Uitslagen Hoge Veluweloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Hoge Veluweloop 09-10-2016

Hoge Veluweloop Hoenderloo

[email protected]
https://www.hogeveluwe.nl/nl/agenda/hoge-veluwe-loop
09-10-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Erben Wennemars Ouderkerk aan de Amstel Nederland 18:31 18:30
2 Willem Berghuis Vaassen Nederland 19:04 19:03
3 Niels Buitenhuis Deventer Nederland 19:05 19:04
4 Hans Tjoink Markelo Nederland 20:01 20:00
5 Remy Ravenhorst Veenendaal Nederland 20:20 20:19

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent Nijmegen Nederland 33:23 33:20
2 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 33:31 33:28
3 Nick van Nieuwenhuizen Arnhem Nederland 34:12 34:11
4 Serge Horbach Nijmegen Nederland 35:03 35:01
5 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:09 35:07

Trail 42 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 David Hemstede Oosterbeek Nederland 3:14:44 3:14:42
2 Irene Kinnegim Voorschoten Nederland 3:23:23 3:23:22
3 Marc Westendorp Harderwijk Nederland 3:26:43 3:26:38
4 Dimitrios Kanellopoulos Amersfoort Nederland 3:27:01 3:26:56
5 Albert Pieter Venema Marknesse Nederland 3:32:02 3:31:55

Trail 14 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joeri Dassen Utrecht Nederland 57:34 57:32
2 Bart van Zelst Holten Nederland 59:28 59:26
3 Klaas Talma Utrecht Nederland 1:01:00 1:00:58
4 Barry Baak Wateringen Nederland 1:01:10 1:01:06
5 Thomas Bakker Utrecht Nederland 1:04:02 1:03:24

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gert Jan Liefers Apeldoorn Nederland 1:14:54 1:14:49
2 Johannes Postma Leeuwarden Nederland 1:18:34 1:18:31
3 Fred Reitsma Emmeloord Nederland 1:19:15 1:19:13
4 Niek Hoogwout Leiden Nederland 1:19:44 1:19:41
5 Esme Moricke Nijmegen Nederland 1:20:38 1:20:35

Annulering

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 8-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie t/m 7

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Erben Wennemars Ouderkerk aan de Amstel Nederland 18:31 18:30
2 Willem Berghuis Vaassen Nederland 19:04 19:03
3 Niels Buitenhuis Deventer Nederland 19:05 19:04
4 Hans Tjoink Markelo Nederland 20:01 20:00
5 Remy Ravenhorst Veenendaal Nederland 20:20 20:19

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent Nijmegen Nederland 33:23 33:20
2 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 33:31 33:28
3 Nick van Nieuwenhuizen Arnhem Nederland 34:12 34:11
4 Serge Horbach Nijmegen Nederland 35:03 35:01
5 Alex Mulders Arnhem Nederland 35:09 35:07

Trail 42 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 David Hemstede Oosterbeek Nederland 3:14:44 3:14:42
2 Irene Kinnegim Voorschoten Nederland 3:23:23 3:23:22
3 Marc Westendorp Harderwijk Nederland 3:26:43 3:26:38
4 Dimitrios Kanellopoulos Amersfoort Nederland 3:27:01 3:26:56
5 Albert Pieter Venema Marknesse Nederland 3:32:02 3:31:55

Trail 14 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joeri Dassen Utrecht Nederland 57:34 57:32
2 Bart van Zelst Holten Nederland 59:28 59:26
3 Klaas Talma Utrecht Nederland 1:01:00 1:00:58
4 Barry Baak Wateringen Nederland 1:01:10 1:01:06
5 Thomas Bakker Utrecht Nederland 1:04:02 1:03:24

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gert Jan Liefers Apeldoorn Nederland 1:14:54 1:14:49
2 Johannes Postma Leeuwarden Nederland 1:18:34 1:18:31
3 Fred Reitsma Emmeloord Nederland 1:19:15 1:19:13
4 Niek Hoogwout Leiden Nederland 1:19:44 1:19:41
5 Esme Moricke Nijmegen Nederland 1:20:38 1:20:35

