Uitslagen Jutberg Trail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Jutberg Trail 18-02-2017

Jutberg Trail Dieren

[email protected]

18-02-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

Top 5 uitslagen

15.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark Hakbijl Zwolle Nederland 1:00:06 1:00:06
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:02:03 1:02:03
3 Bram vd Ree Putten Nederland 1:04:42 1:04:41
4 Bart Timmermans Arnhem Nederland 1:05:30 1:05:29
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:05:36 1:05:36

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dick Elzinga Eerbeek Nederland 29:12 29:12
2 GertJan Tichelaar Oldebroek Nederland 29:47 29:47
3 Quirijn Waaijenberg Dieren Nederland 31:30 31:30
4 Wouter Bakker Nijmegen Nederland 31:41 31:41
5 Alexander Schrader Spankeren Nederland 32:35 32:32

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs Jacobs Nijmegen Nederland 1:21:07 1:21:05
2 Tanja van Dijk 's-Gravenhage Nederland 1:26:54 1:26:39
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 1:28:19 1:28:18
4 Maurice Janssen Herpen Nederland 1:30:43 1:30:43
5 Rob Woestenenk Malden Nederland 1:31:29 1:31:27

30.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van der Poel Bergschenhoek Nederland 1:58:28 1:58:28
2 Johan Kats Deventer Nederland 2:04:39 2:04:38
3 Pascal Schepers Doetinchem Nederland 2:04:39 2:04:39
4 Erik Tange Amstelveen Nederland 2:10:30 2:10:29
5 Alex Bergsma Doorwerth Nederland 2:16:12 2:16:08

