Uitslagen Trappen marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Trappen marathon 01-10-2016

Trappen marathon Landgraaf

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.facebook.com/pages/Snowworld-Trappenlopen/430072910363154
01-10-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

Halve Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Tamara Visser Hardinxveld-Giessendam Nederland
2 Vincent Laurent - Nederland 1:48:39 1:48:39
3 Stephan Peters Amel Onbekent 2:14:05 2:14:04
4 Patrick Visser Hardinxveld-Giessendam Nederland 2:32:48 2:32:44
5 Erik Burgman Zeist Nederland 2:36:11 2:36:09

10 KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Dave Houben Zoetermeer Nederland 1:06:01 1:06:01
2 Mervyn Verploegen EWIJK Nederland 1:06:54 1:06:54
3 Nico Karens Moerkapelle Nederland 1:08:54 1:08:54
4 Thijs Hendriks EWIJK Nederland 1:11:25 1:11:23
5 Jan-Willem Mennink Zwijndrecht Nederland 1:13:38 1:13:33

5 KM Try to Cli

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Rick Reijnders Heerlen Nederland 1:32:31 32:31
2 Gijs van Geffen Buchten Nederland 1:33:38 33:38
3 Roy Renneberg Kerkrade Nederland 1:34:32 34:32
4 Dawid Zielonka Heerlen Nederland 1:34:32 34:32
5 Bjrn Kopac Aachen Duitsland 1:37:15 37:12

Last Man Standi

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Christian Pflugier Munster Nederland 4:48:28 4:44:44
2 Neequaye Dsane Nijmegen Nederland 6:12:59 6:09:18
3 Thomas Barten Nijmegen Nederland 7:19:46 7:16:03
4 David Scheurder Beuningen Nederland 7:19:47 7:16:05
5 Wesley Heijnen - Nederland 7:30:20 7:26:31

Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Marcel Klein Landgraaf Nederland
2 Rob Koopmans Julianadorp Nederland
3 Martino Corneillie Moorslede Onbekent
4 Fons de Bie Sittard Nederland 4:59:51 4:56:11
5 Patrick Barth Eupen Nederland 5:05:10 5:01:29

Top 5 uitslagen

Halve Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Tamara Visser Hardinxveld-Giessendam Nederland
2 Vincent Laurent - Nederland 1:48:39 1:48:39
3 Stephan Peters Amel Onbekent 2:14:05 2:14:04
4 Patrick Visser Hardinxveld-Giessendam Nederland 2:32:48 2:32:44
5 Erik Burgman Zeist Nederland 2:36:11 2:36:09

10 KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Dave Houben Zoetermeer Nederland 1:06:01 1:06:01
2 Mervyn Verploegen EWIJK Nederland 1:06:54 1:06:54
3 Nico Karens Moerkapelle Nederland 1:08:54 1:08:54
4 Thijs Hendriks EWIJK Nederland 1:11:25 1:11:23
5 Jan-Willem Mennink Zwijndrecht Nederland 1:13:38 1:13:33

5 KM Try to Cli

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Rick Reijnders Heerlen Nederland 1:32:31 32:31
2 Gijs van Geffen Buchten Nederland 1:33:38 33:38
3 Roy Renneberg Kerkrade Nederland 1:34:32 34:32
4 Dawid Zielonka Heerlen Nederland 1:34:32 34:32
5 Bjrn Kopac Aachen Duitsland 1:37:15 37:12

Last Man Standi

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Christian Pflugier Munster Nederland 4:48:28 4:44:44
2 Neequaye Dsane Nijmegen Nederland 6:12:59 6:09:18
3 Thomas Barten Nijmegen Nederland 7:19:46 7:16:03
4 David Scheurder Beuningen Nederland 7:19:47 7:16:05
5 Wesley Heijnen - Nederland 7:30:20 7:26:31

Marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Marcel Klein Landgraaf Nederland
2 Rob Koopmans Julianadorp Nederland
3 Martino Corneillie Moorslede Onbekent
4 Fons de Bie Sittard Nederland 4:59:51 4:56:11
5 Patrick Barth Eupen Nederland 5:05:10 5:01:29

