Uitslagen Survivalrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Survivalrun 18-06-2017
Survivalrun Boven-Leeuwen

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.survivalrun.info/
18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Survivalrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Willem van den Akker Druten Nederland 39:30 39:30
2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29
3 Dave Geurts Heesch Nederland 42:12 42:12
4 Dennis Peters Deest Nederland 43:27 43:27
5 Frank Govers Afferden Gld Nederland 44:01 44:01

Top 5 uitslagen

Survivalrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Willem van den Akker Druten Nederland 39:30 39:30
2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29
3 Dave Geurts Heesch Nederland 42:12 42:12
4 Dennis Peters Deest Nederland 43:27 43:27
5 Frank Govers Afferden Gld Nederland 44:01 44:01

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Survivalrun - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 182 Willem van den Akker Druten Nederland 39:30 39:30 E
2 2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29 B
3 213 Dave Geurts Heesch Nederland 42:12 42:12 E
4 202 Dennis Peters Deest Nederland 43:27 43:27 G
5 606 Frank Govers Afferden Gld Nederland 44:01 44:01 E
6 151 David Knoop Arnhem Nederland 45:21 45:21 B
7 351 Job van Nistelrooij Altforst Nederland 45:42 45:42 E
8 435 Eric van den Bosch Eindhoven Nederland 45:53 45:53 E
9 87 Dennis Verstegen Oss Nederland 45:58 45:58 G
10 665 Robin v Versendaal - Nederland 47:13 47:13 E
11 155 Bram Lichtenberg Arnhem Nederland 47:15 47:15 E
12 3 Daniel van Leest Boven-Leeuwen Nederland 47:23 47:23 B
13 68 Sam van der Poel Arnhem Nederland 47:36 47:36 B
14 360 Remie Giebels Rosmalen Nederland 47:50 47:50 G
15 581 Dennis Kok Druten Nederland 47:52 47:52 G
16 138 John Van den Akker Afferden Gld Nederland 48:18 48:18 E
17 19 Thorben Schuurs Arnhem Nederland 48:23 48:23 B
18 28 Daan van Kraaij Arnhem Nederland 48:23 48:23 B
19 258 Simon Baars Puiflijk Nederland 48:25 48:25 E
20 25 Rick Tromp Boven-Leeuwen Nederland 49:55 49:55 E
21 104 Remco Hoenselaar Druten Nederland 49:58 49:58 E
22 20 Thies van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 50:10 50:10 B
23 108 Silvan Schuurs Arnhem Nederland 50:41 50:41 A
24 454 Sjoerd Jansen Puiflijk Nederland 50:56 50:56 B
25 264 Joost Baars Puiflijk Nederland 51:11 51:11 E
26 634 Lucas Smits Boven-Leeuwen Nederland 52:03 52:03 E
27 367 Tijn Baumann Driel Nederland 52:18 52:18 A
28 16 Peter Scheidsbach Wamel Nederland 52:55 52:55 E
29 194 Mik Peters Deest Nederland 53:44 53:44 A
30 59 Jan Scholten Horssen Nederland 53:44 53:44 G
31 158 Remco Siemes Nijmegen Nederland 53:56 53:56 E
32 440 Jordy Elsen Elsen Beneden-Leeuwen Nederland 54:10 54:10 B
33 115 Karel van der Poel Arnhem Nederland 54:10 54:10 A
34 103 Sander Verschoor Boven-Leeuwen Nederland 55:37 55:37 A
35 74 Haye De Bruin Tiel Nederland 55:45 55:45 B
36 44 Sem Veltmaat Tiel Nederland 55:45 55:45 B
37 13 Lucas Koopmans Tiel Nederland 55:46 55:46 B
38 183 Nick Van Welie Maasbommel Nederland 55:51 55:51 E
39 78 Jochem van Amerongen Arnhem Nederland 56:02 56:02 B
40 533 Pleun Verkleij Boven-Leeuwen Nederland 56:04 56:04 A
41 420 Rick Smits Drunen Nederland 56:09 56:09 A
42 268 Reinier van Amerongen Druten Nederland 56:13 56:13 G
43 447 Willem van Leeuwen Beneden-Leeuwen Nederland 56:32 56:32 E
44 165 Rolf Broekman Beneden-Leeuwen Nederland 56:36 56:36 E
45 43 Milva Baar Arnhem Nederland 57:01 57:01 D
46 428 Kees van Tol Meteren Nederland 57:04 57:04 E
47 192 Juleke Hempenius Deest Nederland 57:09 57:09 F
48 230 Erwin Boone Arnhem Nederland 57:14 57:14 E
49 58 Lars Tromp Boven-Leeuwen Nederland 57:29 57:29 B
50 411 Jeffrey Michels Boekel Nederland 57:40 57:40 E
51 658 Guido vd Zwaluw - Nederland 57:50 57:50 E
52 161 Klaas-Geert Koolhout Druten Nederland 58:11 58:11 E
53 262 Theo Baars Puiflijk Nederland 58:23 58:23 G
54 509 Marijn van Kraaij Winssen Nederland 58:26 58:26 E
55 515 Jim Peters Beuningen Gld Nederland 58:29 58:29 E
56 513 Joost Gerrits Winssen Nederland 58:29 58:29 E
57 511 Pim Tromp Winssen Nederland 58:30 58:30 E
58 516 Lenn Janssen Winssen Nederland 58:34 58:34 E
59 471 Jaap Ariaens Bergharen Nederland 58:40 58:40 A
60 470 Wout Postma Bergharen Nederland 58:41 58:41 A
61 212 Anton Coenders Druten Nederland 58:45 58:45 E
62 94 Rick van Dijk Boven-Leeuwen Nederland 59:15 59:15 B
63 395 Jan Peters Horssen Nederland 59:21 59:21 B
64 577 Paul Beijer Beneden-Leeuwen Nederland 59:31 59:31 E
65 8 Siebe Janssen Horssen Nederland 59:41 59:41 E
