Uitslagen Hoge Veluwe Loop 2015

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Hoge Veluwe Loop 2015 11-10-2015

Hoge Veluwe Loop 2015 Hoenderloo

[email protected]
https://www.hogeveluwe.nl/nl/agenda/hoge-veluwe-loop?date=2015-10-11
11-10-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Weinans Driebergen-Rijsenburg Nederland 16:28 16:27
2 Ruben Sansom Wageningen Nederland 16:42 16:42
3 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 17:36 17:35
4 Mark Jansonius Apeldoorn Nederland 17:50 17:49
5 Jippe Lasschuijt Apeldoorn Nederland 17:51 17:51

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Fred Reitsma Emmeloord Nederland 1:16:17 1:16:17
2 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:16:37 1:16:36
3 Sandrino Smeets Nijmegen Nederland 1:18:01 1:17:58
4 Jorik Huizinga Doetinchem Nederland 1:19:47 1:19:46
5 Joost Veldkamp Haarlem Nederland 1:20:43 1:20:41

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wilbert van Vliet Dreumel Nederland 34:08 34:08
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 34:17 34:17
3 Armando Arata Amstelveen Nederland 35:12 35:12
4 Maarten Bakker 's-Gravenzande Nederland 36:42 36:42
5 Jurgen Langenhorst Utrecht Nederland 37:07 36:53

Trail 14 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Erwin Meijer Amsterdam Nederland 56:04 56:04
2 Joeri Dassen Utrecht Nederland 57:47 57:47
3 Ivo Aalbers 's-Gravenhage Nederland 58:47 58:47
4 Thomas Ettema Haarlem Nederland 1:02:56 1:02:56
5 Tom Wagemans Deventer Nederland 1:04:44 1:04:42

Trail 42 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pieter Mans Run2day Team Nederland 3:01:26 3:01:25
2 Dominique Pankow Utrecht Nederland 3:14:32 3:14:32
3 Pim Molenaar Heiloo Nederland 3:25:16 3:25:16
4 Leslie Molag Zeist Nederland 3:25:29 3:25:21
5 Maarten Storm Naaldwijk Nederland 3:28:08 3:28:07

Moefie t/m 7

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 8-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Weinans Driebergen-Rijsenburg Nederland 16:28 16:27
2 Ruben Sansom Wageningen Nederland 16:42 16:42
3 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 17:36 17:35
4 Mark Jansonius Apeldoorn Nederland 17:50 17:49
5 Jippe Lasschuijt Apeldoorn Nederland 17:51 17:51

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Fred Reitsma Emmeloord Nederland 1:16:17 1:16:17
2 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:16:37 1:16:36
3 Sandrino Smeets Nijmegen Nederland 1:18:01 1:17:58
4 Jorik Huizinga Doetinchem Nederland 1:19:47 1:19:46
5 Joost Veldkamp Haarlem Nederland 1:20:43 1:20:41

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wilbert van Vliet Dreumel Nederland 34:08 34:08
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 34:17 34:17
3 Armando Arata Amstelveen Nederland 35:12 35:12
4 Maarten Bakker 's-Gravenzande Nederland 36:42 36:42
5 Jurgen Langenhorst Utrecht Nederland 37:07 36:53

Trail 14 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Erwin Meijer Amsterdam Nederland 56:04 56:04
2 Joeri Dassen Utrecht Nederland 57:47 57:47
3 Ivo Aalbers 's-Gravenhage Nederland 58:47 58:47
4 Thomas Ettema Haarlem Nederland 1:02:56 1:02:56
5 Tom Wagemans Deventer Nederland 1:04:44 1:04:42

Trail 42 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pieter Mans Run2day Team Nederland 3:01:26 3:01:25
2 Dominique Pankow Utrecht Nederland 3:14:32 3:14:32
3 Pim Molenaar Heiloo Nederland 3:25:16 3:25:16
4 Leslie Molag Zeist Nederland 3:25:29 3:25:21
5 Maarten Storm Naaldwijk Nederland 3:28:08 3:28:07

Moefie t/m 7

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 8-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Halve marathon

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Trail 14 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Trail 42 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Moefie t/m 7

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Moefie 8-9

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Moefie 10-12

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.