Uitslagen Voorthuizen Loopt!

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorthuizen Loopt! 13-7-2013

Voorthuizen Loopt! Voorthuizen

info@hardloopuitslagen.nl

13-7-2013


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Emmanuel Biwott - Nederland 31:48 31:47
2 Erwin Reijmer Doetinchem Nederland 33:40 33:40
3 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 34:11 34:11
4 Luc Krotwaar - Nederland 34:26 33:55
5 Erik Dekker - Nederland 34:58 34:57

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joep Emmen Zwolle Nederland 16:52 16:52
2 Melchior van de Pol - Nederland 17:16 17:15
3 David den Besten - Nederland 17:51 17:49
4 Boyd Declerq - Nederland 17:51 17:49
5 Jeremy Eilander - Nederland 17:55 17:54

Kidsrun-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Djino Mota - Nederland 8:33 8:32
2 Startnummer 942 - Nederland 8:34 8:27
3 Jarin Bruinekreeft - Nederland 8:35 8:35
4 Ramon Pater - Nederland 9:03 9:02
5 Karsten van Ommen - Nederland 9:16 9:13

Kidsrun-6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jort van de Bunt - Nederland 4:07 4:06
2 Rens Feringa - Nederland 4:18 4:16
3 Maureen Abma - Nederland 4:29 4:26
4 Rudy van den Beld - Nederland 4:34 4:31
5 Luca van 't Oor - Nederland 4:36 4:33

Kidsrun-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Shan Biwott - Nederland 5:32 5:28
2 Roos van de Glind - Nederland 5:37 5:36
3 Stijn van Putten - Nederland 5:59 5:58
4 Benjamin Deckx - Nederland 5:59 5:56
5 Thomas Dijkstra - Nederland 6:10 6:07

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Emmanuel Biwott - Nederland 31:48 31:47
2 Erwin Reijmer Doetinchem Nederland 33:40 33:40
3 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 34:11 34:11
4 Luc Krotwaar - Nederland 34:26 33:55
5 Erik Dekker - Nederland 34:58 34:57

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joep Emmen Zwolle Nederland 16:52 16:52
2 Melchior van de Pol - Nederland 17:16 17:15
3 David den Besten - Nederland 17:51 17:49
4 Boyd Declerq - Nederland 17:51 17:49
5 Jeremy Eilander - Nederland 17:55 17:54

Kidsrun-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Djino Mota - Nederland 8:33 8:32
2 Startnummer 942 - Nederland 8:34 8:27
3 Jarin Bruinekreeft - Nederland 8:35 8:35
4 Ramon Pater - Nederland 9:03 9:02
5 Karsten van Ommen - Nederland 9:16 9:13

Kidsrun-6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Jort van de Bunt - Nederland 4:07 4:06
2 Rens Feringa - Nederland 4:18 4:16
3 Maureen Abma - Nederland 4:29 4:26
4 Rudy van den Beld - Nederland 4:34 4:31
5 Luca van 't Oor - Nederland 4:36 4:33

Kidsrun-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Shan Biwott - Nederland 5:32 5:28
2 Roos van de Glind - Nederland 5:37 5:36
3 Stijn van Putten - Nederland 5:59 5:58
4 Benjamin Deckx - Nederland 5:59 5:56
5 Thomas Dijkstra - Nederland 6:10 6:07

