Uitslagen Zwartepietenloop 2015

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwartepietenloop 2015 29-11-2015

Zwartepietenloop 2015 Bemmel

[email protected]
http://www.boddesprinters.nl
29-11-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sander Koot Veenendaal Nederland 17:38 17:38
2 Bram Kasteel Nijmegen Nederland 17:42 17:42
3 Niels Roseboom Duiven Nederland 18:05 18:05
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 18:54 18:54
5 Dries Pluimers Velp Gld Nederland 19:22 19:22

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Hebtom uit Lent Nijmegen Nederland 37:22 37:22
2 Sjoerd Hermsen Arnhem Nederland 37:35 37:35
3 Marcel Alma Harskamp Nederland 37:43 37:43
4 Rob Ribbink Westervoort Nederland 38:22 38:22
5 Mireille Baart Wageningen Nederland 38:53 38:53

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jille Mae Onck Arnhem Nederland
2 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:42 2:42
3 Mik Lamers Groenlo Nederland 2:43 2:43
4 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:44 2:44
5 Hein Tates Haalderen Nederland 2:49 2:49

Jeugd 1500 m.

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:03 5:03
2 Tim Wandel Oosterbeek Nederland 5:45 5:45
3 Niels van Lanen Elst Gld Nederland 6:01 6:01
4 Merijn Hardeman Angeren Nederland 6:03 6:03
5 Bridget Konings Arnhem Nederland 6:03 6:03

Top 5 uitslagen

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sander Koot Veenendaal Nederland 17:38 17:38
2 Bram Kasteel Nijmegen Nederland 17:42 17:42
3 Niels Roseboom Duiven Nederland 18:05 18:05
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 18:54 18:54
5 Dries Pluimers Velp Gld Nederland 19:22 19:22

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Hebtom uit Lent Nijmegen Nederland 37:22 37:22
2 Sjoerd Hermsen Arnhem Nederland 37:35 37:35
3 Marcel Alma Harskamp Nederland 37:43 37:43
4 Rob Ribbink Westervoort Nederland 38:22 38:22
5 Mireille Baart Wageningen Nederland 38:53 38:53

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jille Mae Onck Arnhem Nederland
2 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 2:42 2:42
3 Mik Lamers Groenlo Nederland 2:43 2:43
4 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:44 2:44
5 Hein Tates Haalderen Nederland 2:49 2:49

Jeugd 1500 m.

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 5:03 5:03
2 Tim Wandel Oosterbeek Nederland 5:45 5:45
3 Niels van Lanen Elst Gld Nederland 6:01 6:01
4 Merijn Hardeman Angeren Nederland 6:03 6:03
5 Bridget Konings Arnhem Nederland 6:03 6:03

   Alle uitslagen

5 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 km loop

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Kids Run

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Jeugd 1500 m.

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.