Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen week 2

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen week 2 15-10-2017

Wim Lebbink Herfstlopen week 2 Wehl

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.herfstlopen.nl/
15-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Justin Meerenburgh Liemers Running Team Nederland 16:37 16:37
2 Ruben Garretsen ARGO Nederland 16:51 16:51
3 Luuk Nusselder ARGO Nederland 17:07 17:07
4 Guido Engelen Zevenaar Nederland 17:24 17:24
5 Fred Keurntjes Zevenaar Nederland 17:36 17:36

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:45 4:45 1:28 1:41 1:37
2 Nora Ebbing 's-Heerenberg Nederland 4:48 4:48 1:28 1:45 1:37
3 Luca Greven ARGO Nederland 4:51 4:50 1:36 1:40 1:35
4 Jorrit Timpaan 6B Nederland 4:55 4:54 1:35 1:41 1:39
5 Mare Versluis Duiven Nederland 4:55 4:54 1:33 1:43 1:40

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Jordy Kloet Doetinchem Nederland 33:15 33:15 16:30 16:45
2 Edwin Wissema AV de Liemers Nederland 33:34 33:34 16:31 17:04
3 Tom van Beusekom AV de Liemers Nederland 35:03 35:03 17:09 17:55
4 Thomas Konings Groenlo Nederland 37:53 37:52 18:32 19:21
5 Ferdi Rexwinkel Doetinchem Nederland 38:11 38:11 19:00 19:12

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Wes Kock Timpaan 5B Nederland 3:26 3:26 1:39 1:47
2 Koen Raben Timpaan 5A Nederland 3:32 3:32 1:40 1:52
3 Jesse Koster Timpaan 5B Nederland 3:36 3:35 1:39 1:57
4 Mick Hendricksen Timpaan 5A Nederland 3:38 3:38 1:41 1:58
5 Nienke Salari ARGO Nederland 3:39 3:37 1:44 1:55

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Justin Meerenburgh Liemers Running Team Nederland 16:37 16:37
2 Ruben Garretsen ARGO Nederland 16:51 16:51
3 Luuk Nusselder ARGO Nederland 17:07 17:07
4 Guido Engelen Zevenaar Nederland 17:24 17:24
5 Fred Keurntjes Zevenaar Nederland 17:36 17:36

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:45 4:45 1:28 1:41 1:37
2 Nora Ebbing 's-Heerenberg Nederland 4:48 4:48 1:28 1:45 1:37
3 Luca Greven ARGO Nederland 4:51 4:50 1:36 1:40 1:35
4 Jorrit Timpaan 6B Nederland 4:55 4:54 1:35 1:41 1:39
5 Mare Versluis Duiven Nederland 4:55 4:54 1:33 1:43 1:40

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Jordy Kloet Doetinchem Nederland 33:15 33:15 16:30 16:45
2 Edwin Wissema AV de Liemers Nederland 33:34 33:34 16:31 17:04
3 Tom van Beusekom AV de Liemers Nederland 35:03 35:03 17:09 17:55
4 Thomas Konings Groenlo Nederland 37:53 37:52 18:32 19:21
5 Ferdi Rexwinkel Doetinchem Nederland 38:11 38:11 19:00 19:12

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Wes Kock Timpaan 5B Nederland 3:26 3:26 1:39 1:47
2 Koen Raben Timpaan 5A Nederland 3:32 3:32 1:40 1:52
3 Jesse Koster Timpaan 5B Nederland 3:36 3:35 1:39 1:57
4 Mick Hendricksen Timpaan 5A Nederland 3:38 3:38 1:41 1:58
5 Nienke Salari ARGO Nederland 3:39 3:37 1:44 1:55

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.