Uitslagen Rondje Millingen 2016

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Rondje Millingen 2016 10-4-2016

Rondje Millingen 2016 Millingen

[email protected]

10-4-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roman Heynen - Nederland 33:13 33:12
2 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 34:05 34:05
3 Theo Aymanns - Duitsland 38:10 38:08
4 Merel Top - Nederland 40:43 40:43
5 Philip de Bruijn Beuningen Gld Nederland 41:11 41:10

500 m t/m 6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bo Janssen Millingen aan de Rijn Nederland 2:10 2:10
2 Riley Praster Arnhem Nederland 2:14 2:14
3 Troy Linders Millingen aan de Rijn Nederland 2:15 2:14
4 Mees Bach - Nederland 2:16 2:13
5 Elise Lemmens Millingen aan de Rijn Nederland 2:24 2:23

500 m t/m 7/9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 1:55 1:55
2 Tom Derksen Millingen aan de Rijn Nederland 1:57 1:56
3 Mats Ernst Kleve Duitsland 1:58 1:57
4 Saskia de Jong Arnhem Nederland 2:02 2:01
5 Anne Aalbers Zevenaar Nederland 2:04 2:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Daan Pistorius Heilig Landstichting Nederland 17:34 17:33
2 Karen Wijlaars Nijmegen Nederland 18:13 18:11
3 Teun ter Haar Nijmegen Nederland 18:15 18:15
4 Manjorie Janssen Berg en Dal Nederland 18:38 18:37
5 Gijs Elshout Nijmegen Nederland 18:38 18:37

1 km 10/12 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 3:26 3:26 1:40 1:46
2 Able Bartels - Nederland 3:56 3:56 1:59 1:57
3 Maurits Diepeveen Arnhem Nederland 4:03 4:03 1:59 2:04
4 Crétienne Janssen Berg en Dal Nederland 4:05 4:05 2:02 2:03
5 Jop Verheijen Millingen aan de Rijn Nederland 4:05 4:05 2:06 1:59

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roman Heynen - Nederland 33:13 33:12
2 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 34:05 34:05
3 Theo Aymanns - Duitsland 38:10 38:08
4 Merel Top - Nederland 40:43 40:43
5 Philip de Bruijn Beuningen Gld Nederland 41:11 41:10

500 m t/m 6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bo Janssen Millingen aan de Rijn Nederland 2:10 2:10
2 Riley Praster Arnhem Nederland 2:14 2:14
3 Troy Linders Millingen aan de Rijn Nederland 2:15 2:14
4 Mees Bach - Nederland 2:16 2:13
5 Elise Lemmens Millingen aan de Rijn Nederland 2:24 2:23

500 m t/m 7/9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 1:55 1:55
2 Tom Derksen Millingen aan de Rijn Nederland 1:57 1:56
3 Mats Ernst Kleve Duitsland 1:58 1:57
4 Saskia de Jong Arnhem Nederland 2:02 2:01
5 Anne Aalbers Zevenaar Nederland 2:04 2:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Daan Pistorius Heilig Landstichting Nederland 17:34 17:33
2 Karen Wijlaars Nijmegen Nederland 18:13 18:11
3 Teun ter Haar Nijmegen Nederland 18:15 18:15
4 Manjorie Janssen Berg en Dal Nederland 18:38 18:37
5 Gijs Elshout Nijmegen Nederland 18:38 18:37

1 km 10/12 jaar

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Tijn Baumann Driel Nederland 3:26 3:26 1:40 1:46
2 Able Bartels - Nederland 3:56 3:56 1:59 1:57
3 Maurits Diepeveen Arnhem Nederland 4:03 4:03 1:59 2:04
4 Crétienne Janssen Berg en Dal Nederland 4:05 4:05 2:02 2:03
5 Jop Verheijen Millingen aan de Rijn Nederland 4:05 4:05 2:06 1:59

   Alle uitslagen

10 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

500 m t/m 6

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

500 m t/m 7/9

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

5 kilometer

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

1 km 10/12 jaar

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.