66 61 Anke van 't Klooster Arnhem Nederland 59:41 59:41 H
67 445 Johan Bernts Appeltern Nederland 1:00:06 1:00:06 E
68 191 Bjorn Lentjes Deest Nederland 1:00:15 1:00:15 E
69 282 Theod van Kaauwen Boven-Leeuwen Nederland 1:00:31 1:00:31 G
70 266 Jonathan Kamphuis Rheden Nederland 1:01:29 1:01:29 E
71 312 Stijn Stam Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:40 1:01:40 B
72 304 Pim Mencke Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:47 1:01:47 B
73 307 Jelle Beumer Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:54 1:01:54 B
74 271 Joey Litjens Druten Nederland 1:02:13 1:02:13 E
75 276 Patrick Van der Donk Druten Nederland 1:02:13 1:02:13 E
76 334 Boy Litjens Deest Nederland 1:02:25 1:02:25 E
77 336 Thijs Hol Wamel Nederland 1:02:41 1:02:41 B
78 310 Giel van Kampen Beneden-Leeuwen Nederland 1:03:23 1:03:23 B
79 313 Wiebe Sas Beneden-Leeuwen Nederland 1:03:31 1:03:31 B
80 176 Dian Den Biesen Puiflijk Nederland 1:03:40 1:03:40 F
81 493 Jeroen Jagers Zetten Nederland 1:03:42 1:03:42 E
82 585 Maartje Peeters Schaijk Nederland 1:04:13 1:04:13 F
83 474 Martijn Hempenius Deest Nederland 1:04:33 1:04:33 A
84 368 Daan Baumann Driel Nederland 1:04:49 1:04:49 B
85 490 Jeroen van Ark Zetten Nederland 1:04:55 1:04:55 E
86 442 Niel van Dijk Beneden-Leeuwen Nederland 1:05:00 1:05:00 E
87 448 Fleur van der Zandt Beneden-Leeuwen Nederland 1:05:57 1:05:57 F
88 508 Teyn Salet Beneden-Leeuwen Nederland 1:06:00 1:06:00 E
89 568 Scott Broeder Druten Nederland 1:06:27 1:06:27 A
90 632 Thijn Koopman Beneden-Leeuwen Nederland 1:06:38 1:06:38 B
91 656 Fernando - Nederland 1:06:46 1:06:46 G
92 468 Tijn Postma Bergharen Nederland 1:06:56 1:06:56 A
93 469 Mats Ariaens Bergharen Nederland 1:06:57 1:06:57 A
94 582 Mart van de Camp Megen Nederland 1:07:03 1:07:03 E
95 575 Pelle Rensink Beneden-Leeuwen Nederland 1:07:08 1:07:08 E
96 467 Dries Kocken Bergharen Nederland 1:07:08 1:07:08 A
97 82 Joris Verschoor Boven-Leeuwen Nederland 1:07:20 1:07:20 B
98 88 Remi de Jager Beneden-Leeuwen Nederland 1:07:27 1:07:27 E
99 109 Dano Lemmers Beneden-Leeuwen Nederland 1:07:29 1:07:29 E
100 60 Danny Janssen Beneden-Leeuwen Nederland 1:07:34 1:07:34 E
101 46 Marco de Kok Beneden-Leeuwen Nederland 1:07:49 1:07:49 E
102 274 Lars van der Borgh Boven-Leeuwen Nederland 1:07:51 1:07:51 A
103 669 Maarten v Zwam - Nederland 1:07:57 1:07:57 B
104 280 Siem van Kaauwen Boven-Leeuwen Nederland 1:07:57 1:07:57 A
105 424 Rafael Marcus Boven-Leeuwen Nederland 1:07:59 1:07:59 B
106 668 Jules Wijnen - Nederland 1:08:04 1:08:04 B
107 77 Bart den Bieman Beneden-Leeuwen Nederland 1:08:06 1:08:06 E
108 30 Perry Salet Beneden-Leeuwen Nederland 1:08:06 1:08:06 E
109 670 Pieter Rubens - Nederland 1:08:09 1:08:09 B
110 278 Rob van der Borgh Boven-Leeuwen Nederland 1:08:16 1:08:16 G
111 111 Lex Kolkman Druten Nederland 1:08:16 1:08:16 A
112 99 Olav Heurter Druten Nederland 1:08:20 1:08:20 A
113 118 Mikai Lopulalan Druten Nederland 1:08:23 1:08:23 A
114 130 Max van Beek Druten Nederland 1:08:28 1:08:28 A
115 475 Joost Hempenius Deest Nederland 1:08:50 1:08:50 A
116 86 Nick Scholten Horssen Nederland 1:08:51 1:08:51 B
117 605 Victor Martens Beneden-Leeuwen Nederland 1:08:56 1:08:56 E
118 574 Coen de Vree Beneden-Leeuwen Nederland 1:08:59 1:08:59 E
119 573 Thijs Ernste Beneden-Leeuwen Nederland 1:09:04 1:09:04 E
120 422 Marijn van de Wiel Druten Nederland 1:09:09 1:09:09 B
121 587 Sander Schutte Beneden-Leeuwen Nederland 1:09:09 1:09:09 E
122 608 Jeroen Vos Boven-Leeuwen Nederland 1:09:10 1:09:10 E
123 586 Thom Domensino Beneden-Leeuwen Nederland 1:09:11 1:09:11 E
124 421 Dante Duijkers Druten Nederland 1:09:12 1:09:12 B
125 552 Maikel Simon Druten Nederland 1:09:17 1:09:17 B
126 418 Tom Stuth Druten Nederland 1:09:20 1:09:20 B
127 147 Mitchell van Ginneken Stampersgat Nederland 1:09:30 1:09:30 E
128 110 Amy Bitter Nijmegen Nederland 1:09:43 1:09:43 F
129 122 Joep Vervoort Nijmegen Nederland 1:09:45 1:09:45 E
130 487 Wout Thomassen Bergharen Nederland 1:09:48 1:09:48 B
131 419 Koen Van de Vendel Druten Nederland 1:09:51 1:09:51 B
132 52 Isaak van den Berg Boven-Leeuwen Nederland 1:09:58 1:09:58 A
133 92 Thomas Letterman Dreumel Nederland 1:09:59 1:09:59 A
134 144 Vincent Ariaens Bergharen Nederland 1:10:16 1:10:16 G
135 137 Dekkers Lucas 's Gravenmoer Nederland 1:10:22 1:10:22 E
136 159 Jannie Hopman Bergharen Nederland 1:10:34 1:10:34 H
137 179 Ruben van den Berg Boven-Leeuwen Nederland 1:10:36 1:10:36 B
138 300 Coen van Kuilenburg Beneden-Leeuwen Nederland 1:10:37 1:10:37 A
139 253 Aurelie Konings Druten Nederland 1:10:42 1:10:42 D
