Uitslagen Jutberg Trail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Jutberg Trail 18-02-2017

Jutberg Trail Dieren

[email protected]

18-02-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

Top 5 uitslagen

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

   Alle uitslagen

Verwijder filter

30.5 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 75 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28 M30.5
2 234 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38 M30.5
3 301 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39 M30.5
4 194 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29 M30.5
5 19 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08 M30.5
6 119 Rob van der Valk Zoetermeer Nederland 2:17:38 2:17:35 M30.5
7 402 Marc Laeven Culemborg Nederland 2:20:28 2:20:19 M30.5
8 611 Adriaan van den Eelaars Gorssel Nederland 2:21:20 2:21:19 M30.5
9 180 Richard Doveston Utrecht Nederland 2:21:44 2:21:39 M30.5
10 128 Ben Vermeulen Eindhoven Nederland 2:21:55 2:21:53 M30.5
11 262 Erikwim During Wageningen Nederland 2:28:16 2:28:04 M30.5
12 136 Martin Rietman Doetinchem Nederland 2:29:25 2:29:18 M30.5
13 443 John Loke Dieren Nederland 2:29:25 2:29:24 M30.5
14 196 Wouter Ribbink Dieren Nederland 2:29:47 2:29:44 M30.5
15 11 Peter van der Knokke Beek-Ubbergen Nederland 2:30:13 2:30:10 M30.5
16 27 Franck Asselman Nijmegen Nederland 2:31:13 2:31:04 M30.5
17 178 Tamara van Kleef Bergschenhoek Nederland 2:31:23 2:31:21 V30.5
18 378 Jacobus Nicolaas (Niels) van Daalen Culemborg Nederland 2:33:01 2:32:53 M30.5
19 50 Sjaak de Visser Leusden Nederland 2:35:12 2:35:10 M30.5
20 225 Hester van der Zaag Twello Nederland 2:36:10 2:36:06 V30.5
21 220 Ronald Kraaijenzang Twello Nederland 2:36:10 2:36:06 M30.5
22 74 Erik van der Korput Dieren Nederland 2:38:00 2:37:57 M30.5
23 271 Josse Geluk Dieren Nederland 2:38:32 2:37:59 M30.5
24 434 Diederik Schoolenberg Dordrecht Nederland 2:40:51 2:40:46 M30.5
25 224 Pascal van Houten Utrecht Nederland 2:41:47 2:41:32 M30.5
26 106 Erwin de Mare Houten Nederland 2:41:52 2:41:48 M30.5
27 496 Rutger Bruinink Elburg Nederland 2:42:12 2:42:06 M30.5
28 380 Gerrit Koopman Zutphen Nederland 2:43:07 2:42:43 M30.5
29 228 John Thoen Arnhem Nederland 2:43:29 2:43:28 M30.5
30 654 Ton Erpebick Hengstdijk Nederland 2:44:44 2:44:28 M30.5
31 43 Me van Bruggen Amersfoort Nederland 2:45:00 2:44:22 M30.5
32 26 Jorrit Wensink Driel Nederland 2:45:41 2:45:34 M30.5
33 362 Martine Lust Brielle Nederland 2:45:56 2:45:53 V30.5
34 400 Guus Magielse Nijmegen Nederland 2:46:53 2:46:48 M30.5
35 172 Ewout Atsma Drachten Nederland 2:47:17 2:47:03 M30.5
36 417 Joos de Bakker Amersfoort Nederland 2:48:48 2:48:41 M30.5
37 418 Michiel van Breemen Velp Gld Nederland 2:49:00 2:48:51 M30.5
38 41 Eric Weijers Noordwijkerhout Nederland 2:49:36 2:49:22 M30.5
