Uitslagen Molenhoeksmakkie

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Molenhoeksmakkie 15-10-2017

Molenhoeksmakkie Molenhoek

[email protected]
http://www.molenhoeksmakkie.nl/
15-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

   Alle uitslagen

Verwijder filter

10 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsFotoCert
1 1250 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12 Msen
2 751 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30 J-18
3 1363 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58 Msen
4 1251 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25 J-18
5 1371 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51 Msen
6 1430 Tecle Mekonen Bladel Nederland 35:53 35:53 Msen
7 1308 Jay Sauer Nijmegen Nederland 37:43 37:42 M40
8 1294 Dirk Brynaert - Belgie 37:57 37:56 M40
9 1389 Abdirahman Mohamed Nijmegen Nederland 38:52 38:52 J-18
10 1367 Wout Hendriks Nederasselt Nederland 39:03 39:03 Msen
11 1252 Cas van Kaauwen Beek-Ubbergen Nederland 39:24 39:23 J-18
12 1284 Pim Elferink Nijmegen Nederland 39:40 39:39 Msen
13 1297 Herman D'Hondt - Belgie 39:47 39:46 M40
14 1257 Marije Peters Groesbeek Nederland 39:49 39:48 Vsen
15 1437 Mark Willems Druten Nederland 40:14 40:13 M40
16 1408 Kristian Peeters Nijmegen Nederland 40:51 40:48 Msen
17 1219 David van der Geld Nijmegen Nederland 40:59 40:56 Msen
18 1084 Roel Reuser Nijmegen Nederland 41:14 41:11 Msen
19 1314 Rutger Jacobs Nijmegen Nederland 41:21 41:18 Msen
20 1089 Rutger Meijers Nijmegen Nederland 41:52 41:44 Msen
21 1018 Sjoerd Verhallen Abcoude Nederland 41:59 41:55 M40
22 1060 Alwin Grubben Molenhoek Lb Nederland 42:20 42:15 Msen
23 1028 Luc van Ginneken Nijmegen Nederland 42:28 42:20 Msen
24 1237 Rick Meurders Lent Nederland 42:25 42:22 Msen
25 1377 Theo van der Loop Zeeland Nederland 42:54 42:52 M40
26 1238 Bert Janssen Molenhoek Lb Nederland 43:01 42:59 M40
27 1165 Rob Claassen Groesbeek Nederland 43:29 43:26 M40
28 1364 Leo Kluijtmans Malden Nederland 43:31 43:29 Msen
29 1220 Wouter Duin Nijmegen Nederland 44:06 43:37 J-18
30 1433 Jan Poelen Mook Nederland 43:42 43:39 M40
31 1426 Machiel van Zutphen Nijmegen Nederland 43:46 43:42 M40
32 1227 Hilko Ellerbroek Waalre Nederland 43:56 43:42 M40
33 1325 Kees Meyboom Nijmegen Nederland 44:05 43:49 M40
34 1258 Youri Lentjes Nijmegen Nederland 44:02 43:59 Msen
35 1155 Sander Willems Groesbeek Nederland 44:12 44:01 Msen
36 1436 Rik Wenting Ottersum Nederland 44:15 44:11 M40
37 1425 Steven Castelein Beek-Ubbergen Nederland 45:16 45:09 Msen
38 1303 Joakim Van Gasse - Belgie 45:23 45:22 Msen
39 1262 Jaap Mulders Gennep Nederland 45:30 45:24 M40
40 1235 Roderik van de Logt Nijmegen Nederland 45:39 45:32 Msen
41 1195 Thimo Hennion Molenhoek Lb Nederland 46:01 45:33 J-18
42 1042 Jurriaan Keijsers Wageningen Nederland 45:59 45:35 Msen
43 1119 Ted van Koelen Nijmegen Nederland 45:47 45:42 M40
44 1052 Corné van Helteren Groesbeek Nederland 45:51 45:47 M40
