Uitslagen Survivalrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Survivalrun 18-06-2017
Survivalrun Boven-Leeuwen

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.survivalrun.info/
18-06-2017


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - Survivalrun - Bedrijvenloop
                  SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017
               UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP
19-06-2017 14:00                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         GROEP 8 MEIDEN                                                        6:08:24
           1  Mette van Oosteren              Boven-Leeuwen         2005      1e    1:31:52    4,572    13:07 
         269  Fenna Smits                     Boven-Leeuwen         2004      2e    1:31:58    4,567    13:08 
          10  Marit van Kampen                Boven-Leeuwen         2005      3e    1:32:14    4,554    13:10 
          41  Fleur Van Geene                 Boven-Leeuwen         2005      4e    1:32:20    4,549    13:11 
          23  Jasmijn van Dijk                Boven-Leeuwen         2005      5e   (1:32:22)   4,547    13:11 

    2         BOEREBUURTERS                                                         6:26:56
         181  Isa Heurter                     Druten                2002      6e    1:36:44    4,342    13:49 
         186  Jitte Van Gelder                Puiflijk              2002      7e    1:36:44    4,342    13:49 
         197  Meintje Van Rossum              Druten                2002      8e    1:36:44    4,342    13:49 
         193  Lou Ebben                       Puiflijk              2002      9e    1:36:44    4,342    13:49 

    3         MODDERBADEENDJEZZ                                                     6:53:35
         357  Juliët Roeffen                  Druten                2002     10e    1:43:12    4,070    14:44 
         356  Laura Severens                  Druten                2002     11e    1:43:15    4,068    14:45 
         358  Isa Mennink                     Druten                2001     12e    1:43:34    4,055    14:47 
         355  Marjolein Severens              Druten                2002     13e    1:43:34    4,055    14:47 

    4         GROEP 8                                                               7:25:57
          37  Jetske van Peters               Boven-Leeuwen         2004     14e    1:51:10    3,778    15:52 
           6  Anne van Gelder                 Boven-Leeuwen         2005     15e    1:51:10    3,778    15:52 
          48  Meike Van Amsterdam             Boven-Leeuwen         2005     16e    1:51:14    3,776    15:53 
         189  Danique de Jong                 Maasbommel            2005     22e    1:52:23    3,737    16:03 

    5         DE CHICKENCHICKS                                                      7:28:51
         457  Suus Janssen                    Boven-Leeuwen         2003     17e    1:51:49    3,756    15:58 
         460  Laurien Den Biesen              Boven-Leeuwen         2002     18e    1:52:06    3,747    16:00 
         458  Nathalie Janssen                Boven-Leeuwen         2003     21e    1:52:18    3,740    16:02 
         459  Myla Carbo                      Boven-Leeuwen         2003     24e    1:52:38    3,729    16:05 

    6         SURVIVAL TIJGERS                                                      7:48:16
         249  Iris van Mook                   Druten                2001     25e    1:56:51    3,594    16:41 
         243  Celeste Konings                 Druten                2002     26e    1:57:00    3,590    16:42 
         257  Sophie Lekatompessy             Druten                2002     27e    1:57:04    3,588    16:43 
         259  Eva Frederiks                   Druten                2002     28e    1:57:21    3,579    16:45 
         251  Anne Klaassen                   Druten                2001     29e   (1:57:25)   3,577    16:46 

    7         #FITGIRLS                                                             7:51:58
         238  Sterre Koolhout                 Beneden-Leeuwen       2001     30e    1:57:40    3,569    16:48 
         239  Roos van Oijen                  Beneden-Leeuwen       2001     31e    1:57:56    3,561    16:50 
         235  Marit Hol                       Beneden-Leeuwen       2001     32e    1:58:11    3,554    16:53 
         242  Charlotte van Wijk              Wamel                 2001     33e    1:58:11    3,554    16:53 

    8         DAT ENE GROEPJE                                                       8:27:08
         218  Sylvana Brouwer                 Druten                2001     37e    2:06:10    3,329    18:01 
         237  Yentl Folkertsma                Druten                2001     38e    2:06:10    3,329    18:01 
         449  Xenia Katsaros                  Ewijk                 2002     39e    2:07:24    3,297    18:12 
         169  Sophie Bins                     Druten                2002     40e    2:07:24    3,297    18:12 
         409  Nicole Cobussen                 Beuningen Gld         2001     41e   (2:07:25)   3,296    18:12 


Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group

SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:00 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 SPICEGIRLS 8:36:34 318 Bette Janssen Steenberg Horssen 2003 42e 2:09:07 3,253 18:26 322 Nikki Litjens Afferden Gld 2003 43e 2:09:08 3,252 18:26 319 Suze Krijgsman Horssen 2003 44e 2:09:09 3,252 18:27 328 Mirte van Doorn Afferden Gld 2003 45e 2:09:10 3,252 18:27 309 Sara Gerrits Horssen 2003 46e (2:09:11) 3,251 18:27 10 DE SURVIVAL GIRLS 8:59:21 223 Danique Exner Boven-Leeuwen 2006 47e 2:14:34 3,121 19:13 217 Anne van Hulst Boven-Leeuwen 2006 48e 2:14:40 3,119 19:14 222 Gwen van Uijtert Boven-Leeuwen 2007 49e 2:15:02 3,110 19:17 220 Maya Issa Boven-Leeuwen 2007 50e 2:15:05 3,109 19:17 11 PIM POI 1 9:17:40 376 Meike van der Zandt Boven-Leeuwen 2002 51e 2:19:12 3,017 19:53 390 Annefloor Van der Wal Boven-Leeuwen 2001 53e 2:19:17 3,015 19:53 378 Esra Koopman Boven-Leeuwen 2003 54e 2:19:35 3,009 19:56 379 Klaske Hermans Alphen Gld 2002 55e 2:19:36 3,009 19:56 12 PIM POI 2 9:18:11 373 Anica Staal Beneden-Leeuwen 2002 52e 2:19:16 3,016 19:53 370 Julie Exner Boven-Leeuwen 2003 56e 2:19:37 3,008 19:56 372 Kimberley van Deuren Alphen Gld 2002 57e 2:19:38 3,008 19:56 369 Puck van der Sanden Boven-Leeuwen 2002 58e 2:19:40 3,007 19:57 13 ROS ROS BANANENTROS 10:20:19 201 Roos van Aanholt Boven-Leeuwen 2002 59e 2:35:04 2,709 22:09 198 Jinke Heyne Beneden-Leeuwen 2002 60e 2:35:04 2,709 22:09 210 Inge van Gelder Beneden-Leeuwen 2002 61e 2:35:05 2,708 22:09 204 Lotte Teunissen Beneden-Leeuwen 2002 62e 2:35:06 2,708 22:09 205 Maud Janssen Dreumel 2002 63e (2:35:08) 2,707 22:09 DE CHICKENCHICKS 2 DNF 462 Mandy Elsen Boven-Leeuwen 2002 19e (1:52:07) 3,746 16:01 463 Eva Hoogervorst Boven-Leeuwen 2003 20e (1:52:18) 3,740 16:02 464 Esmé Van Oort Boven-Leeuwen 2003 23e (1:52:36) 3,730 16:05 ONZE MEIDEN DNF 611 Karlijn van Gelder Boven-Leeuwen 2002 34e (2:05:24) 3,349 17:54 612 Manon Gubbels Beneden-Leeuwen 2003 35e (2:05:57) 3,335 17:59 609 Kiki Peters Boven-Leeuwen 2003 36e (2:05:58) 3,334 17:59 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
Uitslagenlijst - Survivalrun - Bedrijvenloop
                  SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017
               UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP
19-06-2017 13:10                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         HIGH FIVE                                                             4:52:51
         406  Sietske Vergeer                 Druten                1990      1e    1:12:00    5,833    10:17 
         441  Nadine Lamandassa               Beneden-Leeuwen       1982      4e    1:13:30    5,714    10:30 
         414  Maya Bruining                   Druten                1989      5e    1:13:37    5,705    10:31 
         416  Maaike Bruining                 Beneden-Leeuwen       1991      6e    1:13:44    5,696    10:32 

    2         DFB 1                                                                 6:56:40
         472  Britt van den Tooren            Beneden-Leeuwen       2000     19e    1:43:58    4,040    14:51 
         491  Lieke Wijgerse                  Wamel                 2000     20e    1:44:01    4,038    14:51 
         599  Charlotte Strik                 Alphen Gld            2000     21e    1:44:14    4,029    14:53 
         433  Katja Derks                     Boven-Leeuwen         2000     22e    1:44:27    4,021    14:55 

    3         SPEKKIE2                                                              7:08:38
         637  Britt Raafs                     Afferden Gld          1999     18e    1:43:56    4,041    14:50 
         635  Iris Engelen                    Druten                1997     24e    1:47:59    3,889    15:25 
         633  Loes den Biesen                 Puiflijk              1999     25e    1:47:59    3,889    15:25 
         638  Nienke Vermeulen                Druten                1998     29e    1:48:44    3,863    15:32 

