Uitslagen Najaarsloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Najaarsloop 05-11-2016

Najaarsloop Epe

info@hardloopuitslagen.nl

05-11-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

Halve Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Johan Kats Deventer Nederland 1:16:39 1:16:39
2 Bas van Beek Oene Nederland 1:19:00 1:19:00
3 Frank Eikenaar Zwolle Nederland 1:19:47 1:19:47
4 Willem de Weerdt Hattem Nederland 1:22:06 1:22:06
5 Roy Woensdregt Epe Nederland 1:23:41 1:23:41

10 Kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Flip Nijhoff Elburg Nederland 34:13 34:13
2 Bart Eigenhuis Soest Nederland 36:34 36:34
3 Arjen Sanderse Zwolle Nederland 37:52 37:52
4 Niek Visser Soest Nederland 38:22 38:22
5 Ad van Munster Ugchelen Nederland 41:32 41:32

5 Kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bert de Boer Staphorst Nederland 17:46 17:46
2 Gerrit-Jan Tichelaar Oldebroek Nederland 18:31 18:31
3 Willem Berghuis Vaassen Nederland 18:39 18:39
4 Jurian Onderdijk Heerde Nederland 20:12 20:12
5 Erwin Reefman Deventer Nederland 21:10 21:10

Kidsrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Maxwell Bayer Huizen Nederland 3:07 3:07
2 Jim van Emmerik Epe Nederland 3:08 3:08
3 Iris Bredewolt Epe Nederland 3:14 3:14
4 Luena Spijkerboer Elburg Nederland 3:18 3:18
5 Esmee Vis Wezep Nederland 3:19 3:19

Top 5 uitslagen

Halve Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Johan Kats Deventer Nederland 1:16:39 1:16:39
2 Bas van Beek Oene Nederland 1:19:00 1:19:00
3 Frank Eikenaar Zwolle Nederland 1:19:47 1:19:47
4 Willem de Weerdt Hattem Nederland 1:22:06 1:22:06
5 Roy Woensdregt Epe Nederland 1:23:41 1:23:41

10 Kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Flip Nijhoff Elburg Nederland 34:13 34:13
2 Bart Eigenhuis Soest Nederland 36:34 36:34
3 Arjen Sanderse Zwolle Nederland 37:52 37:52
4 Niek Visser Soest Nederland 38:22 38:22
5 Ad van Munster Ugchelen Nederland 41:32 41:32

5 Kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bert de Boer Staphorst Nederland 17:46 17:46
2 Gerrit-Jan Tichelaar Oldebroek Nederland 18:31 18:31
3 Willem Berghuis Vaassen Nederland 18:39 18:39
4 Jurian Onderdijk Heerde Nederland 20:12 20:12
5 Erwin Reefman Deventer Nederland 21:10 21:10

Kidsrun

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Maxwell Bayer Huizen Nederland 3:07 3:07
2 Jim van Emmerik Epe Nederland 3:08 3:08
3 Iris Bredewolt Epe Nederland 3:14 3:14
4 Luena Spijkerboer Elburg Nederland 3:18 3:18
5 Esmee Vis Wezep Nederland 3:19 3:19

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.