45 1040 Jos Wermers Nijmegen Nederland 46:00 45:50 M40
46 1414 Vincent van Loenen Malden Nederland 45:58 45:53 M40
47 1304 Luc Van Wolvelaer - Belgie 45:56 45:55 M40
48 1379 Jorick van de Kar Molenhoek Lb Nederland 46:09 45:55 J-18
49 1326 Manon Goosen Nijmegen Nederland 46:08 46:01 Vsen
50 1419 Chris Gradussen Duiven Nederland 46:14 46:03 M40
51 1331 Vincent van Aernsbergen Oss Nederland 46:25 46:12 M40
52 1335 Niekolette Verhorstert Malden Nederland 46:34 46:23 M40
53 1431 John van Alphen Gennep Nederland 46:46 46:41 M40
54 1409 Rien de Ruiter Oss Nederland 46:59 46:56 M40
55 1358 Bas Janssen Groesbeek Nederland 47:14 47:02 Msen
56 1343 Tim Schreurs Nijmegen Nederland 48:20 47:11 Msen
57 1307 Sara Wuytack - Belgie 47:17 47:13 V40
58 1096 Maarten Delgijer Nijmegen Nederland 47:21 47:14 Msen
59 1301 Yannick Rottier - Belgie 47:19 47:14 Msen
60 1354 Patrick Brugman Molenhoek Lb Nederland 47:45 47:26 M40
61 1138 Stefan van Kollenburg Helmond Nederland 48:09 47:35 Msen
62 1396 Harold Verkuijlen Uden Nederland 47:37 47:35 Msen
63 1256 Niels Siebelink Arnhem Nederland 48:18 47:36 Msen
64 1399 Taco Visser Nijmegen Nederland 47:45 47:38 Msen
65 1318 Florien Kruse Nijmegen Nederland 47:50 47:40 Vsen
66 1086 Jeroen Roelofs Nijmegen Nederland 48:02 47:42 Msen
67 1401 Gerben van Eck LEUTH Nederland 48:08 47:50 M40
68 1385 Rob de Kok Beneden-Leeuwen Nederland 48:20 47:51 Msen
69 1110 Marcel Pereboom Nijmegen Nederland 48:20 48:03 M40
70 1357 Sebastiaan Rodrigues de Miranda Nijmegen Nederland 48:24 48:10 Msen
71 1114 Maik Rouw Mook Nederland 48:31 48:11 M40
72 1416 Marco Corbijn Druten Nederland 48:54 48:19 M40
73 1143 Ruud Vermeulen Oss Nederland 48:49 48:21 M40
74 1271 Adriaan Kleinhout Nijmegen Nederland 48:35 48:27 Msen
75 1075 Jorrit de Jong Nijmegen Nederland 48:37 48:29 Msen
76 1349 Paul Stoffelen Molenhoek Lb Nederland 48:56 48:33 M40
77 1285 Guido Verdijck Boxmeer Nederland 48:54 48:38 M40
78 1253 Kaj de Groot 's-Gravenhage Nederland 49:19 48:44 Msen
79 1440 Van der Zanden Nijmegen Nederland 49:12 48:46 M40
80 1223 Eefje Melssen De Mortel Nederland 48:58 48:48 Vsen
81 1193 Menno Pistorius Heilig Landstichting Nederland 49:07 48:49 M40
82 1274 Roy Vermaesen Nijmegen Nederland 49:16 48:55 Msen
83 1146 Tim Janssen Boxmeer Nederland 50:07 48:55 Msen
84 1112 Rob Langhout Nijmegen Nederland 49:05 49:03 M40
85 1091 Miranda Leenman Groesbeek Nederland 49:21 49:05 Vsen
86 1116 Hugo Stappers Nijmegen Nederland 49:30 49:19 M40
87 1139 Els Van den Eede Ubbergen Nederland 49:46 49:20 V40
88 1273 Frank Eikhout Groesbeek Nederland 50:09 49:20 M40
89 1501 Jac Gillis Breda Nederland 50:04 49:23 Msen
90 1058 Bas Kappert Nijmegen Nederland 50:17 49:33 M40
91 1261 Seppe Mulders Gennep Nederland 49:45 49:39 J-18
92 1240 Koen Van Ederen Molenhoek Lb Nederland 50:11 49:43 J-18
93 1005 Erik van Eijken Lent Nederland 50:06 49:49 M40
94 1029 Rene Sjoerdsma Molenhoek Lb Nederland 50:07 49:53 M40
95 1023 Joris Oosterbaan Ede Gld Nederland 50:47 49:53 Msen
