Uitslagen Overbetuweloop 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Overbetuweloop 2016 19-6-2016

Overbetuweloop 2016 Elst

[email protected]

19-6-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 15:42 15:42
2 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:23 16:23
3 Dennis van Doornik Druten Nederland 16:52 16:51
4 Essi Darvishi - Nederland 17:23 17:23
5 Habtom van Lent - Nederland 17:37 17:36

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 34:13 34:12
2 Eyob van Lent - Nederland 34:19 34:18
3 Tibor Gijssen Nijmegen Nederland 34:23 34:22
4 Serge Horbach Nijmegen Nederland 35:13 35:13
5 Tim Janssen Nijmegen Nederland 35:13 35:13

0.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bjorn Pellen Elst Gld Nederland 1:50 1:49
2 Saskia de Jong Arnhem Nederland 1:50 1:50
3 Rens Thomassen Elst Gld Nederland 1:53 1:53
4 Marit Schouten Elst Gld Nederland 1:59 1:59
5 Siem Alofs Arnhem Nederland 1:59 1:59

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Gld Nederland 3:26 3:26 1:41 1:46
2 Yannick van der Hoeven Oosterhout Gld Nederland 3:31 3:31 1:43 1:48
3 Sjoerd van der Post Huissen Nederland 3:32 3:31 1:42 1:49
4 Maikel Potkamp Heerde Nederland 3:33 3:32 1:43 1:50
5 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 3:39 3:38 1:49 1:49

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Koen Kamps Haalderen Nederland 8:29 8:29 2:50 3:03 2:37
2 Sophie Hofman Valburg Nederland 9:04 9:04 2:50 3:07 3:09
3 Tom Koeslag Elst Gld Nederland 9:52 9:52 3:12 3:26 3:15
4 Wouter Verweij Elst Gld Nederland 9:57 9:57 3:23 3:31 3:03
5 Marvin Rijkers Elst Gld Nederland 10:06 10:06 3:05 3:30 3:32

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 15:42 15:42
2 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:23 16:23
3 Dennis van Doornik Druten Nederland 16:52 16:51
4 Essi Darvishi - Nederland 17:23 17:23
5 Habtom van Lent - Nederland 17:37 17:36

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 34:13 34:12
2 Eyob van Lent - Nederland 34:19 34:18
3 Tibor Gijssen Nijmegen Nederland 34:23 34:22
4 Serge Horbach Nijmegen Nederland 35:13 35:13
5 Tim Janssen Nijmegen Nederland 35:13 35:13

0.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bjorn Pellen Elst Gld Nederland 1:50 1:49
2 Saskia de Jong Arnhem Nederland 1:50 1:50
3 Rens Thomassen Elst Gld Nederland 1:53 1:53
4 Marit Schouten Elst Gld Nederland 1:59 1:59
5 Siem Alofs Arnhem Nederland 1:59 1:59

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Gld Nederland 3:26 3:26 1:41 1:46
2 Yannick van der Hoeven Oosterhout Gld Nederland 3:31 3:31 1:43 1:48
3 Sjoerd van der Post Huissen Nederland 3:32 3:31 1:42 1:49
4 Maikel Potkamp Heerde Nederland 3:33 3:32 1:43 1:50
5 Troy Hogendoorn Bemmel Nederland 3:39 3:38 1:49 1:49

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Koen Kamps Haalderen Nederland 8:29 8:29 2:50 3:03 2:37
2 Sophie Hofman Valburg Nederland 9:04 9:04 2:50 3:07 3:09
3 Tom Koeslag Elst Gld Nederland 9:52 9:52 3:12 3:26 3:15
4 Wouter Verweij Elst Gld Nederland 9:57 9:57 3:23 3:31 3:03
5 Marvin Rijkers Elst Gld Nederland 10:06 10:06 3:05 3:30 3:32

   Alle uitslagen

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

0.5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2.5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.