140 256 Ron Konings Druten Nederland 1:10:42 1:10:42 G
141 62 Carlo van Hout Uden Nederland 1:11:15 1:11:15 G
142 657 Herman Verploegen - Nederland 1:11:39 1:11:39 G
143 84 Len Verploegen Winssen Nederland 1:11:40 1:11:40 B
144 476 Evelien Hempenius Deest Nederland 1:11:40 1:11:40 D
145 346 Gijs Hendrikx Boven-Leeuwen Nederland 1:11:45 1:11:45 A
146 406 Sietske Vergeer Druten Nederland 1:12:00 1:12:00 F
147 199 Leonie Peters Deest Nederland 1:12:55 1:12:55 F
148 196 Mijanou Peters de Groot Deest Nederland 1:12:56 1:12:56 F
149 113 Jeffrey Louwrenssen Boven-Leeuwen Nederland 1:13:01 1:13:01 E
150 150 Joey van Rossum Dongen Nederland 1:13:12 1:13:12 E
151 588 Tim Moorman Boven-Leeuwen Nederland 1:13:15 1:13:15 E
152 441 Nadine Lamandassa Beneden-Leeuwen Nederland 1:13:30 1:13:30 F
153 414 Maya Bruining Druten Nederland 1:13:37 1:13:37 F
154 416 Maaike Bruining Beneden-Leeuwen Nederland 1:13:44 1:13:44 F
155 434 Daisy Damen Druten Nederland 1:13:45 1:13:45 F
156 132 Maurice van der Pol Wijk en Aalburg Nederland 1:14:00 1:14:00 E
157 167 Lilly Wouters Beneden-Leeuwen Nederland 1:14:17 1:14:17 C
158 337 Jona Wouters Beneden-Leeuwen Nederland 1:14:17 1:14:17 A
159 400 Noa Middelbeek EWIJK Nederland 1:14:23 1:14:23 C
160 190 Rene Brunet Velp Nb Nederland 1:14:38 1:14:38 E
161 187 Robin Janssen Velp Nb Nederland 1:14:40 1:14:40 E
162 180 Janneke Siepman Velp Nb Nederland 1:14:40 1:14:40 F
163 184 Henry Verschoor Boven-Leeuwen Nederland 1:14:54 1:14:54 G
164 70 Anouck van de Kolk Puiflijk Nederland 1:15:21 1:15:21 C
165 149 Kayan Leijn Arnhem Nederland 1:15:23 1:15:23 B
166 565 Thijs van Enckevort Nijmegen Nederland 1:15:25 1:15:25 E
167 564 Loes Bouwens Nijmegen Nederland 1:15:28 1:15:28 F
168 120 Ilse Willems Arnhem Nederland 1:15:29 1:15:29 C
169 79 Bas Broekman Beneden-Leeuwen Nederland 1:15:58 1:15:58 A
170 71 Tim Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:16:00 1:16:00 B
171 154 Joey Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:16:01 1:16:01 A
172 273 Ruben Sepers Beneden-Leeuwen Nederland 1:16:07 1:16:07 A
173 270 Boet Smits Boven-Leeuwen Nederland 1:16:11 1:16:11 A
174 148 Duco van der Sanden Boven-Leeuwen Nederland 1:16:15 1:16:15 A
175 98 Daan van Tiem Beneden-Leeuwen Nederland 1:16:17 1:16:17 A
176 145 Tobias Slager Arnhem Nederland 1:16:43 1:16:43 A
177 136 Densel de Waart Arnhem Nederland 1:16:47 1:16:47 A
178 211 Jop Brouwer Veenendaal Nederland 1:17:02 1:17:02 A
179 325 Ilse Jacobs Oeffelt Nederland 1:18:22 1:18:22 F
180 320 Willem Kranenbroek Oeffelt Nederland 1:18:22 1:18:22 E
181 323 Eddie Maas Oeffelt Nederland 1:18:25 1:18:25 E
182 178 Robin van Dinteren Deest Nederland 1:18:25 1:18:25 C
183 140 Demi van Beukering Arnhem Nederland 1:18:28 1:18:28 D
184 127 Nora van Amerongen Arnhem Nederland 1:18:30 1:18:30 C
185 175 Stan van Dinteren Deest Nederland 1:18:30 1:18:30 A
186 173 Johnny van Dinteren Deest Nederland 1:18:31 1:18:31 G
187 339 Splinter van Oijen Reek Nederland 1:18:31 1:18:31 A
188 174 Myra van Dinteren Deest Nederland 1:18:36 1:18:36 H
189 465 Siebe Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:18:38 1:18:38 B
190 466 Luc van Oijen Beneden-Leeuwen Nederland 1:18:41 1:18:41 B
191 142 Thorben Egberink Arnhem Nederland 1:18:43 1:18:43 A
192 335 Mick van Os Reek Nederland 1:18:54 1:18:54 A
193 245 Maureen van den Heuvel Boven-Leeuwen Nederland 1:19:16 1:19:16 C
194 250 Amber Bruijs Boven-Leeuwen Nederland 1:19:16 1:19:16 C
195 97 Dennis van den Hout Dongen Nederland 1:19:40 1:19:40 E
196 394 Christa Stuart Druten Nederland 1:19:50 1:19:50 F
197 654 George Paul - Nederland 1:19:51 1:19:51 G
198 24 Liza Gremie Boven-Leeuwen Nederland 1:20:04 1:20:04 C
199 35 Mirthe Gremie Boven-Leeuwen Nederland 1:20:05 1:20:05 C
200 627 Yuri Knuiman Wijchen Nederland 1:20:06 1:20:06 A
201 628 Troy Knuiman Wijchen Nederland 1:20:07 1:20:07 A
202 626 Sten Knuiman Wijchen Nederland 1:20:07 1:20:07 G
203 556 Jordi Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:20:07 1:20:07 E
204 554 Bob de Heuvel Beneden-Leeuwen Nederland 1:20:16 1:20:16 E
205 54 Timo Gremie Boven-Leeuwen Nederland 1:20:18 1:20:18 A
206 11 Wim Gremie Boven-Leeuwen Nederland 1:20:18 1:20:18 G
207 215 Maarten Brouwer Veenendaal Nederland 1:20:19 1:20:19 G
208 207 Lara Hoogendoorn Veenendaal Nederland 1:20:21 1:20:21 C
209 557 Jurre Basten Beneden-Leeuwen Nederland 1:20:34 1:20:34 E
210 663 Jonathan Kamphuis - Nederland 1:21:30 1:21:30 E
211 662 Florence Kamphuis - Nederland 1:21:30 1:21:30 H
212 4 Gabrielle Hekkers Arnhem Nederland 1:21:39 1:21:39 D
