Uitslagen Santarun Arnhem 2015

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Santarun Arnhem 2015 18-12-2015

Santarun Arnhem 2015 Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.santarunarnhem.nl
18-12-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen van Loon Apeldoorn Nederland 19:48 19:41
2 Jeroen Arts Velp Nederland 20:25 20:16
3 Jeroen Wenting Arnhem Nederland 20:48 20:48
4 Donny Veenbergen Arnhem Nederland 20:49 20:47
5 Edmar Bos Arnhem Nederland 21:11 21:10

2.5Km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jawad Tlemsser Arnhem Nederland 8:04 8:03
2 Paolo Modica Rheden Nederland 9:55 9:55
3 Machiel Wentink Rheden Nederland 11:11 11:08
4 Tari Simonis Arnhem Nederland 12:13 11:30
5 Alet Ludwig Westervoort Nederland 12:14 11:31

Top 5 uitslagen

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen van Loon Apeldoorn Nederland 19:48 19:41
2 Jeroen Arts Velp Nederland 20:25 20:16
3 Jeroen Wenting Arnhem Nederland 20:48 20:48
4 Donny Veenbergen Arnhem Nederland 20:49 20:47
5 Edmar Bos Arnhem Nederland 21:11 21:10

2.5Km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jawad Tlemsser Arnhem Nederland 8:04 8:03
2 Paolo Modica Rheden Nederland 9:55 9:55
3 Machiel Wentink Rheden Nederland 11:11 11:08
4 Tari Simonis Arnhem Nederland 12:13 11:30
5 Alet Ludwig Westervoort Nederland 12:14 11:31

