Uitslagen Zwartepietenloop 2013

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwartepietenloop 2013 24-11-2013

Zwartepietenloop 2013 Bemmel

[email protected]

24-11-2013


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:24 2:24
2 Tom Zoetelief Nijmegen Nederland 2:36 2:36
3 Nout Tates Haalderen Nederland 2:49 2:49
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:54 2:54
5 Wies Polman Haalderen Nederland 2:57 2:57

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:37 5:37
2 Teun Ex Heveadorp Nederland 6:01 6:01
3 Patrick Kersten Millingen aan de Rijn Nederland 6:03 6:03
4 Jordy Gielingh Bemmel Nederland 6:03 6:03
5 Stefan Kersten Millingen aan de Rijn Nederland 6:09 6:09

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Seb Wiggemans Deventer Nederland 16:53 16:53
2 Dennis van Doornik Druten Nederland 17:19 17:19
3 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 17:49 17:49
4 Koen Rutjes Huissen Nederland 18:29 18:29
5 Chris Henet Bemmel Nederland 18:38 18:38

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Hiddee Bulthuis Nijmegen Nederland 35:09 35:09
2 Dirk Londema Arnhem Nederland 36:04 36:04
3 Guus Beking Zutphen Nederland 36:43 36:43
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:57 36:57
5 Marc weening Doorwerth Nederland 37:45 37:45

Top 5 uitslagen

Kids Run 700 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tijn Baumann Driel Nederland 2:24 2:24
2 Tom Zoetelief Nijmegen Nederland 2:36 2:36
3 Nout Tates Haalderen Nederland 2:49 2:49
4 Lian Dingemans Bemmel Nederland 2:54 2:54
5 Wies Polman Haalderen Nederland 2:57 2:57

Jeugd 1500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:37 5:37
2 Teun Ex Heveadorp Nederland 6:01 6:01
3 Patrick Kersten Millingen aan de Rijn Nederland 6:03 6:03
4 Jordy Gielingh Bemmel Nederland 6:03 6:03
5 Stefan Kersten Millingen aan de Rijn Nederland 6:09 6:09

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Seb Wiggemans Deventer Nederland 16:53 16:53
2 Dennis van Doornik Druten Nederland 17:19 17:19
3 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 17:49 17:49
4 Koen Rutjes Huissen Nederland 18:29 18:29
5 Chris Henet Bemmel Nederland 18:38 18:38

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Hiddee Bulthuis Nijmegen Nederland 35:09 35:09
2 Dirk Londema Arnhem Nederland 36:04 36:04
3 Guus Beking Zutphen Nederland 36:43 36:43
4 Peter Rietveld Bemmel Nederland 36:57 36:57
5 Marc weening Doorwerth Nederland 37:45 37:45

   Alle uitslagen

Kids Run 700 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.