213 526 Hessel Hartgring Boven-Leeuwen Nederland 1:21:49 1:21:49 E
214 527 Lars van Wijk Boven-Leeuwen Nederland 1:21:55 1:21:55 E
215 443 Job Moll Druten Nederland 1:22:19 1:22:19 E
216 621 Cas Koetschruiter Beneden-Leeuwen Nederland 1:22:32 1:22:32 B
217 625 Jan-jurriën van Duijnhoven Haalderen Nederland 1:22:33 1:22:33 B
218 317 Bas Nicolasen Beuningen Gld Nederland 1:22:37 1:22:37 B
219 112 Stijn Van der Hek Boven-Leeuwen Nederland 1:22:42 1:22:42 B
220 114 Job Hengst Boven-Leeuwen Nederland 1:22:43 1:22:43 B
221 117 Pim van de Nobelen Boven-Leeuwen Nederland 1:22:43 1:22:43 E
222 248 Maud Vos Druten Nederland 1:22:44 1:22:44 F
223 432 Karin Zondag Beneden-Leeuwen Nederland 1:22:54 1:22:54 F
224 407 Anne Arts Beneden-Leeuwen Nederland 1:22:59 1:22:59 F
225 408 Bjorn van Leur Beneden-Leeuwen Nederland 1:23:02 1:23:02 E
226 384 Marloes Vos Bemmel Nederland 1:23:21 1:23:21 F
227 135 Hennes de Kok Beneden-Leeuwen Nederland 1:23:29 1:23:29 E
228 65 Tom Van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 1:23:43 1:23:43 E
229 123 Kiara Nijhof Boven-Leeuwen Nederland 1:23:55 1:23:55 C
230 81 Laurens Nijhof Boven-Leeuwen Nederland 1:24:02 1:24:02 G
231 119 Richard Delicaat Beneden-Leeuwen Nederland 1:24:10 1:24:10 E
232 166 Febe van Zwambagt Bergharen Nederland 1:24:16 1:24:16 F
233 157 Iris van Donzel Druten Nederland 1:24:18 1:24:18 F
234 162 Marieke Bardoel Horssen Nederland 1:24:18 1:24:18 F
235 66 Wendy Van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 1:24:21 1:24:21 F
236 49 Lieke Broekman Beneden-Leeuwen Nederland 1:24:27 1:24:27 H
237 519 Paul Verstegen Reek Nederland 1:24:55 1:24:55 E
238 559 Cil van der Zanden Herpen Nederland 1:24:56 1:24:56 F
239 341 Louise Haasbroek Beneden-Leeuwen Nederland 1:25:19 1:25:19 C
240 645 Maarten Buters Nijmegen Nederland 1:25:25 1:25:25 E
241 644 Paula Elbers Winssen Nederland 1:25:25 1:25:25 F
242 34 Niels Methorst Boven-Leeuwen Nederland 1:25:36 1:25:36 A
243 21 Jesper De Klerk Puiflijk Nederland 1:25:36 1:25:36 A
244 5 Sebastiaan van der Heijden Boven-Leeuwen Nederland 1:25:46 1:25:46 E
245 153 Hein Intven Sprang-Capelle Nederland 1:25:51 1:25:51 E
246 83 Shanice Koot - Nederland 1:26:14 1:26:14 F
247 348 Lara Furer Boven-Leeuwen Nederland 1:26:22 1:26:22 D
248 347 Reina Lintjens Deest Nederland 1:26:23 1:26:23 D
249 497 Bart Lammers Druten Nederland 1:26:33 1:26:33 E
250 425 Thijs den Biesen Boven-Leeuwen Nederland 1:26:34 1:26:34 E
251 484 Thijs Van Heumen Nijmegen Nederland 1:26:37 1:26:37 E
252 121 Max Cobussen Boven-Leeuwen Nederland 1:26:43 1:26:43 B
253 452 Anne Roos van Trigt Nijmegen Nederland 1:26:59 1:26:59 F
254 444 Gila Kruijsen Elst Gld Nederland 1:27:00 1:27:00 F
255 398 Milou Engelen Nijmegen Nederland 1:27:01 1:27:01 F
256 15 Karsten Weijers Beneden-Leeuwen Nederland 1:27:57 1:27:57 A
257 72 Tijn Van de Wielen Beneden-Leeuwen Nederland 1:27:58 1:27:58 A
258 9 Christa Van 't End Opijnen Nederland 1:28:04 1:28:04 F
259 26 Natascha Den Hartog Opijnen Nederland 1:28:04 1:28:04 F
260 523 Jana Bekkers Rosmalen Nederland 1:28:12 1:28:12 F
261 51 Bram Koopmans Beneden-Leeuwen Nederland 1:28:13 1:28:13 A
262 299 Sjoerd Knipping Boven-Leeuwen Nederland 1:28:14 1:28:14 A
263 650 Lars de Kock Boven-Leeuwen Nederland 1:28:14 1:28:14 A
264 520 Linda Hendriks Bergharen Nederland 1:28:14 1:28:14 F
265 521 Tasha Bekkers Bergharen Nederland 1:28:14 1:28:14 F
266 85 Raven Van Hulst Beneden-Leeuwen Nederland 1:28:16 1:28:16 A
267 32 Rick Hermans Beneden-Leeuwen Nederland 1:28:21 1:28:21 A
268 263 Jeroen Van der Wal Boven-Leeuwen Nederland 1:29:02 1:29:02 A
269 91 Mandy Timmermans Dongen Nederland 1:29:10 1:29:10 F
270 143 Jessica - Nederland 1:29:54 1:29:54 F
271 141 Rutger Kaatsheuvel Nederland 1:29:59 1:29:59 E
272 106 Mandy van Barneveld Beneden-Leeuwen Nederland 1:30:06 1:30:06 F
273 116 Christien Meyers Waalwijk Nederland 1:30:17 1:30:17 H
274 531 Michel Alblas Beneden-Leeuwen Nederland 1:30:21 1:30:21 G
275 160 Renee van Daal Kaatsheuvel Nederland 1:30:23 1:30:23 F
276 530 Levy Alblas Beneden-Leeuwen Nederland 1:30:27 1:30:27 A
277 532 Danielle Stolzenbach Beneden-Leeuwen Nederland 1:30:31 1:30:31 F
278 528 Diego Alblas Beneden-Leeuwen Nederland 1:30:31 1:30:31 E
279 107 Arjan Meyers Waalwijk Nederland 1:30:52 1:30:52 G
280 500 Max Mertens IJsselstein Ut Nederland 1:30:57 1:30:57 B
281 124 Hubert van Beek Sprang-Capelle Nederland 1:31:39 1:31:39 E
282 126 Jordy Gijsbrechts Kaatsheuvel Nederland 1:31:51 1:31:51 E
283 1 Mette van Oosteren Boven-Leeuwen Nederland 1:31:52 1:31:52 C
284 269 Fenna Smits Boven-Leeuwen Nederland 1:31:58 1:31:58 C