Annulering

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie 8-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Moefie t/m 7

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Trail 42 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 2407 David Hemstede Oosterbeek Nederland 3:14:44 3:14:42 Man42
2 2391 Irene Kinnegim Voorschoten Nederland 3:23:23 3:23:22 Vro42
3 2365 Marc Westendorp Harderwijk Nederland 3:26:43 3:26:38 Man42
4 2405 Dimitrios Kanellopoulos Amersfoort Nederland 3:27:01 3:26:56 Man42
5 2372 Albert Pieter Venema Marknesse Nederland 3:32:02 3:31:55 Man42
6 2318 Wouter Feitsma Delft Nederland 3:35:55 3:35:52 Man42
7 2282 Martin Wijker Vlaardingen Nederland 3:38:20 3:38:20 Man42
8 2325 Aart van Meerveld Barneveld Nederland 3:40:25 3:39:05 Man42
9 2414 Jan Verveer Haarlem Nederland 3:40:37 3:40:29 Man42
10 2408 Hans Niemeijer Huissen Nederland 3:41:38 3:41:35 Man42
11 2354 Jan van Rijn Zoetermeer Nederland 3:42:47 3:42:43 Man42
12 2384 Toke Custers Nijmegen Nederland 3:45:57 3:45:52 Vro42
13 2396 Diana Iprenburg Scherpenzeel Gld Nederland 3:48:28 3:48:22 Vro42
14 2273 Glenn Felixdaal Spijkenisse Nederland 3:48:29 3:48:25 Man42
15 2346 Alan Wood 's-Gravenhage Nederland 3:49:33 3:49:26 Man42
16 2398 Laurenz Boer NIEKERK-GROOTEGAST Nederland 3:50:15 3:50:10 Man42
17 2278 Benia van Asperen Wageningen Nederland 3:52:55 3:52:35 Vro42
18 2313 Marcel Bergwerff Vlaardingen Nederland 3:56:48 3:56:37 Man42
19 2328 Marc van het Bolscher Zoetermeer Nederland 3:59:25 3:59:21 Man42
20 2291 Irma Oosterman Spijkenisse Nederland 4:02:45 4:02:41 Vro42
21 2269 Ulco Keegstra Utrecht Nederland 4:06:11 4:06:02 Man42
22 2366 Jeroen van Duijn Den Ham Ov Nederland 4:08:44 4:08:30 Man42
23 2359 Kenneth Timmers 's-Gravenhage Nederland 4:13:25 4:13:07 Man42
24 2357 Hidde Demoed Ouderkerk aan den IJssel Nederland 4:13:25 4:13:11 Man42
25 2409 Erwin Lammertsen Zwolle Nederland 4:16:49 4:16:40 Man42
26 2333 Gijs Hehenkamp Rotterdam Nederland 4:17:14 4:17:12 Man42
27 2252 Henk Offringa Gouda Nederland 4:17:53 4:17:42 Man42
28 2312 Ton Vlasveld Almere Nederland 4:21:03 4:20:40 Man42
29 2267 Peter Bouwsema Wenum Wiesel Nederland 4:21:03 4:20:54 Man42
30 2387 Peter Derickx Velp Gld Nederland 4:21:06 4:20:38 Man42
31 2284 Edwin van Roekel Arnhem Nederland 4:21:13 4:21:08 Man42
32 2272 Egon van Kampen Hellevoetsluis Nederland 4:21:20 4:21:11 Man42
33 2397 Berto Iprenburg Scherpenzeel Gld Nederland 4:22:33 4:22:27 Man42
34 2253 Marco Polman Oosterbeek Nederland 4:23:17 4:22:51 Man42
35 2376 Moussa Kallo Wageningen Nederland 4:23:35 4:23:14 Man42
36 2347 Marcel Bohmer Eindhoven Nederland 4:26:10 4:25:55 Man42