   Alle uitslagen

Verwijder filter

2.5km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 225 Jawad Tlemsser Arnhem Nederland 8:04 8:03 M2.5
2 123 Paolo Modica Rheden Nederland 9:55 9:55 M2.5
3 124 Machiel Wentink Rheden Nederland 11:11 11:08 M2.5
4 139 Tari Simonis Arnhem Nederland 12:13 11:30 V2.5
5 105 Alet Ludwig Westervoort Nederland 12:14 11:31 V2.5
6 194 Lucia Bakker Arnhem Nederland 12:18 12:15 V2.5
7 191 Teun Bauhuis Aalten Nederland 12:19 11:53 M2.5
8 190 Koen Schaap Arnhem Nederland 12:19 11:52 M2.5
9 11 Brid van Waardenburg Winterswijk Nederland 12:20 11:54 V2.5
10 7 Bastiënne Oonk Winterswijk Nederland 12:59 12:33 V2.5
11 125 Jan van Aartsen Rheden Nederland 13:04 13:03 M2.5
12 46 Bonne Leeuwenkuijl Utrecht Nederland 13:15 12:44 M2.5
13 47 Reinout Leeuwenkuijl Utrecht Nederland 13:16 12:46 M2.5
14 208 Chune Huijbregts Arnhem Nederland 13:23 13:17 V2.5
15 76 Nik van Eck Arnhem Nederland 13:25 12:39 M2.5
16 116 Owen van Ingen Arnhem Nederland 13:28 12:40 V2.5
17 137 Milosz Rogacz Rheden Nederland 13:39 13:00 M2.5
18 113 Jesse Jansen Arnhem Nederland 13:55 13:08 V2.5
19 115 Landon van Ingen Arnhem Nederland 13:55 13:08 V2.5
20 134 Sef Neijens Rheden Nederland 13:56 13:53 M2.5
21 133 Iet Fokke Rheden Nederland 13:56 13:53 V2.5
22 151 Jan Nauta Holten Nederland 13:58 13:55 M2.5
23 219 Casper Overgoor Huissen Nederland 14:07 13:54 M2.5
24 188 Kelsey Kehren Arnhem Nederland 14:17 13:44 V2.5
25 121 Bart Voermans Rheden Nederland 14:20 14:19 M2.5
26 118 Isis Lentjes Arnhem Nederland 14:28 13:38 V2.5
27 117 Sabrina Lentjes Arnhem Nederland 14:28 13:37 V2.5
28 128 Piotr Kowalski Rheden Nederland 14:31 13:51 M2.5
29 132 Toine Frazer Rheden Nederland 14:40 14:38 M2.5
30 220 Merle Seesink Huissen Nederland 15:00 14:47 V2.5
31 114 Brianne van Ingen Arnhem Nederland 15:25 14:35 V2.5
32 218 Bram Seesink Huissen Nederland 15:36 15:23 M2.5
33 127 Leo Peeters Rheden Nederland 16:24 15:40 M2.5
34 8 Loes Knaapen Nijmegen Nederland 16:26 16:08 V2.5
35 52 Iris van Osch Utrecht Nederland 16:26 16:08 V2.5
36 9 Anniek Franken Nijmegen Nederland 16:26 16:10 V2.5
37 120 Jacklyn Seegers Arnhem Nederland 16:29 15:55 M2.5
38 119 Barry Seegers Arnhem Nederland 16:29 15:55 M2.5
39 57 Koen Stokkel Huissen Nederland 16:30 15:44 M2.5
40 122 Rutger Zegveld Rheden Nederland 16:39 16:37 M2.5
41 161 Alex Thomassen Veenendaal Nederland 16:55 16:26 M2.5
42 94 Daan van Ast Warnsveld Nederland 16:55 16:26 M2.5
43 44 Martine Becks Huissen Nederland 17:15 16:46 V2.5
44 103 Mago Blom Oosterbeek Nederland 17:16 16:45 V2.5
45 42 Femke van der Horst Huissen Nederland 17:16 16:48 V2.5
46 43 Thieme Kuchta Huissen Nederland 17:16 16:45 V2.5
47 143 Sanne Smits Zevenaar Nederland 17:27 17:23 V2.5
48 193 Sandra Bakker Arnhem Nederland 18:03 18:00 V2.5
49 131 Mijke Overmaat Rheden Nederland 18:16 17:38 V2.5
50 25 Anne Verwer Arnhem Nederland 18:37 18:12 V2.5
51 28 Lisanne Poelstra Arnhem Nederland 18:38 18:12 V2.5
52 130 Shelley Ooi Lay Rheden Nederland 19:24 18:39 V2.5
53 32 Tessa Tiemessen Didam Nederland 19:37 19:19 V2.5
54 19 Nadia de Bruin Didam Nederland 19:38 19:20 V2.5
55 26 Lynn Janssen Arnhem Nederland 19:44 19:18 V2.5
56 24 Puck Driessen Arnhem Nederland 19:46 19:20 V2.5
57 179 Carine Berendsen Arnhem Nederland 19:48 19:08 V2.5
58 63 Agi Bijvank Laag-Soeren Nederland 20:35 20:15 V2.5
59 64 Ronald Bijvank Laag-Soeren Nederland 20:35 20:15 M2.5
60 65 Shanna Bijvank Laag-Soeren Nederland 20:36 20:36 V2.5
61 207 Stan van der Meulen Velp Nederland 22:27 21:32 M2.5
62 211 Jeroen Achterkamp Westervoort Nederland 22:27 21:33 M2.5
63 81 Rory Smal Tiel Nederland 26:28 25:51 M2.5
64 82 Rick Teunissen Tiel Nederland 26:29 25:51 M2.5
65 112 Germaine Jansen Arnhem Nederland 28:02 27:13 V2.5
66 217 Rick Stefens Hoenderloo Nederland 29:04 28:41 M2.5
67 216 Esther Goossens Hoenderloo Nederland 29:04 29:04 V2.5
68 38 Luit Ernst Arnhem Nederland 29:07 28:15 V2.5
69 37 Sophie Kieftenbelt Arnhem Nederland 29:07 28:16 V2.5
70 226 Kim Shaikh Vijfhuizen Nederland 29:25 29:25 V2.5
71 149 Mariëlle Lassche Arnhem Nederland 32:18 31:28 V2.5
72 147 Judith Holzmann Arnhem Nederland 32:21 31:34 V2.5
73 146 Liza Kruisselbrink Arnhem Nederland 32:21 31:33 V2.5
74 222 Koen Smit Nijmegen Nederland 33:31 32:34 M2.5
75 227 Sjaan Omen Nijmegen Nederland 33:56 32:57 V2.5
76 138 Pawel Wojtkowiak Rheden Nederland 35:29 35:29 M2.5

5km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2.5Km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.