Uitslagen Proef rondje Stroe

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Proef rondje Stroe 15-09-2018
Proef rondje Stroe Stroe

info@hardloopuitslagen.nl

15-09-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 17:14 17:13
2 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 17:21 17:19
3 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 17:48 17:48
4 Marcel Alma Voorthuizen Nederland 18:15 18:13
5 Roy Gregoire Valburg Nederland 18:33 18:29

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 36:12 36:10
2 Melchior van de Pol Run2Day Nederland 38:05 38:05
3 Hugo Hilgersom Barneveld Nederland 38:14 38:12
4 Elsemieke de Vos Ede Gld Nederland 39:47 39:47
5 Wijtze Vos Barneveld Nederland 40:16 40:14

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 17:14 17:13
2 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 17:21 17:19
3 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 17:48 17:48
4 Marcel Alma Voorthuizen Nederland 18:15 18:13
5 Roy Gregoire Valburg Nederland 18:33 18:29

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 36:12 36:10
2 Melchior van de Pol Run2Day Nederland 38:05 38:05
3 Hugo Hilgersom Barneveld Nederland 38:14 38:12
4 Elsemieke de Vos Ede Gld Nederland 39:47 39:47
5 Wijtze Vos Barneveld Nederland 40:16 40:14

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 243 Bernard van Harn Renswoude Nederland 36:12 36:10 10 kilometer
2 230 Melchior van de Pol Run2Day Nederland 38:05 38:05 10 kilometer
3 182 Hugo Hilgersom Barneveld Nederland 38:14 38:12 10 kilometer
4 246 Wijtze Vos Barneveld Nederland 40:16 40:14 10 kilometer
5 89 Evert van Beek Stroe Nederland 40:53 40:46 10 kilometer
6 200 Pieter Dorresteijn Ederveen Nederland 41:38 41:32 10 kilometer
7 60 Gert Goorhuis Voorthuizen Nederland 42:13 42:05 10 kilometer
8 166 Werner Hovius Voorthuizen Nederland 42:36 42:29 10 kilometer
9 205 Peter Bokhorst Garderen Nederland 42:38 42:35 10 kilometer
10 74 Pieter van der Meer Stroe Nederland 42:43 42:16 10 kilometer
11 244 Arjan Vos Hooglanderveen Nederland 43:59 43:45 10 kilometer
12 2 Martijn van Westerneng Barneveld Nederland 44:09 44:06 10 kilometer
13 211 Frits Top Barneveld Nederland 44:30 44:17 10 kilometer
14 69 John van de Krol Stroe Nederland 44:40 43:55 10 kilometer
15 189 Gerron Terlouw Otterlo Nederland 44:53 44:47 10 kilometer
16 119 Patrick van de Kraats Voorthuizen Nederland 44:56 44:37 10 kilometer
17 117 Remy Pater Harskamp Nederland 44:57 44:38 10 kilometer
18 223 Edwoud Boon Garderen Nederland 45:13 45:10 10 kilometer
19 167 Dick van Beek Barneveld Nederland 45:45 45:39 10 kilometer
20 94 Sander Ruiter Hoevelaken Nederland 45:53 45:34 10 kilometer
21 102 Henry Hooyer Voorthuizen Nederland 46:02 45:55 10 kilometer
22 55 Edward Doest Wekerom Nederland 46:06 45:51 10 kilometer
23 53 Dirk van Roekel Ede Gld Nederland 46:09 45:21 10 kilometer
24 231 Jan Steegink Deventer Nederland 46:09 45:57 10 kilometer
25 181 Etienne Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 46:11 45:49 10 kilometer
