Uitslagen Voorjaarsloop 2013

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorjaarsloop 2013 5-5-2013

Voorjaarsloop 2013 Bemmel

[email protected]

5-5-2013


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dirk Londema Arnhem Nederland 34:31 34:31
2 Allan van Hulst Malden Nederland 35:35 35:35
3 Dirk Muytjens Bloemendaal Nederland 36:21 36:21
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:58 36:58
5 Donald Rutgers Elst Gld Nederland 38:09 38:09

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dahir Hasan Arnhem Nederland 15:55 15:55
2 James Carpenter Arnhem Nederland 16:07 16:07
3 Hendrik Venema 6521 CH Nederland 16:13 16:13
4 Olaf Bos Dieren Nederland 16:16 16:16
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 17:03 17:03

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:20 5:20
2 Doeke Hamminga Nijmegen Nederland 5:22 5:22
3 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 6:01 6:01
4 Jari van Kempen Gendt Nederland 6:17 6:17
5 Serge van der Wal Velp Gld Nederland 6:18 6:18

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:27 2:27
2 Gijs de Haar Bemmel Nederland 2:50 2:50
3 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:50 2:50
4 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:55 2:55
5 Nout Tates Haalderen Nederland 2:55 2:55

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dirk Londema Arnhem Nederland 34:31 34:31
2 Allan van Hulst Malden Nederland 35:35 35:35
3 Dirk Muytjens Bloemendaal Nederland 36:21 36:21
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:58 36:58
5 Donald Rutgers Elst Gld Nederland 38:09 38:09

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dahir Hasan Arnhem Nederland 15:55 15:55
2 James Carpenter Arnhem Nederland 16:07 16:07
3 Hendrik Venema 6521 CH Nederland 16:13 16:13
4 Olaf Bos Dieren Nederland 16:16 16:16
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 17:03 17:03

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:20 5:20
2 Doeke Hamminga Nijmegen Nederland 5:22 5:22
3 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 6:01 6:01
4 Jari van Kempen Gendt Nederland 6:17 6:17
5 Serge van der Wal Velp Gld Nederland 6:18 6:18

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:27 2:27
2 Gijs de Haar Bemmel Nederland 2:50 2:50
3 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:50 2:50
4 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:55 2:55
5 Nout Tates Haalderen Nederland 2:55 2:55

   Alle uitslagen

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run 700 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.