Uitslagen Molenhoeksmakkie

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Molenhoeksmakkie 15-10-2017

Molenhoeksmakkie Molenhoek

[email protected]
http://www.molenhoeksmakkie.nl/
15-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wesley Mols Nijmegen Nederland 34:12 34:12
2 Illian Martens Nijmegen Nederland 34:31 34:30
3 Luuk Wijering Enschede Nederland 34:58 34:58
4 Abdi Hassan Nijmegen Nederland 35:25 35:25
5 Sami van Lent Nijmegen Nederland 35:52 35:51

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Wouter Dilling Nijmegen Nederland 52:55 52:54
2 Bram Koppenaal Nijmegen Nederland 55:24 55:24
3 Hidde Bekhuis Nijmegen Nederland 57:36 57:36
4 Tom Meulendijks Nijmegen Nederland 58:13 58:12
5 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 58:39 58:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Tom Disveld Amsterdam Nederland 16:16 16:15
2 Kamiel Jacobs Nijmegen Nederland 16:22 16:21
3 Benjamin Schurink Nijmegen Nederland 16:27 16:27
4 Tim Verbeek Nijmegen Nederland 16:34 16:34
5 Abdikhani Mohamed Nijmegen Nederland 16:47 16:49

Kidsrun 2.3 kil

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Job van Keulen Malden Nederland 8:36 8:35
2 Andreas van der Heijden Malden Nederland 9:12 9:12
3 Anniek Vissers Nijmegen Nederland 9:15 9:15
4 Sam van Keulen Malden Nederland 9:34 9:30
5 Joachim Stapel Nijmegen Nederland 9:37 9:36

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - V40

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsFotoCert
1 748 Elly van Duynhoven Berg en Dal Nederland 21:54 21:51 5 kilometer
2 610 Diny Boogerd Uden Nederland 24:06 23:59 5 kilometer
3 518 Jacqueline van de Vende - Nederland 26:40 26:22 5 kilometer
4 644 Marjolein Hameleers van de Pol Molenhoek Lb Nederland 27:39 26:52 5 kilometer
5 630 Astrid Peters Molenhoek Lb Nederland 27:10 26:59 5 kilometer
6 653 Edith Cup Molenhoek Lb Nederland 27:24 27:13 5 kilometer
7 632 Ilja Lamers-de Graaff Molenhoek Lb Nederland 27:55 27:16 5 kilometer
8 1106 Karin Berkhout Nijmegen Nederland 27:50 27:30 5 kilometer
9 739 Anneke van Dam Mook Nederland 28:00 27:34 5 kilometer
10 613 Bardine Hoogendoorn Amsterdam Nederland 28:16 27:37 5 kilometer
11 1085 Elisa Ebben Cuijk Nederland 28:47 28:16 5 kilometer
12 754 Anja Jansen Malden Nederland 28:55 28:19 5 kilometer
13 622 Christel Pillich Malden Nederland 29:29 28:41 5 kilometer
14 563 Nicole van Rooijen Elst Gld Nederland 29:41 29:14 5 kilometer
15 569 Claudia Wijers Elst Gld Nederland 29:45 29:18 5 kilometer
16 689 Judith Winkelmolen Wijchen Nederland 29:55 29:44 5 kilometer
17 614 Lilian Lamboo Nijmegen Nederland 29:59 29:51 5 kilometer
18 606 Marijke Kremers Nijmegen Nederland 30:37 30:03 5 kilometer
19 519 Viora Buia Malden Nederland 30:35 30:17 5 kilometer
20 596 Els Van Leeuwen Appeltern Nederland 31:26 30:55 5 kilometer
21 784 Ester Davids Nijmegen Nederland 31:30 31:08 5 kilometer
22 1347 Katrien Wille Nijmegen Nederland 31:54 31:09 5 kilometer
23 676 Viviane Syvertsen - Belgie 31:41 31:16 5 kilometer
24 597 Mientje van Thiel-Somers Deest Nederland 31:57 31:26 5 kilometer
25 771 Rita Verschuur Wamel Nederland 32:01 31:29 5 kilometer
26 773 Monique Gerrits Malden Nederland 32:10 31:34 5 kilometer
27 581 Dagmar Eleveld Nijmegen Nederland 31:53 31:39 5 kilometer
28 586 Gemma Portman Molenhoek Lb Nederland 32:06 31:43 5 kilometer
29 504 Margreet Tielemans Malden Nederland 32:27 31:48 5 kilometer
30 808 S Janssen Molenhoek Lb Nederland 32:32 32:05 5 kilometer
31 1027 Jose Gotz EWIJK Nederland 32:38 32:14 5 kilometer
32 743 Marijke Driessen Dreumel Nederland 32:55 32:24 5 kilometer
33 1230 Marianne Theunissen Malden Nederland 32:45 32:30 5 kilometer
34 1216 Marijke Nieuwenhuis Mook Nederland 32:46 32:30 5 kilometer
35 675 Kristien Servotte - Belgie 33:04 32:40 5 kilometer
36 677 Rita Van Beek - Belgie 33:15 32:49 5 kilometer
37 561 Karin Vermeulen Oss Nederland 33:52 33:08 5 kilometer
38 608 Rieneke van Hees Uden Nederland 33:34 33:09 5 kilometer
39 512 Ilse de Jong Nijmegen Nederland 33:47 33:26 5 kilometer
40 617 Floor Scholten Arnhem Nederland 34:07 33:48 5 kilometer
41 734 Sandra van Kolck Weurt Nederland 34:43 34:16 5 kilometer
42 696 Francien Roelofs - Jacobs Almelo Nederland 35:13 34:27 5 kilometer
43 579 Mirjam van den Broek Malden Nederland 35:32 34:39 5 kilometer
44 598 Kitty Slieker Nijmegen Nederland 35:45 34:55 5 kilometer
45 699 Lisette Schraven Molenhoek Lb Nederland 35:52 35:05 5 kilometer
46 698 Monique Becker Malden Nederland 36:32 35:45 5 kilometer
47 724 Katinka van Kempen Westerbeek Nederland 36:05 35:51 5 kilometer
48 639 Monique van Laethem Malden Nederland 36:20 35:51 5 kilometer
49 527 Dianca Pak Wijchen Nederland 36:11 35:52 5 kilometer
50 704 Amanda Oteman Molenhoek Lb Nederland 36:25 35:59 5 kilometer
51 611 Suzanne Schra Heesch Nederland 36:18 36:03 5 kilometer
52 618 Karin Hombergen Groesbeek Nederland 37:11 36:20 5 kilometer
53 650 Ellen Verhoeven Malden Nederland 37:49 36:58 5 kilometer
54 556 Janine Huijsman Nijmegen Nederland 39:42 39:10 5 kilometer
55 722 Antoinette Wolters Molenhoek Lb Nederland 39:44 39:17 5 kilometer
56 684 Maria Stegeman Molenhoek Lb Nederland 42:40 42:27 5 kilometer
57 673 Francine Rottier - Belgie 45:19 44:54 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.