Uitslagen SittardRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen SittardRun 17-4-2016

SittardRun Sittard

[email protected]

17-4-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

500 m Kidsrun K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 2:23 2:15
2 Raf Eerens Rabobank Nederland 2:26 2:17
3 Kiann van Putten Brunssum Nederland 2:26 2:19
4 Laura Sluijpers Brunssum Nederland 2:27 2:18
5 Joas Paauwe - Nederland 2:30 2:23

Zuidlease 5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Mahadi Abdi Ali LTPH/AV Unitas Nederland 15:11 15:06 7:26 7:40
2 Huruy Gebregergs Nuth Nederland 15:32 15:26 7:32 7:55
3 Shewit Andebrehan LTPH/AV Unitas Nederland 15:56 15:51 7:47 8:05
4 Maarten Plaum Limbricht Nederland 16:08 16:03 8:00 8:03
5 Thymon Houben LTPH/AV Unitas Nederland 16:19 16:14 8:00 8:14

Tempoteam 10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zerom Ghebrihiwet LTPH/AV Unitas Nederland 32:13 32:08
2 Achim Tholen Duitsland Duitsland 35:13 35:06
3 Chris Wouters - Nederland 35:35 35:30
4 Koen Huizinga - Nederland 36:02 35:57
5 Crifven Frenken Stein Nederland 36:12 36:06

1000m Kleine

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Paul Kuijperr - Nederland 3:53 3:51 1:56 1:56
2 Sjors-lowis Hermsen Brunssum Nederland 4:06 4:06 2:00 2:07
3 Django Schroijen Brunssum Nederland 4:09 4:05 2:02 2:03
4 Kiara Sluijpers Brunssum Nederland 4:13 4:11 2:01 2:11
5 Stijn Schröder - Nederland 4:13 4:11 1:55 2:16

1000m Kleine Be

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Menne Gras Sittard Nederland 4:09 4:02 1:58 2:04
2 Rens Verboord Limbricht Nederland 4:20 4:12 2:01 2:12
3 Stan Lejeune - Nederland 4:22 4:15 2:02 2:13
4 Marit Bremers Geleen Nederland 4:23 4:16 1:59 2:18
5 Isis Aspers Geleen Nederland 4:24 4:17 1:59 2:18

Wandelen: 10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

profcore 15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Wijmenga LTPH/AV Unitas Nederland 52:39 52:33
2 Roel Smeets Maastricht Nederland 56:52 56:45
3 Yves Silvain Rijchwalski Sittard Nederland 59:32 59:23
4 Bas Relouw - Nederland 59:57 59:49
5 Jos Krist Landgraaf Nederland 1:01:12 1:01:04

Rabobank 2,5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milan Scheepers LTPH/AV Unitas Nederland 8:06 8:01
2 Jesse Beumers LTPH/AV Unitas Nederland 8:34 8:28
3 Glenn Boessen - Nederland 8:38 8:32
4 Jelle Graat LTPH/AV Unitas Nederland 8:39 8:34
5 Oscar Visser - Nederland 8:39 8:33

Wandelen: 20 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Wandelen: 15 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

lederhosenlauf

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

500 m Kidsrun K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 2:23 2:15
2 Raf Eerens Rabobank Nederland 2:26 2:17
3 Kiann van Putten Brunssum Nederland 2:26 2:19
4 Laura Sluijpers Brunssum Nederland 2:27 2:18
5 Joas Paauwe - Nederland 2:30 2:23

Zuidlease 5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Mahadi Abdi Ali LTPH/AV Unitas Nederland 15:11 15:06 7:26 7:40
2 Huruy Gebregergs Nuth Nederland 15:32 15:26 7:32 7:55
3 Shewit Andebrehan LTPH/AV Unitas Nederland 15:56 15:51 7:47 8:05
4 Maarten Plaum Limbricht Nederland 16:08 16:03 8:00 8:03
5 Thymon Houben LTPH/AV Unitas Nederland 16:19 16:14 8:00 8:14

Tempoteam 10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zerom Ghebrihiwet LTPH/AV Unitas Nederland 32:13 32:08
2 Achim Tholen Duitsland Duitsland 35:13 35:06
3 Chris Wouters - Nederland 35:35 35:30
4 Koen Huizinga - Nederland 36:02 35:57
5 Crifven Frenken Stein Nederland 36:12 36:06

1000m Kleine

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Paul Kuijperr - Nederland 3:53 3:51 1:56 1:56
2 Sjors-lowis Hermsen Brunssum Nederland 4:06 4:06 2:00 2:07
3 Django Schroijen Brunssum Nederland 4:09 4:05 2:02 2:03
4 Kiara Sluijpers Brunssum Nederland 4:13 4:11 2:01 2:11
5 Stijn Schröder - Nederland 4:13 4:11 1:55 2:16

1000m Kleine Be

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Menne Gras Sittard Nederland 4:09 4:02 1:58 2:04
2 Rens Verboord Limbricht Nederland 4:20 4:12 2:01 2:12
3 Stan Lejeune - Nederland 4:22 4:15 2:02 2:13
4 Marit Bremers Geleen Nederland 4:23 4:16 1:59 2:18
5 Isis Aspers Geleen Nederland 4:24 4:17 1:59 2:18

Wandelen: 10 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

profcore 15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roel Wijmenga LTPH/AV Unitas Nederland 52:39 52:33
2 Roel Smeets Maastricht Nederland 56:52 56:45
3 Yves Silvain Rijchwalski Sittard Nederland 59:32 59:23
4 Bas Relouw - Nederland 59:57 59:49
5 Jos Krist Landgraaf Nederland 1:01:12 1:01:04

Rabobank 2,5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milan Scheepers LTPH/AV Unitas Nederland 8:06 8:01
2 Jesse Beumers LTPH/AV Unitas Nederland 8:34 8:28
3 Glenn Boessen - Nederland 8:38 8:32
4 Jelle Graat LTPH/AV Unitas Nederland 8:39 8:34
5 Oscar Visser - Nederland 8:39 8:33

Wandelen: 20 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Wandelen: 15 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

lederhosenlauf

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

500 m Kidsrun K

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zuidlease 5km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Tempoteam 10km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1000m Kleine

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1000m Kleine Be

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Wandelen: 10 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

profcore 15km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Rabobank 2,5km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Wandelen: 20 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Wandelen: 15 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

lederhosenlauf

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.