26 79 Hugo Louter Apeldoorn Nederland 46:15 46:01 10 kilometer
27 123 Nick Lucas Putten Nederland 46:17 46:08 10 kilometer
28 103 Bert Doppenberg Putten Nederland 46:17 46:08 10 kilometer
29 191 Jaap Vermeulen Veenendaal Nederland 46:26 46:02 10 kilometer
30 157 Donald Schut Eemnes Nederland 46:44 46:19 10 kilometer
31 168 Nico van den Heuvel Gouda Nederland 48:47 48:39 10 kilometer
32 88 Drikus Haalboom Bennekom Nederland 49:07 48:42 10 kilometer
33 100 Ad Kaashoek Sliedrecht Nederland 49:10 48:47 10 kilometer
34 121 Tino Reijnders Putten Nederland 49:11 48:51 10 kilometer
35 177 Evert Herweijer Kootwijkerbroek Nederland 49:31 49:25 10 kilometer
36 43 Mario Malestein Stroe Nederland 50:06 49:58 10 kilometer
37 183 Gert Groenevelt Stroe Nederland 50:13 49:43 10 kilometer
38 156 Jan Van Lagen Kootwijkerbroek Nederland 50:21 50:06 10 kilometer
39 62 Evert van Steenbeek Wekerom Nederland 50:21 50:07 10 kilometer
40 130 Willem van Pieterson Strijen Nederland 50:35 50:22 10 kilometer
41 101 Wilco Smit Ede Gld Nederland 50:35 50:13 10 kilometer
42 163 Wilco Bos Voorthuizen Nederland 50:35 50:25 10 kilometer
43 73 Geerhard Ronde Ermelo Nederland 51:15 50:45 10 kilometer
44 240 Wilco van de Pol Kootwijkerbroek Nederland 51:26 51:06 10 kilometer
45 27 Martin Cromwijk Ede Gld Nederland 51:41 51:29 10 kilometer
46 197 Lubèrt Mulder Voorthuizen Nederland 51:47 51:19 10 kilometer
47 196 Ed van Steendelaar Putten Nederland 51:47 51:18 10 kilometer
48 186 Gerrit Overeem Voorthuizen Nederland 52:04 51:34 10 kilometer
49 90 Bas den Hollander Apeldoorn Nederland 52:21 51:58 10 kilometer
50 221 Hen van Hunenstijn Stroe Nederland 52:37 52:07 10 kilometer
51 224 Lambert Jongetje Uddel Nederland 52:38 52:06 10 kilometer
52 82 Christian van Ginkel Ugchelen Nederland 52:45 52:17 10 kilometer
53 76 Dik Kampert Barneveld Nederland 54:10 53:54 10 kilometer
54 164 Marco Bos Barneveld Nederland 54:16 54:03 10 kilometer
55 99 Mark van der Veen Ede Gld Nederland 55:15 54:47 10 kilometer
56 159 Steef Klomp Barneveld Nederland 55:33 54:47 10 kilometer
57 72 Dick van der Wal Wekerom Nederland 55:37 55:21 10 kilometer
58 251 Bert van Egdom Edereveen Nederland 55:48 55:02 10 kilometer
59 210 Sjon van der Stok Veenendaal Nederland 56:29 55:54 10 kilometer
60 252 Jan van Donkelaar Edereveen Nederland 56:41 55:55 10 kilometer
61 222 Mark Bokhorst Garderen Nederland 57:27 56:52 10 kilometer
62 188 Han Brandsen Stroe Nederland 57:28 56:46 10 kilometer
63 77 Robert Kampert Wekerom Nederland 57:45 57:28 10 kilometer
64 219 Johan van den Brink Barneveld Nederland 58:34 57:59 10 kilometer
65 106 Jan Hogeweij Beekbergen Nederland 59:54 59:03 10 kilometer
66 46 Rob de Jong Nijkerk Gld Nederland 1:00:04 59:27 10 kilometer
67 127 Tim Mourik Barneveld Nederland 1:01:42 1:00:53 10 kilometer
68 225 Dik van de Kuilen Stroe Nederland 1:01:54 1:01:44 10 kilometer
69 209 Stefan van Koesveld Kootwijkerbroek Nederland 1:03:49 1:03:30 10 kilometer
70 28 Dick van de Pol Stroe Nederland 1:05:20 1:04:36 10 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.