37 2350 Paula Jorritsma Woudrichem Nederland 4:26:42 4:26:23 Vro42
38 2311 Marc Jansz Almere Nederland 4:27:20 4:27:15 Man42
39 2379 JoseVicente RequenaMaats Zaandam Nederland 4:27:20 4:27:15 Man42
40 2406 Anke Striezenau Leusden Nederland 4:27:42 4:27:37 Vro42
41 2274 Sander Jordans Rozendaal Nederland 4:28:49 4:28:27 Man42
42 2330 Jeroen Fey Leeuwarden Nederland 4:29:15 4:28:56 Man42
43 2378 Maarten Kool Hilversum Nederland 4:31:19 4:30:54 Man42
44 2413 Jeannet Meima Einbeck Duitsland 4:32:19 4:32:02 Vro42
45 2348 Dick Veerman Volendam Nederland 4:32:37 4:32:10 Man42
46 2361 John Visser Wierden Nederland 4:32:57 4:32:44 Man42
47 2380 Guus Benneker Rotterdam Nederland 4:33:15 4:32:52 Man42
48 2254 Bouwe Bossenbroek Oosterbeek Nederland 4:33:55 4:33:42 Man42
49 2316 Arjan van Asselt Bennekom Nederland 4:33:58 4:33:37 Man42
50 2287 Niels Lanjouw Ane Nederland 4:34:30 4:34:00 Man42
51 2261 Tobias Dammers 's-Gravenhage Nederland 4:35:26 4:35:26 Man42
52 2319 Raymond Driessen Elst Gld Nederland 4:35:29 4:35:14 Man42
53 2363 Jurre Demoed Utrecht Nederland 4:35:30 4:35:26 Man42
54 2329 Menno Buurkes Nijmegen Nederland 4:36:11 4:35:57 Man42
55 2263 Pieter de Beijer Nieuwerkerk ad IJssel Nederland 4:36:31 4:36:12 Man42
56 2317 Johannes de Boer It Heidenskip Nederland 4:39:06 4:38:53 Man42
57 2285 Johan van der Pijl Zutphen Nederland 4:39:12 4:39:01 Man42
58 2322 Kees van der Pijl Alkmaar Nederland 4:39:12 4:39:02 Man42
59 2374 Bo Andersen 's-Gravenhage Nederland 4:41:53 4:41:38 Man42
60 2286 Maria Haagsma Tilburg Nederland 4:43:14 4:42:52 Vro42
61 2336 Eduard Vossebeld Holten Nederland 4:45:09 4:44:57 Man42
62 2281 Peter Horden Reeuwijk Nederland 4:46:17 4:46:09 Man42
63 2383 Fred Schuurman Vleuten Nederland 4:48:16 4:47:50 Man42
64 2351 Martin Jonk Volendam Nederland 4:48:32 4:48:08 Man42
65 2353 Rein Eeltink Edam Nederland 4:48:32 4:48:07 Man42
66 2174 Marielle Lauwers Ouderkerk aan de Amstel Nederland 4:48:36 4:48:33 Vro42
67 2393 Jos van Langh Helmond Nederland 4:48:36 4:48:33 Man42
68 2271 Harold Vrielink Apeldoorn Nederland 4:48:55 4:48:49 Man42
69 2292 Arjan Puister Nieuw-Buinen Nederland 4:48:58 4:48:40 Man42
70 2294 Dennis Stoutjesdijk Rotterdam Nederland 4:48:58 4:48:42 Man42
71 2395 Marco Bink Wageningen Nederland 4:49:38 4:49:18 Man42
72 2377 Ali KIR Wageningen Nederland 4:49:38 4:49:17 Man42
73 2297 Manuel Bussmann Utrecht Nederland 4:49:39 4:49:15 Man42
74 2304 Jan van der Eijk Delft Nederland 4:51:18 4:51:10 Man42
75 2349 Roelof van Marle Rijswijk Zh Nederland 4:51:43 4:51:26 Man42
76 2331 Jan van Meurs Vlaardingen Nederland 4:51:58 4:51:28 Man42