96 1205 Sjoerd Kooijmans Nijmegen Nederland 51:10 50:04 M40
97 1374 Ton Weijters Milsbeek Nederland 50:15 50:05 M40
98 1090 Eelco van der Toorn Nijmegen Nederland 51:24 50:07 Msen
99 1362 Tom Barten Nijmegen Nederland 50:35 50:11 Msen
100 1209 Henny Roodhorst Puiflijk Nederland 50:18 50:12 M40
101 1108 Astrid Castricum Cuijk Nederland 50:26 50:17 V40
102 1025 Joeri de Ruiter Molenhoek Lb Nederland 51:03 50:19 Msen
103 1290 Ernst van Eck Nijmegen Nederland 51:02 50:22 M40
104 1157 Niek Arts Nijmegen Nederland 51:37 50:30 Msen
105 1398 Toni Van Dinter Tiel Nederland 50:35 50:31 V40
106 1038 Michelle Buitenhuis Arnhem Nederland 50:51 50:40 V40
107 1275 Teuntje Eye Molenhoek Lb Nederland 51:10 50:43 M-18
108 1332 Emy Theunissen Tilburg Nederland 51:04 50:43 Vsen
109 1104 Wout Willems Nijmegen Nederland 51:35 50:51 Msen
110 1069 Ronald Tijhuis Arnhem Nederland 51:36 50:53 M40
111 1334 Ed Aerts Nijmegen Nederland 51:42 50:56 M40
112 1438 Ruud van Workum Heesch Nederland 51:15 51:06 Msen
113 1144 Ewoud De Jong Nijmegen Nederland 51:30 51:06 M40
114 1191 Klaas van Erp Nijmegen Nederland 51:23 51:07 Msen
115 1198 Tijs Veen Nijmegen Nederland 51:22 51:13 Msen
116 1097 Walter Uijen Nijmegen Nederland 51:37 51:15 M40
117 1236 Martijn Kusters Malden Nederland 52:07 51:16 Msen
118 1222 Eefje Roelofsen Nijmegen Nederland 51:30 51:22 Vsen
119 1239 Dionne Nova Nijmegen Nederland 51:31 51:24 Vsen
120 1296 Rik Dhollander - Belgie 51:29 51:25 M40
121 1306 Herman Verplancke - Belgie 51:44 51:28 M40
122 1429 Christophe Smeets Eindhoven Nederland 52:10 51:30 M40
123 1434 Ronald Willlems Singapore Onbekent 51:34 51:30 M40
124 1035 Anne-Marie Willems Singapore Onbekent 51:41 51:37 V40
125 1244 Jacqueline Pulles Mook Nederland 52:02 51:45 V40
126 1113 Garry Delis Mook Nederland 52:29 51:53 M40
127 1394 Joris Verkerk Cuijk Nederland 52:18 51:53 Msen
128 1342 Laura Hesp Nijmegen Nederland 52:12 51:54 Vsen
129 1229 Paul Mulder Molenhoek Lb Nederland 52:05 51:56 Msen
130 1135 Joep Payens Nijmegen Nederland 52:24 52:11 M40
131 1413 Bastiaan Schuur Beuningen Gld Nederland 52:28 52:14 Msen
132 1024 Paul Meijaard Malden Nederland 52:37 52:31 M40
133 1048 Wesley Janssen Middelaar Nederland 53:59 52:32 Msen
134 1292 Eric Janssen Malden Nederland 52:45 52:36 M40
135 1065 Ruud van Gerwen Beek-Ubbergen Nederland 53:59 52:38 Msen
136 1376 Sander de Jonge Malden Nederland 53:12 52:46 M40
137 1254 Ferdinand ter Schure Groesbeek Nederland 53:46 52:53 M40
138 1255 Rob Konings Beneden-Leeuwen Nederland 53:26 52:56 Msen
139 1131 Bas van Bon Molenhoek Lb Nederland 54:04 53:02 Msen
140 1156 Faye Pepping Nijmegen Nederland 53:19 53:11 Vsen
141 1011 Patrick van Rens Molenhoek Lb Nederland 54:16 53:16 Msen
142 1400 Ruud Arents Groesbeek Nederland 54:11 53:16 Msen
143 1234 Wouter Kros Berkel en Rodenrijs Nederland 53:48 53:17 Msen
144 1100 Martijn Folker Nijmegen Nederland 53:29 53:17 M40
145 1264 Hanna van der Valk Bergschenhoek Nederland 53:43 53:20 Msen
146 1174 Toon van den Brink Arnhem Nederland 54:10 53:27 M40