    4         TOKKIES                                                               7:12:23
         541  Janneke Vermeer                 Dreumel               2001     23e    1:47:57    3,891    15:25 
         539  Anne van den Boom               Dreumel               2000     26e    1:48:02    3,888    15:26 
         542  Sophie Weijn                    Dreumel               2000     27e    1:48:10    3,883    15:27 
         540  Fleur Postulart                 Beneden-Leeuwen       2000     28e    1:48:14    3,881    15:27 

    5         DE ZIJLIJNSNUIVERS                                                    8:10:35
         214  Ivo Vastenhouw                  Boven-Leeuwen         2001     38e    2:02:30    3,429    17:30 
         209  Shaye Olij                      Boven-Leeuwen         1999     39e    2:02:38    3,425    17:31 
         200  Aniek Hofstede                  Boven-Leeuwen         2000     40e    2:02:41    3,423    17:31 
         216  Jinthe Umbach                   Boven-Leeuwen         2000     41e    2:02:46    3,421    17:32 
         206  Caitlin Hoeks                   Boven-Leeuwen         1999     42e   (2:02:59)   3,415    17:34 

    6         BADSPETTERS                                                           8:15:20
         311  Susan Schutte                   Maasbommel            2003     43e    2:03:50    3,392    17:41 
         316  Femke Heesakker                 Maasbommel            2003     44e    2:03:50    3,392    17:41 
         303  Petra Kuijpers                  Maasbommel            1970     45e    2:03:50    3,392    17:41 
         314  Linda van Haagen                Maasbommel            2003     46e    2:03:50    3,392    17:41 
         315  Lois Claassen                   Maasbommel            2003     47e   (2:03:50)   3,392    17:41 

    7         PINK LADY'S                                                           8:44:03
          40  Merel van Hees                  Boven-Leeuwen         1995     30e    1:52:31    3,733    16:04 
          64  Jessica van Hees                Druten                1992     34e    1:52:42    3,727    16:06 
         172  Esther Visser                   Wamel                 1997     35e    1:52:42    3,727    16:06 
          33  Manouk Van Hees                 Druten                1993     57e    3:06:08    2,256    26:35 

    8         HOI                                                                   9:06:31
         226  Roos Van der Zandt              Boven-Leeuwen         1999     48e    2:16:25    3,079    19:29 
         240  Ayla Van Asseldonk              Boven-Leeuwen         1992     49e    2:16:29    3,077    19:29 
         231  Rachelle Bakker                 Boven-Leeuwen         1997     50e    2:16:43    3,072    19:31 
         246  Amber Van Toorn                 Boven-Leeuwen         1999     51e    2:16:54    3,068    19:33 



Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group

SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 13:10 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 BIER 9:27:13 591 Britt Van Zagten Druten 1999 52e 2:21:43 2,964 20:14 592 Manon van Mil Afferden Gld 1999 53e 2:21:45 2,963 20:15 597 Indy van Beek Druten 1998 54e 2:21:46 2,963 20:15 589 Froukje Huisman Druten 1999 55e 2:21:59 2,958 20:17 647 Sabine Tromp Deest 1999 56e (2:22:02) 2,957 20:17 PLONS DNF 166 Febe van Zwambagt Bergharen 1998 7e (1:24:16) 4,984 12:02 157 Iris van Donzel Druten 1999 8e (1:24:18) 4,982 12:02 162 Marieke Bardoel Horssen 1997 9e (1:24:18) 4,982 12:02 GEWOONFFSIMPEL DNF 452 Anne Roos van Trigt Nijmegen 1999 10e (1:26:59) 4,829 12:25 444 Gila Kruijsen Elst Gld 1987 11e (1:27:00) 4,828 12:25 398 Milou Engelen Nijmegen 1997 12e (1:27:01) 4,827 12:25 PIETERKES DNF 563 Quinty Ophof Boven-Leeuwen 2000 15e (1:32:55) 4,520 13:16 383 Lotte Rubens Boven-Leeuwen 2001 16e (1:33:10) 4,508 13:18 558 Demi-Anne van den Berg Beneden-Leeuwen 1998 17e (1:33:19) 4,501 13:19 DE WENTELTEEFJES DNF 301 Anne van Zwam Druten 1998 31e (1:52:35) 3,731 16:05 305 Maud Veugelers Puiflijk 1998 32e (1:52:36) 3,730 16:05 302 Merle van Rosmalen Druten 1998 33e (1:52:36) 3,730 16:05 FREDDIES 2 DNF 570 Loes Ansen Boven-Leeuwen 2000 36e (1:55:03) 3,651 16:26 546 Mariël de Leeuw Dreumel 2000 37e (1:55:12) 3,646 16:27 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
Uitslagenlijst - Survivalrun - Bedrijvenloop
                  SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017
               UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP
19-06-2017 14:01                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         CLEVER FIT JUNIORS                                                    4:08:44
         312  Stijn Stam                      Beneden-Leeuwen       2002      3e    1:01:40    6,811     8:48 
         304  Pim Mencke                      Beneden-Leeuwen       2001      4e    1:01:47    6,798     8:49 
         307  Jelle Beumer                    Beneden-Leeuwen       2001      5e    1:01:54    6,785     8:50 
         310  Giel van Kampen                 Beneden-Leeuwen       2002      6e    1:03:23    6,626     9:03 
         313  Wiebe Sas                       Beneden-Leeuwen       2001      7e   (1:03:31)   6,612     9:04 

