Uitslagen Zwitserloot Dak Run 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwitserloot Dak Run 2016 5-6-2016
Zwitserloot Dak Run 2016 Groesbeek

[email protected]
http://zwitserlootdakrun.nl
5-6-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

1 k tot 6 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 4:12 4:12
2 Dean Dankoor Arnhem Nederland 4:23 4:23
3 Pim van Scherpenzeel Beek-Ubbergen Nederland 4:26 4:26
4 Bart Grutters Groesbeek Nederland 4:30 4:30
5 Evi Spanjers Groesbeek Nederland 4:31 4:31

1 k 10 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tischa Braum Nijmegen Nederland 3:07 3:07
2 Gonda Boer Strijensas Nederland 3:38 3:38
3 Daan Zwitserloot Groesbeek Nederland 3:43 3:43
4 Noah Kublik Goch Duitsland 3:49 3:49
5 Zara Krommenhoek Groesbeek Nederland 3:51 3:51

1 k 11 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Job van Keulen Malden Nederland 3:24 3:24
2 Teun van der Kraan Groesbeek Nederland 3:30 3:30
3 Nova IJsveld Berg en Dal Nederland 3:37 3:37
4 Duuk van Leur Groesbeek Nederland 3:40 3:40
5 Crétienne Janssen Berg en Dal Nederland 3:41 3:41

1 k 12 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Ewoud Boer Strijensas Nederland 3:16 3:16
2 Arne Tiesnitsch Beek-Ubbergen Nederland 3:23 3:23
3 Lars Rutten Groesbeek Nederland 3:25 3:25
4 Niek Zwitserloot Groesbeek Nederland 3:34 3:34
5 Fay Scharl Kranenburg Duitsland 3:43 3:43

1 k 13-15 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Haico Boer Strijensas Nederland 2:52 2:52
2 Martijn Wijnhoven Malden Nederland 3:14 3:14
3 Nastia Kimel Malden Nederland 3:29 3:29
4 Danique Schuurman Malden Nederland 3:30 3:30
5 Gideon Tjalsma Groesbeek Nederland 3:34 3:34

1 k 7 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Juul van Uden Groesbeek Nederland 3:56 3:56
2 Tim Smit Groesbeek Nederland 3:59 3:59
3 Tim Heijnen Groesbeek Nederland 4:00 4:00
4 David Peikert Kleve Duitsland 4:19 4:19
5 Rick Claus Groesbeek Nederland 4:21 4:21

1 k 8 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Jop Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:40 3:40
2 Jannes Wels Kleve Duitsland 3:42 3:42
3 Thom Wellens Groesbeek Nederland 3:43 3:43
4 Luca Nuijen Groesbeek Nederland 3:46 3:46
5 Marco van Gelder Velddriel Nederland 3:49 3:49

1 k 9 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 13:29 13:29
2 Conan Scharl Kranenburg Duitsland 13:33 13:33
3 Max van Leur Kranenburg Duitsland 13:39 13:39
4 Tijn van Rens Vierlingsbeek Nederland 13:44 13:44
5 Minne Hofstad Molenhoek Lb Nederland 13:50 13:50

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 32:11 32:11
2 Eyob van Lent - Nederland 35:27 35:26
3 Jay Sauer Nijmegen Nederland 36:07 36:07
4 Ruud Nefkens Nijmegen Nederland 36:18 36:18
5 Michiel Kallenberg Nijmegen Nederland 37:17 37:17

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Wouter Dillen - Nederland 15:53 15:53
2 Erik van Rijsewijk Sint Anthonis Nederland 16:48 16:46
3 Hendrik Venema Nijmegen Nederland 17:13 17:12
4 Essi Darvishi - Nederland 17:32 17:31
5 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 17:58 17:55

Top 5 uitslagen

1 k tot 6 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 4:12 4:12
2 Dean Dankoor Arnhem Nederland 4:23 4:23
3 Pim van Scherpenzeel Beek-Ubbergen Nederland 4:26 4:26
4 Bart Grutters Groesbeek Nederland 4:30 4:30
5 Evi Spanjers Groesbeek Nederland 4:31 4:31

1 k 10 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tischa Braum Nijmegen Nederland 3:07 3:07
2 Gonda Boer Strijensas Nederland 3:38 3:38
3 Daan Zwitserloot Groesbeek Nederland 3:43 3:43
4 Noah Kublik Goch Duitsland 3:49 3:49
5 Zara Krommenhoek Groesbeek Nederland 3:51 3:51

1 k 11 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Job van Keulen Malden Nederland 3:24 3:24
2 Teun van der Kraan Groesbeek Nederland 3:30 3:30
3 Nova IJsveld Berg en Dal Nederland 3:37 3:37
4 Duuk van Leur Groesbeek Nederland 3:40 3:40
5 Crétienne Janssen Berg en Dal Nederland 3:41 3:41

1 k 12 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Ewoud Boer Strijensas Nederland 3:16 3:16
2 Arne Tiesnitsch Beek-Ubbergen Nederland 3:23 3:23
3 Lars Rutten Groesbeek Nederland 3:25 3:25
4 Niek Zwitserloot Groesbeek Nederland 3:34 3:34
5 Fay Scharl Kranenburg Duitsland 3:43 3:43

1 k 13-15 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Haico Boer Strijensas Nederland 2:52 2:52
2 Martijn Wijnhoven Malden Nederland 3:14 3:14
3 Nastia Kimel Malden Nederland 3:29 3:29
4 Danique Schuurman Malden Nederland 3:30 3:30
5 Gideon Tjalsma Groesbeek Nederland 3:34 3:34

1 k 7 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Juul van Uden Groesbeek Nederland 3:56 3:56
2 Tim Smit Groesbeek Nederland 3:59 3:59
3 Tim Heijnen Groesbeek Nederland 4:00 4:00
4 David Peikert Kleve Duitsland 4:19 4:19
5 Rick Claus Groesbeek Nederland 4:21 4:21

1 k 8 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Jop Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:40 3:40
2 Jannes Wels Kleve Duitsland 3:42 3:42
3 Thom Wellens Groesbeek Nederland 3:43 3:43
4 Luca Nuijen Groesbeek Nederland 3:46 3:46
5 Marco van Gelder Velddriel Nederland 3:49 3:49

1 k 9 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 13:29 13:29
2 Conan Scharl Kranenburg Duitsland 13:33 13:33
3 Max van Leur Kranenburg Duitsland 13:39 13:39
4 Tijn van Rens Vierlingsbeek Nederland 13:44 13:44
5 Minne Hofstad Molenhoek Lb Nederland 13:50 13:50

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 32:11 32:11
2 Eyob van Lent - Nederland 35:27 35:26
3 Jay Sauer Nijmegen Nederland 36:07 36:07
4 Ruud Nefkens Nijmegen Nederland 36:18 36:18
5 Michiel Kallenberg Nijmegen Nederland 37:17 37:17

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Wouter Dillen - Nederland 15:53 15:53
2 Erik van Rijsewijk Sint Anthonis Nederland 16:48 16:46
3 Hendrik Venema Nijmegen Nederland 17:13 17:12
4 Essi Darvishi - Nederland 17:32 17:31
5 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 17:58 17:55

   Alle uitslagen

1 k tot 6 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 10 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 11 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 12 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 13-15 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 7 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 8 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 k 9 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.