Uitslagen Berdenvoorjaarsloop 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Berdenvoorjaarsloop 2016 28-2-2016

Berdenvoorjaarsloop 2016 Venlo

[email protected]
http://www.berdenvoorjaarsloop.nl
28-2-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Jeugdloop 1: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Daan Boonhof Tegelen Nederland 2:20 2:20
2 Levi Verstappen Venlo Nederland 2:22 2:21
3 Yorick Maat Venlo Nederland 2:28 2:27
4 Yfke van den Ham Venlo Nederland 2:30 2:28
5 Izzie Schreurs Venlo Nederland 2:33 2:31

Jeugdloop 2: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nadia de Groot Venlo Nederland 1:53 1:53
2 Benjamin Gubbels Steyl Nederland 1:57 1:57
3 Jikke Halferkamps Tegelen Nederland 2:10 2:10
4 Ravi Classen Venlo Nederland 2:13 2:12
5 Fenna Koppers Venlo Nederland 2:14 2:14

Jeugdloop 3: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sem Schoenmakers Venlo Nederland 1:58 1:55
2 Manuel Assel Venlo Nederland 2:02 2:00
3 Finn Deenen Venlo Nederland 2:03 2:00
4 Anouck Lamers Venlo Nederland 2:06 2:03
5 Kane Mafficioli del Casteletto Venlo Nederland 2:06 2:03

Jeugdloop 4: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bente Jacobs Tegelen Nederland 4:12 4:05
2 Karsten de Groot Venlo Nederland 4:13 4:06
3 Lucas Vergeldt Venlo Nederland 4:13 4:06
4 Max Hutjens Venlo Nederland 4:13 4:06
5 Milan Voss Venlo Nederland 4:27 4:19

Jeugdloop 5: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Aron van Rijn Tegelen Nederland 3:55 3:55
2 Dorus Boddaert Venlo Nederland 3:57 3:56
3 Thomas Aerdts Tegelen Nederland 4:01 4:00
4 Arjen Hepburn Venlo Nederland 4:11 4:10
5 Tuur Simons Belfeld Nederland 4:13 4:13

Jeugdloop 6: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lynn Behnke Belfeld Nederland 3:53 3:50
2 Rik Janissen Venlo Nederland 3:54 3:53
3 Joep Berkers Venlo Nederland 3:57 3:55
4 Nick Steeghs Tegelen Nederland 4:03 4:00
5 Bjorn Vervoort Kessel Lb Nederland 4:07 4:05

Jeugdloop 7: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jip Janissen Belfeld Nederland 3:26 3:26
2 Luca Orval Steyl Nederland 3:32 3:32
3 Rik Peeters Venlo Nederland 3:46 3:45
4 Oscar Leenders Venlo Nederland 3:46 3:46
5 Lina Vercoulen Venlo Nederland 3:52 3:52

4 kilometer (va

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milco Hahury Delft Nederland 13:15 13:11
2 Sjors Thielen Venray Nederland 13:21 13:18
3 Job Dusch Reuver Nederland 13:26 13:23
4 Rik van der Sterren Reuver Nederland 13:37 13:34
5 Finn Timmermans Arcen Nederland 14:00 13:56

Scholierenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jesper Vervoort Kessel Lb Nederland 14:23 14:20
2 Daniël van Tetering Cuijk Nederland 15:07 15:06
3 Maarten van Aken Tegelen Nederland 15:36 15:31
4 Thijs Vermeulen Venray Nederland 15:52 15:48
5 Niels Peeters Baarlo Lb Nederland 16:01 15:55

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pien Keulstra Sittard Nederland
2 Menno Koolhaas Sittard Nederland 23:32 23:31
3 Marco Van der Stel Sittard Nederland 23:32 23:31
4 Mark van Kessel Venlo Nederland 24:28 24:27
5 Rik Heijnen Venlo Nederland 24:53 24:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Henny Langerak Venlo Nederland
2 Tecle Mekonen Venlo Nederland 48:13 48:10 23:41 24:32
3 Leon Hendrikx Grubbenvorst Nederland 52:01 51:58 25:37 26:24
4 Andy Leliaert Niel-bij-As Belgie 52:13 52:09 25:43 26:30
5 Bastian Siemes Süchteln Duitsland 54:41 54:36 27:26 27:16

