Uitslagen Elysiumrun 2105

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Elysiumrun 2105 31-10-2015

Elysiumrun 2105 Bleiswijk

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.elysium.nl/run/
31-10-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFoto
1 Van Doorn Rotterdam Nederland 13:22 12:31
2 Erwin Kotte Leiderdorp Nederland 14:21 14:15
3 Erika Kotte Leiderdorp Nederland 14:58 14:51
4 Jantina Fokkema Gouda Nederland 15:31 14:58
5 Janneke Fokkema Waddinxveen Nederland 15:31 14:59

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFoto
1 Michael Woerden Mijdrecht Nederland 34:35 34:35 8:28 8:50 8:38 8:40
2 Casper Binken 's-Gravenhage Nederland 35:31 35:15 9:06 8:43 8:50 8:38
3 Arco Cooiman Capelle aan den IJssel Nederland 35:53 35:52 8:47 9:12 9:01 8:54
4 Falco van Dijck Vleuten Nederland 36:10 36:09 8:49 9:01 9:11 9:10
5 Andre van Loo Utrecht Nederland 37:24 37:19 8:46 9:27 9:33 9:35

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFoto
1 Justin Scheffers Rotterdam Nederland 28:53 28:46 9:30 9:46 9:31
2 Jeroen Seesink Rotterdam Nederland 31:49 31:41 10:12 10:33 10:58
3 Etienne Happy Hollaar Rotterdam Nederland 31:51 31:48 10:28 10:35 10:46
4 Frank Cornegge Rotterdam Nederland 32:59 32:56 10:33 11:12 11:13
5 Erik Mastenbroek Rotterdam Nederland 34:02 33:11 11:05 11:06 11:01

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFoto
1 Vivian Polak Rotterdam Nederland 19:55 19:52 9:42 10:11
2 Eline Wierstra Leiden Nederland 21:04 21:01 10:19 10:43
3 Michel Verkaik Capelle aan den IJssel Nederland 21:23 21:22 10:26 10:56
4 Gert Schenkel Oudewater Nederland 21:41 21:38 10:40 10:58
5 Danny de Ruiter Ridderkerk Nederland 24:06 23:50 12:22 11:28

Top 5 uitslagen

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFoto
1 Van Doorn Rotterdam Nederland 13:22 12:31
2 Erwin Kotte Leiderdorp Nederland 14:21 14:15
3 Erika Kotte Leiderdorp Nederland 14:58 14:51
4 Jantina Fokkema Gouda Nederland 15:31 14:58
5 Janneke Fokkema Waddinxveen Nederland 15:31 14:59

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFoto
1 Michael Woerden Mijdrecht Nederland 34:35 34:35 8:28 8:50 8:38 8:40
2 Casper Binken 's-Gravenhage Nederland 35:31 35:15 9:06 8:43 8:50 8:38
3 Arco Cooiman Capelle aan den IJssel Nederland 35:53 35:52 8:47 9:12 9:01 8:54
4 Falco van Dijck Vleuten Nederland 36:10 36:09 8:49 9:01 9:11 9:10
5 Andre van Loo Utrecht Nederland 37:24 37:19 8:46 9:27 9:33 9:35

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFoto
1 Justin Scheffers Rotterdam Nederland 28:53 28:46 9:30 9:46 9:31
2 Jeroen Seesink Rotterdam Nederland 31:49 31:41 10:12 10:33 10:58
3 Etienne Happy Hollaar Rotterdam Nederland 31:51 31:48 10:28 10:35 10:46
4 Frank Cornegge Rotterdam Nederland 32:59 32:56 10:33 11:12 11:13
5 Erik Mastenbroek Rotterdam Nederland 34:02 33:11 11:05 11:06 11:01

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFoto
1 Vivian Polak Rotterdam Nederland 19:55 19:52 9:42 10:11
2 Eline Wierstra Leiden Nederland 21:04 21:01 10:19 10:43
3 Michel Verkaik Capelle aan den IJssel Nederland 21:23 21:22 10:26 10:56
4 Gert Schenkel Oudewater Nederland 21:41 21:38 10:40 10:58
5 Danny de Ruiter Ridderkerk Nederland 24:06 23:50 12:22 11:28

