Uitslagen Safari Run 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Safari Run 2016 31-1-2016

Safari Run 2016 Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl

31-1-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Pandaloop t/m 8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lisa Navarro Ede Gld Nederland 2:20 2:20
2 Tom van Zeben Argo Doetinchem Nederland 2:15 2:14
3 Saskia De Jong Arnhem Nederland 2:26 2:26
4 Loek Uitterhoeve Rhenen Nederland 2:20 2:18
5 Duke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 2:20 2:20

5K Leeuwenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 16:54 16:54
2 Frank Heestermans Arnhem Nederland 17:11 17:11
3 Olaf Bos Malden Nederland 17:20 17:20
4 Bart Maas Arnhem Nederland 17:54 17:53
5 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:04 18:04

10K Buffelloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Ferry Schreven Druten Nederland 35:11 35:11 17:07 18:05
2 Pauline Claessen - Nederland 38:47 38:46 19:10 19:37
3 Renée Tijdink Arnhem Nederland 41:09 41:07 20:22 20:46
4 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:34 35:33 17:24 18:10
5 Mark Van Maaren Doorn Nederland 36:50 36:50 18:06 18:45

5K Leeuwinnenlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia van Vugt Doorn Nederland 18:49 18:48
2 Sandra de Jonge - Nederland 19:27 19:26
3 Sona Urbanovska Weeze Duitsland 19:33 19:32
4 Karin Gorter Utrecht Nederland 19:40 19:40
5 Monique Nijkamp Nijmegen Nederland 20:21 20:21

Welpenloop t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:13 4:13 2:02 2:11
2 Bridget Konings Arnhem Nederland 4:43 4:42 2:14 2:29
3 Jelle van der Veer Ede Gld Nederland 4:29 4:26 2:05 2:21
4 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 4:47 4:46 2:19 2:27
5 Nina Owen Arnhem Nederland 4:49 4:48 2:23 2:26

afmelding

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

Pandaloop t/m 8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lisa Navarro Ede Gld Nederland 2:20 2:20
2 Tom van Zeben Argo Doetinchem Nederland 2:15 2:14
3 Saskia De Jong Arnhem Nederland 2:26 2:26
4 Loek Uitterhoeve Rhenen Nederland 2:20 2:18
5 Duke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 2:20 2:20

5K Leeuwenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 16:54 16:54
2 Frank Heestermans Arnhem Nederland 17:11 17:11
3 Olaf Bos Malden Nederland 17:20 17:20
4 Bart Maas Arnhem Nederland 17:54 17:53
5 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:04 18:04

10K Buffelloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Ferry Schreven Druten Nederland 35:11 35:11 17:07 18:05
2 Pauline Claessen - Nederland 38:47 38:46 19:10 19:37
3 Renée Tijdink Arnhem Nederland 41:09 41:07 20:22 20:46
4 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:34 35:33 17:24 18:10
5 Mark Van Maaren Doorn Nederland 36:50 36:50 18:06 18:45

5K Leeuwinnenlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia van Vugt Doorn Nederland 18:49 18:48
2 Sandra de Jonge - Nederland 19:27 19:26
3 Sona Urbanovska Weeze Duitsland 19:33 19:32
4 Karin Gorter Utrecht Nederland 19:40 19:40
5 Monique Nijkamp Nijmegen Nederland 20:21 20:21

Welpenloop t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:13 4:13 2:02 2:11
2 Bridget Konings Arnhem Nederland 4:43 4:42 2:14 2:29
3 Jelle van der Veer Ede Gld Nederland 4:29 4:26 2:05 2:21
4 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 4:47 4:46 2:19 2:27
5 Nina Owen Arnhem Nederland 4:49 4:48 2:23 2:26