147 1046 Sander van Woudenberg Arnhem Nederland 54:09 53:28 Msen
148 1283 Hester Pardoel Nijmegen Nederland 54:08 53:32 V40
149 1160 Hans Theunissen Arnhem Nederland 54:17 53:36 M40
150 1118 Noud Smeets Amsterdam Nederland 54:24 53:37 Msen
151 1323 Peter Walraven Nijmegen Nederland 54:21 53:38 M40
152 1348 Robin Wille Nijmegen Nederland 54:09 53:38 M40
153 1228 Stan Janssen Molenhoek Lb Nederland 54:27 53:45 M40
154 1333 Sven Akkersdijk Nijmegen Nederland 54:56 53:48 Msen
155 1265 Guido Kuiper Bergschenhoek Nederland 54:14 53:50 Msen
156 1134 Camille Cammaert Molenhoek Lb Nederland 54:30 53:52 M40
157 1184 Margot Leenders Nijmegen Nederland 54:38 53:53 Vsen
158 1278 Ingrid Zegers - Nederland 54:51 53:57 Vsen
159 1316 Daan van Megen Nijmegen Nederland 54:49 53:57 Msen
160 1126 Ton Swolfs Gilze Nederland 54:44 54:02 M40
161 1129 Auke Klomp Nijmegen Nederland 54:37 54:05 Msen
162 1246 Danny De Vos Grave Nederland 55:13 54:15 M40
163 1197 Hans Peperkamp Nijmegen Nederland 55:05 54:16 M40
164 1151 Stefanie Aalbers Groesbeek Nederland 54:41 54:17 Vsen
165 1150 Mirjam Van Geest Nijmegen Nederland 54:42 54:17 Vsen
166 1019 Willem Schimmel Boxmeer Nederland 54:35 54:18 Msen
167 1034 Ronald van Dijk Arnhem Nederland 54:33 54:20 M40
168 1241 Thedo Boer Nijmegen Nederland 54:32 54:26 M40
169 1185 Rudow Buitenuis Duiven Nederland 54:42 54:28 Msen
170 1172 René Jansen Nijmegen Nederland 55:01 54:28 M40
171 1217 Martien Verbeek Boxmeer Nederland 54:50 54:33 M40
172 1207 Henny Dekkers Gemert Nederland 54:52 54:36 V40
173 1003 Matthee Moons Malden Nederland 55:04 54:36 M40
174 1390 Pauline Steens Beek-Ubbergen Nederland 55:02 54:40 V40
175 1001 Mike Otten Mook Nederland 55:35 54:46 M40
176 1071 Gertie Harleman Nijmegen Nederland 55:36 54:47 M40
177 1424 Joyce Rutten Molenhoek Lb Nederland 55:06 54:52 V40
178 1392 Jan Jacobs EWIJK Nederland 55:58 54:58 M40
179 1128 Roger Westgeest Nijmegen Nederland 55:35 55:02 M40
180 1124 Karel Willaert Berg en Dal Nederland 55:10 55:03 M40
181 1057 Kiki Hendriks Wijchen Nederland 55:29 55:04 Vsen
182 1412 Peter Breukelaar Malden Nederland 56:13 55:04 M40
183 1403 Björn Bons Groesbeek Nederland 55:59 55:05 M40
184 1404 Rianne Dinnissen Wijchen Nederland 56:01 55:12 Vsen
185 1127 Ralf Stubbe Nijmegen Nederland 56:23 55:14 M40
186 1263 Pieter van der Valk Plasmolen Nederland 55:40 55:17 M40
187 1523 Hans Haerkens Oeffelt Nederland 56:47 55:22 M40
188 1298 Pascal Herwegh - Belgie 55:29 55:24 M40
189 1289 Ingrid Scheepers OOIJ Nederland 55:53 55:31 V40
190 1178 Mark van den Bergh Nijmegen Nederland 56:04 55:32 M40
191 1021 Theo Verwoert Groesbeek Nederland 56:05 55:35 M40
192 1132 Trees Rutten Malden Nederland 56:26 55:40 V40
193 1161 Jellie van der Meer Arnhem Nederland 56:21 55:41 V40
194 1022 Marije Oosterbaan Groningen Nederland 56:37 55:43 Vsen
195 1411 Léon van de Kar Molenhoek Lb Nederland 56:23 55:46 M40
196 1180 Piet Aarts Wanssum Nederland 56:18 55:47 M40
