Uitslagen Bruggenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bruggenloop 20-09-2017
Bruggenloop Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.024sport.nl
20-09-2017


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - Lange afstand: - Bedrijvenloop

              UITSLAGENLIJST - LANGE AFSTAND: - BEDRIJVENLOOP
23-09-2017 19:15                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         TALENTEN TEAM NIJMEGEN-NOORD    NIJMEGEN                              1:40:30
        1269  Sami van Lent                   Nijmegen              1996      1e      32:57   18,209     3:17 
        1268  Eyob van Lent                   Nijmegen              1995      2e      32:57   18,209     3:17 
        1270  Habtom van Lent                 Nijmegen              1997      3e      34:36   17,341     3:27 

    2         HARDLOOPVERENIGING BEUNINGEN    NIJMEGEN                              2:11:07
          77  Mark Jansen                     Wijchen               1970      7e      42:33   14,101     4:15 
          74  Ron Budde                       Beuningen Gld         1959      9e      44:13   13,570     4:25 
         925  Frank van de Graaf              Beuningen Gld         1971     10e      44:21   13,529     4:26 
        1024  Bob Scholten                    Beuningen Gld         1965     19e     (48:57)  12,257     4:53 
         512  Jesca Brouwer                   Beuningen Gld         1989     21e     (51:01)  11,761     5:06 
         890  Annelien Bos                    Winssen               1987     25e     (53:31)  11,211     5:21 
         529  Henk Arts                       Beuningen Gld         1956     43e   (1:01:43)   9,722     6:10 

    3         AV CIFLA                        NIJMEGEN                              2:17:35
         812  Jan Fokke Oosterhof             Nijmegen              1975      8e      43:29   13,798     4:20 
         756  Mariët Bosschers                Nijmegen              1972     12e      46:45   12,834     4:40 
        1123  Marieke Roelofs                 Nijmegen              1974     13e      47:21   12,672     4:44 

    4         ABN AMRO HYPOTHEKEN             NIJMEGEN                              2:19:12
         986  Kasper Ritzema                  Nijmegen              1973      6e      42:31   14,112     4:15 
         162  Vincent van Dongen              Arnhem                1976     16e      48:06   12,474     4:48 
         384  Paul Schers                     Venlo                 1982     17e      48:35   12,350     4:51 

    5         HET ROZE LOPERTJE               NIJMEGEN                              2:25:13
         107  Ted van Koelen                  Nijmegen              1961      4e      40:39   14,760     4:03 
        1185  Paul Dobbelaer                  Nijmegen              1964     20e      49:29   12,125     4:56 
        1192  Coen Metze                      Nijmegen              1963     30e      55:05   10,893     5:30 
        1028  Theo Raedts                     Nijmegen              1964     31e     (55:10)  10,876     5:31 

    6         HARDLOOPCLUB DAR NV             NIJMEGEN                              2:33:55
         695  Simone Engelaar                 Nijmegen              1971     14e      47:33   12,618     4:45 
         694  Hans Pasman                     Zutphen               1976     22e      50:51   11,799     5:05 
         702  Leon Nillessen                  Groesbeek             1966     32e      55:31   10,808     5:33 
         697  Robbie Sagius                   Nijmegen              1978     33e     (55:31)  10,808     5:33 
         700  Ron Frederiks                   Batenburg             1967     34e     (56:11)  10,679     5:37 
         701  Harry van Montfort              Grave                 1965     37e     (57:05)  10,511     5:42 
         698  Fleur van Veghel                Nijmegen              1985     40e     (59:51)  10,025     5:59 

    7         DONDERS DEVILS                  NIJMEGEN                              2:40:18
         407  Josi Driessen                   Nijmegen              1989     15e      47:35   12,609     4:45 
         120  Syanah Wynn                     Nijmegen              1991     26e      54:13   11,067     5:25 
         272  Xiaochen Zheng                  Nijmegen              1988     39e      58:30   10,256     5:51 

    8         WIE                             NIJMEGEN                              2:51:40
         867  Rob Peters                      Nijmegen              1967     27e      54:24   11,029     5:26 
         721  Erwin Althof                    Nijmegen              1955     35e      56:31   10,616     5:39 
         723  Bregit Sibma                    Nijmegen              1980     41e    1:00:45    9,877     6:04 

UITSLAGENLIJST - LANGE AFSTAND: - BEDRIJVENLOOP 23-09-2017 19:15 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- HOGESCHOOL ARNHEM NIJMEGEN NIJMEGEN DNF 1207 Bart van der Wal Oosterbeek 1977 5e (41:31) 14,452 4:09 HA-STU DAMES SELECTIE NIJMEGEN DNF 514 Remko Mathijssen Beuningen Gld 1990 18e (48:25) 12,392 4:50 LINDENHOLT LOOPT! NIJMEGEN DNF 60 Jorien Karman Nijmegen 1983 29e (40:25) 14,845 4:02 NIJMEEGSE LOOPSCHOOL NIJMEGEN DNF 343 Peter Put Lent 1977 38e (57:33) 10,426 5:45
Uitslagenlijst - Korte afstand: - Bedrijvenloop

              UITSLAGENLIJST - KORTE AFSTAND: - BEDRIJVENLOOP
23-09-2017 19:15                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         HELDRO IJS RUNNING TEAM         NIJMEGEN                              1:11:40
         802  Maarten Vliex                   Nijmegen              1987      2e      23:05   17,935     3:20 
         340  Tom Van Oorschot                Nijmegen              1989      4e      23:51   17,358     3:27 
         975  Tom van Deurzen                 Heijen                1985      5e      24:44   16,739     3:35 
         801  Pim van Deurzen                 Nijmegen              1985      7e     (25:12)  16,429     3:39 
        1206  Thijs Pasmans                   Nijmegen              1989      8e     (27:36)  15,000     3:59 

