Uitslagen WekeRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen WekeRun 18-05-2019


WekeRun 2019
WekeRun Wekerun

info@hardloopuitslagen.nl

18-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

Top 5 uitslagen

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

   Alle uitslagen

Verwijder filter

2 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsFotoCert
1 155 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09 M2
2 159 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11 M2
3 154 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43 M2
4 106 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59 M2
5 74 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19 M2
6 124 Nick van der Wal Wekerom Nederland 10:58 10:57 M2
7 158 Rielle Huttinga Wekerom Nederland 11:10 11:09 M2
8 157 Geanne Huttinga Wekerom Nederland 11:12 11:12 V2
9 111 Jurgen Morren Wekerom Nederland 11:16 11:15 M2
10 114 Collin de Vries Harskamp Nederland 11:24 11:23 M2
11 82 Thomas van Ee Wekerom Nederland 11:45 11:44 M2
12 129 Demi Dantuma Wekerom Nederland 11:46 11:44 V2
13 86 Ismay Lokhorst Barneveld Nederland 12:11 12:08 V2
14 90 Jesse Kelderman Wekerom Nederland 12:20 12:19 M2
15 153 Nathan van Hoeven Wekerom Nederland 12:44 12:41 M2
16 75 Saar Smit Barneveld Nederland 12:56 12:54 V2
17 87 Benthe Lokhorst Barneveld Nederland 12:56 12:55 V2
18 142 Daan van de Krol Barneveld Nederland 13:07 13:06 M2
19 166 Jesse Morren Wekerom Nederland 13:14 13:13 M2
20 138 Daan Waaijenberg Harskamp Nederland 13:49 13:49 M2
21 107 Emma Kamphorst Ede Gld Nederland 14:26 14:23 V2
22 163 Sven Hardeman Wekerom Nederland 14:26 14:25 M2
23 149 Jaëla Boer Wekerom Nederland 15:14 15:13 V2
24 160 Demi vd Pol Wekerom Nederland 16:06 16:05 V2
25 161 Leco vd Pol Wekerom Nederland 16:06 16:04 M2
26 162 Jesse Hardeman Wekerom Nederland 17:03 17:03 M2
27 55 Willian Huttinga Wekerom Nederland 17:03 17:03 M2
28 150 Vajèn Boer Wekerom Nederland 17:25 17:24 V2

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.