285 10 Marit van Kampen Boven-Leeuwen Nederland 1:32:14 1:32:14 C
286 534 Jan van Baaren Alphen Gld Nederland 1:32:19 1:32:19 E
287 538 Thijs Fransen Horssen Nederland 1:32:19 1:32:19 E
288 584 Justin Koster Druten Nederland 1:32:20 1:32:20 E
289 41 Fleur Van Geene Boven-Leeuwen Nederland 1:32:20 1:32:20 C
290 23 Jasmijn van Dijk Boven-Leeuwen Nederland 1:32:22 1:32:22 C
291 391 Bryan de Vree Dreumel Nederland 1:32:27 1:32:27 B
292 426 Bart Vermeer Dreumel Nederland 1:32:29 1:32:29 B
293 168 Floor Hijmans Deest Nederland 1:32:39 1:32:39 C
294 485 Minke Thomassen Bergharen Nederland 1:32:39 1:32:39 C
295 171 Mila Peters Deest Nederland 1:32:42 1:32:42 C
296 333 Marjon Hoenselaar Druten Nederland 1:32:43 1:32:43 F
297 563 Quinty Ophof Boven-Leeuwen Nederland 1:32:55 1:32:55 D
298 383 Lotte Rubens Boven-Leeuwen Nederland 1:33:10 1:33:10 D
299 510 Marloes van Eldijk Oss Nederland 1:33:13 1:33:13 H
300 547 Peter Zegers Reek Nederland 1:33:15 1:33:15 G
301 558 Demi-Anne van den Berg Beneden-Leeuwen Nederland 1:33:19 1:33:19 F
302 399 Louise Peters Horssen Nederland 1:34:16 1:34:16 C
303 93 Milou van de Kolk Puiflijk Nederland 1:34:45 1:34:45 A
304 342 Chrisna Bongers Druten Nederland 1:35:02 1:35:02 F
305 479 Wendy Frodyma Batenburg Nederland 1:35:04 1:35:04 F
306 403 Helga van Gessel-van de Berk Horssen Nederland 1:35:05 1:35:05 H
307 401 Marianne Peters-Theunissen Horssen Nederland 1:35:06 1:35:06 H
308 404 AJ van Eldik Boven-Leeuwen Nederland 1:35:41 1:35:41 F
309 402 Joanne van Eldik Ochten Nederland 1:35:42 1:35:42 F
310 386 Chiel Gerrits Boven-Leeuwen Nederland 1:36:04 1:36:04 B
311 389 Harm van den Boom Dreumel Nederland 1:36:04 1:36:04 B
312 330 Marlou Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:36:10 1:36:10 F
313 321 Yara den Boer Boven-Leeuwen Nederland 1:36:11 1:36:11 F
314 451 Lotte Steenbruggen Beneden-Leeuwen Nederland 1:36:13 1:36:13 F
315 181 Isa Heurter Druten Nederland 1:36:44 1:36:44 D
316 186 Jitte Van Gelder Puiflijk Nederland 1:36:44 1:36:44 D
317 197 Meintje Van Rossum Druten Nederland 1:36:44 1:36:44 D
318 193 Lou Ebben Puiflijk Nederland 1:36:44 1:36:44 D
319 50 Kees van de Kolk Puiflijk Nederland 1:36:58 1:36:58 G
320 593 Bart Verploegen Wijchen Nederland 1:37:16 1:37:16 E
321 601 Dorien Hendricks Groesbeek Nederland 1:37:18 1:37:18 H
322 602 Cindy Hendricks Groesbeek Nederland 1:37:18 1:37:18 D
323 600 William Hendricks Groesbeek Nederland 1:37:18 1:37:18 G
324 603 Kevin Hendricks Groesbeek Nederland 1:37:19 1:37:19 B
325 518 Anne van Gils Boven-Leeuwen Nederland 1:37:21 1:37:21 F
326 405 Etienne Lagarde Beneden-Leeuwen Nederland 1:37:23 1:37:23 E
327 517 Naomi Vervoort Maasbommel Nederland 1:37:24 1:37:24 F
328 234 Edwin Koopmans Boven-Leeuwen Nederland 1:37:52 1:37:52 E
329 232 Ria Hijmering Boven-Leeuwen Nederland 1:37:52 1:37:52 F
330 224 Anne Brands Boven-Leeuwen Nederland 1:37:58 1:37:58 F
331 229 Suzette van Deelen Boven-Leeuwen Nederland 1:37:58 1:37:58 F
332 260 Stan van den Hurk Druten Nederland 1:38:05 1:38:05 G
333 221 Twan van Otterloo Boven-Leeuwen Nederland 1:38:10 1:38:10 E
334 529 Danny van Dijk Druten Nederland 1:38:10 1:38:10 E
335 536 Lars Spanbroek Deest Nederland 1:39:01 1:39:01 E
336 535 Lindy van Elk Boven-Leeuwen Nederland 1:39:04 1:39:04 F
337 537 Inge van de Ven Zeeland Nederland 1:39:21 1:39:21 F
338 522 Pim Maters Maasbommel Nederland 1:39:49 1:39:49 E
339 498 Jesper van den Berk Alphen Gld Nederland 1:39:50 1:39:50 E
340 329 Kevin Karnata Beneden-Leeuwen Nederland 1:39:51 1:39:51 E
341 63 Sem Kolvenbach Dreumel Nederland 1:41:06 1:41:06 A
342 47 Binc Kolvenbach Dreumel Nederland 1:41:10 1:41:10 A
343 483 Niels van Tintelen Boven-Leeuwen Nederland 1:41:23 1:41:23 B
344 512 Meggy van Elferen Alphen Gld Nederland 1:41:23 1:41:23 F
345 481 Mauk van Welie Dreumel Nederland 1:41:27 1:41:27 B
346 480 Brent Kolvenbach Dreumel Nederland 1:41:33 1:41:33 B
347 482 Mees van de Hurk Boven-Leeuwen Nederland 1:41:41 1:41:41 B
348 664 Bart vissers - Nederland 1:41:43 1:41:43 A
349 345 Jolijn Verkuijlen Batenburg Nederland 1:41:50 1:41:50 F
350 225 Rebekka Wakker Beneden-Leeuwen Nederland 1:41:55 1:41:55 F
351 241 Thomas Reuser Druten Nederland 1:41:57 1:41:57 E
352 344 Sjeffrey Bongers Batenburg Nederland 1:41:57 1:41:57 E
353 228 Thijs Kerbusch Druten Nederland 1:42:02 1:42:02 E
354 156 Staats Arie Tilburg Nederland 1:42:09 1:42:09 E
355 236 Lisa Wakker Beneden-Leeuwen Nederland 1:42:14 1:42:14 F
356 550 Ties Koolhout Maasbommel Nederland 1:42:22 1:42:22 A
357 548 Jelle Kuijpers Maasbommel Nederland 1:42:23 1:42:23 A