    2         UHC                                                                   4:11:14
         471  Jaap Ariaens                    Bergharen             2004      1e      58:40    7,159     8:22 
         470  Wout Postma                     Bergharen             2004      2e      58:41    7,157     8:23 
         468  Tijn Postma                     Bergharen             2006      8e    1:06:56    6,275     9:33 
         469  Mats Ariaens                    Bergharen             2006      9e    1:06:57    6,273     9:33 
         467  Dries Kocken                    Bergharen             2006     10e   (1:07:08)   6,256     9:35 

    3         TEAM HOPELOOS                                                         4:37:32
         422  Marijn van de Wiel              Druten                2002     11e    1:09:09    6,074     9:52 
         421  Dante Duijkers                  Druten                2002     12e    1:09:12    6,069     9:53 
         418  Tom Stuth                       Druten                2002     13e    1:09:20    6,058     9:54 
         419  Koen Van de Vendel              Druten                2002     14e    1:09:51    6,013     9:58 

    4         DE JONGE LEEUWEN                                                      5:04:21
          79  Bas Broekman                    Beneden-Leeuwen       2006     15e    1:15:58    5,529    10:51 
         154  Joey Janssen                    Boven-Leeuwen         2006     16e    1:16:01    5,525    10:51 
         273  Ruben Sepers                    Beneden-Leeuwen       2007     17e    1:16:07    5,518    10:52 
         148  Duco van der Sanden             Boven-Leeuwen         2006     18e    1:16:15    5,508    10:53 
          98  Daan van Tiem                   Beneden-Leeuwen       2006     19e   (1:16:17)   5,506    10:53 

    5         ROADRUNNERS                                                           5:52:24
          15  Karsten Weijers                 Beneden-Leeuwen       2005     26e    1:27:57    4,775    12:33 
          72  Tijn Van de Wielen              Beneden-Leeuwen       2005     27e    1:27:58    4,775    12:34 
          51  Bram Koopmans                   Beneden-Leeuwen       2005     28e    1:28:13    4,761    12:36 
          85  Raven Van Hulst                 Beneden-Leeuwen       2005     29e    1:28:16    4,758    12:36 
          32  Rick Hermans                    Beneden-Leeuwen       2005     30e   (1:28:21)   4,754    12:37 

    6         BENDE VAN ELLENDE                                                     6:07:10
         112  Stijn Van der Hek               Boven-Leeuwen         2002     22e    1:22:42    5,079    11:48 
         114  Job Hengst                      Boven-Leeuwen         2003     23e    1:22:43    5,078    11:49 
         121  Max Cobussen                    Boven-Leeuwen         2002     25e    1:26:43    4,843    12:23 
         101  Syd Cobussen                    Boven-Leeuwen         2004     54e    1:55:02    3,651    16:26 

    7         SKUTRAKET                                                             6:17:04
         391  Bryan de Vree                   Dreumel               2002     31e    1:32:27    4,543    13:12 
         426  Bart Vermeer                    Dreumel               2003     32e    1:32:29    4,541    13:12 
         386  Chiel Gerrits                   Boven-Leeuwen         2002     33e    1:36:04    4,372    13:43 
         389  Harm van den Boom               Dreumel               2002     34e    1:36:04    4,372    13:43 







Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group

SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:01 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 BIG FOOT 6:46:04 483 Niels van Tintelen Boven-Leeuwen 2001 37e 1:41:23 4,143 14:29 481 Mauk van Welie Dreumel 2002 38e 1:41:27 4,140 14:29 480 Brent Kolvenbach Dreumel 2002 39e 1:41:33 4,136 14:30 482 Mees van de Hurk Boven-Leeuwen 2003 40e 1:41:41 4,130 14:31 9 FC FRIKANDELLEN 6:49:36 550 Ties Koolhout Maasbommel 2004 41e 1:42:22 4,103 14:37 548 Jelle Kuijpers Maasbommel 2003 42e 1:42:23 4,102 14:37 551 Stan de Kleijn Maasbommel 2004 43e 1:42:25 4,101 14:37 549 Karl van Dinter Maasbommel 2004 44e 1:42:26 4,100 14:38 10 STRIJDERS 7:12:20 284 Justin Janssen Boven-Leeuwen 2004 45e 1:48:02 3,888 15:26 292 Daan Jansen Dreumel 2003 46e 1:48:03 3,887 15:26 287 Remo Rademakers Dreumel 2004 47e 1:48:07 3,885 15:26 290 Bart van Leur Dreumel 2004 48e 1:48:08 3,884 15:26 286 Tom Gorter Boven-Leeuwen 2003 49e (1:48:09) 3,883 15:27 11 DE SPAANSE MASJALA'S 7:34:07 361 Bart Visschers Boven-Leeuwen 2002 50e 1:53:11 3,711 16:10 352 Wout van Gent Beneden-Leeuwen 2003 51e 1:53:14 3,709 16:10 349 Lukas Florussen Beneden-Leeuwen 2002 52e 1:53:22 3,705 16:11 350 Ian Tijssen Alphen Gld 2002 53e 1:54:20 3,673 16:20 450 Sander Gremmen Beneden-Leeuwen 2003 55e (1:58:48) 3,535 16:58 12 BNC 8:09:39 502 Daan Jacobs Beneden-Leeuwen 2001 56e 2:02:22 3,432 17:28 503 Jan Roelofs Beneden-Leeuwen 2002 57e 2:02:24 3,431 17:29 505 Nino Lagarde Beneden-Leeuwen 2002 58e 2:02:25 3,431 17:29 504 Tom de Heuvel Beneden-Leeuwen 2002 59e 2:02:28 3,430 17:29 TEAM IJSBEREN DNF 339 Splinter van Oijen Reek 2007 20e (1:18:31) 5,349 11:13 335 Mick van Os Reek 2007 21e (1:18:54) 5,323 11:16 341 Louise Haasbroek Beneden-Leeuwen 2005 24e (1:25:19) 4,923 12:11 DE KONTHAARPLUKKERS DNF 63 Sem Kolvenbach Dreumel 2004 35e (1:41:06) 4,154 14:26 47 Binc Kolvenbach Dreumel 2004 36e (1:41:10) 4,152 14:27 27 Milan Henzen Dreumel 2004 60e (4:03:51) 1,722 34:50 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
Uitslagenlijst - Survivalrun - Bedrijvenloop
                  SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017
               UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP
19-06-2017 14:02                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         GIN FRATSE 1                                                          3:48:33
         447  Willem van Leeuwen              Beneden-Leeuwen       1985      1e      56:32    7,429     8:04 
         165  Rolf Broekman                   Beneden-Leeuwen       1986      2e      56:36    7,420     8:05 
         230  Erwin Boone                     Arnhem                1984      4e      57:14    7,338     8:10 
         161  Klaas-Geert Koolhout            Druten                1985      5e      58:11    7,219     8:18 

    2         MUD DA NOU                                                            3:53:54
         509  Marijn van Kraaij               Winssen               1994      6e      58:26    7,188     8:20 
         515  Jim Peters                      Beuningen Gld         1987      7e      58:29    7,182     8:21 
         513  Joost Gerrits                   Winssen               1995      8e      58:29    7,182     8:21 
         511  Pim Tromp                       Winssen               1995      9e      58:30    7,179     8:21 
         516  Lenn Janssen                    Winssen               1995     10e     (58:34)   7,171     8:22 

    3         GIN FRATSE 2                                                          4:14:01
         428  Kees van Tol                    Meteren               1987      3e      57:04    7,360     8:09 
         442  Niel van Dijk                   Beneden-Leeuwen       1985     12e    1:05:00    6,462     9:17 
         448  Fleur van der Zandt             Beneden-Leeuwen       1989     13e    1:05:57    6,368     9:25 
         508  Teyn Salet                      Beneden-Leeuwen       1984     14e    1:06:00    6,364     9:25 

    4         SIEM EN LARS EN DE PAPA'S                                             4:24:35
         282  Theod van Kaauwen               Boven-Leeuwen         1973     11e    1:00:31    6,940     8:38 
         274  Lars van der Borgh              Boven-Leeuwen         2006     18e    1:07:51    6,190     9:41 
         280  Siem van Kaauwen                Boven-Leeuwen         2006     19e    1:07:57    6,181     9:42 
         278  Rob van der Borgh               Boven-Leeuwen         1974     22e    1:08:16    6,152     9:45 

