Uitslagen Wekerun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wekerun 19-05-2018

Wekerun Wekerom

info@hardloopuitslagen.nl

19-05-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Melchior vd Pol Apeldoorn Nederland 36:17 36:17
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:47 36:46
3 Sander Eweg Veenendaal Nederland 37:19 37:19
4 Kees Voogt Bergschenhoek Nederland 41:38 41:36
5 Harmen Krijgsman Barneveld Nederland 41:40 41:29

14 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Kox Ede Nederland 56:25 56:22
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 57:59 57:59
3 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 58:07 58:06
4 Thijs Schrama Rotterdam Nederland 1:00:25 1:00:24
5 Laurens Beerepoot Wageningen Nederland 1:01:07 1:01:07

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen Willemsen Apeldoorn Nederland 17:10 17:10
2 Yasmin Hillebrink Amsterdam Nederland 17:43 17:43
3 Jaco Jacobs Lunteren Nederland 18:58 18:57
4 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:14 19:13
5 Bé Hoving Overberg Nederland 20:03 20:02

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Giudo vd Berg Wekerom Nederland 9:53 9:52
2 Moniek Kaptein Barneveld Nederland 10:09 10:09
3 Daan Smit Barneveld Nederland 10:39 10:39
4 Andreana Brink Kootwijkerbroek Nederland 10:49 10:47
5 Chananja Fokker Kootwijkerbroek Nederland 10:56 10:52

Top 5 uitslagen

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Melchior vd Pol Apeldoorn Nederland 36:17 36:17
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:47 36:46
3 Sander Eweg Veenendaal Nederland 37:19 37:19
4 Kees Voogt Bergschenhoek Nederland 41:38 41:36
5 Harmen Krijgsman Barneveld Nederland 41:40 41:29

14 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Kox Ede Nederland 56:25 56:22
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 57:59 57:59
3 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 58:07 58:06
4 Thijs Schrama Rotterdam Nederland 1:00:25 1:00:24
5 Laurens Beerepoot Wageningen Nederland 1:01:07 1:01:07

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen Willemsen Apeldoorn Nederland 17:10 17:10
2 Yasmin Hillebrink Amsterdam Nederland 17:43 17:43
3 Jaco Jacobs Lunteren Nederland 18:58 18:57
4 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:14 19:13
5 Bé Hoving Overberg Nederland 20:03 20:02

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Giudo vd Berg Wekerom Nederland 9:53 9:52
2 Moniek Kaptein Barneveld Nederland 10:09 10:09
3 Daan Smit Barneveld Nederland 10:39 10:39
4 Andreana Brink Kootwijkerbroek Nederland 10:49 10:47
5 Chananja Fokker Kootwijkerbroek Nederland 10:56 10:52

