Uitslagen Voorjaarsloop 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorjaarsloop 2016 6-3-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Coen de Wit Arnhem Nederland 17:03 17:03
2 Dave Rost Groesbeek Nederland 17:18 17:18
3 Jury Claassen Groesbeek Nederland 17:25 17:25
4 Guido Engelen Zevenaar Nederland 17:26 17:26
5 Remco Wieskamp Nijmegen Nederland 18:14 18:14

10 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Martijn Beurskens Nijmegen Nederland 33:49 33:49
2 Raymond van Benthum Cuijk Nederland 36:30 36:30
3 Stan Fijnout Griekenland Nederland 37:29 37:29
4 Chanmari Koolen Wageningen Nederland 37:51 37:51
5 Chris Henet Bemmel Nederland 37:56 37:56

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:37 2:37
2 Yannick van der Hoeven Oosterhout Gld Nederland 2:43 2:43
3 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:45 2:45
4 Ties Akkerman Bemmel Nederland 2:51 2:51
5 Thomas Lijnkamp Dieren Nederland 2:52 2:52

Jeugd 1500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Merijn Hardeman Angeren Nederland 5:54 5:54
2 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 5:59 5:59
3 Zion van Eldik Gendt Nederland 6:06 6:06
4 Rowdy Aartsen Arnhem Nederland 6:06 6:06
5 Cas Polman Haalderen Nederland 6:27 6:27

Top 5 uitslagen

5 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Coen de Wit Arnhem Nederland 17:03 17:03
2 Dave Rost Groesbeek Nederland 17:18 17:18
3 Jury Claassen Groesbeek Nederland 17:25 17:25
4 Guido Engelen Zevenaar Nederland 17:26 17:26
5 Remco Wieskamp Nijmegen Nederland 18:14 18:14

10 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Martijn Beurskens Nijmegen Nederland 33:49 33:49
2 Raymond van Benthum Cuijk Nederland 36:30 36:30
3 Stan Fijnout Griekenland Nederland 37:29 37:29
4 Chanmari Koolen Wageningen Nederland 37:51 37:51
5 Chris Henet Bemmel Nederland 37:56 37:56

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:37 2:37
2 Yannick van der Hoeven Oosterhout Gld Nederland 2:43 2:43
3 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:45 2:45
4 Ties Akkerman Bemmel Nederland 2:51 2:51
5 Thomas Lijnkamp Dieren Nederland 2:52 2:52

Jeugd 1500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Merijn Hardeman Angeren Nederland 5:54 5:54
2 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 5:59 5:59
3 Zion van Eldik Gendt Nederland 6:06 6:06
4 Rowdy Aartsen Arnhem Nederland 6:06 6:06
5 Cas Polman Haalderen Nederland 6:27 6:27

   Alle uitslagen

5 km.loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 km.loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 mtr

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.