358 551 Stan de Kleijn Maasbommel Nederland 1:42:25 1:42:25 A
359 549 Karl van Dinter Maasbommel Nederland 1:42:26 1:42:26 A
360 357 Juliët Roeffen Druten Nederland 1:43:12 1:43:12 D
361 356 Laura Severens Druten Nederland 1:43:15 1:43:15 D
362 291 Bryan van Tintelen Tiel Nederland 1:43:21 1:43:21 E
363 297 Maikel van Lienden Tiel Nederland 1:43:22 1:43:22 E
364 358 Isa Mennink Druten Nederland 1:43:34 1:43:34 D
365 355 Marjolein Severens Druten Nederland 1:43:34 1:43:34 D
366 295 Thijs Bronk Tiel Nederland 1:43:38 1:43:38 E
367 338 Manon Hermans Bergharen Nederland 1:43:44 1:43:44 C
368 340 Lotte Sas Bergharen Nederland 1:43:45 1:43:45 C
369 637 Britt Raafs Afferden Gld Nederland 1:43:56 1:43:56 F
370 472 Britt van den Tooren Beneden-Leeuwen Nederland 1:43:58 1:43:58 D
371 491 Lieke Wijgerse Wamel Nederland 1:44:01 1:44:01 F
372 631 Robin Hermans Bergharen Nederland 1:44:07 1:44:07 F
373 636 Joris 't Jong Druten Nederland 1:44:08 1:44:08 E
374 599 Charlotte Strik Alphen Gld Nederland 1:44:14 1:44:14 F
375 294 Hendrik van Kleef Tiel Nederland 1:44:25 1:44:25 E
376 433 Katja Derks Boven-Leeuwen Nederland 1:44:27 1:44:27 D
377 437 Solenne Marcus Boven-Leeuwen Nederland 1:44:35 1:44:35 C
378 436 Minke Weijers Beneden-Leeuwen Nederland 1:44:36 1:44:36 C
379 489 Stijn Geleedts Druten Nederland 1:44:56 1:44:56 B
380 56 Puck Wirken Kaatsheuvel Nederland 1:45:56 1:45:56 E
381 73 Myrthe Emmers Kaatsheuvel Nederland 1:45:57 1:45:57 F
382 324 Teun Mencke Beneden-Leeuwen Nederland 1:46:05 1:46:05 A
383 326 Pim Janssen Beneden-Leeuwen Nederland 1:46:05 1:46:05 B
384 306 Willem Bull Beneden-Leeuwen Nederland 1:46:56 1:46:56 B
385 45 Prescilla Bonestroo Wolfheze Nederland 1:47:10 1:47:10 F
386 17 Seda van Faassen Wolfheze Nederland 1:47:11 1:47:11 F
387 76 Orphan van Faassen Wolfheze Nederland 1:47:11 1:47:11 E
388 343 Bas van de Pol Dreumel Nederland 1:47:13 1:47:13 B
389 353 Axel Elbers Druten Nederland 1:47:33 1:47:33 B
390 494 Noud van Gelder Beneden-Leeuwen Nederland 1:47:48 1:47:48 B
391 544 Meyke Speelman Beneden-Leeuwen Nederland 1:47:57 1:47:57 D
392 477 Nimfa van Beuningen Bergharen Nederland 1:47:57 1:47:57 D
393 541 Janneke Vermeer Dreumel Nederland 1:47:57 1:47:57 D
394 635 Iris Engelen Druten Nederland 1:47:59 1:47:59 F
395 633 Loes den Biesen Puiflijk Nederland 1:47:59 1:47:59 F
396 284 Justin Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:48:02 1:48:02 A
397 539 Anne van den Boom Dreumel Nederland 1:48:02 1:48:02 D
398 292 Daan Jansen Dreumel Nederland 1:48:03 1:48:03 A
399 287 Remo Rademakers Dreumel Nederland 1:48:07 1:48:07 A
400 290 Bart van Leur Dreumel Nederland 1:48:08 1:48:08 A
401 286 Tom Gorter Boven-Leeuwen Nederland 1:48:09 1:48:09 A
402 542 Sophie Weijn Dreumel Nederland 1:48:10 1:48:10 D
403 540 Fleur Postulart Beneden-Leeuwen Nederland 1:48:14 1:48:14 F
404 362 Saar Stuiver Boven-Leeuwen Nederland 1:48:28 1:48:28 C
405 364 Geertje Stuiver Boven-Leeuwen Nederland 1:48:28 1:48:28 D
406 638 Nienke Vermeulen Druten Nederland 1:48:44 1:48:44 F
407 639 Thijs Hermans Druten Nederland 1:48:45 1:48:45 E
408 643 Rik Wolthuis Druten Nederland 1:48:53 1:48:53 E
409 261 Dan Keaboot Puiflijk Nederland 1:50:18 1:50:18 B
410 473 Lucas van Doremalen Dreumel Nederland 1:50:49 1:50:49 A
411 393 Nigel de Vree Dreumel Nederland 1:50:50 1:50:50 A
412 37 Jetske van Peters Boven-Leeuwen Nederland 1:51:10 1:51:10 C
413 6 Anne van Gelder Boven-Leeuwen Nederland 1:51:10 1:51:10 C
414 48 Meike Van Amsterdam Boven-Leeuwen Nederland 1:51:14 1:51:14 C
415 255 Tristan De Klerk Puiflijk Nederland 1:51:32 1:51:32 B
416 457 Suus Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:51:49 1:51:49 C
417 460 Laurien Den Biesen Boven-Leeuwen Nederland 1:52:06 1:52:06 D
418 462 Mandy Elsen Boven-Leeuwen Nederland 1:52:07 1:52:07 D
419 463 Eva Hoogervorst Boven-Leeuwen Nederland 1:52:18 1:52:18 C
420 458 Nathalie Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:52:18 1:52:18 D
421 189 Danique de Jong Maasbommel Nederland 1:52:23 1:52:23 C
422 22 Kim den Bieman Wamel Nederland 1:52:31 1:52:31 F
423 40 Merel van Hees Boven-Leeuwen Nederland 1:52:31 1:52:31 F
424 301 Anne van Zwam Druten Nederland 1:52:35 1:52:35 F
425 305 Maud Veugelers Puiflijk Nederland 1:52:36 1:52:36 F
426 464 Esmé Van Oort Boven-Leeuwen Nederland 1:52:36 1:52:36 D
427 302 Merle van Rosmalen Druten Nederland 1:52:36 1:52:36 F
428 459 Myla Carbo Boven-Leeuwen Nederland 1:52:38 1:52:38 D
429 64 Jessica van Hees Druten Nederland 1:52:42 1:52:42 F
430 172 Esther Visser Wamel Nederland 1:52:42 1:52:42 F
