Uitslagen Voorjaarsloop 2015

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorjaarsloop 2015 1-3-2015

Voorjaarsloop 2015 Bemmel

[email protected]

1-3-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tom van Beusekom Duiven Nederland 18:21 18:21
2 Dennis Bast Wageningen Nederland 18:37 18:37
3 Pim Tolmeijer Arnhem Nederland 18:56 18:56
4 Rens Verboeket Nijmegen Nederland 19:02 19:02
5 Mark Meuwsen Haalderen Nederland 19:04 19:04

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ferry Schreven Druten Nederland 36:21 36:21
2 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 36:30 36:30
3 Joshue Bergervoet Arnhem Nederland 37:15 37:15
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:30 37:30
5 Peter Engelberts Opheusden Nederland 37:40 37:40

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:48 2:48
2 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:52 2:52
3 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:56 2:56
4 Ties Akkerman Bemmel Nederland 3:05 3:05
5 Yvo Takken Bemmel Nederland 3:12 3:12

Jeugd 1500 mete

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jens Gerrits Wijchen Nederland 5:13 5:13
2 Aron Folkersma Arnhem Nederland 5:40 5:40
3 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 6:22 6:22
4 Zion van Eldik Gendt Nederland 6:30 6:30
5 Wies Polman Haalderen Nederland 6:47 6:47

Top 5 uitslagen

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tom van Beusekom Duiven Nederland 18:21 18:21
2 Dennis Bast Wageningen Nederland 18:37 18:37
3 Pim Tolmeijer Arnhem Nederland 18:56 18:56
4 Rens Verboeket Nijmegen Nederland 19:02 19:02
5 Mark Meuwsen Haalderen Nederland 19:04 19:04

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ferry Schreven Druten Nederland 36:21 36:21
2 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 36:30 36:30
3 Joshue Bergervoet Arnhem Nederland 37:15 37:15
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:30 37:30
5 Peter Engelberts Opheusden Nederland 37:40 37:40

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:48 2:48
2 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:52 2:52
3 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:56 2:56
4 Ties Akkerman Bemmel Nederland 3:05 3:05
5 Yvo Takken Bemmel Nederland 3:12 3:12

Jeugd 1500 mete

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jens Gerrits Wijchen Nederland 5:13 5:13
2 Aron Folkersma Arnhem Nederland 5:40 5:40
3 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 6:22 6:22
4 Zion van Eldik Gendt Nederland 6:30 6:30
5 Wies Polman Haalderen Nederland 6:47 6:47

   Alle uitslagen

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 mete

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.