   Alle uitslagen

Verwijder filter

10 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenGeslacht CategorieStatsVideoFoto
1 213 Michael Woerden Mijdrecht Nederland 34:35 34:35 8:28 8:50 8:38 8:40 Man
2 126 Casper Binken 's-Gravenhage Nederland 35:31 35:15 9:06 8:43 8:50 8:38 Man
3 149 Arco Cooiman Capelle aan den IJssel Nederland 35:53 35:52 8:47 9:12 9:01 8:54 Man
4 111 Falco van Dijck Vleuten Nederland 36:10 36:09 8:49 9:01 9:11 9:10 Man
5 100 Andre van Loo Utrecht Nederland 37:24 37:19 8:46 9:27 9:33 9:35 Man
6 211 Rick van der Klugt Voorburg Nederland 37:59 37:58 9:16 9:31 9:39 9:33 Man
7 106 Vincent Oudt Hoorn Nh Nederland 39:14 39:13 9:15 9:51 10:09 10:00 Man
8 139 Peter Brochard Rotterdam Nederland 40:38 40:37 9:49 10:14 10:26 10:08 Man
9 195 Stephan de Melker Capelle aan den IJssel Nederland 40:50 40:44 10:44 10:29 9:56 9:36 Man
10 204 Robert Eerland Ridderkerk Nederland 40:58 40:47 10:03 10:13 10:22 10:10 Man
11 27 Marius Faas Rijsbergen Nederland 41:01 40:59 9:55 10:17 10:30 10:18 Man
12 205 Frans Woerden Mijdrecht Nederland 41:17 41:16 10:12 10:18 10:28 10:19 Man
13 62 Edwin Roedolph Etten-Leur Nederland 41:43 41:17 10:20 10:27 10:28 10:04 Man
14 54 Dennis Dukers Hoek van Holland Nederland 41:59 41:27 10:58 10:06 10:12 10:13 Man
15 167 Richard van der Wal Berkel en Rodenrijs Nederland 42:14 41:37 10:21 10:20 10:41 10:17 Man
16 212 Ziggy Zwenhoven Capelle aan de Ijssel Nederland 42:19 42:11 10:42 10:30 10:46 10:15 Man
17 180 WJ Zeelenberg Gouda Nederland 42:35 42:07 11:31 10:22 10:19 9:57 Man
18 169 Patrick Middelkoop Gouda Nederland 42:35 42:08 11:32 10:22 10:19 9:57 Man
19 92 Marion Visser Rotterdam Nederland 43:05 42:45 10:49 10:32 10:45 10:40 Vrouw
20 138 Ellen Driesen Rotterdam Nederland 44:28 44:27 10:51 10:56 11:19 11:23 Vrouw
21 90 Ferdinand van Haastert Voorburg Nederland 44:59 44:32 11:02 11:11 11:18 11:02 Man
22 86 Jeroen Elshof Capelle aan den IJssel Nederland 45:06 44:47 10:57 11:10 11:23 11:18 Man
23 23 Danny van Wijk 's-Gravenhage Nederland 45:17 45:08 11:00 11:27 11:41 11:01 Man
24 101 Dills Renaud Utrecht Nederland 45:23 45:16 11:30 11:17 11:26 11:05 Vrouw
25 206 Erik van Herk Capelle aan den IJssel Nederland 45:44 45:44 10:47 11:57 11:38 11:23 Man
26 29 Jan Post Sassenheim Nederland 46:34 46:30 11:26 11:37 11:50 11:39 Man
27 118 Vincent van Gent Rotterdam Nederland 46:45 46:40 11:14 11:35 12:01 11:51 Man
28 2 Bart-Jan van Hoek Noordwijk Zh Nederland 47:40 47:05 11:53 11:53 11:54 11:26 Man
29 125 Ed Mooijman Nootdorp Nederland 49:13 48:53 12:07 11:52 12:17 12:38 Man
30 33 Renate Hoogduin Voorburg Nederland 49:14 48:29 12:51 11:47 12:00 11:53 Vrouw
31 40 Ruben Veld Utrecht Nederland 50:03 49:42 12:53 12:34 12:21 11:55 Man
32 6 Leonie Wentholt Alphen aan den Rijn Nederland 50:41 50:02 12:58 12:02 12:24 12:40 Vrouw