197 1039 Freek Huitink Arnhem Nederland 57:09 55:48 Msen
198 1322 Ine Dekkers Gemert Nederland 56:08 55:52 Vsen
199 1002 Willem Vink Ottersum Nederland 56:12 55:52 M40
200 1204 Hay Geurts Nijmegen Nederland 56:37 55:56 M40
201 1092 Dick van Alphen Molenhoek Lb Nederland 56:34 55:58 M40
202 1061 Joris Molleman Utrecht Nederland 57:04 55:59 Msen
203 1153 Oscar Selhorst Oss Nederland 56:19 56:02 Msen
204 1117 Mike Rottier Nijmegen Nederland 57:23 56:05 M40
205 1305 Jean-Pierre Verbraeken - Belgie 56:25 56:06 M40
206 1122 Henk Zeggelaar Nijmegen Nederland 56:54 56:16 M40
207 1083 Jan Cruijsen Gassel Nederland 57:16 56:17 M40
208 1020 Monique Reijers Molenhoek Lb Nederland 56:56 56:21 V40
209 1420 Charlotte Gradussen Nijmegen Nederland 57:27 56:25 Vsen
210 1313 Rene Sesink Nijmegen Nederland 57:10 56:34 M40
211 1136 Jacobien Verhave Molenhoek Lb Nederland 57:42 56:37 V40
212 1109 Rene Croonen Groesbeek Nederland 57:30 56:37 Msen
213 1154 Bo Hendriks Lent Nederland 57:04 56:39 Vsen
214 1428 Chia-yu Chang Eindhoven Nederland 57:20 56:40 Vsen
215 1406 Bart Hendriks Groesbeek Nederland 57:37 56:43 M40
216 1327 Moniek Harmelink Nijmegen Nederland 57:51 56:44 Vsen
217 1288 Krit Melchers Molenhoek Lb Nederland 57:58 56:45 M40
218 1043 Willemijn Somford Nijmegen Nederland 57:50 56:48 Vsen
219 1067 Jeroen Wennekers Elst Gld Nederland 57:50 56:49 Msen
220 1410 Bas ter Steege Malden Nederland 57:18 56:49 M40
221 1194 Margot Mol-Hennion Molenhoek Lb Nederland 57:54 56:50 V40
222 1014 Marcel Hermens Sint Anthonis Nederland 58:07 56:52 M40
223 1279 Patricia Croonen Nijmegen Nederland 57:34 56:56 Vsen
224 1423 Hans Boxem Malden Nederland 57:45 56:57 M40
225 1032 Ferry Teheux Molenhoek Lb Nederland 57:40 57:05 Msen
226 1140 Jos Arts Molenhoek Lb Nederland 58:02 57:12 M40
227 1168 Corine van Kessel Grave Nederland 58:13 57:18 V40
228 1166 Ronald Gietman Malden Nederland 57:53 57:19 Msen
229 1500 Thijs van de Winckel 's-Gravenhage Nederland 58:03 57:22 Msen
230 1355 Thom Robesin Sint Anthonis Nederland 58:42 57:27 M40
231 1281 Charlotte Rouppe van der Voort Malden Nederland 58:20 57:29 V40
232 1190 Judith van Erp Nijmegen Nederland 57:55 57:31 Vsen
233 1169 Marcel van Gerven Mook Nederland 58:43 57:33 M40
234 1378 Judith De Jong Nijmegen Nederland 58:49 57:35 Vsen
235 1380 Henk Gerards Nijmegen Nederland 58:54 57:37 M40
236 1142 Ilse Schutte Puiflijk Nederland 59:18 58:07 V40
237 1088 Nienke van Gils Nijmegen Nederland 59:16 58:08 Vsen
238 1344 Lenneke Theunissen Groesbeek Nederland 59:11 58:16 V40
239 1111 Erik Theunissen Molenhoek Lb Nederland 59:12 58:17 M40
240 1130 Sanne Smeets Nijmegen Nederland 59:25 58:17 Vsen
241 1115 Sonja Friedemann Molenhoek Lb Nederland 59:35 58:30 V40
242 1033 Peter Vereschildt Arnhem Nederland 58:42 58:30 M40
243 1422 Hugo Hulshof Molenhoek Lb Nederland 59:05 58:35 M40
244 1076 Maud van Kooten Molenhoek Lb Nederland 59:32 58:36 Vsen
245 1093 Cornelia Dolle Molenhoek Lb Nederland 59:14 58:37 V40
246 1101 Henk Dolle Molenhoek Lb Nederland 59:14 58:38 M40
