Uitslagen WekeRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen WekeRun 18-05-2019


WekeRun 2019
WekeRun Wekerun

info@hardloopuitslagen.nl

18-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

Top 5 uitslagen

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

   Alle uitslagen

Verwijder filter

14.5 km Trail - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsFotoCert
1 146 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09 MST
2 152 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34 MST
3 174 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26 MST
4 18 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00 MST
5 85 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35 MST
6 76 Brian Morren Kootwijkerbroek Nederland 1:10:43 1:10:38 MST
7 133 Henk Minne Barneveld Nederland 1:11:31 1:11:19 MST
8 38 Henrie Meijer Harskamp Nederland 1:13:07 1:12:59 MST
9 115 Jan de Vries Harskamp Nederland 1:14:44 1:14:40 MST
10 109 Rob van Gameren Lunteren Nederland 1:18:02 1:18:00 MVT
11 92 Daan Weststrate Ede Gld Nederland 1:18:19 1:18:18 MST
12 165 Arjan Schuurman Renkum Nederland 1:18:45 1:18:38 MVT
13 46 Arjen Pol Barneveld Nederland 1:19:14 1:19:10 MST
14 13 Herman van Roekel Lunteren Nederland 1:20:32 1:20:24 MVT
15 26 Ed van Zanten Arnhem Nederland 1:21:29 1:21:29 MVT
16 45 Mark van Ee Wekerom Nederland 1:22:39 1:22:34 MST
17 130 Hetty Groeneveld Barneveld Nederland 1:22:49 1:22:48 VVT
18 37 Jan Kusters Barneveld Nederland 1:24:05 1:23:55 MST
19 9 Reinier Regter Amersfoort Nederland 1:26:24 1:26:16 MVT
20 8 Rein van Soest Leusden Nederland 1:26:24 1:26:17 MVT
21 52 Robert Kampert Wekerom Nederland 1:26:38 1:26:25 MST
22 119 Henk Wernsen Barneveld Nederland 1:27:23 1:27:13 MVT
23 128 Wilma van de Beek Barneveld Nederland 1:27:23 1:27:12 VVT
24 171 Bas Koudijs Lunteren Nederland 1:27:24 1:27:13 MVT
25 172 Alice vd Heuvel Barneveld Nederland 1:28:09 1:27:57 VVT
26 32 Marleen Ter Maten Barneveld Nederland 1:28:15 1:28:13 VVT
27 139 Cynthia Sohilait Barneveld Nederland 1:28:27 1:28:15 VST
28 134 Joop Ernst Ede Gld Nederland 1:28:32 1:28:24 MVT
29 2 Danielle van Weely Krommenie Nederland 1:29:24 1:29:20 VVT
30 173 Caroline Schrenker Utrecht Nederland 1:31:04 1:30:58 VST
31 113 Marjolein van Dam Barneveld Nederland 1:32:05 1:32:03 VVT
32 170 Sylvia Kuiper Barneveld Nederland 1:32:05 1:32:03 VVT
33 54 Yvonne van Hoeven Wekerom Nederland 1:32:09 1:31:58 VVT
34 122 Wouter Burgwal Veenendaal Nederland 1:32:09 1:31:59 MST
35 53 Jaco van Veldhuizen Veenendaal Nederland 1:32:10 1:31:58 MVT
36 4 Anja Schimmel Voorthuizen Nederland 1:32:10 1:32:08 VVT
37 12 William van Oorsouw Wijchen Nederland 1:32:13 1:32:05 MST
38 31 Pascal Weimer Amsterdam Nederland 1:33:24 1:33:20 MVT
39 48 Anita van de Hoek-Borgers Wekerom Nederland 1:33:26 1:33:20 VVT
40 105 Natasja Duits Wekerom Nederland 1:33:50 1:33:44 VVT
41 123 Janneke van Galen Barneveld Nederland 1:34:15 1:34:11 VVT
42 68 Thea de Jong Kootwijkerbroek Nederland 1:35:14 1:35:07 VVT
43 5 Connie Meinders Barneveld Nederland 1:35:15 1:35:12 VVT
44 164 Marije Takkenberg Overberg Nederland 1:35:42 1:35:36 VVT
45 35 Ton van Hoeven Harskamp Nederland 1:38:08 1:38:00 MST
46 36 Vincent van de Vendel Ede Gld Nederland 1:38:08 1:38:01 MST
47 49 Wilma van Malenstijn Barneveld Nederland 1:38:48 1:38:45 VVT
48 151 Dicky Hols Harskamp Nederland 1:38:55 1:38:44 VVT
49 3 Gea van der Huure Voorthuizen Nederland 1:38:58 1:38:56 VVT
50 28 Mayke Schram Soest Nederland 1:42:33 1:42:29 VST
51 108 Esther Grothe Hoolwerf Utrecht Nederland 1:42:34 1:42:31 VVT
52 30 Chantal Weimer Barneveld Nederland 1:42:34 1:42:31 VVT
53 96 Hilda Nanlohij Enschede Nederland 1:43:30 1:43:21 VVT
54 95 Willy Nanlohij Enschede Nederland 1:43:31 1:43:21 MVT
55 168 Yvonnne Heemskerk Utrecht Nederland 1:50:50 1:50:44 VVT
56 169 Jasper Heemskerk Utrecht Nederland 1:50:50 1:50:44 MVT

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.