Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen week 1

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen week 1 08-10-2017

Wim Lebbink Herfstlopen week 1 Wehl

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.herfstlopen.nl/
08-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Gijsberts Gaanderen Nederland 16:20 16:20
2 Erik Sanders Dieren Nederland 16:30 16:30
3 Ruben Garretsen ARGO Nederland 17:05 17:05
4 Luuk Nusselder ARGO Nederland 17:20 17:20
5 Fred Keurntjes Zevenaar Nederland 17:50 17:50

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Jordy Kloet Doetinchem Nederland 34:26 34:26 16:51 17:36
2 Tom van Beusekom AV de Liemers Nederland 34:35 34:35 17:17 17:19
3 Raymond Schuurman Dinxperlo Nederland 38:28 38:27 19:02 19:26
4 Matthieu Bennink Lichtenvoorde Nederland 41:37 41:37 20:49 20:49
5 Peter Wassink - Nederland 41:54 41:49 21:09 20:45

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Koen Raben Klas 5A Nederland 3:30 3:30 1:39 1:52
2 Wes Kock Klas 5B Nederland 3:34 3:34 1:38 1:56
3 Nienke Salari ARGO Nederland 3:42 3:40 1:47 1:55
4 Lars Vissenberg Doetinchem Nederland 3:45 3:43 1:58 1:47
5 Kayne Hunter ARGO Nederland 3:46 3:45 1:45 2:01

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:47 4:47 1:30 1:43 1:35
2 Nora Ebbing 's-Heerenberg Nederland 4:53 4:53 1:31 1:44 1:40
3 Lisa Dekker ARGO Nederland 4:59 4:58 1:35 1:44 1:40
4 Mare Versluis Duiven Nederland 4:59 4:59 1:35 1:44 1:41
5 Cas ter Braak ARGO Nederland 5:03 5:02 1:37 1:49 1:38

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Gijsberts Gaanderen Nederland 16:20 16:20
2 Erik Sanders Dieren Nederland 16:30 16:30
3 Ruben Garretsen ARGO Nederland 17:05 17:05
4 Luuk Nusselder ARGO Nederland 17:20 17:20
5 Fred Keurntjes Zevenaar Nederland 17:50 17:50

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Jordy Kloet Doetinchem Nederland 34:26 34:26 16:51 17:36
2 Tom van Beusekom AV de Liemers Nederland 34:35 34:35 17:17 17:19
3 Raymond Schuurman Dinxperlo Nederland 38:28 38:27 19:02 19:26
4 Matthieu Bennink Lichtenvoorde Nederland 41:37 41:37 20:49 20:49
5 Peter Wassink - Nederland 41:54 41:49 21:09 20:45

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Koen Raben Klas 5A Nederland 3:30 3:30 1:39 1:52
2 Wes Kock Klas 5B Nederland 3:34 3:34 1:38 1:56
3 Nienke Salari ARGO Nederland 3:42 3:40 1:47 1:55
4 Lars Vissenberg Doetinchem Nederland 3:45 3:43 1:58 1:47
5 Kayne Hunter ARGO Nederland 3:46 3:45 1:45 2:01

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 4:47 4:47 1:30 1:43 1:35
2 Nora Ebbing 's-Heerenberg Nederland 4:53 4:53 1:31 1:44 1:40
3 Lisa Dekker ARGO Nederland 4:59 4:58 1:35 1:44 1:40
4 Mare Versluis Duiven Nederland 4:59 4:59 1:35 1:44 1:41
5 Cas ter Braak ARGO Nederland 5:03 5:02 1:37 1:49 1:38

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.