Top 5 uitslagen

Jeugdloop 1: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Daan Boonhof Tegelen Nederland 2:20 2:20
2 Levi Verstappen Venlo Nederland 2:22 2:21
3 Yorick Maat Venlo Nederland 2:28 2:27
4 Yfke van den Ham Venlo Nederland 2:30 2:28
5 Izzie Schreurs Venlo Nederland 2:33 2:31

Jeugdloop 2: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nadia de Groot Venlo Nederland 1:53 1:53
2 Benjamin Gubbels Steyl Nederland 1:57 1:57
3 Jikke Halferkamps Tegelen Nederland 2:10 2:10
4 Ravi Classen Venlo Nederland 2:13 2:12
5 Fenna Koppers Venlo Nederland 2:14 2:14

Jeugdloop 3: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sem Schoenmakers Venlo Nederland 1:58 1:55
2 Manuel Assel Venlo Nederland 2:02 2:00
3 Finn Deenen Venlo Nederland 2:03 2:00
4 Anouck Lamers Venlo Nederland 2:06 2:03
5 Kane Mafficioli del Casteletto Venlo Nederland 2:06 2:03

Jeugdloop 4: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bente Jacobs Tegelen Nederland 4:12 4:05
2 Karsten de Groot Venlo Nederland 4:13 4:06
3 Lucas Vergeldt Venlo Nederland 4:13 4:06
4 Max Hutjens Venlo Nederland 4:13 4:06
5 Milan Voss Venlo Nederland 4:27 4:19

Jeugdloop 5: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Aron van Rijn Tegelen Nederland 3:55 3:55
2 Dorus Boddaert Venlo Nederland 3:57 3:56
3 Thomas Aerdts Tegelen Nederland 4:01 4:00
4 Arjen Hepburn Venlo Nederland 4:11 4:10
5 Tuur Simons Belfeld Nederland 4:13 4:13

Jeugdloop 6: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lynn Behnke Belfeld Nederland 3:53 3:50
2 Rik Janissen Venlo Nederland 3:54 3:53
3 Joep Berkers Venlo Nederland 3:57 3:55
4 Nick Steeghs Tegelen Nederland 4:03 4:00
5 Bjorn Vervoort Kessel Lb Nederland 4:07 4:05

Jeugdloop 7: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jip Janissen Belfeld Nederland 3:26 3:26
2 Luca Orval Steyl Nederland 3:32 3:32
3 Rik Peeters Venlo Nederland 3:46 3:45
4 Oscar Leenders Venlo Nederland 3:46 3:46
5 Lina Vercoulen Venlo Nederland 3:52 3:52

4 kilometer (va

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milco Hahury Delft Nederland 13:15 13:11
2 Sjors Thielen Venray Nederland 13:21 13:18
3 Job Dusch Reuver Nederland 13:26 13:23
4 Rik van der Sterren Reuver Nederland 13:37 13:34
5 Finn Timmermans Arcen Nederland 14:00 13:56

Scholierenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jesper Vervoort Kessel Lb Nederland 14:23 14:20
2 Daniël van Tetering Cuijk Nederland 15:07 15:06
3 Maarten van Aken Tegelen Nederland 15:36 15:31
4 Thijs Vermeulen Venray Nederland 15:52 15:48
5 Niels Peeters Baarlo Lb Nederland 16:01 15:55

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pien Keulstra Sittard Nederland
2 Menno Koolhaas Sittard Nederland 23:32 23:31
3 Marco Van der Stel Sittard Nederland 23:32 23:31
4 Mark van Kessel Venlo Nederland 24:28 24:27
5 Rik Heijnen Venlo Nederland 24:53 24:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Henny Langerak Venlo Nederland
2 Tecle Mekonen Venlo Nederland 48:13 48:10 23:41 24:32
3 Leon Hendrikx Grubbenvorst Nederland 52:01 51:58 25:37 26:24
4 Andy Leliaert Niel-bij-As Belgie 52:13 52:09 25:43 26:30
5 Bastian Siemes Süchteln Duitsland 54:41 54:36 27:26 27:16

   Alle uitslagen

Jeugdloop 1: 50

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 2: 50

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 3: 50

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 4: 10

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 5: 10

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 6: 10

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 7: 10

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

4 kilometer (va

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Scholierenloop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

7.5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

15 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.