Uitslagen 3e Kerstdagloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen 3e Kerstdagloop 27-12-2018

3e Kerstdagloop Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl

27-12-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

7 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marijn Hulsegge Ede Gld Nederland 26:20 26:20
2 Ramon Holtus Amsterdam Nederland 26:36 26:36
3 Chris van Dijk Ede Gld Nederland 26:42 26:40
4 Daan Pistorius Heiliglandstichting Nederland 27:03 27:02
5 Casper van Leeningen Rotterdam Nederland 27:38 27:38

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Koppelman Hoge Hexel Nederland 1:07:38 1:07:38
2 Patrick Kwist Rotterdam Nederland 1:12:14 1:12:14
3 Ivo Lustenhouwer Wageningen Nederland 1:17:07 1:17:04
4 Tom Easten Bennekom Nederland 1:18:25 1:18:24
5 Wilfred Bruil Ede Gld Nederland 1:18:49 1:18:49

14 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem Nederland 52:49 52:47
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 52:59 52:58
3 Izak Hanse Enschede Nederland 53:50 53:48
4 Ruben Koppelman Hoge Hexel Nederland 53:53 53:53
5 Lars van Galen Wageningen Nederland 54:34 54:33

Top 5 uitslagen

7 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marijn Hulsegge Ede Gld Nederland 26:20 26:20
2 Ramon Holtus Amsterdam Nederland 26:36 26:36
3 Chris van Dijk Ede Gld Nederland 26:42 26:40
4 Daan Pistorius Heiliglandstichting Nederland 27:03 27:02
5 Casper van Leeningen Rotterdam Nederland 27:38 27:38

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Koppelman Hoge Hexel Nederland 1:07:38 1:07:38
2 Patrick Kwist Rotterdam Nederland 1:12:14 1:12:14
3 Ivo Lustenhouwer Wageningen Nederland 1:17:07 1:17:04
4 Tom Easten Bennekom Nederland 1:18:25 1:18:24
5 Wilfred Bruil Ede Gld Nederland 1:18:49 1:18:49

14 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem Nederland 52:49 52:47
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 52:59 52:58
3 Izak Hanse Enschede Nederland 53:50 53:48
4 Ruben Koppelman Hoge Hexel Nederland 53:53 53:53
5 Lars van Galen Wageningen Nederland 54:34 54:33

   Alle uitslagen

7 kilometer

Halve marathon

14 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.