247 1007 Jac Bakx Nijmegen Nederland 59:05 58:39 M40
248 1214 Noortje van de Water Nijmegen Nederland 59:46 58:40 Vsen
249 1340 Annemarie van Dongen Oeffelt Nederland 59:50 58:52 V40
250 1282 Elske Warringa Nijmegen Nederland 1:00:05 59:03 V40
251 1397 Ed Wisse Oss Nederland 1:00:05 59:03 M40
252 1300 Joseph Maes - Belgie 59:24 59:07 M40
253 1242 Marieke Broens Molenhoek Lb Nederland 1:00:09 59:16 V40
254 1277 Madeleine Liefhebber Nijmegen Nederland 1:00:39 59:23 V40
255 1299 Annemie Leemans - Belgie 1:00:02 59:24 Vsen
256 1232 Michelle Boshoven Afferden Gld Nederland 1:00:27 59:25 V40
257 1324 Rene Fransen Nijmegen Nederland 1:00:01 59:28 M40
258 1370 Anne Lam Nijmegen Nederland 1:00:41 59:38 Vsen
259 1077 Janneke den Bieman Molenhoek Lb Nederland 1:00:40 59:44 V40
260 1226 Frans van Duijnhoven Uden Nederland 1:00:39 59:46 M40
261 1280 Carolien Willemsen Ede Gld Nederland 1:01:02 59:47 V40
262 1158 Vera van Dreumel Druten Nederland 1:01:01 59:49 V40
263 1004 Henk Thuis Malden Nederland 1:01:12 59:55 M40
264 1192 Christianne Verhaak Malden Nederland 1:00:51 59:59 V40
265 1225 Sylvia van Duijnhoven Nijmegen Nederland 1:00:51 59:59 Vsen
266 1095 Stef Vink Kranenburg Duitsland 1:00:45 1:00:11 M40
267 1260 Hermien Winkelhorst Malden Nederland 1:01:24 1:00:14 V40
268 1051 Luc van Es Malden Nederland 1:01:32 1:00:16 M40
269 1386 Brigitte Arts Bemmel Nederland 1:01:00 1:00:16 V40
270 1391 Iris De Witt Molenhoek Lb Nederland 1:01:00 1:00:16 V40
271 1159 Monique Voss Oeffelt Nederland 1:01:47 1:00:23 V40
272 1311 Cécile Nowack Nijmegen Nederland 1:01:52 1:00:30 V40
273 1393 Esther Williams Nijmegen Nederland 1:01:56 1:00:33 V40
274 1049 Guus Stegers Gassel Nederland 1:01:40 1:00:40 M40
275 1365 Marcel Van Leeuwen Nijmegen Nederland 1:01:01 1:00:41 M40
276 1107 Heidi Hermens Sint Anthonis Nederland 1:01:54 1:00:42 V40
277 1291 Leonoor Borgesius Nijmegen Nederland 1:02:05 1:00:44 Vsen
278 1439 Marlou Awater Malden Nederland 1:01:46 1:00:46 V40
279 1120 Coen Metze Nijmegen Nederland 1:01:34 1:00:46 M40
280 1199 Theo Raedts Nijmegen Nederland 1:01:34 1:00:47 M40
281 1550 Jan van Baars Middelaar Nederland 1:01:48 1:00:55 M40
282 1064 Myra van Schijndel Sint Anthonis Nederland 1:02:04 1:00:57 V40
283 1189 Peter Verveld Beek-Ubbergen Nederland 1:02:10 1:01:01 M40
284 1179 Peter-Jan Herings Nijmegen Nederland 1:01:38 1:01:06 M40
285 1286 Eva Timmermans Nijmegen Nederland 1:02:08 1:01:29 Vsen
286 1287 Dominique Delansay Laventie Frankrijk 1:02:03 1:01:30 M40
287 1310 Jeffrey Dado Cuijk Nederland 1:02:51 1:01:31 M40
288 1315 Alex van Dijk Druten Nederland 1:03:19 1:01:34 M40
289 1200 Peter Scholten Elst Gld Nederland 1:01:54 1:01:34 M40
290 1418 Catuja Buruma Malden Nederland 1:02:58 1:01:36 Vsen
291 1295 Michel De Grande - Belgie 1:01:56 1:01:40 M40
292 1066 Karin Wennekers Elst Gld Nederland 1:02:45 1:01:44 Vsen
293 1243 Eric Jan Nijman Malden Nederland 1:02:50 1:01:46 M40
294 1145 Eveline Plantinga Nijmegen Nederland 1:02:50 1:01:47 V40