33 123 Alexander Helmer Delft Nederland 51:24 50:24 13:30 12:44 12:27 11:45 Man
34 8 Edwin Gruis Sliedrecht Nederland 51:38 51:37 13:09 12:38 12:58 12:53 Man
35 7 Marsha Gruis Sliedrecht Nederland 51:38 51:36 13:09 12:39 12:58 12:53 Vrouw
36 39 Dominique Soldaat Berkel en Rodenrijs Nederland 51:54 51:36 13:14 12:53 13:02 12:28 Vrouw
37 85 Erga Gebremedhin Rotterdam Nederland 52:24 52:19 13:41 12:54 12:55 12:51 Vrouw
38 9 Kitty Koomen Voorhout Nederland 52:36 52:34 12:52 13:03 13:25 13:15 Vrouw
39 131 Simone Thissen Westmaas Nederland 52:42 52:20 13:43 13:20 12:55 12:24 Vrouw
40 140 Bianca Kalff Amsterdam Nederland 52:44 52:22 13:43 13:20 12:55 12:26 Vrouw
41 28 Jeanne Faas Rijsbergen Nederland 53:21 53:05 13:53 13:23 13:03 12:47 Vrouw
42 122 Etteke Roebroeks Delft Nederland 53:27 52:27 13:29 12:57 13:08 12:54 Vrouw
43 117 Karel Slot Rotterdam Nederland 54:28 54:23 13:40 13:28 13:34 13:43 Man
44 192 Sascha van Veen 's-Gravenhage Nederland 54:46 53:49 13:19 13:21 13:43 13:28 Vrouw
45 163 Debby Tulling Barendrecht Nederland 55:19 55:13 13:55 14:03 13:48 13:29 Vrouw
46 152 Trudie Crommentuijn 's-Gravenhage Nederland 55:19 54:50 13:59 13:40 13:47 13:26 Vrouw
47 3 Christa Scheepbouwer Barendrecht Nederland 55:32 55:07 13:51 13:43 13:46 13:47 Vrouw
48 35 Karline Vandenbroecke Leidschendam Nederland 55:48 55:24 14:04 13:58 13:46 13:37 Vrouw
49 203 Peter Loeve Berkel en Rodenrijs Nederland 55:51 55:38 13:16 13:49 14:30 14:05 Man
50 55 Nathali Dukers Hoek van Holland Nederland 56:18 55:47 14:14 14:04 14:08 13:23 Vrouw
51 150 Annemieke de Vries 's-Gravenhage Nederland 56:38 56:09 13:59 13:45 14:10 14:16 Vrouw
52 148 Yvonne van der Harst 's-Gravenhage Nederland 57:04 56:35 13:58 13:40 13:44 15:13 Vrouw
53 36 Jolanda Bloem Rotterdam Nederland 58:18 57:45 14:56 14:33 14:23 13:54 Vrouw
54 52 Colinda Pater Ter Aar Nederland 58:48 58:03 14:41 14:27 14:30 14:26 Vrouw
55 175 Helen van Aarle Schijndel Nederland 58:55 57:57 14:44 14:34 14:22 14:18 Vrouw
56 174 Moniek van Aarle Schijndel Nederland 58:55 57:57 14:44 14:34 14:22 14:19 Vrouw
57 190 Renate van der Hoeven Rotterdam Nederland 59:23 59:22 13:58 14:47 15:09 15:28 Vrouw
58 59 Esmé van der Meijde Zaandam Nederland 59:35 59:13 15:06 15:09 15:02 13:57 Vrouw
59 56 Sylvia de Vries Zaandam Nederland 59:35 59:13 15:06 15:09 15:02 13:58 Vrouw
60 178 Alex Vogels Rotterdam Nederland 1:00:14 59:32 15:08 14:46 14:47 14:52 Vrouw
61 11 Jacqueline van der Vlist Alphen aan den Rijn Nederland 1:00:19 59:41 15:04 14:43 15:09 14:46 Vrouw
62 34 Ronald Vos Capelle aan den IJssel Nederland 1:00:34 1:00:01 15:07 14:49 15:04 15:03 Man
63 119 Marleen van Kester Rotterdam Nederland 1:04:31 1:04:25 15:15 15:55 16:52 16:25 Vrouw

2.5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

7.5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.