Arnhem 1962 151e (47:31) 12,627 4:45 548 Bianca van der Sluijs Arnhem 1973 159e (52:47) 11,367 5:16 514 Jos Mauritz Opheusden 1986 176e (56:39) 10,591 5:39 506 Joost den Hertog Angerlo 1965 177e (56:54) 10,545 5:41 538 Eline Bruns Zevenaar 1986 170e (57:08) 10,502 5:42 539 Roy Jansen Duiven 1976 180e (1:01:45) 9,717 6:10 512 Diana Artz-Hendriks Dinxperlo 1970 191e (1:04:05) 9,363 6:24 10 MVR DAMES 1 NIJMEGEN 1:30:34 820 Noëlle Mijnen Nijmegen 1995 33e 30:11 19,879 3:01 873 Lisa Vallée Nijmegen 1994 35e 30:11 19,879 3:01 815 Jiske Peeters 's-Heerenberg 1995 34e 30:12 19,868 3:01 818 Nienke Gerridzen Beek gem Montferland 1994 36e (30:22) 19,759 3:02 11 THE PARTY ANIMALS NIJMEGEN 1:31:04 1261 Geo Dinnissen Heumen 1977 20e 25:20 23,684 2:32 1260 Garby Noij Heumen 1983 45e 30:43 19,533 3:04 1089 Norman Verweij Cuijk 1976 106e 35:01 17,135 3:30 1101 Kimberly Delissen Ewijk 1989 105e (35:02) 17,127 3:30 1111 Miranda Delissen Beuningen Gld 1966 152e (44:53) 13,368 4:29 12 LOOFIELDS RUNNERS NIJMEGEN 1:32:48 135 Marike Kupers Huissen 1975 61e 29:26 20,385 2:56 856 Wilma Elsebroek Bemmel 1977 65e 31:29 19,058 3:08 461 Sonja Broerse Arnhem 1977 71e 31:53 18,819 3:11 118 Elke de Jong Huissen 1980 78e (32:56) 18,219 3:17 109 Veronique Kramer Huissen 1977 79e (33:03) 18,154 3:18 101 Maree de Randamie Huissen 1980 107e (34:05) 17,604 3:24 148 Wendy Heufkens Arnhem 1985 103e (34:32) 17,375 3:27 114 Cristel Koek Huissen 1982 112e (35:08) 17,078 3:30 99 Chantal Derksen Huissen 1982 113e (35:10) 17,062 3:31 131 Nicole Spalburg Huissen 1983 114e (35:10) 17,062 3:31 103 Sandra van Dort Arnhem 1970 122e (35:35) 16,862 3:33 137 Ilja Melcherts Huissen 1974 123e (35:35) 16,862 3:33 104 Manon Wezendonk Huissen 1971 153e (44:26) 13,503 4:26 121 Marloes Bisseling Huissen 1982 154e (44:30) 13,483 4:27 13 RUNNING CHICKIES NIJMEGEN 1:35:43 642 Marieke Elbers Boxmeer 1984 46e 31:20 19,149 3:08 1088 Mireille van Es Gassel 1988 51e 32:10 18,653 3:13 240 Anouk Loeffen Cuijk 1984 52e 32:13 18,624 3:13
UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT 17-04-2016 12:42 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 14 RUN-D.A.M.C NIJMEGEN 1:36:49 892 Jeanine Leijser Nijmegen 1964 25e 28:31 21,040 2:51 753 Arjanka Bandstra Nijmegen 1987 92e 34:08 17,578 3:24 755 Marcel van Bergen Wijchen 1973 97e 34:10 17,561 3:25 813 Falco Lievaart Abbega 1992 94e (34:11) 17,552 3:25 794 Ricardo Soekhoe Cuijk 1972 95e (34:11) 17,552 3:25 838 Jelena Berghuis Nijmegen 1994 96e (34:12) 17,544 3:25 15 CARPE NOCTEM NIJMEGEN 1:37:44 965 Corrado Ruta Malden 1969 50e 30:39 19,576 3:03 713 Nienke Janssen Wijchen 1977 68e 32:59 18,191 3:17 964 Sandra Ruta Malden 1971 69e 34:06 17,595 3:24 70 Stephanie Wolff Nijmegen 1960 85e (34:18) 17,493 3:25 377 Sandra Stoffels Kekerdom 1961 89e (34:19) 17,484 3:25 714 Daniëlle Eilander Wijchen 1978 74e (34:42) 17,291 3:28 696 Angelique Tang Wijchen 1975 98e (35:35) 16,862 3:33 675 Erik Marssen Nijmegen 1962 165e (53:58) 11,118 5:23 370 Van Ben Gelder Nijmegen 1967 168e (54:53) 10,932 5:29 16 ANGELS OF LIGHT NIJMEGEN 1:38:31 1115 Tu-Anh Bui Malden 1978 75e 32:49 18,283 3:16 1080 Desiree Damming Lent 1988 76e 32:51 18,265 3:17 1119 Lesly Robledo Tinahui Nijmegen 1981 77e 32:51 18,265 3:17 17 DE WOLF IS LOS NIJMEGEN 1:38:56 1320 Mark Deuss Malden 1972 43e 27:38 21,713 2:45 854 Saskia Bastings-Pronk Nijmegen 1975 102e 34:26 17,425 3:26 868 Sanne de Bruijn Nijmegen 1984 129e 36:52 16,275 3:41 862 Muriel Deuss Nijmegen 1974 130e (37:17) 16,093 3:43 861 Gina Lootsma Nijmegen 1974 116e (39:00) 15,385 3:54 874 Tamara Scherpenborg Nijmegen 1971 148e (46:22) 12,940 4:38 18 DE TIRELESS TEACHERS NIJMEGEN 1:41:57 448 Désiree Kraaij Westervoort 1982 87e 33:59 17,656 3:23 445 Mije Waterberg Huissen 1983 88e 33:59 17,656 3:23 527 Nick Zweers Holten 1989 90e 33:59 17,656 3:23 449 Roger Coolen Drempt 1974 91e (33:59) 17,656 3:23 443 Loes klein Ikink Arnhem 1981 86e (34:00) 17,647 3:24 19 THE PINK LADY’S NIJMEGEN 1:42:09 525 Janine Carels Almere 1980 66e 33:30 17,910 3:21 329 Carola Evers Almere 1982 67e 33:31 17,902 3:21 305 Daphne van Wissen Heesch 1982 73e 35:08 17,078 3:30 298 Ellen Beijer Grave 1982 111e (36:55) 16,253 3:41 20 WIFIT NIJMEGEN 1:46:00 380 Lise Janssen Groesbeek Molenhoek Lb 1996 108e 35:10 17,062 3:31 378 Vera Franssen Molenhoek Lb 1996 109e 35:12 17,045 3:31 1254 Maud Tromp Herpen 1994 115e 35:38 16,838 3:33
UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT 17-04-2016 12:42 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 21 TEAM RAP OP STAP NIJMEGEN 1:50:21 821 Carlyn Kouwenberg Nijmegen 1991 17e 25:51 23,211 2:35 872 Teun Heister Berghem 1991 128e 41:19 14,522 4:07 799 Anne van Loon Oss 1991 140e 43:11 13,894 4:19 824 Ward Heij Oss 1991 147e (46:52) 12,802 4:41 22 LAUFTREFF XANTEN NIJMEGEN 1:54:42 1168 Margret Roß Xanten 1961 99e 38:13 15,700 3:49 1167 Cornelia Sommer Xanten 1954 100e 38:14 15,693 3:49 1169 Hermann Sommer Xanten 1953 101e 38:15 15,686 3:49 1166 Stefanie van Dick Uedem 1985 126e (40:20) 14,876 4:02 1170 Claudia Lehmkuhl Xanten 1979 127e (40:21) 14,870 4:02 23 TIME FLIES NIJMEGEN 2:18:49 691 Charlotte Kiprianidis Oss 1973 53e 32:08 18,672 3:12 717 Jeanine Langens Oss 1972 157e 51:21 11,685 5:08 887 Bianca Verbon Oss 1973 162e 55:20 10,843 5:32 700 Daniëlle van Tilburg Oss 1979 172e (57:31) 10,432 5:45 24 RUNNING TEAM BERNHEZE NIJMEGEN 2:34:50 173 Willem van den Hout Heesch 1968 143e 44:27 13,498 4:26 1597 Arianne van der Lee