afmelding

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5K Leeuwinnenlo - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 417 Saskia van Vugt Doorn Nederland 18:49 18:48 Vsen5
2 442 Sandra de Jonge - Nederland 19:27 19:26 V405
3 393 Sona Urbanovska Weeze Duitsland 19:33 19:32 Vsen5
4 429 Karin Gorter Utrecht Nederland 19:40 19:40 Vsen5
5 251 Monique Nijkamp Nijmegen Nederland 20:21 20:21 Vsen5
6 384 Mieke Eppink Bennekom Nederland 21:39 21:37 Vsen5
7 438 Bo van Heeringen Arnhem Nederland 21:57 21:56 Vsen5
8 413 Mirte Kortman Arnhem Nederland 22:08 22:08 Vsen5
9 358 Froukje van Ligten Velp Gld Nederland 22:14 22:11 Vsen5
10 441 Shehrazade de Zwager Deventer Nederland 22:21 22:21 Vsen5
11 383 Terra Muntjewerff Arnhem Nederland 22:52 22:51 Vsen5
12 259 Lucie Erinkveld Doetinchem Nederland 23:05 23:04 V405
13 408 Sabiena Feenstra Nijmegen Nederland 23:32 23:31 V405
14 412 Milva Baar Velp Gld Nederland 24:09 24:06 Vsen5
15 289 Anita Stoorvogel Duiven Nederland 24:17 24:17 V405
16 277 Elske Barkman Enschede Nederland 24:38 24:36 V405
17 395 Jennifer Letch Zwolle Nederland 24:39 24:30 V405
18 316 Milou van Teeffelen Nijmegen Nederland 24:39 24:31 Vsen5
19 387 Inge Groot Arnhem Nederland 24:51 24:49 Vsen5
20 443 Chantal Hendriks Wageningen Nederland 25:42 25:34 Vsen5
21 258 Simone van 't Hoog Arnhem Nederland 26:00 25:59 Vsen5
22 406 Judith Reindersma Arnhem Nederland 26:02 25:45 Vsen5
23 315 Roos Scholten Nijmegen Nederland 26:04 26:01 V405
24 291 Christien Beernink Arnhem Nederland 26:12 26:02 Vsen5
25 254 Sanne van der Poel Noordwijk Zh Nederland 26:15 26:08 Vsen5
26 371 Jetske Lammers Arnhem Nederland 26:17 25:57 Vsen5
27 427 Femke Jentink Doetinchem Nederland 26:32 26:23 Vsen5
28 252 Wendelien Nijland Doetinchem Nederland 26:33 26:31 V405
29 290 Sabine Schultze Arnhem Nederland 26:55 26:45 Vsen5
30 314 Mije Waterberg Huissen Nederland 26:57 26:56 Vsen5
31 367 Ivanka Rutten Elst Gld Nederland 26:58 26:56 Vsen5
32 434 Sylvia van Duijnhoven Nijmegen Nederland 27:01 26:47 Vsen5
33 357 Nienke Danhof Arnhem Nederland 27:04 27:01 V405
34 331 Renée van der Sluis Arnhem Nederland 27:17 27:13 Vsen5
35 345 Jana Cermakova Arnhem Nederland 27:29 27:26 Vsen5
36 431 July Schreurs Nijmegen Nederland 27:45 27:40 Vsen5
37 284 Cathy Combee Arnhem Nederland 27:54 27:47 Vsen5
38 815 Lieke van der Bruggen Nijmegen Nederland 28:04 28:02 V405
39 398 Leonie Wulterkens Apeldoorn Nederland 28:14 28:11 Vsen5
40 614 Renske Romboutsen - Nederland 28:18 28:04 Vsen5
41 421 Wendy Zevenhek Amersfoort Nederland 28:19 28:18 V405
42 351 Petra Alink Westervoort Nederland 28:24 28:19 Vsen5
43 350 Dagmar Weijers Westervoort Nederland 28:24 28:20 Vsen5
44 320 Hanneke Schweitzer Nijmegen Nederland 28:28 28:22 V405
45 334 Fleur Teunissen Doesburg Nederland 28:37 28:32 Vsen5
46 342 Ingrid Brand Arnhem Nederland 28:43 28:34 Vsen5
47 313 Tessa Waterberg Duiven Nederland 28:44 28:42 Vsen5
48 257 Esmeralda Bakelaar Velp Gld Nederland 28:50 28:50 Vsen5
49 319 Renee Heynen Nijmegen Nederland 29:01 28:55 Vsen5
50 424 Vanessa Heerens Arnhem Nederland 29:12 28:56 V405
51 415 Agnieszka Rzepka Arnhem Nederland 29:21 29:16 Vsen5
52 348 Alida Leeuw Culemborg Nederland 29:26 29:16 V405
53 302 Kim Crolla Elst Gld Nederland 29:27 29:20 Vsen5
54 388 Marianne Kaus Nijmegen Nederland 29:36 29:31 V405
55 272 Rina Ostendorp Groesbeek Nederland 29:43 29:38 Vsen5
