Uitslagen Jutberg Trail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Jutberg Trail 18-02-2017

Jutberg Trail Dieren

[email protected]

18-02-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

Top 5 uitslagen

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

   Alle uitslagen

Verwijder filter

21.1 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 246 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05 M21.1
2 83 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39 V21.1
3 652 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18 M21.1
4 461 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43 M21.1
5 448 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27 M21.1
6 321 Wim van Hilst Steenderen Nederland 1:32:02 1:32:02 M21.1
7 221 Gerrit Jan Kastenberg Kranenburg-Zyfflich Duitsland 1:33:20 1:33:19 M21.1
8 206 Marc Westendorp Harderwijk Nederland 1:34:20 1:34:19 M21.1
9 140 Harm Snoeren Arnhem Nederland 1:43:32 1:43:24 M21.1
10 21 Erwin Kroeze Huissen Nederland 1:43:42 1:43:36 M21.1
11 243 Ruud van Rijt Dieren Nederland 1:45:56 1:45:52 M21.1
12 219 Niels Groenendijk Noordwijkerhout Nederland 1:46:07 1:45:46 M21.1
13 222 Robin van' t Hoff Dieren Nederland 1:47:15 1:46:36 M21.1
14 342 Hans Bosch Arnhem Nederland 1:49:05 1:48:35 M21.1
15 352 Ron Slangen Berg en Dal Nederland 1:49:14 1:49:07 M21.1
16 322 Marian van Hilst Steenderen Nederland 1:49:38 1:49:33 V21.1
17 302 Diogo Monteiro Amsterdam Nederland 1:50:12 1:50:04 M21.1
18 662 Hans Mandemakers Rheden Nederland 1:51:11 1:51:06 M21.1
19 460 Muhamed Abas Oldenzaal Nederland 1:51:29 1:51:29 M21.1
20 310 Co van der Voorn IJsselstein Ut Nederland 1:51:31 1:51:26 M21.1
21 175 Hugo Stuurman Wageningen Nederland 1:52:25 1:51:56 M21.1
22 63 Kees-willem Prins Sassenheim Nederland 1:52:40 1:52:18 M21.1
23 263 Paco van de Ven Rosmalen Nederland 1:52:46 1:52:43 M21.1
24 250 Rob Terwindt Cuijk Nederland 1:52:53 1:52:22 M21.1
25 80 Brenda Schuurkamp 's-Gravenhage Nederland 1:53:48 1:53:39 V21.1
26 348 Albert Lubbers Brummen Nederland 1:54:05 1:53:59 M21.1
27 658 Eric Groenwold Zutphen Nederland 1:54:16 1:53:59 M21.1
28 411 Dennis Rutten Arnhem Nederland 1:54:23 1:54:13 M21.1
29 268 Birte van Roosmalen 's-Hertogenbosch Nederland 1:54:43 1:54:17 V21.1
30 277 Alex Bekkers 's-Hertogenbosch Nederland 1:54:43 1:54:19 M21.1
31 171 Brechje Rankenberg Hulshorst Nederland 1:54:54 1:54:52 V21.1
32 272 Anita ter Hofte Zutphen Nederland 1:55:01 1:54:45 V21.1
33 111 Ton Wisman Amersfoort Nederland 1:55:13 1:54:52 M21.1
34 276 Maurice Funcke 's-Hertogenbosch Nederland 1:55:22 1:54:58 M21.1
35 512 H Bongertman Deventer Nederland 1:55:52 1:55:26 M21.1
36 118 Denise Gerritsen Elst Gld Nederland 1:56:42 1:56:18 V21.1
37 439 Carl Wustefeld Vianen Ut Nederland 1:56:44 1:56:23 M21.1