   Alle uitslagen

Verwijder filter

10 KM - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht Categorie
1 295 Dave Houben Zoetermeer Nederland 1:06:01 1:06:01 Man
2 370 Mervyn Verploegen EWIJK Nederland 1:06:54 1:06:54 Man
3 264 Nico Karens Moerkapelle Nederland 1:08:54 1:08:54 Man
4 332 Thijs Hendriks EWIJK Nederland 1:11:25 1:11:23 Man
5 182 Jan-Willem Mennink Zwijndrecht Nederland 1:13:38 1:13:33 Man
6 394 Steven Janssen Opoeteren Nederland 1:15:05 1:15:04 Man
7 401 Ruur Beeren Maastrict Nederland 1:15:46 1:15:41 Man
8 297 Timm Brandt Heerlen Nederland 1:15:59 1:15:47 Man
9 277 Anne Jan Roeleveld Houten Nederland 1:16:46 1:16:45 Man
10 229 Steve Smeets Landgraaf Nederland 1:17:11 1:17:07 Man
11 282 Joep Souren Heerlen Nederland 1:18:33 1:18:21 Man
12 38 Leon Reijnders Heerlen Nederland 1:20:44 1:20:40 Man
13 54 Hans de Graaf Duiven Nederland 1:21:28 1:21:22 Man
14 359 Youri Dorrelijers Dommelen Nederland 1:22:07 1:22:06 Man
15 334 Patric Cremers Eys Nederland 1:22:29 1:22:27 Man
16 100 Tim Schulteis Heerlen Nederland 1:23:14 1:23:04 Man
17 361 Robin Gloudemans Beuningen Nederland 1:23:32 1:23:25 Man
18 400 Dingo Gulpers Landgraaf Nederland 1:23:59 1:23:58 Man
19 146 Joseph Steiner Born Nederland 1:24:38 1:24:32 Man
20 293 Saskia Dinjens - Nederland 1:25:09 1:25:07 Vrouw
21 366 Thom Broekman Beuningen Nederland 1:26:58 1:26:51 Man
22 279 Wendy Schmit Zoetermeer Nederland 1:27:36 1:27:34 Vrouw
23 410 Frank Schmidt - Nederland 1:28:15 1:28:10 Man
24 11 Jesper Olie Broek in Waterland Nederland 1:28:19 1:28:15 Man
25 124 Harald Stempher Volkel Nederland 4:29:35 1:29:20 Man
26 136 David Gelpkens Tienen Onbekent 1:29:26 1:29:21 Man
27 206 Jesse de Vries Landgraaf Nederland 1:30:00 1:30:00 Man
28 333 Mario Disco Hoogerheide Nederland 1:30:16 1:30:13 Man
29 299 Rene Mock Alsdorf Duitsland 1:30:43 1:30:38 Man
30 170 Patricia van Mierlo Eindhoven Nederland 1:32:09 1:31:52 Vrouw
31 237 Ernstjan Overduin Dordrecht Nederland 1:32:18 1:32:11 Man
32 125 Maurice Romen Eygelshoven Nederland 1:32:26 1:32:15 Man
33 78 Ingrid Los Zoetermeer Nederland 1:32:27 1:32:19 Vrouw
34 234 Bianca Schoonbroodt Schimmert Nederland 1:32:29 1:32:21 Vrouw
35 233 Marc Smits Bocholtz Nederland 1:32:28 1:32:21 Man
36 283 Freddy Tossings Voerendaal Nederland 1:36:51 1:36:38 Man
37 369 Michelle Boshoven Afferden Nederland 1:37:36 1:37:22 Vrouw
38 364 Liz Bras LEUTH Nederland 1:37:41 1:37:27 Vrouw
39 1 Martin H van Riesen Hoogeveen Nederland 1:38:06 1:37:47 Man
40 407 Dennis van Gangel - Nederland 1:37:53 1:37:48 Man
41 254 Michal Kozlowski Heythuysen Nederland 1:39:19 1:39:10 Man