56 361 Laura Nillesen Groesbeek Nederland 29:43 29:38 Vsen5
57 368 Jose Rouwenhorst Elst Gld Nederland 29:52 29:50 V405
58 377 Marjon Kuling Elst Gld Nederland 29:53 29:51 V405
59 355 Astrid Huitink Arnhem Nederland 29:55 29:52 V405
60 336 Vanessa Lenting 's-Heerenberg Nederland 29:56 29:52 Vsen5
61 373 Judith Zandman Arnhem Nederland 30:05 29:48 Vsen5
62 271 Nancy Grob Groesbeek Nederland 30:06 30:02 Vsen5
63 353 Henriëtte Hofman Leiden Nederland 30:17 30:14 Vsen5
64 425 Susan Bokkers Nijkerk Gld Nederland 30:19 30:12 Vsen5
65 440 EM Alting Arnhem Nederland 30:24 30:16 V405
66 362 Saskia Lastdrager-Jongen Zevenaar Nederland 30:28 30:21 Vsen5
67 318 Suzanne van Zomeren Arnhem Nederland 30:30 30:20 Vsen5
68 349 Marieke Gaertner Rozendaal Nederland 30:30 30:20 V405
69 347 Marijke Gerritsen Rozendaal Nederland 30:30 30:20 V405
70 333 Stephanie Wien Velp Gld Nederland 30:32 30:24 Vsen5
71 435 Patricia Heijink Arnhem Nederland 30:35 30:23 Vsen5
72 344 Antoinette Hofman Arnhem Nederland 30:35 30:33 Vsen5
73 338 Hilke Alexiou Well Lb Nederland 30:36 30:22 Vsen5
74 330 Linda Funcke Arnhem Nederland 30:36 30:30 V405
75 332 Marieke Verhoeven Doetinchem Nederland 30:37 30:26 Vsen5
76 399 Paulien Verhoef Nijmegen Nederland 30:48 30:45 Vsen5
77 275 Marloes Custers Groesbeek Nederland 30:55 30:50 Vsen5
78 321 Yvonne Wieggers Elst Gld Nederland 30:56 30:44 Vsen5
79 262 Clari Korver-Westerveld Arnhem Nederland 30:59 30:57 V405
80 403 Els Barenbrug Nijmegen Nederland 30:59 30:58 Vsen5
81 404 Danielle Besselink Arnhem Nederland 30:59 30:58 Vsen5
82 428 Rinske Sanders Uden Nederland 31:01 30:47 Vsen5
83 402 Petra Laurman Dalfsen Nederland 31:01 30:54 V405
84 414 Jacqueline Baar Velp Gld Nederland 31:42 31:27 V405
85 296 Steffie Hendriks Elst Gld Nederland 31:45 31:29 Vsen5
86 297 Milou Linssen Arnhem Nederland 31:45 31:30 Vsen5
87 276 Sanne Rutten Groesbeek Nederland 31:48 31:43 Vsen5
88 385 Elles Hekman Doetinchem Nederland 31:50 31:41 Vsen5
89 390 Iris Massop Rheden Nederland 31:54 31:42 Vsen5
90 326 Marleen Janssen Arnhem Nederland 31:56 31:47 V405
91 360 Susanne van der Steen Veghel Nederland 32:07 31:53 V405
92 328 Anna-Martiene Dufornee Vleuten Nederland 32:14 32:02 Vsen5
93 340 Martine Starink Etten Gld Nederland 32:17 32:14 Vsen5
94 366 Lianne Kieft Amstelveen Nederland 32:39 32:29 V405
95 282 Marieke Ankoné Arnhem Nederland 32:40 32:23 Vsen5
96 378 Angela van den Rozenberg Dronten Nederland 32:46 32:41 Vsen5
97 409 Chantal Boonaerts Beek-Ubbergen Nederland 32:57 32:51 V405
98 400 Janine Verhaaff Arnhem Nederland 33:01 32:42 Vsen5
99 410 Karin Kriehn Spijk Gld Nederland 33:08 32:58 V405
100 324 Laura Schoonderwoerd Nijmegen Nederland 33:20 33:13 Vsen5
101 264 Aline Meeuwsen Zevenaar Nederland 33:21 33:12 Vsen5
102 278 Laura Veger Enschede Nederland 33:26 33:24 Vsen5
103 307 Gillian Duchateau Rotterdam Nederland 33:30 33:24 Vsen5
104 394 Hanni Romero 's-Gravenhage Nederland 33:41 33:36 Vsen5
105 418 Isa Los Wageningen Nederland 33:42 33:26 Vsen5
106 288 Annette Bouwknegt Heteren Nederland 33:43 33:32 V405
107 389 Jolien Alofs Arnhem Nederland 33:46 33:27 Vsen5
108 327 Dominique Eusman Arnhem Nederland 33:49 33:40 Vsen5
109 422 Evi Vereijken Zutphen Nederland 33:55 33:36 Vsen5
110 423 Christian Vereijken Zutphen Nederland 33:56 33:35 V405
111 306 Laura Vet Heenvliet Nederland 33:57 33:51 Vsen5