38 210 Frank Huisman Dieren Nederland 1:56:46 1:56:19 M21.1
39 53 Gert de Fauw Veenendaal Nederland 1:57:12 1:56:52 M21.1
40 447 Gerrie Luttikhold Deurne Nederland 1:57:13 1:56:43 M21.1
41 433 Bas Seesing Keijenborg Nederland 1:58:03 1:57:39 M21.1
42 336 Maikel Egging Arnhem Nederland 1:58:31 1:58:00 M21.1
43 651 Luuk van Graafeyland Lent Nederland 1:59:39 1:59:06 M21.1
44 414 Norbert Muijsson Velp Gld Nederland 1:59:39 1:59:05 M21.1
45 146 Jeroen Pas Arnhem Nederland 1:59:40 1:59:05 M21.1
46 195 Pieter-Jan Willemse Laag-Soeren Nederland 1:59:46 1:59:12 M21.1
47 653 Alex Kuipers Mijdrecht Nederland 1:59:57 1:59:20 M21.1
48 46 AE de Pagter Utrecht Nederland 2:00:12 2:00:11 V21.1
49 454 Wilbert Kroon Ulvenhout Nederland 2:00:27 2:00:09 M21.1
50 295 Christiaan Rooseboom Utrecht Nederland 2:00:29 1:59:54 M21.1
51 294 Sarah de Jonge Utrecht Nederland 2:00:29 1:59:55 V21.1
52 601 Bram van Graafeyland Lent Nederland 2:00:31 1:59:58 M21.1
53 425 Ans Zwartkruis Dieren Nederland 2:00:41 2:00:32 V21.1
54 520 Ingrid Dijkgraaf Beekbergen Nederland 2:01:23 2:01:15 V21.1
55 338 Jannet Vermeulen Vleuten Nederland 2:01:39 2:01:36 V21.1
56 91 Marjolijn Schoemans Utrecht Nederland 2:01:54 2:01:47 V21.1
57 84 Walter Legerstee 's-Gravenhage Nederland 2:02:29 2:02:13 M21.1
58 614 Eric Brouwer Rheden Nederland 2:02:43 2:02:30 M21.1
59 117 Annette van Veen Amersfoort Nederland 2:03:28 2:03:08 V21.1
60 218 Elwin Brons Loenen Gld Nederland 2:03:41 2:03:02 M21.1
61 14 Judith Anema Soest Nederland 2:03:50 2:03:40 V21.1
62 603 Lucie van Genugten Nijmegen Nederland 2:04:33 2:04:32 V21.1
63 612 Erwin Christiaans Schayk Nederland 2:05:11 2:05:07 M21.1
64 287 John Arends Huissen Nederland 2:05:46 2:05:42 M21.1
65 135 Chris Meij Dieren Nederland 2:06:04 2:05:37 M21.1
66 511 Hans Polderman Arnhem Nederland 2:06:31 2:05:49 M21.1
67 109 Peter-Jan Melenhorst Amersfoort Nederland 2:06:33 2:06:11 M21.1
68 99 Frank Lansing Veenendaal Nederland 2:06:38 2:06:19 M21.1
69 464 Riny Wismans Deurne Nederland 2:06:58 2:06:30 M21.1
70 381 Dick Buter Nijkerk Gld Nederland 2:07:06 2:06:32 M21.1
71 55 Jacqueline van Amerongen Arnhem Nederland 2:07:34 2:07:04 V21.1
72 428 Karen Prantl Amersfoort Nederland 2:07:45 2:07:26 V21.1
73 77 Helene Stunnenberg Ede Gld Nederland 2:08:59 2:08:20 V21.1
74 8 Jan Vullings Arnhem Nederland 2:09:08 2:08:38 M21.1
75 516 Hans Veldman Bilthoven Nederland 2:09:15 2:08:39 M21.1
76 655 Boesten Bilthoven Nederland 2:09:33 2:08:57 M21.1
77 605 Paul Kampstra Driebergen Nederland 2:09:33 2:08:57 M21.1
78 517 Jeroen Jonkman Apeldoorn Nederland 2:10:08 2:09:31 M21.1
79 311 Ron de Smit IJsselstein Ut Nederland 2:10:10 2:10:04 M21.1
80 58 Martijn Stappers Driel Nederland 2:10:17 2:10:10 M21.1
81 466 Tonny Kersten Ommel Nederland 2:10:35 2:10:09 V21.1