    5         HV AS DE BLADEREN VALLEN                                              4:30:56
          88  Remi de Jager                   Beneden-Leeuwen       1982     15e    1:07:27    6,227     9:38 
          60  Danny Janssen                   Beneden-Leeuwen       1982     16e    1:07:34    6,216     9:39 
          46  Marco de Kok                    Beneden-Leeuwen       1982     17e    1:07:49    6,193     9:41 
          77  Bart den Bieman                 Beneden-Leeuwen       1982     20e    1:08:06    6,167     9:43 
          30  Perry Salet                     Beneden-Leeuwen       1982     21e   (1:08:06)   6,167     9:43 

    6         VAN SON & KOOT 03                                                     5:03:51
         147  Mitchell van Ginneken           Stampersgat           1995     26e    1:09:30    6,043     9:55 
         137  Dekkers Lucas                   's Gravenmoer         1993     27e    1:10:22    5,969    10:03 
         132  Maurice van der Pol             Wijk en Aalburg       1986     31e    1:14:00    5,676    10:34 
         141  Rutger                          Kaatsheuvel           1988     65e    1:29:59    4,668    12:51 

    7         DE GREMIETJES                                                         5:20:45
          24  Liza Gremie                     Boven-Leeuwen         2003     40e    1:20:04    5,246    11:26 
          35  Mirthe Gremie                   Boven-Leeuwen         2005     41e    1:20:05    5,245    11:26 
          54  Timo Gremie                     Boven-Leeuwen         2006     44e    1:20:18    5,230    11:28 
          11  Wim Gremie                      Boven-Leeuwen         1968     45e    1:20:18    5,230    11:28 

    8         HOUD DE MUD ERIN!                                                     5:34:19
          62  Carlo van Hout                  Uden                  1969     28e    1:11:15    5,895    10:10 
         519  Paul Verstegen                  Reek                  1985     58e    1:24:55    4,946    12:07 
         559  Cil van der Zanden              Herpen                1991     59e    1:24:56    4,945    12:08 
         510  Marloes van Eldijk              Oss                   1976     79e    1:33:13    4,506    13:19 



Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group

SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:02 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 VAN SON & KOOT 04 5:51:35 150 Joey van Rossum Dongen 1993 30e 1:13:12 5,738 10:27 153 Hein Intven Sprang-Capelle 1988 61e 1:25:51 4,892 12:15 160 Renee van Daal Kaatsheuvel 1988 69e 1:30:23 4,647 12:54 156 Staats Arie Tilburg 1992 96e 1:42:09 4,112 14:35 10 VAN SON & KOOT 02 5:52:28 97 Dennis van den Hout Dongen 1986 39e 1:19:40 5,272 11:22 116 Christien Meyers Waalwijk 1967 67e 1:30:17 4,652 12:53 107 Arjan Meyers Waalwijk 1967 73e 1:30:52 4,622 12:58 124 Hubert van Beek Sprang-Capelle 1979 74e 1:31:39 4,583 13:05 126 Jordy Gijsbrechts Kaatsheuvel 1988 75e (1:31:51) 4,573 13:07 11 FAM. ALBLAS 6:01:50 531 Michel Alblas Beneden-Leeuwen 1968 68e 1:30:21 4,649 12:54 530 Levy Alblas Beneden-Leeuwen 2005 70e 1:30:27 4,643 12:55 532 Danielle Stolzenbach Beneden-Leeuwen 1992 71e 1:30:31 4,640 12:55 528 Diego Alblas Beneden-Leeuwen 1991 72e 1:30:31 4,640 12:55 12 VAN SON & KOOT 01 6:26:49 5 Sebastiaan van der Heijden Boven-Leeuwen 1984 60e 1:25:46 4,897 12:15 91 Mandy Timmermans Dongen 1986 64e 1:29:10 4,710 12:44 56 Puck Wirken Kaatsheuvel 1992 104e 1:45:56 3,965 15:08 73 Myrthe Emmers Kaatsheuvel 1992 105e 1:45:57 3,964 15:08 13 BENDE VAN ELLENDE 2 6:29:13 601 Dorien Hendricks Groesbeek 1976 80e 1:37:18 4,317 13:54 602 Cindy Hendricks Groesbeek 2001 81e 1:37:18 4,317 13:54 600 William Hendricks Groesbeek 1973 82e 1:37:18 4,317 13:54 603 Kevin Hendricks Groesbeek 2003 83e 1:37:19 4,316 13:54 14 JUST 4 FUN 2 6:44:54 113 Jeffrey Louwrenssen Boven-Leeuwen 1995 29e 1:13:01 5,752 10:25 117 Pim van de Nobelen Boven-Leeuwen 1986 51e 1:22:43 5,078 11:49 95 Dylan van Emmerloot Boven-Leeuwen 2006 119e 2:02:18 3,434 17:28 89 Carola van Emmerloot Boven-Leeuwen 1967 129e 2:06:52 3,311 18:07 105 Shardee van Emmerloot Boven-Leeuwen 1995 130e (2:07:09) 3,303 18:09 15 TEDZAT 6:48:08 225 Rebekka Wakker Beneden-Leeuwen 1999 93e 1:41:55 4,121 14:33 241 Thomas Reuser Druten 1997 94e 1:41:57 4,120 14:33 228 Thijs Kerbusch Druten 2000 95e 1:42:02 4,116 14:34 236 Lisa Wakker Beneden-Leeuwen 1997 97e 1:42:14 4,108 14:36 16 SPEKKIE1 7:05:53 631 Robin Hermans Bergharen 1999 101e 1:44:07 4,034 14:52 636 Joris 't Jong Druten 1998 102e 1:44:08 4,033 14:52 639 Thijs Hermans Druten 1997 106e 1:48:45 3,862 15:32 643 Rik Wolthuis Druten 1997 107e 1:48:53 3,857 15:33 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:02 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 TEAM POAR NEM'N 7:44:45 272 Terrell van den Heuvel Boven-Leeuwen 1998 113e 1:56:05 3,618 16:35 279 Bauk van den Beeg Beneden-Leeuwen 1998 114e 1:56:10 3,615 16:35 277 Walter Diks Dreumel 1998 115e 1:56:12 3,614 16:36 275 Rian Peters Druten 1998 116e 1:56:18 3,611 16:36 18 AKELEI 2 8:09:11 291 Bryan van Tintelen Tiel 1999 98e 1:43:21 4,064 14:45 295 Thijs Bronk Tiel 1987 100e 1:43:38 4,053 14:48 294 Hendrik van Kleef Tiel 1998 103e 1:44:25 4,022 14:55 646 Cynthia Da Silva Tiel 2002 133e 2:57:47 2,362 25:23 DE SPEEDO'S DNF 605 Victor Martens Beneden-Leeuwen 1998 23e (1:08:56) 6,093 9:50 574 Coen de Vree Beneden-Leeuwen 1998 24e (1:08:59) 6,088 9:51 573 Thijs Ernste Beneden-Leeuwen 1998 25e (1:09:04) 6,081 9:52 SLOWPANTS DNF 190 Rene Brunet Velp Nb 1984 32e (1:14:38) 5,628 10:39 187 Robin Janssen Velp Nb 1998 33e (1:14:40) 5,625 10:40 180 Janneke Siepman Velp Nb 1991 34e (1:14:40) 5,625 10:40 SENIOREN TEAM OEFFELT DNF 325 Ilse Jacobs Oeffelt 1985 36e (1:18:22) 5,359 11:11 320 Willem Kranenbroek Oeffelt 1984 37e (1:18:22) 5,359 11:11 323 Eddie Maas Oeffelt 1983 38e (1:18:25) 5,356 11:12 FOURFUN DNF 211 Jop Brouwer Veenendaal 