Uitslagen Molenhoeksmakkie

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Molenhoeksmakkie 15-10-2017

Molenhoeksmakkie Molenhoek

[email protected]
http://www.molenhoeksmakkie.nl/
15-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Kidsrun 2.3 kil - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsFotoCert
1 3 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35 J1112
2 77 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12 J0810
3 81 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15 M1112
4 2 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30 J0810
5 75 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36 J1112
6 25 Kai Hofstad Bennekom Nederland 9:38 9:37 J0810
7 105 Detmar Immerzeel Wageningen Nederland 9:50 9:48 J0810
8 13 Julius van Loon Nijmegen Nederland 9:55 9:53 J1112
9 120 Loek Uitterhoeve Wageningen Nederland 9:59 9:58 J0810
10 4 Max De Vries Nijmegen Nederland 9:59 9:58 J0810
11 142 Casper van der Heijden Malden Nederland 10:01 10:01 J1112
12 6 Nathan Fernandez Molenhoek Lb Nederland 10:08 10:07 J0810
13 12 Thije Bakker Nijmegen Nederland 10:10 10:08 J0810
14 64 Suze Gipmans Venlo Nederland 10:09 10:08 M1112
15 43 Klaas Janssen Nijmegen Nederland 10:29 10:27 J0810
16 139 Elke Thijssen Groesbeek Nederland 10:29 10:29 M1112
17 65 Bo Gipmans Venlo Nederland 10:42 10:40 J0810
18 47 Boris Heerze Huissen Nederland 10:52 10:41 J0810
19 100 Florien Hofstad Wageningen Nederland 10:43 10:43 M1112
20 145 Felix Pingen Nijmegen Nederland 10:59 10:44 J1112
21 121 Rebekka Kool Wageningen Nederland 10:44 10:44 M0810
22 76 Thomas Arp Wageningen Nederland 10:50 10:47 J1112
23 11 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 10:52 10:49 M0810
24 14 Marijn van Loon Nijmegen Nederland 10:52 10:50 J0810
25 110 Csongor Bártfai Wageningen Nederland 10:52 10:50 J0810
26 138 Philip Klomp Molenhoek Lb Nederland 10:56 10:52 J0810
27 99 Nynke van der Heijden Wageningen Nederland 10:57 10:53 M0810
28 115 Luca Thimister Wageningen Nederland 10:55 10:54 J0810
29 119 Rijk Uitterhoeve Wageningen Nederland 10:55 10:54 J6-7
30 22 Teun Luisman Middelaar Nederland 10:59 10:57 M0810
31 74 Isabella Beumers Molenhoek Lb Nederland 11:03 10:58 M1112
32 26 Vienna Janssen Berg en Dal Nederland 11:05 11:02 M0810
33 80 Channing Wiedemeijer Bergen Lb Nederland 11:03 11:02 J0810
34 35 Eefke Winkelhorst Malden Nederland 11:04 11:04 M0810
35 137 Noud Van de Loo Molenhoek Lb Nederland 11:06 11:05 J0810
36 63 Elihle Tersteeg Nijmegen Nederland 11:12 11:09 J0810
37 103 Hanne Mourits Wageningen Nederland 11:18 11:13 M0810
38 15 Annabel Peeters Malden Nederland 11:17 11:15 M1112
39 90 Matthijs Lomme Wageningen Nederland 11:23 11:21 J1112
40 78 Jesper van der Locht Malden Nederland 11:28 11:25 J0810
41 59 Loek Van de Loo Molenhoek Lb Nederland 11:25 11:25 J0810
42 126 Kalle van Eupen Wageningen Nederland 11:29 11:27 J0810
43 92 Tristan Scheer Wageningen Nederland 11:34 11:28 J0810
44 50 Sam Konings Beneden-Leeuwen Nederland 11:39 11:28 J0810
45 37 Tibbe Jonkers Nijmegen Nederland 11:32 11:28 J0810
46 147 Mees Hoeboer Malden Nederland 11:43 11:34 J1112
47 104 Chloé Smit Wageningen Nederland 11:41 11:35 M0810
48 95 Elvira Claassens Wageningen Nederland 11:45 11:37 M0810
49 45 Tessel van der Meer Bodegraven Nederland 11:48 11:39 M0810
50 106 Samuel Kruit Wageningen Nederland 11:43 11:40 J0810
51 66 Breeze Claase Malden Nederland 11:51 11:42 M0810
52 98 Nasaya van Dixhoorn Wageningen Nederland 11:46 11:44 M1112
53 116 Anna Matthijs Wageningen Nederland 11:45 11:44 M6-7
54 107 Liena Heck Wageningen Nederland 11:48 11:46 M0810
55 69 Koen van Doesum Heumen Nederland 12:00 11:50 J6-7
56 118 Jelte Franz Wageningen Nederland 11:54 11:50 J6-7
57 44 Juul Janssen Nijmegen Nederland 11:55 11:51 M6-7
58 93 Sjoerd van Schie Wageningen Nederland 12:18 12:12 J0810
59 68 Mika de Kok Beneden-Leeuwen Nederland 12:25 12:12 J6-7
60 79 Rowan van der Locht Malden Nederland 12:18 12:15 J0810
61 58 Minne Hofstad Molenhoek Lb Nederland 12:21 12:17 M1112