   Alle uitslagen

Verwijder filter

10 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 241 Melchior vd Pol Apeldoorn Nederland 36:17 36:17 MVET
2 242 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:47 36:46 MVET
3 159 Sander Eweg Veenendaal Nederland 37:19 37:19 MSEN
4 213 Kees Voogt Bergschenhoek Nederland 41:38 41:36 MVET
5 192 Harmen Krijgsman Barneveld Nederland 41:40 41:29 MSEN
6 105 David Visser Veenendaal Nederland 41:41 41:38 MSEN
7 102 Martijn van Westerneng Barneveld Nederland 42:29 42:27 MSEN
8 145 Heico van de Krol Wekerom Nederland 43:32 43:23 MSEN
9 136 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 44:09 44:06 VSEN
10 227 Remon van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 44:10 43:58 MSEN
11 163 Bram Inkenhaag Veenendaal Nederland 44:31 44:25 MSEN
12 117 Jos Stuyt Wageningen Nederland 44:56 44:49 MVET
13 228 Rutger Beumer Ede Gld Nederland 45:07 44:54 MSEN
14 142 Jaap Vermeulen Veenendaal Nederland 45:08 44:58 MVET
15 171 Maarten Houtriet Bennekom Nederland 45:16 45:15 MVET
16 199 Lars Aarts Zwolle Nederland 45:22 45:20 MVET
17 79 Patrick Folker Arnhem Nederland 46:37 46:34 MSEN
18 4 Gerhard van der Knijff Ede Gld Nederland 46:45 46:40 MSEN
19 143 Bert Doppenberg Putten Nederland 46:46 46:42 MSEN
20 118 Mireille van Ee Barneveld Nederland 46:49 46:45 VVET
21 162 Karin Inkenhaag Renswoude Nederland 47:03 46:58 VSEN
22 202 Harmen van Zwol Leusden Nederland 47:04 47:00 MVET
23 262 Marcel Berendse Veenendaal Nederland 47:06 47:02 MSEN
24 253 Henny Fleijsman Wageningen Nederland 47:16 47:11 MVET
25 237 Willem Jonker Ede Nederland 47:32 47:27 MVET
26 144 Evert van Steenbeek Wekerom Nederland 48:45 48:40 MVET
27 110 Johan Burgerhart Barneveld Nederland 49:31 49:23 MSEN
28 82 Hans Veldboer Veenendaal Nederland 49:53 49:42 MVET
29 232 Erwin van Weely Krommenie Nederland 49:54 49:50 MVET
30 174 Evert Herweijer Kootwijkerbroek Nederland 51:00 50:58 MSEN
31 170 Davy van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 51:06 50:54 MSEN
32 236 Margret Schreuder Harskamp Nederland 51:27 51:25 VVET
33 230 Joan van de Krol Barneveld Nederland 51:35 51:25 MSEN
34 269 H Bouw Wekerom Nederland 51:37 51:31 MVET
35 224 Edward Beumer Otterlo Nederland 51:50 51:40 MVET
36 141 Jan van Lagen Kootwijkerbroek Nederland 51:51 51:48 MVET
37 1 Floor Brouwer Otterlo Nederland 51:53 51:45 VSEN
38 78 Dennis Mendels Westervoort Nederland 51:54 51:46 MSEN
39 172 Klaas Herweijer Kootwijkerbroek Nederland 51:57 51:55 MVET
40 158 Bas Koudijs Lunteren Nederland 52:47 52:31 MVET
41 252 Dominique Yalfsvel Purmerend Nederland 52:48 52:39 MSEN
42 81 Sabine Thissen Barneveld Nederland 53:15 53:03 VSEN
43 173 Woukelien Herweijer Kootwijkerbroek Nederland 53:26 53:24 VSEN
44 244 Mieke van Hoof Hapert Nederland 53:35 53:28 VVET
45 103 Coen Vlothuizen Oss Nederland 53:53 53:35 MSEN
46 131 Johan van Veenschoten Wekerom Nederland 54:16 54:06 MVET
47 104 Sanne Pluimers Bennekom Nederland 54:19 54:12 VSEN
48 221 Bert Nap Veenendaal Nederland 55:45 55:27 MVET
49 54 Angelique van Eijndthoven Nieuwegein Nederland 56:01 55:55 VVET
50 53 Peter van der Sluijs Nieuwegein Nederland 56:01 55:54 MVET
51 239 Steef van Alphen Apeldoorn Nederland 56:20 56:14 MVET
52 250 Leo de Man Ede Nederland 56:48 56:34 MVET
53 25 Floor de Man Nijmegen Nederland 56:48 56:34 VVET
54 3 Laura de Jong Ede Gld Nederland 57:11 57:02 VSEN
55 180 Hilly Hooyer Voorthuizen Nederland 57:28 57:19 VVET
56 75 Carine Spruijt Voorthuizen Nederland 57:32 57:23 VVET
57 111 Thea de Jong Kootwijkerbroek Nederland 57:48 57:44 VVET
58 270 Marjolein Huijsman Wekerom Nederland 58:01 57:45 VVET
59 266 Dick vd Wal Wekerom Nederland 58:58 58:43 MVET
60 260 Michiel de Molnaar Harskamp Nederland 58:59 58:39 MSEN
61 251 Rita van Heerdt - Nederland 59:12 58:57 VVET
62 47 Elianne de Ruijter Arnhem Nederland 59:51 59:31 VVET
63 49 Marion van Alten Arnhem Nederland 59:51 59:32 VVET
64 123 Simone Scheepstra Amstelveen Nederland 59:53 59:41 VVET
65 181 Arjan van den Heuvel Wekerom Nederland 1:00:07 59:54 MVET
66 186 Marian Bouw Wekerom Nederland 1:00:20 1:00:02 VVET
67 151 Ingrid van de Kamp Wekerom Nederland 1:00:20 1:00:03 VVET
68 156 Jolanda de Groot Wekerom Nederland 1:00:20 1:00:03 VVET
69 268 Carla van Omme Wekerom Nederland 1:00:20 1:00:02 VVET
70 203 Henk Verschuur Wekerom Nederland 1:03:05 1:02:51 MVET
71 64 Esmee Broekhuizen Kootwijkerbroek Nederland 1:05:55 1:05:47 VSEN
72 127 Felicia van Dam Wekerom Nederland 1:05:55 1:05:48 VSEN
73 86 Ben Kok Kampen Nederland 1:09:01 1:08:49 MVET
74 11 Marianne van Dam Wolvega Nederland 1:12:14 1:11:56 VSEN
75 12 Nelleke van Dam Wekerom Nederland 1:12:16 1:11:58 VSEN

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.