Uitslagen Olympic Moves ASD 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Olympic Moves ASD 2016 10-6-2016

Olympic Moves ASD 2016 Amsterdam

[email protected]

10-6-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

1680J1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Darwin Mungra Oostvaarders College Almere J Nederland 8:28 8:28
2 Teun ter Haar Montessori College Nijmegen J1 Nederland 8:30 8:30
3 Dirk de Jong SG Nelson Mandela Purmerend J1 Nederland 8:47 8:47
4 Levy Penders Graaf Huyn College Geleen J1 Nederland 8:50 8:50
5 Guus Braad SG Marianum Groenlo J1 Nederland 8:54 8:54

1680M1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tamar Veltman Oostvaarders College Almere M1 Nederland 9:09 9:09
2 Eline Mast da Vinci College Purmerend M1 Nederland 9:21 9:21
3 Elke Wijkmans Pax Christi Druten M1 Nederland 9:52 9:52
4 Marijke Veenstra OSG Singelland Drachten M1 Nederland 9:53 9:53
5 Daphne Pouwels Assink Lyceum Haaksbergen M1 Nederland 9:59 9:59

2300J2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Pim Bakker het Erasmus Almelo J2 Nederland 9:07 9:07
2 Jorn Rabenberg Clusius College Castricum J2 Nederland 9:11 9:11
3 Cedric Pots Porta Mosana College Maastrich Nederland 9:26 9:26
4 Ruben Talstra OSG Singelland Drachten J2 Nederland 9:26 9:26
5 Quinten Panday Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:31 9:31

1680M2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Manjorie Janssen Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:00 9:00
2 Dominique Geerdink Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:30 9:30
3 Dirkje Lebouille Oostvaarders College Almere M2 Nederland 9:46 9:46
4 Cato Lacquet Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:54 9:54
5 Mijntje Stoop Mencia de Mendoza Breda M2 Nederland 10:00 10:00

2700J3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Stan Schipperen Dongemond College Raamsdonkvee Nederland 8:55 8:55
2 Tim Wolswijk Oostvaarders College Almere J3 Nederland 9:13 9:13
3 Daniel Kooyman Graaf Huyn College Geleen J3 Nederland 9:14 9:14
4 Anne-Jasper Rispens OSG Singelland Drachten J3 Nederland 9:16 9:16
5 Abdrahan Mohamed Montessori College Nijmegen J3 Nederland 9:20 9:20

2300M3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Frederike Verhoeven Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:37 9:37
2 Maureen van de Plas Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:48 9:48
3 Jodi Schievink OSG Singelland Drachten M3 Nederland 9:52 9:52
4 Noor Eppink Assink Lyceum Haaksbergen M3 Nederland 10:06 10:06
5 Roos Nijhof Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 10:08 10:08

3310JS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Luc Velzeboer Oostvaarders College Almere JS Nederland 10:50 10:50
2 Benjamin Schurink Karel de Grote College Nijmege Nederland 10:51 10:51
3 Kelvin Baartwijk Oostvaarders College Almere JS Nederland 10:59 10:59
4 Justin Lam Oostvaarders College Almere JS Nederland 11:01 11:01
5 Arnon Beverlander Stedelijk Gymnasium Nijmegen J Nederland 11:03 11:03

2700MS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Lotte van de pol Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:57 9:57
2 Maaike Telkamp Helen Parkhurst Almere MS Nederland 10:00 10:00
3 Fleur Kuijpers Elzendaalcollege Boxmeer MS Nederland 10:03 10:03
4 Sophie Schwering Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 10:22 10:22
5 Joyce Caro Helen Parkhurst Almere MS Nederland 10:32 10:32

Top 5 uitslagen

1680J1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Darwin Mungra Oostvaarders College Almere J Nederland 8:28 8:28
2 Teun ter Haar Montessori College Nijmegen J1 Nederland 8:30 8:30
3 Dirk de Jong SG Nelson Mandela Purmerend J1 Nederland 8:47 8:47
4 Levy Penders Graaf Huyn College Geleen J1 Nederland 8:50 8:50
5 Guus Braad SG Marianum Groenlo J1 Nederland 8:54 8:54

1680M1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Tamar Veltman Oostvaarders College Almere M1 Nederland 9:09 9:09
2 Eline Mast da Vinci College Purmerend M1 Nederland 9:21 9:21
3 Elke Wijkmans Pax Christi Druten M1 Nederland 9:52 9:52
4 Marijke Veenstra OSG Singelland Drachten M1 Nederland 9:53 9:53
5 Daphne Pouwels Assink Lyceum Haaksbergen M1 Nederland 9:59 9:59

2300J2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Pim Bakker het Erasmus Almelo J2 Nederland 9:07 9:07
2 Jorn Rabenberg Clusius College Castricum J2 Nederland 9:11 9:11
3 Cedric Pots Porta Mosana College Maastrich Nederland 9:26 9:26
4 Ruben Talstra OSG Singelland Drachten J2 Nederland 9:26 9:26
5 Quinten Panday Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:31 9:31

1680M2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Manjorie Janssen Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:00 9:00
2 Dominique Geerdink Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:30 9:30
3 Dirkje Lebouille Oostvaarders College Almere M2 Nederland 9:46 9:46
4 Cato Lacquet Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:54 9:54
5 Mijntje Stoop Mencia de Mendoza Breda M2 Nederland 10:00 10:00

2700J3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Stan Schipperen Dongemond College Raamsdonkvee Nederland 8:55 8:55
2 Tim Wolswijk Oostvaarders College Almere J3 Nederland 9:13 9:13
3 Daniel Kooyman Graaf Huyn College Geleen J3 Nederland 9:14 9:14
4 Anne-Jasper Rispens OSG Singelland Drachten J3 Nederland 9:16 9:16
5 Abdrahan Mohamed Montessori College Nijmegen J3 Nederland 9:20 9:20

2300M3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Frederike Verhoeven Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:37 9:37
2 Maureen van de Plas Sint Janslyceum 's-Hertogenbos Nederland 9:48 9:48
3 Jodi Schievink OSG Singelland Drachten M3 Nederland 9:52 9:52
4 Noor Eppink Assink Lyceum Haaksbergen M3 Nederland 10:06 10:06
5 Roos Nijhof Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 10:08 10:08

3310JS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Luc Velzeboer Oostvaarders College Almere JS Nederland 10:50 10:50
2 Benjamin Schurink Karel de Grote College Nijmege Nederland 10:51 10:51
3 Kelvin Baartwijk Oostvaarders College Almere JS Nederland 10:59 10:59
4 Justin Lam Oostvaarders College Almere JS Nederland 11:01 11:01
5 Arnon Beverlander Stedelijk Gymnasium Nijmegen J Nederland 11:03 11:03

2700MS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Lotte van de pol Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 9:57 9:57
2 Maaike Telkamp Helen Parkhurst Almere MS Nederland 10:00 10:00
3 Fleur Kuijpers Elzendaalcollege Boxmeer MS Nederland 10:03 10:03
4 Sophie Schwering Stedelijk Gymnasium Nijmegen M Nederland 10:22 10:22
5 Joyce Caro Helen Parkhurst Almere MS Nederland 10:32 10:32

   Alle uitslagen

1680J1

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1680M1

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2300J2

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1680M2

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2700J3

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2300M3

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

3310JS

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2700MS

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.