Uitslagen Molenhoeksmakkie

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Molenhoeksmakkie 18-10-2015

Molenhoeksmakkie Molenhoek

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.molenhoeksmakkie.nl/
18-10-2015


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jorrit Cleij Nijmegen Nederland 52:29 52:29
2 Michiel Kallenberg Nijmegen Nederland 57:03 57:03
3 Milan Perc Cuijk Nederland 58:44 58:42
4 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 58:46 58:45
5 John Aalbers Nijmegen Nederland 59:02 59:01

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mohamed Ali Mohamed Cuijk Nederland 31:49 31:48
2 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 32:43 32:42
3 Wesley Mols Nijmegen Nederland 35:00 34:59
4 Jeroen van Erp Groesbeek Nederland 35:22 35:21
5 Gaby Van Caulil Arnhem Nederland 35:41 35:40

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mike Foppen Nijmegen Nederland 15:42 15:41
2 Tobias van Helden Nijmegen Nederland 16:38 16:36
3 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:47 16:45
4 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 17:01 16:58
5 Thomas Doesburg Nijmegen Nederland 17:19 17:16

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Teun ter Haar Nijmegen Nederland 8:16 8:15
2 Tischa Braum Nijmegen Nederland 9:18 9:16
3 Quinten Hofstad Bennekom Nederland 9:24 9:22
4 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 9:35 9:32
5 Thijs Bas Plasmolen Nederland 9:56 9:52

The Battle (zat

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jorrit Cleij Nijmegen Nederland 52:29 52:29
2 Michiel Kallenberg Nijmegen Nederland 57:03 57:03
3 Milan Perc Cuijk Nederland 58:44 58:42
4 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 58:46 58:45
5 John Aalbers Nijmegen Nederland 59:02 59:01

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mohamed Ali Mohamed Cuijk Nederland 31:49 31:48
2 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 32:43 32:42
3 Wesley Mols Nijmegen Nederland 35:00 34:59
4 Jeroen van Erp Groesbeek Nederland 35:22 35:21
5 Gaby Van Caulil Arnhem Nederland 35:41 35:40

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mike Foppen Nijmegen Nederland 15:42 15:41
2 Tobias van Helden Nijmegen Nederland 16:38 16:36
3 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:47 16:45
4 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 17:01 16:58
5 Thomas Doesburg Nijmegen Nederland 17:19 17:16

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Teun ter Haar Nijmegen Nederland 8:16 8:15
2 Tischa Braum Nijmegen Nederland 9:18 9:16
3 Quinten Hofstad Bennekom Nederland 9:24 9:22
4 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 9:35 9:32
5 Thijs Bas Plasmolen Nederland 9:56 9:52