39 519 Saverio Rekers Amsterdam Nederland 2:49:43 2:49:02 M30.5
40 355 Jan Muis De Bilt Nederland 2:49:57 2:49:41 M30.5
41 233 Gerben Aarnoudse Utrecht Nederland 2:51:11 2:50:52 M30.5
42 507 Wim Elshout Hillegom Nederland 2:51:55 2:51:51 M30.5
43 92 Bastiaan van der Star Enschede Nederland 2:52:07 2:51:57 M30.5
44 421 Axel Schotpoort Eerbeek Nederland 2:52:40 2:52:29 M30.5
45 150 Wilfriede Duivenvoorden Noordwijkerhout Nederland 2:54:04 2:53:50 M30.5
46 609 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen Nederland 2:55:41 2:55:35 M30.5
47 508 Gerrit Bouhuis Utrecht Nederland 2:56:19 2:55:59 M30.5
48 521 Sander Jordans Rozendaal Nederland 2:57:37 2:56:55 M30.5
49 309 Mark van Wees Hilversum Nederland 2:57:45 2:57:41 M30.5
50 666 Harald van Dongen Oosterhout Nederland 2:58:35 2:58:23 M30.5
51 492 Fiona Jaberg Deurne Nederland 2:59:14 2:58:47 V30.5
52 429 Erlinde Scheps Arnhem Nederland 2:59:44 2:59:42 V30.5
53 122 Henrie Drenthel Aalten Nederland 3:03:43 3:03:29 M30.5
54 114 Andre Bleumink Groenlo Nederland 3:03:43 3:03:31 M30.5
55 607 Radboud Verhoeven Garderen Nederland 3:04:25 3:04:24 M30.5
56 24 Ricardo Boerkamp Zutphen Nederland 3:04:50 3:04:15 M30.5
57 397 Patrick van Meeuwen Velp Gld Nederland 3:05:06 3:05:02 M30.5
58 442 Paul van de Wouw Oosterhout Nb Nederland 3:06:38 3:06:27 M30.5
59 281 Henk Blik Enschede Nederland 3:09:26 3:09:24 M30.5
60 458 Wim Kools Druten Nederland 3:09:28 3:09:23 M30.5
61 490 Ellen Bos Gaanderen Nederland 3:09:55 3:09:15 V30.5
62 659 Monica Dekker Werkendam Nederland 3:10:38 3:10:26 V30.5
63 363 Barbara van Hoorn Hall Nederland 3:10:57 3:10:44 V30.5
64 42 Geek van der Zalm Voorhout Nederland 3:13:31 3:13:07 M30.5
65 284 Marcel de Groot Borne Nederland 3:15:16 3:15:14 M30.5
66 38 Sander van Hoogstraeten Noordwijkerhout Nederland 3:15:35 3:15:03 M30.5
67 340 Sandra Huntink Drempt Nederland 3:15:39 3:15:26 V30.5
68 35 Ineke Terpstra Noordwijkerhout Nederland 3:19:57 3:19:34 V30.5
69 36 Marina Kelder Noordwijkerhout Nederland 3:19:57 3:19:34 V30.5
70 606 Aad van der Poel Schoonhoven Nederland 3:20:07 3:19:49 M30.5
71 509 Cor Terlouw Bergambacht Nederland 3:20:07 3:19:49 M30.5
72 28 Jeroen Saaltink Neede Nederland 3:22:08 3:21:29 M30.5
73 656 Rob Hebben Brummen Nederland 3:22:33 3:22:19 M30.5
74 325 Joris Sonneveldt Velp Gld Nederland 3:22:44 3:22:16 M30.5
75 37 Jan Post Sassenheim Nederland 3:28:18 3:27:50 M30.5
76 148 Karolien Vrolijk Noordwijkerhout Nederland 3:28:18 3:27:49 V30.5
77 518 Juut van der Kloof Zundert Nederland 3:29:31 3:29:18 V30.5
78 183 Karin Bonhof Breda Nederland 3:35:06 3:34:39 V30.5
79 501 Rene de Klein Amersfoort Nederland 3:38:50 3:38:47 M30.5
80 407 Corine Brand Zutphen Nederland 3:40:56 3:40:20 V30.5
81 56 Jose Kuipers Huissen Nederland 3:51:47 3:51:29 V30.5

15.2 kilometer

7.5 kilometer

21.1 kilometer

30.5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.