Uitslagen Zwartepietenloop 2014

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwartepietenloop 2014 30-11-2014

Zwartepietenloop 2014 Bemmel

[email protected]

30-11-2014


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Evert Scheltinga Arnhem Nederland 33:27 33:27
2 Marcel Wouters Groesbeek Nederland 33:39 33:39
3 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:53 36:53
4 Marcel Alma Harskamp Nederland 37:16 37:16
5 Chanmari Koolen Wageningen Nederland 37:32 37:32

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ard Laffeber Tiel Nederland 2:31 2:31
2 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:44 2:44
3 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:50 2:50
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:52 2:52
5 Robbin van den Bosch Bemmel Nederland 3:00 3:00

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:53 16:53
2 Pim Tolmeijer Arnhem Nederland 18:31 18:31
3 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:43 18:43
4 Robert Diesveld Huissen Nederland 18:47 18:47
5 Gideon van heugten Rhenen Nederland 18:53 18:53

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:06 5:06
2 Teun Ex Heveadorp Nederland 5:45 5:45
3 Loek van der Wouw Gendt Nederland 5:58 5:58
4 Finn van den Brink Elst Gld Nederland 6:01 6:01
5 Robin Hoedt Haalderen Nederland 6:05 6:05

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Evert Scheltinga Arnhem Nederland 33:27 33:27
2 Marcel Wouters Groesbeek Nederland 33:39 33:39
3 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:53 36:53
4 Marcel Alma Harskamp Nederland 37:16 37:16
5 Chanmari Koolen Wageningen Nederland 37:32 37:32

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Ard Laffeber Tiel Nederland 2:31 2:31
2 Timo van Mullem Bemmel Nederland 2:44 2:44
3 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:50 2:50
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:52 2:52
5 Robbin van den Bosch Bemmel Nederland 3:00 3:00

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:53 16:53
2 Pim Tolmeijer Arnhem Nederland 18:31 18:31
3 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:43 18:43
4 Robert Diesveld Huissen Nederland 18:47 18:47
5 Gideon van heugten Rhenen Nederland 18:53 18:53

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:06 5:06
2 Teun Ex Heveadorp Nederland 5:45 5:45
3 Loek van der Wouw Gendt Nederland 5:58 5:58
4 Finn van den Brink Elst Gld Nederland 6:01 6:01
5 Robin Hoedt Haalderen Nederland 6:05 6:05

   Alle uitslagen

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run 700 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.