Uitslagen Bert Timmer Memorial Loop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bert Timmer Memorial Loop 02-09-2018

Bert Timmer Memorial Loop Duiven

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.btml.nl/
02-09-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Robin Rietman Doetinchem Nederland 16:12 16:12
2 Luuk Nusselder Hummelo Nederland 16:35 16:34
3 Evan Oosterink Doetinchem Nederland 17:07 17:06
4 Heiner Wardemann 46446 Emmerich Nederland 17:24 17:22
5 Vincent Maalderink Zutphen Nederland 17:28 17:27

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 33:53 33:53
2 Rick Heutinck Doetinchem Nederland 35:10 35:10
3 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 38:10 38:09
4 Roel Tinneveld Zevenaar Nederland 38:17 38:16
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 39:13 39:13

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Bongers Zevenaar Nederland 3:17 3:16
2 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:26 3:26
3 Tymen Zwaga Duiven Nederland 3:35 3:34
4 Jake Veldhuizen Duiven Nederland 3:42 3:41
5 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:42 3:42

500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Koen Bruggeman Duiven Nederland 3:15 3:15
2 Sven Delleman Duiven Nederland 3:16 3:15
3 Matthijs de Roo Herwen Nederland 3:16 3:15
4 Nout Melenhorst Groessen Nederland 3:29 3:29
5 Matthijs Wiggers Arnhem Nederland 3:34 3:31

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Robin Rietman Doetinchem Nederland 16:12 16:12
2 Luuk Nusselder Hummelo Nederland 16:35 16:34
3 Evan Oosterink Doetinchem Nederland 17:07 17:06
4 Heiner Wardemann 46446 Emmerich Nederland 17:24 17:22
5 Vincent Maalderink Zutphen Nederland 17:28 17:27

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 33:53 33:53
2 Rick Heutinck Doetinchem Nederland 35:10 35:10
3 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 38:10 38:09
4 Roel Tinneveld Zevenaar Nederland 38:17 38:16
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 39:13 39:13

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Bongers Zevenaar Nederland 3:17 3:16
2 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:26 3:26
3 Tymen Zwaga Duiven Nederland 3:35 3:34
4 Jake Veldhuizen Duiven Nederland 3:42 3:41
5 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:42 3:42

500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Koen Bruggeman Duiven Nederland 3:15 3:15
2 Sven Delleman Duiven Nederland 3:16 3:15
3 Matthijs de Roo Herwen Nederland 3:16 3:15
4 Nout Melenhorst Groessen Nederland 3:29 3:29
5 Matthijs Wiggers Arnhem Nederland 3:34 3:31

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.