Uitslagen Voorjaarsloop 2014

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorjaarsloop 2014 2-3-2014

Voorjaarsloop 2014 Bemmel

[email protected]

2-3-2014


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ruth van der Meijden Groesbeek Nederland 35:11 35:11
2 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:05 37:05
3 Alma Harskamp Nederland 38:10 38:10
4 René Roelofs Angeren Nederland 38:44 38:44
5 Jacques Wouda Beek-Ubbergen Nederland 39:04 39:04

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Guus Beking Zutphen Nederland 16:35 16:35
2 Jurgen Claassen Groesbeek Nederland 18:10 18:10
3 Roy Gregoire Elst Gld Nederland 18:26 18:26
4 Linda Ooms Dieren Nederland 18:28 18:28
5 Peter-Jan Mol Molenhoek Lb Nederland 18:36 18:36

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:22 5:22
2 Lucien Vermeulen Tiel Nederland 5:52 5:52
3 Jordy Gielingh Bemmel Nederland 6:00 6:00
4 Glenn Wannet Haalderen Nederland 6:05 6:05
5 Daan Baumann Driel Nederland 6:06 6:06

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:23 2:23
2 Nout Tates Haalderen Nederland 2:48 2:48
3 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:48 2:48
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:53 2:53
5 Ruben van Aalst Bemmel Nederland 2:56 2:56

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ruth van der Meijden Groesbeek Nederland 35:11 35:11
2 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:05 37:05
3 Alma Harskamp Nederland 38:10 38:10
4 René Roelofs Angeren Nederland 38:44 38:44
5 Jacques Wouda Beek-Ubbergen Nederland 39:04 39:04

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Guus Beking Zutphen Nederland 16:35 16:35
2 Jurgen Claassen Groesbeek Nederland 18:10 18:10
3 Roy Gregoire Elst Gld Nederland 18:26 18:26
4 Linda Ooms Dieren Nederland 18:28 18:28
5 Peter-Jan Mol Molenhoek Lb Nederland 18:36 18:36

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:22 5:22
2 Lucien Vermeulen Tiel Nederland 5:52 5:52
3 Jordy Gielingh Bemmel Nederland 6:00 6:00
4 Glenn Wannet Haalderen Nederland 6:05 6:05
5 Daan Baumann Driel Nederland 6:06 6:06

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:23 2:23
2 Nout Tates Haalderen Nederland 2:48 2:48
3 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:48 2:48
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:53 2:53
5 Ruben van Aalst Bemmel Nederland 2:56 2:56

   Alle uitslagen

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run 700 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.