   Alle uitslagen

Verwijder filter

kidsrun-9 - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStats
1 390 Shan Biwott - Nederland 5:32 5:28 9KJ
2 506 Roos van de Glind - Nederland 5:37 5:36 9KM
3 394 Stijn van Putten - Nederland 5:59 5:58 9KJ
4 780 Benjamin Deckx - Nederland 5:59 5:56 9KJ
5 736 Thomas Dijkstra - Nederland 6:10 6:07 9KJ
6 726 Luke Meijer - Nederland 6:11 6:09 9KJ
7 791 Merijn Terpstra - Nederland 6:18 6:18 9KJ
8 875 Anne Bos - Nederland 6:18 6:18 9KM
9 917 Patrick Sampiemon - Nederland 6:19 6:15 9KJ
10 737 Michael Dijkstra - Nederland 6:20 6:18 9KJ
11 859 Mayra Balm - Nederland 6:26 6:20 9KM
12 405 Gijs van den Brink - Nederland 6:29 6:27 9KJ
13 919 Tom Kok - Nederland 6:30 6:21 9KJ
14 410 Joris van den Heuvel - Nederland 6:31 6:30 9KJ
15 497 Tristan Hofs - Nederland 6:31 6:29 9KJ
16 804 Pascal Kampherbeek - Nederland 6:32 6:24 9KJ
17 719 Morris Terpstra - Nederland 6:37 6:33 9KJ
18 425 Jelle Snaterse - Nederland 6:39 6:34 9KJ
19 386 Jordy van de Pol - Nederland 6:40 6:31 9KJ
20 888 Nienke Bouw - Nederland 6:41 6:40 9KM
21 786 Timun Bruinekreeft - Nederland 6:43 6:43 9KJ
22 411 Roy Oskam - Nederland 6:47 6:46 9KJ
23 774 Nea Woudenberg - Nederland 6:50 6:47 9KJ
24 429 Dagmar Zomer - Nederland 6:50 6:42 9KM
25 731 Jouk van Steek - Nederland 6:54 6:52 9KJ
26 756 Cuno Truin - Nederland 6:56 6:55 9KJ
27 422 Joshua Reemst - Nederland 6:57 6:53 9KJ
28 364 Myrthe van den Tweel - Nederland 6:59 6:54 9KM
29 874 Tjerk van Burken - Nederland 6:59 6:52 9KJ
30 361 Fenne van Norden - Nederland 7:00 6:58 9KM
31 823 Sven Nap - Nederland 7:09 7:02 9KJ
32 787 Merel van de Kamp - Nederland 7:11 7:06 9KM
33 346 Valerie Dorland - Nederland 7:12 7:09 9KM
34 504 Sem van't Land - Nederland 7:15 7:07 9KJ
35 848 Startnummer 848 - Nederland 7:16 7:10 9KJ
36 779 Jessy Deckx - Nederland 7:17 7:13 9KM
37 347 Anna Dorland - Nederland 7:17 7:17 9KM
38 770 Pim Hovius - Nederland 7:17 7:14 9KJ
39 793 Emma Alberts - Nederland 7:19 7:17 9KM
40 777 Robin Simon - Nederland 7:19 7:16 9KJ
41 728 Jurgen van de Braak - Nederland 7:19 7:16 9KJ
42 716 Merijn Rense - Nederland 7:20 7:13 9KJ
43 397 Sem Dokter - Nederland 7:25 7:23 9KJ
44 377 Jeroen van Hamburg - Nederland 7:26 7:24 9KJ
45 344 Livvy van de Steeg - Nederland 7:28 7:24 9KM
46 511 Madelon Dijkhuizen - Nederland 7:28 7:26 9KM
47 711 Nathan van der Voort - Nederland 7:32 7:26 9KJ
48 910 Kim Broekhuizen - Nederland 7:33 7:27 9KM
49 372 Tessa Dekker - Nederland 7:40 7:40 9KM
50 501 Jeroen van de Vliert - Nederland 7:41 7:38 9KJ
51 357 Isa Zegers - Nederland 7:42 7:42 9KM
52 901 Joep van Steijn - Nederland 7:43 7:38 9KJ
53 790 Nick Simon - Nederland 7:44 7:39 9KJ
54 727 Sander van de Braak - Nederland 7:45 7:41 9KJ
55 733 Marit Mulder - Nederland 7:46 7:39 9KM
56 710 Christel van Malesteijn - Nederland 7:46 7:44 9KM
57 862 Milan van Hoek - Nederland 7:52 7:49 9KJ
58 846 Startnummer 846 - Nederland 7:57 7:53 9KJ
59 354 Bente Willemsen - Nederland 7:58 7:56 9KM
60 885 Anouk Bons - Nederland 8:03 7:54 9KM
61 897 Cyrile van de Beek - Nederland 8:16 8:10 9KM
62 898 Lotte Molenberg - Nederland 8:17 8:10 9KM
63 500 Nienke Geurtsen - Nederland 8:18 8:14 9KM
64 515 Anne Janssen - Nederland 8:19 8:14 9KM
65 899 Roos Molenberg - Nederland 8:21 8:14 9KM
66 418 Iris van Beek - Nederland 8:25 8:18 9KM
67 718 Lianne van den Brink - Nederland 8:31 8:27 9KM
68 406 Guido van der Sluijs - Nederland 8:32 8:24 9KJ
69 348 Bram van den Born - Nederland 8:50 8:49 9KJ
70 355 Laura Willemsen - Nederland 8:52 8:51 9KM
71 822 Floralie van de Fliert - Nederland 8:54 8:46 9KM
72 735 Anne-Lotte Tukker - Nederland 9:24 9:19 9KM
73 805 Femke Trouw - Nederland 9:26 9:18 9KM
74 883 Jasmijn Willemsen - Nederland 9:31 9:26 9KM
75 427 Lotte Aubrey - Nederland 9:31 9:31 9KM
76 720 Bregje Rense - Nederland 9:33 9:26 9KM
77 760 Martijn Koot - Nederland 11:11 11:01 9KJ

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kidsrun-12

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kidsrun-6

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kidsrun-9

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.