Nistelrode 1971 164e 55:11 10,873 5:31 556 Joost van der Lee Nistelrode 1976 163e 55:12 10,870 5:31 147 Annelou van Noort Heesch 1974 175e (1:00:00) 10,000 6:00 177 Cindy van den Hurk Heesch 1974 174e (1:00:01) 9,997 6:00 25 OVERWAAL NIJMEGEN 2:36:20 1404 Boris van Passel Nijmegen 1972 146e 46:01 13,039 4:36 1367 Anneke Bruinsma Lent 1984 161e 54:11 11,074 5:25 1375 Elle van Kuijk Nijmegen 1960 166e 56:08 10,689 5:36 26 MOUNT EN VALLEY GIRLS NIJMEGEN 2:38:12 920 Manou Lennertz Berg en Dal 1975 58e 32:03 18,721 3:12 928 Inge Bastiaanssen Berg en Dal 1974 184e 1:03:04 9,514 6:18 927 Janneke van Aalst Berg en Dal 1976 183e 1:03:05 9,511 6:18 933 Martine Legtenberg Berg en Dal 1970 185e (1:03:05) 9,511 6:18 27 TEAM ESTIVANT NIJMEGEN 2:40:54 1212 Wouter Hoppener Nijmegen 1986 150e 47:06 12,739 4:42 681 Ruud Wijnen Mook 1980 149e 47:07 12,734 4:42 574 Fleur Henkes Nijmegen 1983 192e 1:06:41 8,998 6:40 1338 Guido van Schagen Nijmegen 1973 193e (1:06:41) 8,998 6:40 28 DE DUBBELLIKKERS NIJMEGEN 2:41:11 251 Joep van den Hoogen Nijmegen 1988 156e 49:55 12,020 4:59 238 Tim Lieskamp Nijmegen 1980 158e 51:27 11,662 5:08 245 Kim van Miert Nijmegen 1989 178e 59:49 10,031 5:58 250 Feija vd Hoogen-Harbers Nijmegen 1979 179e (59:49) 10,031 5:58
UITSLAGENLIJST - TOTAAL - TEAM KLASSEMENT 17-04-2016 12:42 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 29 DE ANTI-LOPEN NIJMEGEN 2:48:03 1150 Michiel Gudde Amsterdam 1985 155e 48:48 12,295 4:52 1148 Saskia Gudde Nijmegen 1994 169e 56:19 10,654 5:37 792 Carlijn Heijink Nijmegen 1991 182e 1:02:56 9,534 6:17 1151 Marije Heijink Amsterdam 1989 181e (1:02:57) 9,531 6:17 30 SLAP GEOUWEHOER NIJMEGEN 3:09:02 764 Gijs Liefrink Eindhoven 1996 188e 1:00:41 9,887 6:04 884 Rick Arts Escharen 1996 189e 1:00:43 9,882 6:04 472 Pim van Schayik Nijmegen 1992 195e 1:07:38 8,871 6:45 TIMOR TRIMCLUB NIJMEGEN DNF 1362 Ran Troost Nijmegen 1988 31e (28:33) 21,016 2:51 1361 Sandro Triches Nijmegen 1994 32e (28:34) 21,004 2:51 SAVAFUNRUN NIJMEGEN DNF 606 Carolien Groot Hoorn Nh 1989 81e (35:34) 16,870 3:33 605 Marian Pekel Ede Gld 1982 80e (35:35) 16,862 3:33 D'RAN GIRLS NIJMEGEN DNF 762 Jolanda van Barneveld Lobith 1961 131e (40:14) 14,913 4:01 816 Sandra Hubers Doetinchem 1978 132e (40:14) 14,913 4:01 INEFFICIËNTE ARITMISCHE VEELVR NIJMEGEN DNF 571 Erik Verleg Nijmegen 1992 8e (23:10) 25,899 2:19 600 Cees Schonenberg Nijmegen 1989 137e (42:34) 14,096 4:15 DANOONTJE POWERRR! NIJMEGEN DNF 1253 Lulu Ling Boxmeer 1998 42e (30:34) 19,629 3:03 823 Dionne van de Wiel Vianen Nb 1998 141e (42:05) 14,257 4:12 LAZY LADIES NIJMEGEN DNF 294 Lynn Franssen Nijmegen 1992 60e (34:21) 17,467 3:26 RIVERLAND HEALTHCENTRE NIJMEGEN DNF 1582 Joanna Allen Nijmegen 1987 117e (36:40) 16,364 3:40