62 112 Akke van der Linden Wageningen Nederland 12:25 12:21 J6-7
63 88 Siem Westerbeek Nijmegen Nederland 12:34 12:22 J6-7
64 5 Gijs Folker Nijmegen Nederland 12:28 12:23 J6-7
65 27 Luuk Bus Plasmolen Nederland 12:27 12:25 J0810
66 52 Nick Van Tilburg Middelaar Nederland 12:30 12:28 M0810
67 54 Jop Vissers Molenhoek Lb Nederland 12:43 12:33 J6-7
68 96 Lotte Claassens Wageningen Nederland 12:40 12:34 M1112
69 23 Emmanuel Candido de Souza Middelaar Nederland 12:41 12:38 J1112
70 19 Nienke Bauhuis Molenhoek Lb Nederland 12:46 12:38 M0810
71 38 Diede Jonkers Nijmegen Nederland 12:44 12:38 M0810
72 97 Silke Cornelissen Wageningen Nederland 12:44 12:41 M1112
73 91 Hessel Quak Wageningen Nederland 12:51 12:49 J0810
74 122 Floor Dominicus Wageningen Nederland 12:53 12:50 M0810
75 60 Rens Van de Loo Molenhoek Lb Nederland 12:54 12:53 J6-7
76 146 Tijn Reijs Nijmegen Nederland 13:05 12:53 J6-7
77 1 Jip Meeussen Mook Nederland 13:05 12:56 J0810
78 39 Joëlle Kersten Nijmegen Nederland 13:05 12:57 M6-7
79 111 Sven Kolnaar Wageningen Nederland 13:10 13:03 J0810
80 83 Robin Orth Molenhoek Lb Nederland 13:13 13:06 M1112
81 20 Elin Bauhuis Molenhoek Lb Nederland 13:24 13:16 M6-7
82 17 Patrick van der Laan Middelaar Nederland 13:20 13:18 J0810
83 29 Joris Burgers Middelaar Nederland 13:22 13:19 J1112
84 127 Raisa van Eupen Wageningen Nederland 13:23 13:20 M6-7
85 18 Zoe de Jong Molenhoek Lb Nederland 13:29 13:21 M6-7
86 128 Femke Everts Wageningen Nederland 13:23 13:21 M0810
87 149 Salim Rajali Molenhoek Lb Nederland 13:32 13:29 J0810
88 140 Vincent Eskens Molenhoek Lb Nederland 13:40 13:31 J6-7
89 130 Peppijn Verweij Wageningen Nederland 13:36 13:31 J0810
90 135 Ryan Van Heesch Mook Nederland 13:36 13:31 J0810
91 94 Marleen Blaauw Wageningen Nederland 13:43 13:35 M0810
92 114 Jasper Stolp Wageningen Nederland 13:46 13:44 J0810
93 82 Ninthe Orth Molenhoek Lb Nederland 14:12 14:05 M0810
94 71 Ties van Duijnhoven Middelaar Nederland 14:24 14:22 J0810
95 150 Siem Heelkop Molenhoek Lb Nederland 14:34 14:25 J6-7
96 33 Janneke Winkelhorst Malden Nederland 14:40 14:40 M6-7
97 117 Marlijn Moene Wageningen Nederland 14:45 14:40 M0810
98 108 Isis Huffnagel Wageningen Nederland 14:43 14:43 M0810
99 136 Pedro Van Heesch Mook Nederland 14:51 14:45 J0810
100 148 Guusje Koster Molenhoek Lb Nederland 15:07 14:58 M0810
101 7 Tamar Fernandez Molenhoek Lb Nederland 15:00 14:59 M0810
102 73 Benthe Isken Molenhoek Lb Nederland 15:15 15:06 M0810
103 48 Melle Heerze Huissen Nederland 15:17 15:06 J6-7
104 134 Sanne Van Eijkeren Heumen Nederland 15:16 15:07 M6-7
105 49 Abel Heerze Huissen Nederland 15:20 15:09 J6-7
106 70 Sjoerd Kruissen Heumen Nederland 15:23 15:13 J0810
107 28 Yara Bus Plasmolen Nederland 15:20 15:15 M1112
108 72 Anna van Duijnhoven Middelaar Nederland 15:26 15:20 M1112
109 16 Jules Peeters Malden Nederland 15:25 15:22 J1112
110 113 Stijn Roessink Wageningen Nederland 15:34 15:27 J0810
111 24 Eveline Candido de Souza Middelaar Nederland 15:36 15:31 M0810
112 144 Roos Horsten Middelaar Nederland 15:37 15:31 M0810
113 132 Norah Kratteit Nijmegen Nederland 15:54 15:44 M0810
114 51 Niene Konings Beneden-Leeuwen Nederland 16:03 15:52 M6-7
115 31 Maui Bos Nijmegen Nederland 16:05 15:55 J6-7
116 46 Eden Vetois Maison Alfort Frankrijk 16:33 16:26 J6-7
117 89 Jeroen van Geffen Wageningen Nederland 17:10 17:03 J0810
118 32 Emma Hendricks Middelaar Nederland 17:28 17:22 M1112
119 42 Noortje Luisman Middelaar Nederland 17:28 17:24 M6-7
120 53 Elyn Van Tilburg Middelaar Nederland 17:28 17:24 M6-7
121 57 Bram Jans Middelaar Nederland 17:29 17:25 J6-7
122 55 Levi Arts Malden Nederland 18:09 17:56 J6-7
123 125 Kyano Thijssen Groesbeek Nederland 18:08 17:56 J0810
124 101 Georgine Kohutnicki Wageningen Nederland 18:06 17:59 M0810
125 56 Elisa Arts Malden Nederland 18:12 17:59 M6-7
126 62 Caelyn Thijssen Groesbeek Nederland 18:19 18:06 M6-7
127 129 Mika de Boer Wageningen Nederland 18:31 18:23 M6-7
128 123 Lorin Seijkens Wageningen Nederland 19:02 18:57 M0810

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.