Uitslagen Safari Run 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Safari Run 2016 31-1-2016

Safari Run 2016 Arnhem

[email protected]

31-1-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Pandaloop t/m 8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tom van Zeben Argo Doetinchem Nederland 2:15 2:14
2 Lisa Navarro Ede Gld Nederland 2:20 2:20
3 Loek Uitterhoeve Rhenen Nederland 2:20 2:18
4 Saskia De Jong Arnhem Nederland 2:26 2:26
5 Duke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 2:20 2:20

5K Leeuwenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 16:54 16:54
2 Frank Heestermans Arnhem Nederland 17:11 17:11
3 Olaf Bos Malden Nederland 17:20 17:20
4 Bart Maas Arnhem Nederland 17:54 17:53
5 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:04 18:04

10K Buffelloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Pauline Claessen - Nederland 38:47 38:46 19:10 19:37
2 Ferry Schreven Druten Nederland 35:11 35:11 17:07 18:05
3 Renée Tijdink Arnhem Nederland 41:09 41:07 20:22 20:46
4 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:34 35:33 17:24 18:10
5 Mark Van Maaren Doorn Nederland 36:50 36:50 18:06 18:45

5K Leeuwinnenlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia van Vugt Doorn Nederland 18:49 18:48
2 Sandra de Jonge - Nederland 19:27 19:26
3 Sona Urbanovska Weeze Duitsland 19:33 19:32
4 Karin Gorter Utrecht Nederland 19:40 19:40
5 Monique Nijkamp Nijmegen Nederland 20:21 20:21

Welpenloop t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:13 4:13 2:02 2:11
2 Bridget Konings Arnhem Nederland 4:43 4:42 2:14 2:29
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 4:47 4:46 2:19 2:27
4 Jelle van der Veer Ede Gld Nederland 4:29 4:26 2:05 2:21
5 Merlijn Bonhof Apeldoorn Nederland 4:40 4:39 2:11 2:28

afmelding

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

Pandaloop t/m 8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tom van Zeben Argo Doetinchem Nederland 2:15 2:14
2 Lisa Navarro Ede Gld Nederland 2:20 2:20
3 Loek Uitterhoeve Rhenen Nederland 2:20 2:18
4 Saskia De Jong Arnhem Nederland 2:26 2:26
5 Duke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 2:20 2:20

5K Leeuwenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 16:54 16:54
2 Frank Heestermans Arnhem Nederland 17:11 17:11
3 Olaf Bos Malden Nederland 17:20 17:20
4 Bart Maas Arnhem Nederland 17:54 17:53
5 Allard van Belois Arnhem Nederland 18:04 18:04

10K Buffelloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Pauline Claessen - Nederland 38:47 38:46 19:10 19:37
2 Ferry Schreven Druten Nederland 35:11 35:11 17:07 18:05
3 Renée Tijdink Arnhem Nederland 41:09 41:07 20:22 20:46
4 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:34 35:33 17:24 18:10
5 Mark Van Maaren Doorn Nederland 36:50 36:50 18:06 18:45

5K Leeuwinnenlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia van Vugt Doorn Nederland 18:49 18:48
2 Sandra de Jonge - Nederland 19:27 19:26
3 Sona Urbanovska Weeze Duitsland 19:33 19:32
4 Karin Gorter Utrecht Nederland 19:40 19:40
5 Monique Nijkamp Nijmegen Nederland 20:21 20:21

Welpenloop t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:13 4:13 2:02 2:11
2 Bridget Konings Arnhem Nederland 4:43 4:42 2:14 2:29
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 4:47 4:46 2:19 2:27
4 Jelle van der Veer Ede Gld Nederland 4:29 4:26 2:05 2:21
5 Merlijn Bonhof Apeldoorn Nederland 4:40 4:39 2:11 2:28

afmelding

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen welpenloop -

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.