Uitslagen Voorthuizen Loopt! 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorthuizen Loopt! 2016 09-07-2016
Voorthuizen Loopt! 2016 Voorthuizen

[email protected]
http://www.voorthuizenloopt.nl
09-07-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

kinderen 0-6 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijs Mohle Stroe Nederland 1:54 1:54
2 Noa Boutkan Wateringen Nederland 1:56 1:56
3 Samuel de Nooy Hooglanderveen Nederland 2:03 2:02
4 Sil van Geresteijn Voorthuizen Nederland 2:03 2:02
5 Riley Praster Arnhem Nederland 2:09 2:09

Kinderen 7-9 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:29 3:28 1:45 1:44
2 Jort van de Bunt Voorthuizen Nederland 3:36 3:34 1:43 1:52
3 Jort van de Glind Barneveld Nederland 3:41 3:38 1:46 1:52
4 Yanick Woudenberg Voorthuizen Nederland 3:46 3:42 1:47 1:56
5 Luuk Boutkan Wateringen Nederland 3:46 3:44 1:47 1:57

Kinderen 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Shan Biwott Voorthuizen Nederland 7:11 7:06 1:37 3:46 1:54 1:44
2 Jelle Batenburg Voorthuizen Nederland 7:15 7:15 1:38 3:50 1:53 1:47
3 Jelle van Gool Harderwijk Nederland 7:18 7:18 1:41 3:51 1:54 1:47
4 Jona Kolkman Barneveld Nederland 7:27 7:25 1:41 3:51 1:55 1:53
5 Justin Jansen Nijkerk Gld Nederland 7:57 7:53 1:39 4:14 2:11 2:01

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Frank Futselaar Arnhem Nederland 15:03 15:03 7:28 7:36
2 Luc Schout Nijmegen Nederland 15:21 15:21 7:28 7:53
3 Mischa Petie De Bilt Nederland 16:47 16:46 8:26 8:20
4 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 16:55 16:54 8:22 8:32
5 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 17:02 17:01 8:28 8:33

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jeroen van Damme Roosendaal Nederland 32:20 32:20 7:59 7:59 8:14 8:10
2 Niels Theloossen Barneveld Nederland 32:43 32:43 7:59 8:12 8:18 8:15
3 Albert Meijer Ede Gld Nederland 33:13 33:12 7:59 8:14 8:37 8:23
4 Koen Henkes Zeewolde Nederland 34:24 34:23 8:19 8:36 8:45 8:45
5 David Helfferich Baarn Nederland 34:42 34:41 8:25 8:44 8:46 8:47

Top 5 uitslagen

kinderen 0-6 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijs Mohle Stroe Nederland 1:54 1:54
2 Noa Boutkan Wateringen Nederland 1:56 1:56
3 Samuel de Nooy Hooglanderveen Nederland 2:03 2:02
4 Sil van Geresteijn Voorthuizen Nederland 2:03 2:02
5 Riley Praster Arnhem Nederland 2:09 2:09

Kinderen 7-9 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:29 3:28 1:45 1:44
2 Jort van de Bunt Voorthuizen Nederland 3:36 3:34 1:43 1:52
3 Jort van de Glind Barneveld Nederland 3:41 3:38 1:46 1:52
4 Yanick Woudenberg Voorthuizen Nederland 3:46 3:42 1:47 1:56
5 Luuk Boutkan Wateringen Nederland 3:46 3:44 1:47 1:57

Kinderen 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Shan Biwott Voorthuizen Nederland 7:11 7:06 1:37 3:46 1:54 1:44
2 Jelle Batenburg Voorthuizen Nederland 7:15 7:15 1:38 3:50 1:53 1:47
3 Jelle van Gool Harderwijk Nederland 7:18 7:18 1:41 3:51 1:54 1:47
4 Jona Kolkman Barneveld Nederland 7:27 7:25 1:41 3:51 1:55 1:53
5 Justin Jansen Nijkerk Gld Nederland 7:57 7:53 1:39 4:14 2:11 2:01

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Frank Futselaar Arnhem Nederland 15:03 15:03 7:28 7:36
2 Luc Schout Nijmegen Nederland 15:21 15:21 7:28 7:53
3 Mischa Petie De Bilt Nederland 16:47 16:46 8:26 8:20
4 Rik Wolswinkel Woudenberg Nederland 16:55 16:54 8:22 8:32
5 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 17:02 17:01 8:28 8:33

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jeroen van Damme Roosendaal Nederland 32:20 32:20 7:59 7:59 8:14 8:10
2 Niels Theloossen Barneveld Nederland 32:43 32:43 7:59 8:12 8:18 8:15
3 Albert Meijer Ede Gld Nederland 33:13 33:12 7:59 8:14 8:37 8:23
4 Koen Henkes Zeewolde Nederland 34:24 34:23 8:19 8:36 8:45 8:45
5 David Helfferich Baarn Nederland 34:42 34:41 8:25 8:44 8:46 8:47

   Alle uitslagen

kinderen 0-6 ja

Kinderen 7-9 ja

Kinderen 10-12

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.