77 2375 Rene Westland Huissen Nederland 4:53:06 4:52:55 Man42
78 2321 Giliam Hermsen Dilsen Onbekent 4:53:45 4:53:28 Man42
79 2355 Lisa ten Hoopen Arnhem Nederland 4:54:19 4:53:57 Vro42
80 2388 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen Nederland 4:54:28 4:54:26 Man42
81 2411 Jeroen Woltinge Emmeloord Nederland 4:56:27 4:56:20 Man42
82 2392 Fekke Fekkes Koudum Nederland 4:56:49 4:56:36 Man42
83 2327 Guus Witjes Bemmel Nederland 4:57:08 4:56:52 Man42
84 2308 Coen van Voorthuysen Rhenen Nederland 4:57:24 4:56:52 Man42
85 2342 Thijs Janssen Voorthuizen Nederland 4:58:58 4:58:49 Man42
86 2314 Rianne Hulshof Velp Gld Nederland 4:59:27 4:59:05 Vro42
87 2315 Tim van Leeuwen Velp Gld Nederland 4:59:28 4:59:07 Man42
88 2309 Jan-Pieter Bood Rotterdam Nederland 5:01:05 5:00:36 Man42
89 2323 Tini van Bentum Ermelo Nederland 5:01:08 5:00:39 Vro42
90 2266 Rob van Pelt Den Hoorn Zh Nederland 5:02:27 5:02:01 Man42
91 2332 Ton Verheezen Vlaardingen Nederland 5:04:15 5:03:59 Man42
92 2288 Fredrik-jan Takman Gramsbergen Nederland 5:06:03 5:05:32 Man42
93 2338 Rob Schakenbos Amsterdam Nederland 5:06:34 5:06:24 Man42
94 2298 Elleke Koornneef Pijnacker Nederland 5:08:03 5:07:52 Vro42
95 2277 Willem Aangeenbrug Renkum Nederland 5:08:38 5:08:31 Man42
96 2320 Rene Wittens 's-Hertogenbosch Nederland 5:17:08 5:16:51 Vro42
97 2339 Rob Schotman Ede Gld Nederland 5:17:56 5:17:44 Man42
98 2360 Willem Bosma Velp Gld Nederland 5:19:28 5:19:06 Man42
99 2403 Jans Timmer Ouderkerk aan de Amstel Nederland 5:24:31 5:24:28 Man42
100 2386 Edwin Castelein Velp Gld Nederland 5:24:32 5:24:30 Man42
101 2381 Bert Koens Blauwestad Nederland 5:26:29 5:26:13 Man42
102 2262 Berend van den Heuvel Hoenderloo Nederland 5:27:23 5:26:56 Man42
103 2367 Astrid Valks Haarlem Nederland 5:37:52 5:37:27 Vro42
104 2394 Frank Elschot Borculo Nederland 5:38:14 5:37:40 Man42
105 2251 Reinder Bolt Arnhem Nederland 5:42:31 5:42:01 Man42
106 2343 Siebolt de Boer Nijmegen Nederland 5:42:31 5:42:04 Man42
107 2373 Sigrid Jahn 's-Gravenhage Nederland 5:46:37 5:46:22 Vro42
108 2389 Vera Eskes Kevelaer Duitsland 5:46:46 5:45:18 Vro42
109 2412 Stefan Henscheid Krefeld Duitsland 5:46:46 5:45:18 Man42
110 2382 Frans Coolen Vleuten Nederland 5:49:08 5:48:41 Man42
111 2362 Cees Tromp Vuren Nederland 5:52:32 5:52:03 Man42
112 2335 John van Nieuwaal Vuren Nederland 5:52:38 5:52:04 Man42
113 2344 Gosse Douma Bennekom Nederland 6:04:26 6:04:03 Man42
114 2368 Wilco Wortelboer Haarlem Nederland 6:09:53 6:09:28 Man42

5 kilometer

10 kilometer

Halve marathon

Annulering

Moefie 10-12

Moefie t/m 7

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.