Uitslagen Bert Timmer Memorial Loop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bert Timmer Memorial Loop 03-09-2017

Bert Timmer Memorial Loop Duiven

[email protected]
http://www.btml.nl/
03-09-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 16:54 16:54
2 Nelson Matembissa Arnhem Nederland 17:18 17:18
3 Remi Rondeel Doetinchem Nederland 17:38 17:37
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 18:32 18:31
5 Steven Broens Westervoort Nederland 18:53 18:52

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher Arnhem Nederland 37:07 37:06 18:07 18:59
2 Niels Roseboom Duiven Nederland 38:29 38:29 18:36 19:53
3 Zenon Nowak Wozniki Nederland 39:09 39:08 19:02 20:06
4 Bart Jansen Arnhem Nederland 39:35 39:35 19:16 20:20
5 Ferdi Rexwinkel Doetinchem Nederland 40:22 40:21 20:13 20:09

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Bongers Zevenaar Nederland 3:19 3:19
2 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:25 3:24
3 Denzel Reina Duiven Nederland 3:27 3:27
4 Hessel Reina Duiven Nederland 3:27 3:27
5 Mare Versluis Duiven Nederland 3:29 3:28

500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zia Bakboord Westervoort Nederland 1:50 1:49
2 Bas Muis Duiven Nederland 1:57 1:57
3 Liz van der Steen Duiven Nederland 2:00 1:59
4 Stijn Muis Duiven Nederland 2:01 2:00
5 Lotte Bruggink Duiven Nederland 2:04 2:03

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 16:54 16:54
2 Nelson Matembissa Arnhem Nederland 17:18 17:18
3 Remi Rondeel Doetinchem Nederland 17:38 17:37
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 18:32 18:31
5 Steven Broens Westervoort Nederland 18:53 18:52

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher Arnhem Nederland 37:07 37:06 18:07 18:59
2 Niels Roseboom Duiven Nederland 38:29 38:29 18:36 19:53
3 Zenon Nowak Wozniki Nederland 39:09 39:08 19:02 20:06
4 Bart Jansen Arnhem Nederland 39:35 39:35 19:16 20:20
5 Ferdi Rexwinkel Doetinchem Nederland 40:22 40:21 20:13 20:09

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Bongers Zevenaar Nederland 3:19 3:19
2 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:25 3:24
3 Denzel Reina Duiven Nederland 3:27 3:27
4 Hessel Reina Duiven Nederland 3:27 3:27
5 Mare Versluis Duiven Nederland 3:29 3:28

500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zia Bakboord Westervoort Nederland 1:50 1:49
2 Bas Muis Duiven Nederland 1:57 1:57
3 Liz van der Steen Duiven Nederland 2:00 1:59
4 Stijn Muis Duiven Nederland 2:01 2:00
5 Lotte Bruggink Duiven Nederland 2:04 2:03

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.