Uitslagen WekeRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen WekeRun 18-05-2019


WekeRun 2019
WekeRun Wekerun

info@hardloopuitslagen.nl

18-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

Top 5 uitslagen

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Henk Ruiter Amersfoort Nederland 37:55 37:55
2 Raymond Snippert Barneveld Nederland 40:30 40:30
3 Arjan Duits Barneveld Nederland 41:17 41:17
4 Jan van de Kieft Barneveld Nederland 42:11 42:11
5 Edwart Doest Wekerom Nederland 44:17 44:13

14.5 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Karel Petiet Nieuwland Nederland 58:10 58:09
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 59:34 59:34
3 Dries Agten Sint Pieters Woluwe Nederland 1:06:32 1:06:26
4 Bastian van der Meer Kootwijkerbroek Nederland 1:09:03 1:09:00
5 Wilco Romijn Barneveld Nederland 1:10:38 1:10:35

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 William van Eck Lunteren Nederland 18:35 18:34
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 19:19 19:19
3 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:46 19:45
4 Arjan vd Berg Nijkerk Nederland 20:11 20:11
5 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 20:42 20:42

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jacan Huttinga Wekerom Nederland 9:09 9:09
2 Gyido vd Berg Wekerom Nederland 9:11 9:11
3 Sybe vd Top Wekerom Nederland 9:44 9:43
4 Thom Kamphorst Ede Gld Nederland 10:02 9:59
5 Daan Smit Barneveld Nederland 10:20 10:19

   Alle uitslagen

Uitslagen 14.5 km Trail - MVT

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsFotoCert
1 109 Rob van Gameren Lunteren Nederland 1:18:02 1:18:00 14.5 km Trail
2 165 Arjan Schuurman Renkum Nederland 1:18:45 1:18:38 14.5 km Trail
3 13 Herman van Roekel Lunteren Nederland 1:20:32 1:20:24 14.5 km Trail
4 26 Ed van Zanten Arnhem Nederland 1:21:29 1:21:29 14.5 km Trail
5 9 Reinier Regter Amersfoort Nederland 1:26:24 1:26:16 14.5 km Trail
6 8 Rein van Soest Leusden Nederland 1:26:24 1:26:17 14.5 km Trail
7 119 Henk Wernsen Barneveld Nederland 1:27:23 1:27:13 14.5 km Trail
8 171 Bas Koudijs Lunteren Nederland 1:27:24 1:27:13 14.5 km Trail
9 134 Joop Ernst Ede Gld Nederland 1:28:32 1:28:24 14.5 km Trail
10 53 Jaco van Veldhuizen Veenendaal Nederland 1:32:10 1:31:58 14.5 km Trail
11 31 Pascal Weimer Amsterdam Nederland 1:33:24 1:33:20 14.5 km Trail
12 95 Willy Nanlohij Enschede Nederland 1:43:31 1:43:21 14.5 km Trail
13 169 Jasper Heemskerk Utrecht Nederland 1:50:50 1:50:44 14.5 km Trail

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.