Uitslagen Survivalrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Survivalrun 18-06-2017
Survivalrun Boven-Leeuwen

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.survivalrun.info/
18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Survivalrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Willem van den Akker Druten Nederland 39:30 39:30
2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29
3 Dave Geurts Heesch Nederland 42:12 42:12
4 Dennis Peters Deest Nederland 43:27 43:27
5 Frank Govers Afferden Gld Nederland 44:01 44:01

Top 5 uitslagen

Survivalrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Willem van den Akker Druten Nederland 39:30 39:30
2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29
3 Dave Geurts Heesch Nederland 42:12 42:12
4 Dennis Peters Deest Nederland 43:27 43:27
5 Frank Govers Afferden Gld Nederland 44:01 44:01

   Alle uitslagen

Uitslagen Survivalrun - B

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 2 Cas van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 40:29 40:29 Survivalrun
2 151 David Knoop Arnhem Nederland 45:21 45:21 Survivalrun
3 3 Daniel van Leest Boven-Leeuwen Nederland 47:23 47:23 Survivalrun
4 68 Sam van der Poel Arnhem Nederland 47:36 47:36 Survivalrun
5 19 Thorben Schuurs Arnhem Nederland 48:23 48:23 Survivalrun
6 28 Daan van Kraaij Arnhem Nederland 48:23 48:23 Survivalrun
7 20 Thies van Kaauwen Beneden-Leeuwen Nederland 50:10 50:10 Survivalrun
8 454 Sjoerd Jansen Puiflijk Nederland 50:56 50:56 Survivalrun
9 440 Jordy Elsen Elsen Beneden-Leeuwen Nederland 54:10 54:10 Survivalrun
10 74 Haye De Bruin Tiel Nederland 55:45 55:45 Survivalrun
11 44 Sem Veltmaat Tiel Nederland 55:45 55:45 Survivalrun
12 13 Lucas Koopmans Tiel Nederland 55:46 55:46 Survivalrun
13 78 Jochem van Amerongen Arnhem Nederland 56:02 56:02 Survivalrun
14 58 Lars Tromp Boven-Leeuwen Nederland 57:29 57:29 Survivalrun
15 94 Rick van Dijk Boven-Leeuwen Nederland 59:15 59:15 Survivalrun
16 395 Jan Peters Horssen Nederland 59:21 59:21 Survivalrun
17 312 Stijn Stam Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:40 1:01:40 Survivalrun
18 304 Pim Mencke Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:47 1:01:47 Survivalrun
19 307 Jelle Beumer Beneden-Leeuwen Nederland 1:01:54 1:01:54 Survivalrun
20 336 Thijs Hol Wamel Nederland 1:02:41 1:02:41 Survivalrun
21 310 Giel van Kampen Beneden-Leeuwen Nederland 1:03:23 1:03:23 Survivalrun
22 313 Wiebe Sas Beneden-Leeuwen Nederland 1:03:31 1:03:31 Survivalrun
23 368 Daan Baumann Driel Nederland 1:04:49 1:04:49 Survivalrun
24 632 Thijn Koopman Beneden-Leeuwen Nederland 1:06:38 1:06:38 Survivalrun
25 82 Joris Verschoor Boven-Leeuwen Nederland 1:07:20 1:07:20 Survivalrun
26 669 Maarten v Zwam - Nederland 1:07:57 1:07:57 Survivalrun
27 424 Rafael Marcus Boven-Leeuwen Nederland 1:07:59 1:07:59 Survivalrun
28 668 Jules Wijnen - Nederland 1:08:04 1:08:04 Survivalrun
29 670 Pieter Rubens - Nederland 1:08:09 1:08:09 Survivalrun
30 86 Nick Scholten Horssen Nederland 1:08:51 1:08:51 Survivalrun
31 422 Marijn van de Wiel Druten Nederland 1:09:09 1:09:09 Survivalrun
32 421 Dante Duijkers Druten Nederland 1:09:12 1:09:12 Survivalrun
33 552 Maikel Simon Druten Nederland 1:09:17 1:09:17 Survivalrun
34 418 Tom Stuth Druten Nederland 1:09:20 1:09:20 Survivalrun