295 1210 Lidwien Bonarius Nijmegen Nederland 1:03:31 1:02:03 V40
296 1231 Ruud van Kruijsbergen Molenhoek Lb Nederland 1:03:17 1:02:04 M40
297 1359 Erik-jan van Sas Nijmegen Nederland 1:03:00 1:02:14 Msen
298 1212 Frederik Martens Nijmegen Nederland 1:03:23 1:02:17 M40
299 1059 Jolanda ter Sluijsen Nijmegen Nederland 1:03:19 1:02:33 V40
300 1336 Suzan Baris Nijmegen Nederland 1:03:37 1:02:33 V40
301 1329 Patricia Cornelissen Millingen aan de Rijn Nederland 1:03:50 1:02:43 Vsen
302 1121 Nicole Bovens Breda Nederland 1:03:50 1:02:44 V40
303 1133 Yinske Quispel Druten Nederland 1:03:50 1:02:44 V40
304 1312 Geert Roelofs Cuijk Nederland 1:04:05 1:02:45 M40
305 1249 Julia Weijers Nijmegen Nederland 1:03:57 1:02:48 Vsen
306 1267 Monica Elsinga Nijmegen Nederland 1:04:11 1:02:49 V40
307 1203 Arno Bauhuis Molenhoek Lb Nederland 1:04:31 1:03:28 M40
308 1218 Pieter Romme Nijmegen Nederland 1:04:52 1:03:38 Msen
309 1041 Fanny Cuijten Grave Nederland 1:04:37 1:03:41 V40
310 1405 Ingrid Fransen Molenhoek Lb Nederland 1:04:40 1:04:02 V40
311 1082 Leo Harms Molenhoek Lb Nederland 1:05:31 1:04:07 M40
312 1338 Tiny Theunissen Molenhoek Lb Nederland 1:05:31 1:04:07 V40
313 1224 Patrick van den Nieuwendijk Houten Nederland 1:05:18 1:04:10 M40
314 1187 Jolanda Verveld Beek-Ubbergen Nederland 1:05:21 1:04:11 Vsen
315 1170 Kees van Maanen Beek-Ubbergen Nederland 1:05:22 1:04:11 M40
316 1383 Hannie van Berkel Haalderen Nederland 1:05:20 1:04:22 V40
317 1341 Sandra van Heumen Wijchen Nederland 1:05:15 1:04:27 Vsen
318 1351 Elise Willems Beuningen Gld Nederland 1:05:17 1:04:29 V40
319 1037 Saskia de Keizer Molenhoek Lb Nederland 1:05:16 1:04:38 V40
320 1221 Angelien Dekkers Nijmegen Nederland 1:06:07 1:04:45 V40
321 1361 Karin Mulder Molenhoek Lb Nederland 1:04:58 1:04:49 V40
322 1206 Liesbeth Vinkers Malden Nederland 1:06:09 1:04:56 V40
323 1415 Hemmy ten Barge Druten Nederland 1:05:54 1:05:04 M40
324 1013 Mijke Lub Nijmegen Nederland 1:05:27 1:05:17 Vsen
325 1353 Manou Lennertz Berg en Dal Nederland 1:06:35 1:05:18 V40
326 1056 Gaike Van der Linden Nijmegen Nederland 1:05:46 1:05:18 V40
327 1352 Dion Sluijsmans Berg en Dal Nederland 1:06:37 1:05:19 M40
328 1245 Kurt Braspenning Beuningen Gld Nederland 1:07:08 1:05:21 M40
329 1201 Rene Visser Oeffelt Nederland 1:06:19 1:05:22 M40
330 1339 Miranda Hendriks Megen Nederland 1:05:56 1:05:27 V40
331 1337 Monique Sala Oss Nederland 1:05:55 1:05:28 V40
332 1163 Julian Spanbroek Nijmegen Nederland 1:06:44 1:05:31 J-18
333 1141 Silvester van Haren Wijchen Nederland 1:06:57 1:05:38 M40
334 1233 Petra Lam-van de Watering EWIJK Nederland 1:06:45 1:05:41 V40
335 1268 Jac Janssen Bemmel Nederland 1:06:56 1:05:56 M40
336 1417 Inge Berendts Bemmel Nederland 1:06:55 1:05:56 Vsen
337 1266 Dorien van Gemert Bemmel Nederland 1:07:02 1:06:04 V40
338 1173 Margo Ploumen Nijmegen Nederland 1:07:37 1:06:13 V40
339 1099 Lizanne Roeleven Nijmegen Nederland 1:07:36 1:06:13 V40