2004 35e (1:17:02) 5,452 11:00 215 Maarten Brouwer Veenendaal 1972 46e (1:20:19) 5,229 11:28 207 Lara Hoogendoorn Veenendaal 2006 47e (1:20:21) 5,227 11:28 DE VIER GEVERS DNF 556 Jordi Gremmen Beneden-Leeuwen 1999 42e (1:20:07) 5,242 11:26 554 Bob de Heuvel Beneden-Leeuwen 1999 43e (1:20:16) 5,233 11:28 557 Jurre Basten Beneden-Leeuwen 1999 48e (1:20:34) 5,213 11:30 PAX MMJB DNF 443 Job Moll Druten 2000 49e (1:22:19) 5,102 11:45 317 Bas Nicolasen Beuningen Gld 2001 50e (1:22:37) 5,084 11:48 248 Maud Vos Druten 2000 52e (1:22:44) 5,077 11:49 NO NONSENSE DNF 65 Tom Van Kaauwen Beneden-Leeuwen 1980 54e (1:23:43) 5,017 11:57 66 Wendy Van Kaauwen Beneden-Leeuwen 1981 56e (1:24:21) 4,979 12:03 49 Lieke Broekman Beneden-Leeuwen 1973 57e (1:24:27) 4,973 12:03 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:02 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- TEAM CLEVER FIT DNF 135 Hennes de Kok Beneden-Leeuwen 2000 53e (1:23:29) 5,031 11:55 119 Richard Delicaat Beneden-Leeuwen 1998 55e (1:24:10) 4,990 12:01 106 Mandy van Barneveld Beneden-Leeuwen 1988 66e (1:30:06) 4,661 12:52 ZO TRAAG ALS AALT DNF 534 Jan van Baaren Alphen Gld 1989 76e (1:32:19) 4,550 13:11 538 Thijs Fransen Horssen 1989 77e (1:32:19) 4,550 13:11 584 Justin Koster Druten 1990 78e (1:32:20) 4,549 13:11 DON BOSCO DNF 518 Anne van Gils Boven-Leeuwen 1998 84e (1:37:21) 4,314 13:54 405 Etienne Lagarde Beneden-Leeuwen 1996 85e (1:37:23) 4,313 13:54 517 Naomi Vervoort Maasbommel 1998 86e (1:37:24) 4,312 13:54 ZOOITJE ONGEREGELD DNF 224 Anne Brands Boven-Leeuwen 1996 87e (1:37:58) 4,287 13:59 229 Suzette van Deelen Boven-Leeuwen 1996 88e (1:37:58) 4,287 13:59 221 Twan van Otterloo Boven-Leeuwen 1996 89e (1:38:10) 4,278 14:01 ZUIPEKRUIPERS DNF 522 Pim Maters Maasbommel 2000 90e (1:39:49) 4,208 14:15 498 Jesper van den Berk Alphen Gld 1999 91e (1:39:50) 4,207 14:15 329 Kevin Karnata Beneden-Leeuwen 1999 92e (1:39:51) 4,206 14:15 FAMILY BISNISS! DNF 382 Jarno van Dijk Beneden-Leeuwen 2005 108e (1:53:46) 3,692 16:15 385 Jurre van Dijk Beneden-Leeuwen 2001 109e (1:53:59) 3,685 16:17 380 Yentl Kooijmans Beneden-Leeuwen 2004 110e (1:54:07) 3,680 16:18 BLUBBERKONTJES 2 DNF 629 Wendy Kanis Barendrecht 1981 118e (1:57:57) 3,561 16:51 624 Kristel van Elk Barendrecht 1981 120e (2:03:13) 3,409 17:36 620 Corina Maartens 's-Hertogenbosch 1971 121e (2:03:19) 3,406 17:37 BLUBBERKONTJES DNF 618 Fay de Haas Barendrecht 2007 117e (1:57:46) 3,566 16:49 615 Angelique de Haas Barendrecht 1981 122e (2:03:21) 3,405 17:37 619 Linda De Konink 's-Gravenhage 1984 123e (2:03:32) 3,400 17:38 JUST 4 FUN 3 DNF 125 Denise van den Berg Boven-Leeuwen 1994 125e (2:05:35) 3,344 17:56 131 Mike van den Berg Druten 1991 128e (2:06:39) 3,316 18:05 18 Mieke Schipperen Druten 1972 131e (2:07:20) 3,298 18:11 JUST 4 FUN 1 DNF 69 Jeffrey Visee Wadenoijen 1993 126e (2:05:49) 3,338 17:58 80 Frank van Emmerloot Boven-Leeuwen 1967 127e (2:05:51) 3,337 17:58 42 Meggy Schipperen Druten 2002 132e (2:07:22) 3,298 18:11 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group
SURVIVALRUN BOVEN-LEEUWEN, 18 JUNI 2017 UITSLAGENLIJST - SURVIVALRUN - BEDRIJVENLOOP 19-06-2017 14:02 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- TEAM BIERPONGERS DNF 425 Thijs den Biesen Boven-Leeuwen 1992 62e (1:26:34) 4,852 12:22 484 Thijs Van Heumen Nijmegen 1992 63e (1:26:37) 4,849 12:22 FREDDIES 1 DNF 578 Chris Kerkhoff Afferden Gld 1999 111e (1:55:04) 3,650 16:26 567 Puck Vink Druten 2000 112e (1:55:12) 3,646 16:27 AKELEI DNF 297 Maikel van Lienden Tiel 1998 99e (1:43:22) 4,063 14:46 285 Renee Jacobs-Rabeling Deest 1990 124e (2:05:33) 3,345 17:56 Hoofdsponsors: Jumbo Beneden-Leeuwen, Clever Fit, Explosive Clearance Group