Uitslagen Baggerloop 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Baggerloop 2016 6-3-2016

Baggerloop 2016 Didam

[email protected]
http://bagger.baggerloop.nl
6-3-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

Wedstrijdloop 6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bram Ottenhof Arnhem Nederland 25:54 25:54
2 Pepijn Tesser Nijmegen Nederland 26:18 26:18
3 JUrgen Thijssen Didam Nederland 27:13 27:13
4 Rene Nijman Goor Nederland 27:28 27:28
5 Tom Hulkenberg Zevenaar Nederland 27:56 27:56

Jeugdloop 1.5 k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijs Nijman Goor Nederland 8:55 8:55
2 Jay Scheffer ARGO Nederland 9:00 9:00
3 Twan Vossebelt Rijssen Nederland 9:04 9:04
4 Ties Stevering Lobith Nederland 9:21 9:21
5 Maarten van Heerikhuize Nederhemert Nederland 9:31 9:31

Wedstrijdloop 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Heinz van Dongen - Nederland 51:23 51:23
2 Wim van Hilst Steenderen Nederland 52:33 52:33
3 Mark Groeneweg - Nederland 53:06 53:06
4 Thom van Cappellen Zelhem Nederland 53:26 53:26
5 Peter Rutjes Didam Nederland 54:02 54:02

Jeugdloop 3 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ruben Garretsen - Nederland 15:03 15:03
2 Niek Nijman Goor Nederland 15:25 15:25
3 Tim Waudel - Nederland 15:47 15:47
4 Kevin Feiken Didam Nederland 16:19 16:19
5 Fay-rose Meijer Babberich Nederland 16:43 16:43

Top 5 uitslagen

Wedstrijdloop 6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bram Ottenhof Arnhem Nederland 25:54 25:54
2 Pepijn Tesser Nijmegen Nederland 26:18 26:18
3 JUrgen Thijssen Didam Nederland 27:13 27:13
4 Rene Nijman Goor Nederland 27:28 27:28
5 Tom Hulkenberg Zevenaar Nederland 27:56 27:56

Jeugdloop 1.5 k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijs Nijman Goor Nederland 8:55 8:55
2 Jay Scheffer ARGO Nederland 9:00 9:00
3 Twan Vossebelt Rijssen Nederland 9:04 9:04
4 Ties Stevering Lobith Nederland 9:21 9:21
5 Maarten van Heerikhuize Nederhemert Nederland 9:31 9:31

Wedstrijdloop 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Heinz van Dongen - Nederland 51:23 51:23
2 Wim van Hilst Steenderen Nederland 52:33 52:33
3 Mark Groeneweg - Nederland 53:06 53:06
4 Thom van Cappellen Zelhem Nederland 53:26 53:26
5 Peter Rutjes Didam Nederland 54:02 54:02

Jeugdloop 3 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ruben Garretsen - Nederland 15:03 15:03
2 Niek Nijman Goor Nederland 15:25 15:25
3 Tim Waudel - Nederland 15:47 15:47
4 Kevin Feiken Didam Nederland 16:19 16:19
5 Fay-rose Meijer Babberich Nederland 16:43 16:43

   Alle uitslagen

Wedstrijdloop 6

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 1.5 k

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Wedstrijdloop 1

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugdloop 3 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.