   Alle uitslagen

Uitslagen 7.5 kilometer - V7.5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 350 Vera Koedooder Apeldoorn Nederland 35:52 35:51 7.5 kilometer
2 526 Esther Strijker Oeken Nederland 37:39 37:35 7.5 kilometer
3 231 Nanette Dijkman Heerde Nederland 39:06 39:01 7.5 kilometer
4 160 Josi Denissen Arnhem Nederland 40:43 40:33 7.5 kilometer
5 510 Lineke Bosman Dieren Nederland 40:48 40:39 7.5 kilometer
6 657 Sietske van de Meer Zutphen Nederland 41:00 40:33 7.5 kilometer
7 164 Jetske Lammers Arnhem Nederland 41:10 41:01 7.5 kilometer
8 279 Roosmarijn Overweg Leusden Nederland 42:49 42:32 7.5 kilometer
9 260 Harriet Buitink Eerbeek Nederland 42:56 42:35 7.5 kilometer
10 354 Larisa Brinkhoff-Lentjes Arnhem Nederland 43:00 42:15 7.5 kilometer
11 257 Manon Ruijgrok KruislandGoch Duitsland 43:13 42:28 7.5 kilometer
12 252 Margreet Fortuin Dieren Nederland 43:15 42:54 7.5 kilometer
13 105 Wietske van der Zijpp Ellecom Nederland 43:52 43:43 7.5 kilometer
14 527 Caroline van Poolen Dieren Nederland 45:00 44:26 7.5 kilometer
15 369 Linda Burger Utrecht Nederland 45:21 45:12 7.5 kilometer
16 247 Stephanie Wien Velp Gld Nederland 45:33 44:58 7.5 kilometer
17 493 Mandy Beumer Nijmegen Nederland 45:36 44:58 7.5 kilometer
18 320 Wendy Vane Arnhem Nederland 45:37 45:25 7.5 kilometer
19 478 Louise Bouwman Nijmegen Nederland 45:47 45:37 7.5 kilometer
20 670 Chantal Posthumus Aalten Nederland 45:48 45:06 7.5 kilometer
21 474 GP Meijer-Geluk Dieren Nederland 46:03 45:22 7.5 kilometer
22 384 Ingrid Dielen Winterswijk Nederland 46:06 45:40 7.5 kilometer
23 353 Nienke van Heeckeren Nijmegen Nederland 46:35 46:03 7.5 kilometer
24 515 Juul van Rijn Laag Soeren Nederland 46:39 46:02 7.5 kilometer
25 253 Wilma Heijenk Loenen Gld Nederland 46:56 46:34 7.5 kilometer
26 159 Marjolein Tap Heemskerk Nederland 46:57 46:25 7.5 kilometer
27 495 Sanna van der Velden Arnhem Nederland 46:58 46:09 7.5 kilometer
28 674 Ellen Doedens Bemmel Nederland 47:06 47:01 7.5 kilometer
29 412 Malou Buitink Eerbeek Nederland 47:37 47:14 7.5 kilometer
30 151 Nume Groenewegen Arnhem Nederland 47:52 47:01 7.5 kilometer
31 471 Annita Lehr-Veneberg Zwolle Nederland 47:54 47:16 7.5 kilometer
32 550 Mieke Toorenaar Molenhoek Nederland 48:00 47:43 7.5 kilometer
33 620 Sien Meinen Aalten Nederland 48:09 47:27 7.5 kilometer
34 671 Heidi Peters Kilder Nederland 48:35 48:22 7.5 kilometer
35 502 Alexandra Branderhorst Arnhem Nederland 48:36 47:55 7.5 kilometer
36 227 Kim Freriksen - van den B Goor Nederland 48:50 48:06 7.5 kilometer
37 420 Marion Schotpoort Eerbeek Nederland 48:59 48:31 7.5 kilometer
38 251 Valesca van Rijswijk Cuijk Nederland 49:04 48:19 7.5 kilometer
39 317 Astrid Eikelboom Velp Gld Nederland 49:43 48:42 7.5 kilometer
40 385 Kristel van den Bosch Huissen Nederland 49:49 48:56 7.5 kilometer
41 61 Rosemarijn Kramp Enschede Nederland 50:08 49:19 7.5 kilometer
42 45 Eva van Loon Oosterbeek Nederland 50:09 49:26 7.5 kilometer
43 60 Marjolijn Kramp Arnhem Nederland 50:14 49:24 7.5 kilometer
44 275 Petra Goossens Didam Nederland 50:27 50:15 7.5 kilometer
45 185 Roos de Jong Ellecom Nederland 50:48 50:41 7.5 kilometer
46 408 Ingrid Spitsbaard Dieren Nederland 51:05 50:27 7.5 kilometer
47 308 Femke Homma Elst Gld Nederland 51:10 50:49 7.5 kilometer
48 288 Anne-Marie Wingels Millingen aan de Rijn Nederland 51:10 50:50 7.5 kilometer
49 630 Mari?l Derks Laag Soeren Nederland 51:12 50:36 7.5 kilometer
50 209 Jacqueline Berends Arnhem Nederland 51:14 50:46 7.5 kilometer
51 188 Petra Bouwman Ellecom Nederland 52:01 51:53 7.5 kilometer
52 226 Sabine Fennemann Dieren Nederland 52:06 51:27 7.5 kilometer
53 103 Esther Hebing Doetinchem Nederland 52:14 51:54 7.5 kilometer
54 394 Bianca Hulshof Dieren Nederland 52:16 51:57 7.5 kilometer
55 633 Annie Kampschreur Nijmegen Nederland 52:18 52:01 7.5 kilometer
56 18 Andrea Wielens Apeldoorn Nederland 52:26 52:14 7.5 kilometer
57 617 Simone Butter Dieren Nederland 52:34 51:39 7.5 kilometer
58 249 Kim Feberwee Zutphen Nederland 52:59 52:52 7.5 kilometer
59 141 Sanne Niemeijer Arnhem Nederland 53:12 52:30 7.5 kilometer
60 472 Joanne Lehr Zwolle Nederland 53:16 52:38 7.5 kilometer
61 191 Natasja Casciaroli Dieren Nederland 53:20 53:12 7.5 kilometer
62 602 Bep Zweers Dieren Nederland 54:15 53:16 7.5 kilometer
63 676 Gaitrij Zoetermeer Nederland 54:17 53:16 7.5 kilometer
64 482 Patricia van Os Maarssen Nederland 54:38 53:40 7.5 kilometer
65 629 Annemarie de Wild - Nederland 54:45 54:30 7.5 kilometer
66 667 Marja van Uijthoven Dieren Nederland 55:03 54:29 7.5 kilometer
67 269 Alet Hoeksma Menaam Nederland 56:15 55:48 7.5 kilometer
68 631 Shirley Roeing Barendrecht Nederland 58:09 57:08 7.5 kilometer
69 184 Tessa Postuma Doetinchem Nederland 58:48 58:32 7.5 kilometer
70 543 Marie-Jos? Schoon Renkun Nederland 59:56 59:20 7.5 kilometer
71 604 Bianca de Pooter - Nederland 1:00:33 59:30 7.5 kilometer
72 389 Kuny Bouman Dieren Nederland 1:00:41 59:42 7.5 kilometer
73 665 Elske van der Borgh Apeldoorn Nederland 1:02:27 1:01:37 7.5 kilometer
74 97 Mirjam van Vlijmen Dieren Nederland 1:03:35 1:02:39 7.5 kilometer
75 468 Ans van den Broeke Eerbeek Nederland 1:07:21 1:06:50 7.5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.