431 361 Bart Visschers Boven-Leeuwen Nederland 1:53:11 1:53:11 B
432 352 Wout van Gent Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:14 1:53:14 B
433 349 Lukas Florussen Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:22 1:53:22 B
434 377 Milou Hermans Maasbommel Nederland 1:53:45 1:53:45 D
435 382 Jarno van Dijk Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:46 1:53:46 A
436 385 Jurre van Dijk Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:59 1:53:59 B
437 380 Yentl Kooijmans Beneden-Leeuwen Nederland 1:54:07 1:54:07 C
438 375 Kayleigh van Hoogstraten Boven-Leeuwen Nederland 1:54:08 1:54:08 D
439 438 Nouk van Tintelen Boven-Leeuwen Nederland 1:54:18 1:54:18 C
440 350 Ian Tijssen Alphen Gld Nederland 1:54:20 1:54:20 B
441 652 Fleur Aalbers - Nederland 1:54:20 1:54:20 C
442 499 Indy Zaziemblowski Dreumel Nederland 1:54:20 1:54:20 C
443 653 Tess van Swam - Nederland 1:54:21 1:54:21 C
444 101 Syd Cobussen Boven-Leeuwen Nederland 1:55:02 1:55:02 A
445 570 Loes Ansen Boven-Leeuwen Nederland 1:55:03 1:55:03 D
446 578 Chris Kerkhoff Afferden Gld Nederland 1:55:04 1:55:04 F
447 567 Puck Vink Druten Nederland 1:55:12 1:55:12 D
448 546 Mariël de Leeuw Dreumel Nederland 1:55:12 1:55:12 D
449 36 Manon Beumer Boven-Leeuwen Nederland 1:55:32 1:55:32 F
450 102 Daphne van den Broek Afferden Gld Nederland 1:55:33 1:55:33 F
451 272 Terrell van den Heuvel Boven-Leeuwen Nederland 1:56:05 1:56:05 E
452 279 Bauk van den Beeg Beneden-Leeuwen Nederland 1:56:10 1:56:10 E
453 277 Walter Diks Dreumel Nederland 1:56:12 1:56:12 E
454 275 Rian Peters Druten Nederland 1:56:18 1:56:18 F
455 455 Jos Pols Waalwijk Nederland 1:56:28 1:56:28 E
456 456 Anne-Wil Geurtse Waalwijk Nederland 1:56:29 1:56:29 F
457 249 Iris van Mook Druten Nederland 1:56:51 1:56:51 D
458 254 Meike de Weijert Druten Nederland 1:56:57 1:56:57 D
459 243 Celeste Konings Druten Nederland 1:57:00 1:57:00 D
460 257 Sophie Lekatompessy Druten Nederland 1:57:04 1:57:04 D
461 265 Roos Schiltmans Druten Nederland 1:57:21 1:57:21 D
462 259 Eva Frederiks Druten Nederland 1:57:21 1:57:21 D
463 251 Anne Klaassen Druten Nederland 1:57:25 1:57:25 D
464 146 Femke Janssen Horssen Nederland 1:57:31 1:57:31 F
465 392 Kim de Wildt Horssen Nederland 1:57:31 1:57:31 F
466 417 Manon Arts Druten Nederland 1:57:32 1:57:32 F
467 247 Lobke van den Berg Druten Nederland 1:57:40 1:57:40 D
468 238 Sterre Koolhout Beneden-Leeuwen Nederland 1:57:40 1:57:40 D
469 604 Justin Jacobs Beneden-Leeuwen Nederland 1:57:45 1:57:45 A
470 164 Thijmen Beumer Boven-Leeuwen Nederland 1:57:46 1:57:46 A
471 618 Fay de Haas Barendrecht Nederland 1:57:46 1:57:46 C
472 630 Amber Kanis Barendrecht Nederland 1:57:46 1:57:46 C
473 170 Tim van Amsterdam Boven-Leeuwen Nederland 1:57:48 1:57:48 A
474 239 Roos van Oijen Beneden-Leeuwen Nederland 1:57:56 1:57:56 D
475 629 Wendy Kanis Barendrecht Nederland 1:57:57 1:57:57 F
476 235 Marit Hol Beneden-Leeuwen Nederland 1:58:11 1:58:11 D
477 242 Charlotte van Wijk Wamel Nederland 1:58:11 1:58:11 D
478 252 Meike van Wel Wamel Nederland 1:58:11 1:58:11 D
479 450 Sander Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:58:48 1:58:48 B
480 39 Lisan de Beijer Druten Nederland 2:01:13 2:01:13 D
481 14 Naomi van der Molen Boven-Leeuwen Nederland 2:01:14 2:01:14 D
482 430 Anne Rubens Boven-Leeuwen Nederland 2:01:16 2:01:16 F
483 429 Isa Furer Boven-Leeuwen Nederland 2:01:17 2:01:17 F
484 431 Joyce Neuy Druten Nederland 2:01:18 2:01:18 F
485 95 Dylan van Emmerloot Boven-Leeuwen Nederland 2:02:18 2:02:18 A
486 502 Daan Jacobs Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:22 2:02:22 B
487 503 Jan Roelofs Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:24 2:02:24 B
488 505 Nino Lagarde Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:25 2:02:25 B
489 504 Tom de Heuvel Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:28 2:02:28 B
490 219 Siem Peperkamp Boven-Leeuwen Nederland 2:02:29 2:02:29 E
491 214 Ivo Vastenhouw Boven-Leeuwen Nederland 2:02:30 2:02:30 D
492 507 Indy van Ooijen Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:30 2:02:30 B
493 209 Shaye Olij Boven-Leeuwen Nederland 2:02:38 2:02:38 F
494 200 Aniek Hofstede Boven-Leeuwen Nederland 2:02:41 2:02:41 D
495 216 Jinthe Umbach Boven-Leeuwen Nederland 2:02:46 2:02:46 D
496 206 Caitlin Hoeks Boven-Leeuwen Nederland 2:02:59 2:02:59 F
497 624 Kristel van Elk Barendrecht Nederland 2:03:13 2:03:13 F
498 620 Corina Maartens 's-Hertogenbosch Nederland 2:03:19 2:03:19 H
499 615 Angelique de Haas Barendrecht Nederland 2:03:21 2:03:21 F
500 619 Linda De Konink 's-Gravenhage Nederland 2:03:32 2:03:32 F
