Uitslagen Wekerun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wekerun 19-05-2018

Wekerun Wekerom

info@hardloopuitslagen.nl

19-05-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Melchior vd Pol Apeldoorn Nederland 36:17 36:17
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:47 36:46
3 Sander Eweg Veenendaal Nederland 37:19 37:19
4 Kees Voogt Bergschenhoek Nederland 41:38 41:36
5 Harmen Krijgsman Barneveld Nederland 41:40 41:29

14 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Kox Ede Nederland 56:25 56:22
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 57:59 57:59
3 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 58:07 58:06
4 Thijs Schrama Rotterdam Nederland 1:00:25 1:00:24
5 Laurens Beerepoot Wageningen Nederland 1:01:07 1:01:07

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen Willemsen Apeldoorn Nederland 17:10 17:10
2 Yasmin Hillebrink Amsterdam Nederland 17:43 17:43
3 Jaco Jacobs Lunteren Nederland 18:58 18:57
4 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:14 19:13
5 Bé Hoving Overberg Nederland 20:03 20:02

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Giudo vd Berg Wekerom Nederland 9:53 9:52
2 Moniek Kaptein Barneveld Nederland 10:09 10:09
3 Daan Smit Barneveld Nederland 10:39 10:39
4 Andreana Brink Kootwijkerbroek Nederland 10:49 10:47
5 Chananja Fokker Kootwijkerbroek Nederland 10:56 10:52

Top 5 uitslagen

10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Melchior vd Pol Apeldoorn Nederland 36:17 36:17
2 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:47 36:46
3 Sander Eweg Veenendaal Nederland 37:19 37:19
4 Kees Voogt Bergschenhoek Nederland 41:38 41:36
5 Harmen Krijgsman Barneveld Nederland 41:40 41:29

14 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Kox Ede Nederland 56:25 56:22
2 Rudy Kaptein Barneveld Nederland 57:59 57:59
3 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 58:07 58:06
4 Thijs Schrama Rotterdam Nederland 1:00:25 1:00:24
5 Laurens Beerepoot Wageningen Nederland 1:01:07 1:01:07

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jeroen Willemsen Apeldoorn Nederland 17:10 17:10
2 Yasmin Hillebrink Amsterdam Nederland 17:43 17:43
3 Jaco Jacobs Lunteren Nederland 18:58 18:57
4 Jos van den Brink Kootwijkerbroek Nederland 19:14 19:13
5 Bé Hoving Overberg Nederland 20:03 20:02

2 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Giudo vd Berg Wekerom Nederland 9:53 9:52
2 Moniek Kaptein Barneveld Nederland 10:09 10:09
3 Daan Smit Barneveld Nederland 10:39 10:39
4 Andreana Brink Kootwijkerbroek Nederland 10:49 10:47
5 Chananja Fokker Kootwijkerbroek Nederland 10:56 10:52

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.