Uitslagen Olympic Moves AS 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Olympic Moves AS 2016 14-4-2016

Olympic Moves AS 2016 Assen

[email protected]

14-4-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

2800MMS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Chanel Perdok OSG Singelland Nederland 10:23 10:23
2 Lisa Bielevelt het Assink Lyceum Nederland 10:46 10:46
3 Annelies Zinderen Van OSG Singelland Nederland 10:57 10:57
4 Lotte Baak Het Erasmus Nederland 11:26 11:26
5 Lisanne van Dekken Lauwerscollege Nederland 11:29 11:29

1800MJ1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mylan Weeber het Assink Lyceum Nederland 6:51 6:51
2 Pim Reinders het Assink Lyceum Nederland 6:52 6:52
3 Kishan Debipersad CSG Comenius Nederland 6:55 6:55
4 Lawrence ten Brinke CSG Reggesteyn Nederland 7:05 7:05
5 Oane Tjalma Marne College Nederland 7:05 7:05

1800MM1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marijke Veenstra OSG Singelland Nederland 7:24 7:24
2 Carlijn van de Kam Meander College Nederland 7:26 7:26
3 Julia Pera OSG Singelland Nederland 7:29 7:29
4 Pien Eijsker Het Stormink (ettyhillesumlyce Nederland 7:30 7:30
5 Daphne Pouwels het Assink Lyceum Nederland 7:37 7:37

2800MJ2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pim Bakker Het Erasmus Nederland 8:40 8:40
2 Ruben Talstra OSG Singelland Nederland 8:55 8:55
3 Niels Dennekamp CSG Reggesteyn Nederland 9:18 9:18
4 Koen Jonker het Assink Lyceum Nederland 9:33 9:33
5 Jesse Goeree OSG Singelland Nederland 9:35 9:35

1800MM2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Aafke Companje CSG Reggesteyn Nederland 7:22 7:22
2 Lot te Raa het Assink Lyceum Nederland 7:29 7:29
3 Lotte Vos Het Erasmus Nederland 7:30 7:30
4 Maureen Vos Meander College Nederland 7:37 7:37
5 Shana Meer van Der OSG Singelland Nederland 7:41 7:41

2800MJ3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Bosch Het Erasmus Nederland 9:07 9:07
2 Thijs Voortman het Assink Lyceum Nederland 9:11 9:11
3 Jochem Overmaat Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland 9:18 9:18
4 Sven Fissiaux OSG Singelland Nederland 9:20 9:20
5 Anne-Jasper Rispens OSG Singelland Nederland 9:22 9:22

2800MM3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Fleur Verheij Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland
2 Isabel Molema Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland
3 Elise Haanstra Marne College Nederland 10:49 10:49
4 Noor Eppink het Assink Lyceum Nederland 10:52 10:52
5 Jildou Kijlstra OSG Singelland Nederland 10:55 10:55

3600MJS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joost Somsen het Assink Lyceum Nederland 11:37 11:37
2 Colin Spa OSG Singelland Nederland 11:49 11:49
3 Klaas Douwe Yska Marne College Nederland 11:57 11:57
4 Stijn Faber OSG Singelland Nederland 12:40 12:40
5 Mohamed Jeilani het Assink Lyceum Nederland 12:40 12:40

Top 5 uitslagen

2800MMS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Chanel Perdok OSG Singelland Nederland 10:23 10:23
2 Lisa Bielevelt het Assink Lyceum Nederland 10:46 10:46
3 Annelies Zinderen Van OSG Singelland Nederland 10:57 10:57
4 Lotte Baak Het Erasmus Nederland 11:26 11:26
5 Lisanne van Dekken Lauwerscollege Nederland 11:29 11:29

1800MJ1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mylan Weeber het Assink Lyceum Nederland 6:51 6:51
2 Pim Reinders het Assink Lyceum Nederland 6:52 6:52
3 Kishan Debipersad CSG Comenius Nederland 6:55 6:55
4 Lawrence ten Brinke CSG Reggesteyn Nederland 7:05 7:05
5 Oane Tjalma Marne College Nederland 7:05 7:05

1800MM1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marijke Veenstra OSG Singelland Nederland 7:24 7:24
2 Carlijn van de Kam Meander College Nederland 7:26 7:26
3 Julia Pera OSG Singelland Nederland 7:29 7:29
4 Pien Eijsker Het Stormink (ettyhillesumlyce Nederland 7:30 7:30
5 Daphne Pouwels het Assink Lyceum Nederland 7:37 7:37

2800MJ2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Pim Bakker Het Erasmus Nederland 8:40 8:40
2 Ruben Talstra OSG Singelland Nederland 8:55 8:55
3 Niels Dennekamp CSG Reggesteyn Nederland 9:18 9:18
4 Koen Jonker het Assink Lyceum Nederland 9:33 9:33
5 Jesse Goeree OSG Singelland Nederland 9:35 9:35

1800MM2

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Aafke Companje CSG Reggesteyn Nederland 7:22 7:22
2 Lot te Raa het Assink Lyceum Nederland 7:29 7:29
3 Lotte Vos Het Erasmus Nederland 7:30 7:30
4 Maureen Vos Meander College Nederland 7:37 7:37
5 Shana Meer van Der OSG Singelland Nederland 7:41 7:41

2800MJ3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Bosch Het Erasmus Nederland 9:07 9:07
2 Thijs Voortman het Assink Lyceum Nederland 9:11 9:11
3 Jochem Overmaat Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland 9:18 9:18
4 Sven Fissiaux OSG Singelland Nederland 9:20 9:20
5 Anne-Jasper Rispens OSG Singelland Nederland 9:22 9:22

2800MM3

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Fleur Verheij Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland
2 Isabel Molema Het Stormink(ettyhillesumlyceu Nederland
3 Elise Haanstra Marne College Nederland 10:49 10:49
4 Noor Eppink het Assink Lyceum Nederland 10:52 10:52
5 Jildou Kijlstra OSG Singelland Nederland 10:55 10:55

3600MJS

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joost Somsen het Assink Lyceum Nederland 11:37 11:37
2 Colin Spa OSG Singelland Nederland 11:49 11:49
3 Klaas Douwe Yska Marne College Nederland 11:57 11:57
4 Stijn Faber OSG Singelland Nederland 12:40 12:40
5 Mohamed Jeilani het Assink Lyceum Nederland 12:40 12:40

   Alle uitslagen

2800MMS

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1800MJ1

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1800MM1

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2800MJ2

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1800MM2

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2800MJ3

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

2800MM3

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

3600MJS

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.