The Battle (zat

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - M40

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 751 Mark Jillisen Molenhoek Lb Nederland 18:30 18:27 5 kilometer
2 763 Alexander Vandevelde Milsbeek Nederland 19:45 19:39 5 kilometer
3 86 Remco Hoetmer Hilversum Nederland 19:55 19:52 5 kilometer
4 608 Gerbrand ten Napel Molenhoek Lb Nederland 20:24 20:19 5 kilometer
5 783 Marcellus Top Nijmegen Nederland 20:26 20:20 5 kilometer
6 823 Arthur van den Aarssen Nijmegen Nederland 20:49 20:43 5 kilometer
7 618 Roel Venderbosch Nijmegen Nederland 21:14 21:07 5 kilometer
8 57 Martin van Leyden Boxmeer Nederland 21:29 21:21 5 kilometer
9 1273 Jasper Koedam Nijmegen Nederland 22:34 22:25 5 kilometer
10 750 Tim van Ederen Molenhoek Lb Nederland 23:13 22:26 5 kilometer
11 317 Frank van den Broek Molenhoek Lb Nederland 22:55 22:38 5 kilometer
12 1198 Jan Jeuken Nijmegen Nederland 22:47 22:38 5 kilometer
13 1175 Andre Toonen Nijmegen Nederland 23:23 23:15 5 kilometer
14 27 Mark van den Bergh Molenhoek Lb Nederland 24:38 24:06 5 kilometer
15 9 Arnout Baneke Eindhoven Nederland 25:03 24:08 5 kilometer
16 245 Guido van Dam Nijmegen Nederland 24:39 24:09 5 kilometer
17 45 Marcel Orth Molenhoek Lb Nederland 24:27 24:17 5 kilometer
18 1259 Gerrit Dijkerman Nijmegen Nederland 24:37 24:22 5 kilometer
19 339 Jos Schoenmakers Malden Nederland 25:23 24:32 5 kilometer
20 1113 Joris Fiselier Gouda Nederland 26:03 25:32 5 kilometer
21 899 Hay Geurts Nijmegen Nederland 25:50 25:37 5 kilometer
22 1250 Jeroen Van den Brink Veenendaal Nederland 26:31 25:53 5 kilometer
23 1097 Frans Steenhoek Wyler Duitsland 26:44 26:02 5 kilometer
24 1253 Bruno Frenoy Amiens Frankrijk 26:36 26:21 5 kilometer
25 589 Arjan de Roon Elst Gld Nederland 26:50 26:31 5 kilometer
26 641 Hans Zwaan Gennep Nederland 27:12 26:42 5 kilometer
27 1027 Martien Verbeek Boxmeer Nederland 27:27 27:06 5 kilometer
28 932 Krit Melchers Molenhoek Lb Nederland 27:36 27:13 5 kilometer
29 1470 Sjoerd Vissers Molenhoek Nederland 28:17 27:24 5 kilometer
30 1029 Ton Jager Molenhoek Lb Nederland 27:44 27:29 5 kilometer
31 445 Perry Cornelissen Nijmegen Nederland 27:58 27:34 5 kilometer
32 505 Jos Dresen Malden Nederland 28:29 27:49 5 kilometer
33 44 Paul Denkers Cuijk Nederland 28:26 27:51 5 kilometer
34 1197 Ton van Laethem Malden Nederland 28:13 27:59 5 kilometer
35 438 Paul Oberem Molenhoek Lb Nederland 28:44 28:17 5 kilometer
36 1193 Hennie van Diest Bemmel Nederland 29:35 29:09 5 kilometer
37 689 Toine Janssen Groesbeek Molenhoek Lb Nederland 29:40 29:20 5 kilometer
38 1159 Jan Derks Beuningen Gld Nederland 30:05 29:27 5 kilometer
39 10 Ruud Polmans Meppel Nederland 30:40 29:46 5 kilometer
40 591 Cor Uittenbogerd Nijmegen Nederland 30:41 30:20 5 kilometer
41 1122 Robert Dees Tiel Nederland 31:27 30:37 5 kilometer
42 375 Diederik Banken Heesch Nederland 31:33 30:43 5 kilometer
43 8 Pepijn Baneke Mook Nederland 31:42 30:47 5 kilometer
44 1057 Ignas Kamps Molenhoek Lb Nederland 31:22 30:48 5 kilometer
45 425 Geert Heijsterman Middelaar Nederland 32:04 31:09 5 kilometer
46 1486 Robert Kraan Nijmegen Nederland 32:16 31:28 5 kilometer
47 490 Niels Kurstjens Druten Nederland 32:35 31:38 5 kilometer
48 20 René Rutten Groesbeek Nederland 32:37 32:09 5 kilometer
49 1213 Dimitri Hekker Nijmegen Nederland 33:05 32:24 5 kilometer
50 183 Hans van Etteger Grave Nederland 33:42 33:03 5 kilometer
51 1457 Alfons den Broeder Nijmegen Nederland 34:13 33:55 5 kilometer
52 83 Geert Boonzaaijer Malden Nederland 35:09 34:08 5 kilometer
53 253 Patrick Clement Maison-Alfort Frankrijk 38:06 37:51 5 kilometer
54 345 Roderik van de Logt Nijmegen Nederland 44:03 43:19 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.