340 1270 Rene Langhorst Nijmegen Nederland 1:07:38 1:06:15 M40
341 1302 Petra Cornelissen Nijmegen Nederland 1:07:42 1:06:18 V40
342 1320 Hennie Goedhardt Heumen Nederland 1:08:02 1:06:33 V40
343 1164 Leon Spanbroek Nijmegen Nederland 1:08:00 1:06:47 M40
344 1375 Miranda Jansen Nijmegen Nederland 1:08:00 1:06:47 V40
345 1044 Jochem Rijssenbeek Beuningen Gld Nederland 1:08:10 1:06:53 M40
346 1010 Bennie Lochtenberg Malden Nederland 1:08:32 1:07:06 M40
347 1105 Paul Manders Schijndel Nederland 1:08:25 1:07:06 M40
348 1196 Karin Kuijer Nijmegen Nederland 1:08:34 1:07:06 V40
349 1272 Diana Kruitwagen Malden Nederland 1:07:55 1:07:07 V40
350 1368 Linda van den Boom Rijkevoort Nederland 1:08:41 1:07:14 Vsen
351 1369 Karin van den Boom Siebengewald Nederland 1:08:42 1:07:14 Vsen
352 1125 Ilona Thijssen Malden Nederland 1:08:17 1:07:17 Vsen
353 1427 Alfredo Spiers Malden Nederland 1:08:11 1:07:25 M40
354 1183 Marga Janssen Molenhoek Lb Nederland 1:08:08 1:07:30 V40
355 1407 Linda Ambrosius Middelaar Nederland 1:08:42 1:07:52 Vsen
356 1395 Hanneke Berndsen Cuijk Nederland 1:09:26 1:08:01 Vsen
357 1074 Rob Berendsen Arnhem Nederland 1:09:29 1:08:11 M40
358 1321 Koen Claase Malden Nederland 1:09:37 1:09:24 M40
359 1176 Silvester Koks Weurt Nederland 1:10:50 1:10:36 M40
360 1149 Stevelien van de Wetering Malden Nederland 1:11:28 1:10:40 V40
361 1015 Wil Schouenberg Vierlingsbeek Nederland 1:11:27 1:10:41 M40
362 1345 Renéé Janssen Herveld Nederland 1:12:36 1:11:15 M40
363 1346 Rene Mom Druten Nederland 1:12:36 1:11:15 M40
364 1175 Mary Koks Weurt Nederland 1:11:41 1:11:26 V40
365 1211 Hans Tenk Nijmegen Nederland 1:13:05 1:11:56 M40
366 1062 Irene Heemskerk Malden Nederland 1:13:28 1:11:59 Vsen
367 1152 Hans van Etteger Grave Nederland 1:13:13 1:12:16 M40
368 1123 Iris Hendriks Velp Nb Nederland 1:13:13 1:12:16 Vsen
369 1030 Angelique Hendricks Buren Gld Nederland 1:13:52 1:12:37 V40
370 1350 Ans Philipsen Nijmegen Nederland 1:15:30 1:14:01 V40
371 1053 Wietske Doornbos Wageningen Nederland 1:15:28 1:14:08 Vsen
372 1186 Jannemieke Termeer Zetten Nederland 1:15:39 1:14:11 V40
373 1356 Marco Visser Huissen Nederland 1:15:55 1:14:25 M40
374 1047 Mientje Kamps Milsbeek Nederland 1:15:53 1:14:28 V40
375 1421 Natascha de Hulster Venray Nederland 1:16:01 1:14:36 Vsen
376 1384 Heidi Jozephs Sint Anthonis Nederland 1:15:58 1:14:43 V40
377 1094 Saskia Voorneveld Erichem Nederland 1:16:16 1:15:01 V40
378 1317 Eefje Smits Nijmegen Nederland 1:16:38 1:15:12 Vsen
379 1435 Kayleigh Jacobs Beek-Ubbergen Nederland 1:16:38 1:15:13 Vsen
380 1247 Frans van Rossum Wijchen Nederland 1:17:19 1:15:58 M40
381 1269 Bianca de Pooter Nijmegen Nederland 1:19:56 1:18:26 Vsen
382 1259 Luutje Niemantsverdriet Nijmegen Nederland 1:18:59 1:18:28 V40
383 1080 Linda Steinmann Nijmegen Nederland 1:19:25 1:19:04 Vsen
384 1079 Marleen Theunissen Westbroek Nederland 1:19:25 1:19:04 Vsen
385 1012 Sari Koppens Nijmegen Nederland 1:21:20 1:19:54 V40

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.