Uitslagen Hoge Veluwe Loop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Hoge Veluwe Loop 08-10-2017

Hoge Veluwe Loop Hoenderloo

[email protected]
https://www.hogeveluwe.nl/nl/agenda/hoge-veluwe-loop?date=2015-10-11
08-10-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

Trail 15 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Joeri Dassen Heino Nederland 1:00:25 1:00:25
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:01:36 1:01:35
3 Erben Wennemars Ouderkerk aan de Amstel Nederland 1:02:17 1:02:16
4 Marco Vernooij Enschede Nederland 1:02:47 1:02:46
5 Arno Luft Ouderkerk aan de Amstel Nederland 1:03:29 1:03:28

Trail 28 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Robert Willemse Berkel en Rodenrijs Nederland 1:58:28 1:58:25
2 Johan Kats Deventer Nederland 1:58:53 1:58:51
3 Merlijn Meens Bunde Nederland 2:00:33 2:00:31
4 Peter van der Zon Emmen Onbekent 2:00:52 2:00:50
5 Daan Kers Oosterbeek Nederland 2:01:23 2:01:21

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Sami van Lent Nijmegen Nederland 33:12 33:11
2 Eyob van Lent Nijmegen Nederland 33:33 33:32
3 Nick van Nieuwenhuizen Arnhem Nederland 33:41 33:40
4 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 34:27 34:25
5 Alex Mulders Arnhem Nederland 34:27 34:26

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Arthur Schramade - Nederland 1:21:51 1:21:49
2 Rob Ribbink Westervoort Nederland 1:22:44 1:22:41
3 Andy Oskam Rijswijk Zh Nederland 1:23:52 1:23:50
4 Lutz Lohse Den Burg Nederland 1:24:48 1:24:46
5 Jacco Van Rijnberk Lettele Nederland 1:25:18 1:25:14

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Arie Owen Arnhem Nederland 17:12 17:11
2 Essi Darvishi Nijmegen Nederland 17:58 17:56
3 Tesfaldet Weldu Nijmegen Nederland 18:31 18:29
4 Heiner Wardemann Emmerich Duitsland 18:37 18:35
5 Mark Jansonius Apeldoorn Nederland 18:41 18:39

Top 5 uitslagen

Trail 15 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Joeri Dassen Heino Nederland 1:00:25 1:00:25
2 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:01:36 1:01:35
3 Erben Wennemars Ouderkerk aan de Amstel Nederland 1:02:17 1:02:16
4 Marco Vernooij Enschede Nederland 1:02:47 1:02:46
5 Arno Luft Ouderkerk aan de Amstel Nederland 1:03:29 1:03:28

Trail 28 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Robert Willemse Berkel en Rodenrijs Nederland 1:58:28 1:58:25
2 Johan Kats Deventer Nederland 1:58:53 1:58:51
3 Merlijn Meens Bunde Nederland 2:00:33 2:00:31
4 Peter van der Zon Emmen Onbekent 2:00:52 2:00:50
5 Daan Kers Oosterbeek Nederland 2:01:23 2:01:21

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Sami van Lent Nijmegen Nederland 33:12 33:11
2 Eyob van Lent Nijmegen Nederland 33:33 33:32
3 Nick van Nieuwenhuizen Arnhem Nederland 33:41 33:40
4 Habtom van Lent Nijmegen Nederland 34:27 34:25
5 Alex Mulders Arnhem Nederland 34:27 34:26

Halve marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Arthur Schramade - Nederland 1:21:51 1:21:49
2 Rob Ribbink Westervoort Nederland 1:22:44 1:22:41
3 Andy Oskam Rijswijk Zh Nederland 1:23:52 1:23:50
4 Lutz Lohse Den Burg Nederland 1:24:48 1:24:46
5 Jacco Van Rijnberk Lettele Nederland 1:25:18 1:25:14

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Arie Owen Arnhem Nederland 17:12 17:11
2 Essi Darvishi Nijmegen Nederland 17:58 17:56
3 Tesfaldet Weldu Nijmegen Nederland 18:31 18:29
4 Heiner Wardemann Emmerich Duitsland 18:37 18:35
5 Mark Jansonius Apeldoorn Nederland 18:41 18:39

   Alle uitslagen

Trail 15 km

Trail 28 km

10 kilometer

Halve marathon

5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.