35 487 Wout Thomassen Bergharen Nederland 1:09:48 1:09:48 Survivalrun
36 419 Koen Van de Vendel Druten Nederland 1:09:51 1:09:51 Survivalrun
37 179 Ruben van den Berg Boven-Leeuwen Nederland 1:10:36 1:10:36 Survivalrun
38 84 Len Verploegen Winssen Nederland 1:11:40 1:11:40 Survivalrun
39 149 Kayan Leijn Arnhem Nederland 1:15:23 1:15:23 Survivalrun
40 71 Tim Janssen Boven-Leeuwen Nederland 1:16:00 1:16:00 Survivalrun
41 465 Siebe Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:18:38 1:18:38 Survivalrun
42 466 Luc van Oijen Beneden-Leeuwen Nederland 1:18:41 1:18:41 Survivalrun
43 621 Cas Koetschruiter Beneden-Leeuwen Nederland 1:22:32 1:22:32 Survivalrun
44 625 Jan-jurriën van Duijnhoven Haalderen Nederland 1:22:33 1:22:33 Survivalrun
45 317 Bas Nicolasen Beuningen Gld Nederland 1:22:37 1:22:37 Survivalrun
46 112 Stijn Van der Hek Boven-Leeuwen Nederland 1:22:42 1:22:42 Survivalrun
47 114 Job Hengst Boven-Leeuwen Nederland 1:22:43 1:22:43 Survivalrun
48 121 Max Cobussen Boven-Leeuwen Nederland 1:26:43 1:26:43 Survivalrun
49 500 Max Mertens IJsselstein Ut Nederland 1:30:57 1:30:57 Survivalrun
50 391 Bryan de Vree Dreumel Nederland 1:32:27 1:32:27 Survivalrun
51 426 Bart Vermeer Dreumel Nederland 1:32:29 1:32:29 Survivalrun
52 386 Chiel Gerrits Boven-Leeuwen Nederland 1:36:04 1:36:04 Survivalrun
53 389 Harm van den Boom Dreumel Nederland 1:36:04 1:36:04 Survivalrun
54 603 Kevin Hendricks Groesbeek Nederland 1:37:19 1:37:19 Survivalrun
55 483 Niels van Tintelen Boven-Leeuwen Nederland 1:41:23 1:41:23 Survivalrun
56 481 Mauk van Welie Dreumel Nederland 1:41:27 1:41:27 Survivalrun
57 480 Brent Kolvenbach Dreumel Nederland 1:41:33 1:41:33 Survivalrun
58 482 Mees van de Hurk Boven-Leeuwen Nederland 1:41:41 1:41:41 Survivalrun
59 489 Stijn Geleedts Druten Nederland 1:44:56 1:44:56 Survivalrun
60 326 Pim Janssen Beneden-Leeuwen Nederland 1:46:05 1:46:05 Survivalrun
61 306 Willem Bull Beneden-Leeuwen Nederland 1:46:56 1:46:56 Survivalrun
62 343 Bas van de Pol Dreumel Nederland 1:47:13 1:47:13 Survivalrun
63 353 Axel Elbers Druten Nederland 1:47:33 1:47:33 Survivalrun
64 494 Noud van Gelder Beneden-Leeuwen Nederland 1:47:48 1:47:48 Survivalrun
65 261 Dan Keaboot Puiflijk Nederland 1:50:18 1:50:18 Survivalrun
66 255 Tristan De Klerk Puiflijk Nederland 1:51:32 1:51:32 Survivalrun
67 361 Bart Visschers Boven-Leeuwen Nederland 1:53:11 1:53:11 Survivalrun
68 352 Wout van Gent Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:14 1:53:14 Survivalrun
69 349 Lukas Florussen Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:22 1:53:22 Survivalrun
70 385 Jurre van Dijk Beneden-Leeuwen Nederland 1:53:59 1:53:59 Survivalrun
71 350 Ian Tijssen Alphen Gld Nederland 1:54:20 1:54:20 Survivalrun
72 450 Sander Gremmen Beneden-Leeuwen Nederland 1:58:48 1:58:48 Survivalrun
73 502 Daan Jacobs Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:22 2:02:22 Survivalrun
74 503 Jan Roelofs Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:24 2:02:24 Survivalrun
75 505 Nino Lagarde Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:25 2:02:25 Survivalrun
76 504 Tom de Heuvel Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:28 2:02:28 Survivalrun
77 507 Indy van Ooijen Beneden-Leeuwen Nederland 2:02:30 2:02:30 Survivalrun

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.