112 370 Angela Knoefmann Aalten Nederland 34:05 33:45 Vsen5
113 287 Jessica Weijman Arnhem Nederland 34:13 34:02 V405
114 411 Leontine Valk Arnhem Nederland 34:18 34:00 V405
115 436 Marcella Heijink Arnhem Nederland 34:24 34:17 V405
116 329 Fenke Thijsen Arnhem Nederland 34:25 34:17 Vsen5
117 260 Pauline Janssen Arnhem Nederland 34:34 34:21 V405
118 311 Babette Veerbeek Wageningen Nederland 34:40 34:22 Vsen5
119 372 Monique van Schip Arnhem Nederland 34:44 34:27 V405
120 401 Henny van Tellingen Rhenen Nederland 34:48 34:47 V405
121 343 Vera Wieggers Heelsum Nederland 34:56 34:45 Vsen5
122 294 Sharon Aaldering Didam Nederland 35:03 34:55 Vsen5
123 280 Judith Schuurman-Polman Pannerden Nederland 35:06 34:55 V405
124 369 Friederike Fennis Arnhem Nederland 35:10 35:08 V405
125 397 Margreet van Steeg Nijkerk Gld Nederland 35:11 35:06 V405
126 396 Sonja van de Veen Nijkerk Gld Nederland 35:11 35:06 V405
127 405 Cella Addink Zaandam Nederland 35:13 35:00 V405
128 285 Martine Smits Arnhem Nederland 35:14 35:07 Vsen5
129 310 Sonja Willemsen Lobith Nederland 35:14 35:03 V405
130 337 Evelien Liefrink-Koman Beuningen Gld Nederland 35:20 35:07 Vsen5
131 256 Monique van der Bent Noordwijk Zh Nederland 35:21 35:11 V405
132 255 Corien van der Poel Noordwijk Zh Nederland 35:21 35:11 V405
133 312 Judith Creemers Nijmegen Nederland 35:21 35:03 Vsen5
134 407 Linda Bleijenberg Oosterhout Gld Nederland 35:21 35:03 V405
135 365 Monique Swart Amsterdam Nederland 35:29 35:20 V405
136 263 Maartje Smit Amersfoort Nederland 35:30 35:18 V405
137 322 Anne Marie Mulders 's-Heerenberg Nederland 35:33 35:17 Vsen5
138 323 Denise Ariese 's-Heerenberg Nederland 35:37 35:23 Vsen5
139 283 Ciham Talha Utrecht Nederland 35:53 35:37 Vsen5
140 363 Kiek van den Tweel Bemmel Nederland 36:09 35:56 V405
141 364 Floor Lelkens Bemmel Nederland 36:09 35:56 Vsen5
142 317 Inge Heutinck Arnhem Nederland 36:12 36:03 Vsen5
143 346 Chris Zwennis Ede Gld Nederland 36:23 36:12 Vsen5
144 292 Ilse Verheij Arnhem Nederland 36:59 36:47 Vsen5
145 270 Nihal Ucar Amsterdam Nederland 37:18 37:05 Vsen5
146 295 Sienie Visser Didam Nederland 37:24 37:17 V405
147 437 Charlotte Brand Nijmegen Nederland 37:44 37:41 Vsen5
148 386 Jeannette Hekman Doetinchem Nederland 37:48 37:38 V405
149 612 Wendy Kunkeler Nijmegen Nederland 38:04 37:58 V405
150 354 Myrthe van Wijk Eindhoven Nederland 38:30 38:25 Vsen5
151 419 Linda van der Wildt Arnhem Nederland 38:38 38:34 Vsen5
152 352 Ilse Dijkstra Arnhem Nederland 38:58 38:53 Vsen5
153 391 Farida Khabizi Nijmegen Nederland 39:02 38:57 Vsen5
154 305 Marianne Greve Arnhem Nederland 40:22 40:08 V405
155 308 Monique Meboer Elst Gld Nederland 40:22 40:09 V405
156 339 Mirte Pater Leben Silvolde Nederland 40:49 40:45 Vsen5
157 826 Kim Trouerbach Arnhem Nederland 41:02 40:53 Vsen5
158 426 Maartje Mijnhardt Arnhem Nederland 41:03 40:53 Vsen5
159 379 Negar Kashian Rhoon Nederland 41:10 40:49 Vsen5
160 433 Maaike Van de Veen-Doornhof Nijkerk Gld Nederland 41:32 41:20 Vsen5

Pandaloop t/m 8

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5K Leeuwenloop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10K Buffelloop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5K Leeuwinnenlo

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Welpenloop t/m

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

afmelding

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.