    2         NATTE KIWI HIEH                 NIJMEGEN                              1:22:58
         755  Tom Disveld                     Amsterdam             1984      1e      22:29   18,414     3:15 
         953  Twan van Elk                    Lent                  1985     12e      29:19   14,122     4:14 
         637  Tom Segeren                     Lent                  1985     15e      31:10   13,283     4:31 
        1177  Ronald Maassen                  Lent                  1986     16e     (31:12)  13,269     4:31 
         712  Pim Demont                      Nijmegen              1989     17e     (32:41)  12,667     4:44 
        1168  Arjan Dresme                    Nijmegen              1987     18e     (32:45)  12,641     4:44 

    3         TALENTEN TEAM NIJMEGEN-NOORD    NIJMEGEN                              1:23:30
        1272  Essi Darwishi                   Nijmegen              1987      3e      23:15   17,806     3:22 
        1273  Tesfaldet Weldu                 Nijmegen              1997      6e      24:57   16,593     3:36 
        1275  Bilal Alrawyy                   Nijmegen              1992     25e      35:18   11,728     5:06 

    4         ALBERT HEIJN VAN SCHEVICHAVENS  NIJMEGEN                              1:28:35
        1017  Erik Arends                     Nijmegen              1991     11e      28:54   14,325     4:11 
        1012  Raymon Thijssen                 Nijmegen              1995     13e      29:46   13,908     4:18 
        1016  Martijn Baams                   Nijmegen              1999     14e      29:55   13,838     4:20 
        1013  Elias Janssen                   Nijmegen              1995     20e     (33:28)  12,371     4:51 
        1011  Marleen Wissen                  Nijmegen              1998     26e     (34:41)  11,937     5:01 
        1010  Lars de Bont                    Nijmegen              1999     28e     (35:48)  11,564     5:11 
        1009  Dylan van de Jagt               Nijmegen              1991     31e     (36:34)  11,322     5:17 
        1008  Robert Bouwman                  Arnhem                1969     33e     (38:09)  10,852     5:31 
        1015  Iris de Groot                   Nijmegen              1998     54e     (49:57)   8,288     7:14 

    5         HA-STU DAMES SELECTIE           NIJMEGEN                              1:44:16
         832  Steffie Goeden                  Nijmegen              1995     21e      34:24   12,035     4:59 
         774  Anne Verspeek                   Nijmegen              1994     23e      34:56   11,851     5:03 
         744  Wieke Visser                    Nijmegen              1991     24e      34:56   11,851     5:03 
         513  Nikki Janssen                   Valburg               1990     53e     (49:24)   8,381     7:09 

    6         HARDLOOPVERENIGING BEUNINGEN    NIJMEGEN                              1:45:10
         936  Frans Buil                      Beuningen Gld         1983      9e      28:00   14,786     4:03 
        1134  Kees Baardemans                 Beuningen Gld         1958     30e      36:33   11,327     5:17 
         843  Stefanie Mudder                 Beuningen Gld         1978     37e      40:37   10,193     5:53 
         866  Ron Budde                       Beuningen Gld         1959     38e     (40:39)  10,185     5:53 
         314  Dian Oostijen                   Druten                1983     41e     (42:00)   9,857     6:05 
         317  Hanneke Versteeg                Ewijk                 1976     42e     (42:01)   9,853     6:05 
         555  Karen Jens                      Ewijk                 1966     40e     (42:02)   9,849     6:05 
         928  Mayke Theloesen                 Ewijk                 1982     47e     (44:36)   9,283     6:27 
         951  Ingrid Kersten                  Weurt                 1965     49e     (45:36)   9,079     6:36 

UITSLAGENLIJST - KORTE AFSTAND: - BEDRIJVENLOOP 23-09-2017 19:15 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 7 DONDERS DEVILS NIJMEGEN 1:53:48 397 Sybrine Bultena Nijmegen 1983 22e 34:53 11,868 5:03 395 Corina Greven Nijmegen 1983 27e 35:51 11,548 5:11 538 Roselyne Chauvin Nijmegen 1990 44e 43:04 9,613 6:14 8 RUN FSW! NIJMEGEN 1:54:48 883 Jasper Hens Nijmegen 2005 34e 38:12 10,838 5:32 882 Ruud Hens Nijmegen 1967 35e 38:13 10,833 5:32 266 Joeri Jorg Nijmegen 1979 36e 38:23 10,786 5:33 267 Kwan Aben Nijmegen 1981 46e (43:44) 9,466 6:20 9 HARDLOOPCLUB DAR NV NIJMEGEN 2:19:46 704 Bart de Bruin Nijmegen 1970 39e 41:25 9,996 6:00 705 Martine Boot Nijmegen 1980 48e 44:53 9,224 6:30 699 Michelle Stuiver Wijchen 1988 55e 53:28 7,743 7:44 AV CIFLA NIJMEGEN DNF 1188 Murielle Ferraye Berg en Dal 1983 10e (28:12) 14,681 4:05 414 Patricia Croonen Nijmegen 1985 19e (34:01) 12,171 4:55 NIJMEEGSE LOOPSCHOOL NIJMEGEN DNF 831 Sander Lemmens Nijmegen 1978 32e (38:10) 10,847 5:31 794 Anne Grotenhuis Lent 1985 45e (43:26) 9,532 6:17 ABN AMRO HYPOTHEKEN NIJMEGEN DNF 983 Eddy Krans 1973 50e (45:08) 9,173 6:32 982 Mark Touwen Nijmegen 1963 51e (45:09) 9,169 6:32 IK LOOP HARD NIJMEGEN DNF 443 Yvonne Koobs Nijmegen 1964 43e (41:55) 9,877 6:04