82 491 Willemien Gijsbers Deurne Nederland 2:10:57 2:10:28 V21.1
83 374 Henk Steijvers Weert Nederland 2:11:21 2:11:11 M21.1
84 608 FGA Vermey - Nederland 2:11:36 2:10:55 M21.1
85 70 Egon van Kampen Hellevoetsluis Nederland 2:12:06 2:11:41 M21.1
86 116 Dirk de Jong Alblasserdam Nederland 2:12:14 2:11:47 M21.1
87 69 Majken Juul Jensen Emmeloord Nederland 2:12:31 2:12:03 V21.1
88 296 Herman Nijholt Rosmalen Nederland 2:12:33 2:12:08 M21.1
89 499 Sander van den Berg Ede Gld Nederland 2:12:38 2:12:32 M21.1
90 498 Jouke Dekens Ede Gld Nederland 2:12:38 2:12:32 M21.1
91 211 Yvonne Krijgh Dieren Nederland 2:13:15 2:12:54 V21.1
92 216 Hans van Iersel Dieren Nederland 2:13:17 2:12:55 M21.1
93 419 Jacqueline Wentholt Dieren Nederland 2:13:18 2:12:38 V21.1
94 345 Geert Boersma Ellecom Nederland 2:13:20 2:12:58 M21.1
95 89 Jacky Ledeboer Pronk 's-Gravenhage Nederland 2:13:29 2:12:51 V21.1
96 76 Rob Schotman Ede Gld Nederland 2:13:29 2:12:51 M21.1
97 457 Marcel Borgers Apeldoorn Nederland 2:14:38 2:14:12 M21.1
98 153 Kasper Martinot Doorwerth Nederland 2:15:07 2:14:36 M21.1
99 25 Bauke van Voorrhuijsen Arnhem Nederland 2:15:11 2:14:28 M21.1
100 40 Vincent Derksen Arnhem Nederland 2:15:11 2:14:28 M21.1
101 154 Birgit Zegers Doorwerth Nederland 2:15:18 2:14:48 V21.1
102 110 Dani?lle Borkent Amersfoort Nederland 2:15:21 2:15:01 V21.1
103 386 Florian Plooy Barneveld Nederland 2:15:45 2:15:41 M21.1
104 197 Marjan van Aken Almere Nederland 2:16:42 2:16:32 V21.1
105 198 Dirk van Aken Almere Nederland 2:16:51 2:16:41 M21.1
106 232 Wijnand Oostrom Almere Nederland 2:16:51 2:16:41 M21.1
107 360 Gertie Arts Driebergen-Rijsenburg Nederland 2:18:05 2:17:44 V21.1
108 403 Peter Taai Doesburg Nederland 2:18:43 2:18:17 M21.1
109 166 Fedde Bloemhof Itens Nederland 2:19:23 2:19:05 M21.1
110 416 Majet Spoelder Amersfoort Nederland 2:19:42 2:19:10 V21.1
111 319 Marjo Huisman Barneveld Nederland 2:21:07 2:20:44 V21.1
112 165 Marijke Bekkema Itens Nederland 2:23:36 2:23:18 V21.1
113 138 Kitty Berkhoff Apeldoorn Nederland 2:23:38 2:23:29 V21.1
114 513 Janneke Hengeveld Zutphen Nederland 2:24:34 2:24:10 V21.1
115 406 Sanne Ikink-Buiting Zutphen Nederland 2:24:34 2:24:11 V21.1
116 170 Annelies Moguella Groningen Nederland 2:26:15 2:25:43 V21.1
117 78 Sylvia Visser 's-Gravenhage Nederland 2:27:11 2:26:55 V21.1
118 523 Stan Jansen Arnhem Nederland 2:28:49 2:28:28 M21.1
119 59 A M van Wijnenvaarde Arnhem Nederland 2:30:54 2:30:47 M21.1
120 181 Wil Jansen Barneveld Nederland 2:36:30 2:36:07 V21.1
121 318 Connie Meinders Barneveld Nederland 2:36:30 2:36:07 V21.1
122 147 Sander Arends Dieren Nederland 2:38:01 2:37:27 M21.1
123 139 Alinda Blauw Velp Gld Nederland 2:38:02 2:37:28 V21.1

15.2 kilometer

7.5 kilometer

21.1 kilometer

30.5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.