501 311 Susan Schutte Maasbommel Nederland 2:03:50 2:03:50 C
502 316 Femke Heesakker Maasbommel Nederland 2:03:50 2:03:50 D
503 303 Petra Kuijpers Maasbommel Nederland 2:03:50 2:03:50 D
504 314 Linda van Haagen Maasbommel Nederland 2:03:50 2:03:50 D
505 315 Lois Claassen Maasbommel Nederland 2:03:50 2:03:50 C
506 53 Anouk Josemanders Appeltern Nederland 2:04:11 2:04:11 D
507 128 Yvette Joosten Druten Nederland 2:04:11 2:04:11 D
508 354 Guusje Remmits Dreumel Nederland 2:04:12 2:04:12 D
509 365 Martijn van Bemmel Beneden-Leeuwen Nederland 2:04:13 2:04:13 E
510 366 Gijs Wannet Boven-Leeuwen Nederland 2:04:13 2:04:13 E
511 363 Jorn van Wijk Boven-Leeuwen Nederland 2:04:14 2:04:14 E
512 611 Karlijn van Gelder Boven-Leeuwen Nederland 2:05:24 2:05:24 D
513 281 Myrthe Stam Boven-Leeuwen Nederland 2:05:24 2:05:24 D
514 614 Janske Hol Wamel Nederland 2:05:24 2:05:24 D
515 283 Ashley Van Doorn Boven-Leeuwen Nederland 2:05:25 2:05:25 D
516 667 Jesse Nas - Nederland 2:05:25 2:05:25 A
517 285 Renee Jacobs-Rabeling Deest Nederland 2:05:33 2:05:33 F
518 125 Denise van den Berg Boven-Leeuwen Nederland 2:05:35 2:05:35 F
519 623 Emma Sas Dreumel Nederland 2:05:35 2:05:35 D
520 69 Jeffrey Visee Wadenoijen Nederland 2:05:49 2:05:49 E
521 80 Frank van Emmerloot Boven-Leeuwen Nederland 2:05:51 2:05:51 G
522 612 Manon Gubbels Beneden-Leeuwen Nederland 2:05:57 2:05:57 C
523 609 Kiki Peters Boven-Leeuwen Nederland 2:05:58 2:05:58 C
524 218 Sylvana Brouwer Druten Nederland 2:06:10 2:06:10 D
525 237 Yentl Folkertsma Druten Nederland 2:06:10 2:06:10 D
526 131 Mike van den Berg Druten Nederland 2:06:39 2:06:39 E
527 89 Carola van Emmerloot Boven-Leeuwen Nederland 2:06:52 2:06:52 H
528 293 Dionne Van Kuilenburg Beneden-Leeuwen Nederland 2:07:08 2:07:08 C
529 289 Yindi Wagemakers Beneden-Leeuwen Nederland 2:07:09 2:07:09 C
530 105 Shardee van Emmerloot Boven-Leeuwen Nederland 2:07:09 2:07:09 F
531 18 Mieke Schipperen Druten Nederland 2:07:20 2:07:20 H
532 42 Meggy Schipperen Druten Nederland 2:07:22 2:07:22 D
533 449 Xenia Katsaros EWIJK Nederland 2:07:24 2:07:24 D
534 169 Sophie Bins Druten Nederland 2:07:24 2:07:24 D
535 409 Nicole Cobussen Beuningen Gld Nederland 2:07:25 2:07:25 D
536 318 Bette Janssen Steenberg Horssen Nederland 2:09:07 2:09:07 C
537 374 Eva van Boekel Horssen Nederland 2:09:08 2:09:08 D
538 322 Nikki Litjens Afferden Gld Nederland 2:09:08 2:09:08 D
539 319 Suze Krijgsman Horssen Nederland 2:09:09 2:09:09 D
540 328 Mirte van Doorn Afferden Gld Nederland 2:09:10 2:09:10 D
541 309 Sara Gerrits Horssen Nederland 2:09:11 2:09:11 C
542 223 Danique Exner Boven-Leeuwen Nederland 2:14:34 2:14:34 C
543 217 Anne van Hulst Boven-Leeuwen Nederland 2:14:40 2:14:40 C
544 222 Gwen van Uijtert Boven-Leeuwen Nederland 2:15:02 2:15:02 C
545 220 Maya Issa Boven-Leeuwen Nederland 2:15:05 2:15:05 C
546 226 Roos Van der Zandt Boven-Leeuwen Nederland 2:16:25 2:16:25 F
547 240 Ayla Van Asseldonk Boven-Leeuwen Nederland 2:16:29 2:16:29 F
548 231 Rachelle Bakker Boven-Leeuwen Nederland 2:16:43 2:16:43 F
549 246 Amber Van Toorn Boven-Leeuwen Nederland 2:16:54 2:16:54 F
550 376 Meike van der Zandt Boven-Leeuwen Nederland 2:19:12 2:19:12 D
551 373 Anica Staal Beneden-Leeuwen Nederland 2:19:16 2:19:16 D
552 390 Annefloor Van der Wal Boven-Leeuwen Nederland 2:19:17 2:19:17 D
553 378 Esra Koopman Boven-Leeuwen Nederland 2:19:35 2:19:35 C
554 379 Klaske Hermans Alphen Gld Nederland 2:19:36 2:19:36 D
555 370 Julie Exner Boven-Leeuwen Nederland 2:19:37 2:19:37 C
556 372 Kimberley van Deuren Alphen Gld Nederland 2:19:38 2:19:38 D
557 369 Puck van der Sanden Boven-Leeuwen Nederland 2:19:40 2:19:40 D
558 591 Britt Van Zagten Druten Nederland 2:21:43 2:21:43 F
559 590 Jody Rikken Boven-Leeuwen Nederland 2:21:45 2:21:45 F
560 592 Manon van Mil Afferden Gld Nederland 2:21:45 2:21:45 F
561 597 Indy van Beek Druten Nederland 2:21:46 2:21:46 F
562 589 Froukje Huisman Druten Nederland 2:21:59 2:21:59 F
563 647 Sabine Tromp Deest Nederland 2:22:02 2:22:02 F
564 201 Roos van Aanholt Boven-Leeuwen Nederland 2:35:04 2:35:04 D
565 198 Jinke Heyne Beneden-Leeuwen Nederland 2:35:04 2:35:04 D
566 210 Inge van Gelder Beneden-Leeuwen Nederland 2:35:05 2:35:05 D
567 204 Lotte Teunissen Beneden-Leeuwen Nederland 2:35:06 2:35:06 D
568 205 Maud Janssen Dreumel Nederland 2:35:08 2:35:08 D
569 646 Cynthia Da Silva Tiel Nederland 2:57:47 2:57:47 D
570 33 Manouk Van Hees Druten Nederland 3:06:08 3:06:08 F
571 27 Milan Henzen Dreumel Nederland 4:03:51 4:03:51 A

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.