42 365 Jelske Stoop Beuningen Nederland 1:39:51 1:39:36 Vrouw
43 294 Ralf van Oosterhout Weert Nederland 1:40:55 1:40:43 Man
44 338 Sabrina Janssen Landgraaf Nederland 1:40:51 1:40:49 Vrouw
45 261 Muhamed Abas Oldenzaal Nederland 1:41:09 1:41:09 Man
46 75 Daniel Dautzenberg Landgraaf Nederland 1:43:02 1:42:52 Man
47 341 Jennifer Ritt Heerlen Nederland 1:43:19 1:43:15 Vrouw
48 152 Harold de Jong Brunssum Nederland 4:43:50 1:43:35 Man
49 243 Ron Dullens Neeroeteren Onbekent 4:44:22 1:44:06 Man
50 360 Jeroen van Maanen Beuningen Nederland 1:47:30 1:47:14 Man
51 257 Sezgin Tabak Heerlen Nederland 1:48:37 1:48:17 Man
52 214 Martijn Bosua Wijchen Nederland 1:48:32 1:48:19 Man
53 103 Hanne-Maria Minderhoud Heerlen Nederland 1:49:49 1:49:38 Vrouw
54 79 Wim Koelewijn Nuenen Nederland 1:49:54 1:49:46 Man
55 171 Ton Derkx Eindhoven Nederland 1:50:32 1:50:14 Man
56 409 Jill Lenders Weert Nederland 1:50:42 1:50:30 Vrouw
57 210 Hans Grtz Kerkrade Nederland 1:51:40 1:51:29 Man
58 186 Chris Wiesman - Nederland 1:51:38 1:51:36 Man
59 213 Marco Delige Kerkrade Nederland 1:54:16 1:54:03 Man
60 296 Remco Crutzen Heerlen Nederland 1:54:39 1:54:36 Man
61 373 Jenna Bras LEUTH Nederland 1:56:41 1:56:27 Vrouw
62 56 Manon Krastman Landgraaf Nederland 1:57:42 1:57:29 Vrouw
63 19 Wim Roest Spijkenisse Nederland 1:58:59 1:58:54 Man
64 314 Femke Douma Winterswijk Nederland 2:02:22 2:02:13 Vrouw
65 101 Lilian Lejeune Kerkrade Nederland 2:03:29 2:03:18 Vrouw
66 362 Anne Jansen Winssen Nederland 2:05:42 2:05:25 Man
67 104 Minouschka Hartman Uden Nederland 2:05:54 2:05:47 Vrouw
68 105 Astrid Kloosterman Uden Nederland 2:05:55 2:05:47 Vrouw
69 158 Sylvia Gorissen Kerkrade Nederland 2:06:44 2:06:32 Vrouw
70 143 Josta Hoenink Ruurlo Nederland 2:08:18 2:08:09 Vrouw
71 10 Chris Wisman Monnickendam Nederland 2:10:24 2:10:17 Man
72 209 Marcel Claessens Sittard Nederland 5:11:17 2:10:47 Man
73 363 Louise Joha Beuningen Nederland 2:14:10 2:13:56 Vrouw
74 201 Lucie van Steendelaar Guttecoven Nederland 5:15:45 2:15:15 Vrouw
75 20 Jos Michiels Heerlen Nederland 5:21:30 2:21:26 Man
76 323 Verona Janssen Geleen Nederland 2:25:22 2:25:19 Vrouw
77 272 Rachelle Heineken Heerlen Nederland 2:26:16 2:26:08 Vrouw
78 141 Anne Schoutrop Oirsbeek Nederland 2:26:35 2:26:22 Vrouw
79 148 Bart Cauwenbergh Tienen Onbekent 2:40:55 2:40:37 Man
80 102 Annie Palmen Maastricht Nederland 2:41:24 2:41:14 Vrouw
81 371 Boy van Veen Nijmegen Nederland 2:43:50 2:43:48 Man
82 55 Nadine Aelmans Reijmerstok Nederland 3:11:49 3:11:31 Vrouw

Halve Marathon

5 KM Try to Cli

Last Man Standi

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.