Uitslagen Galgenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Galgenloop 25-06-2017

Galgenloop Berkel-Enschot

[email protected]

25-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 Engelse mijl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lauran Beijens Riel Nederland 53:59 53:59
2 Jop van der Steen Tilburg Nederland 54:47 54:47
3 Marcel Laros Oosterhout Nederland 55:07 55:06
4 Christ Donders Tilburg Nederland 56:35 56:35
5 Tom Huijben Oosterhout Nb Nederland 57:15 57:15

1.2 km kinderlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bela Wennink Berkel-Enschot Nederland 3:52 3:51
2 Valencio Horvers Goirle Nederland 3:55 3:55
3 Sjors Bertens - Nederland 3:57 3:56
4 Isabel Luijckx Berkel-Enschot Nederland 3:58 3:57
5 Finn van Hest Middelbeer Nederland 4:01 3:59

800 mtr kinderl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Stoops Berkel-Enschot Nederland 2:55 2:55
2 Casper Franssen - Nederland 2:58 2:57
3 Julia de Ronde Dorst Nederland 2:59 2:58
4 Maud van Rijsewijk Helvoirt Nederland 3:00 2:59
5 Hidde Coppes - Nederland 3:04 3:04

10 km prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milan Stawicki Alphen Nb Nederland 34:01 34:01
2 Sammy Peter Biest-Houtakker Nederland 39:22 39:21
3 Rob de Kort Berkel-Enschot Nederland 39:36 39:35
4 Wilfred Mateman Tilburg Nederland 41:32 41:27
5 Corné Fijneman Tilburg Nederland 41:48 41:34

5 km prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bram Maas Tilburg Nederland 17:23 17:22
2 Bjorn Becx Tilburg Nederland 19:10 19:09
3 Jasper van laarhoven Kaatsheuvel Nederland 19:55 19:55
4 Lars van Loon Berkel-Enschot Nederland 20:21 20:20
5 Ridi Verhagen 's-Gravendeel Nederland 20:21 20:21

400 mtr kinderl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bart van Rijsewijk Helvoirt Nederland 1:34 1:34
2 Fenna Luijckx Berkel-Enschot Nederland 1:39 1:39
3 Mirthe - Nederland 1:45 1:45
4 Siem Bertens Berkel-Enschot Nederland 1:49 1:49
5 Noah Maas - Nederland 1:53 1:52

1.6 km kinderlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Meuwissen Goirle Nederland 5:08 5:08
2 Marit van de Ven Berkel-Enschot Nederland 5:16 5:16
3 Elien Smits Drunen Nederland 5:17 5:16
4 Youri van Ierland Berkel-Enschot Nederland 5:27 5:26
5 Luuk Strooper Goirle Nederland 5:29 5:29

De Galgenwandel

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

10 Engelse mijl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lauran Beijens Riel Nederland 53:59 53:59
2 Jop van der Steen Tilburg Nederland 54:47 54:47
3 Marcel Laros Oosterhout Nederland 55:07 55:06
4 Christ Donders Tilburg Nederland 56:35 56:35
5 Tom Huijben Oosterhout Nb Nederland 57:15 57:15

1.2 km kinderlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bela Wennink Berkel-Enschot Nederland 3:52 3:51
2 Valencio Horvers Goirle Nederland 3:55 3:55
3 Sjors Bertens - Nederland 3:57 3:56
4 Isabel Luijckx Berkel-Enschot Nederland 3:58 3:57
5 Finn van Hest Middelbeer Nederland 4:01 3:59

800 mtr kinderl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mika Stoops Berkel-Enschot Nederland 2:55 2:55
2 Casper Franssen - Nederland 2:58 2:57
3 Julia de Ronde Dorst Nederland 2:59 2:58
4 Maud van Rijsewijk Helvoirt Nederland 3:00 2:59
5 Hidde Coppes - Nederland 3:04 3:04

10 km prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Milan Stawicki Alphen Nb Nederland 34:01 34:01
2 Sammy Peter Biest-Houtakker Nederland 39:22 39:21
3 Rob de Kort Berkel-Enschot Nederland 39:36 39:35
4 Wilfred Mateman Tilburg Nederland 41:32 41:27
5 Corné Fijneman Tilburg Nederland 41:48 41:34

5 km prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bram Maas Tilburg Nederland 17:23 17:22
2 Bjorn Becx Tilburg Nederland 19:10 19:09
3 Jasper van laarhoven Kaatsheuvel Nederland 19:55 19:55
4 Lars van Loon Berkel-Enschot Nederland 20:21 20:20
5 Ridi Verhagen 's-Gravendeel Nederland 20:21 20:21

400 mtr kinderl

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bart van Rijsewijk Helvoirt Nederland 1:34 1:34
2 Fenna Luijckx Berkel-Enschot Nederland 1:39 1:39
3 Mirthe - Nederland 1:45 1:45
4 Siem Bertens Berkel-Enschot Nederland 1:49 1:49
5 Noah Maas - Nederland 1:53 1:52

1.6 km kinderlo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Meuwissen Goirle Nederland 5:08 5:08
2 Marit van de Ven Berkel-Enschot Nederland 5:16 5:16
3 Elien Smits Drunen Nederland 5:17 5:16
4 Youri van Ierland Berkel-Enschot Nederland 5:27 5:26
5 Luuk Strooper Goirle Nederland 5:29 5:29

De Galgenwandel

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

1.2 km kinderlo

800 mtr kinderl

10 km prestatie

5 km prestatie

400 mtr kinderl

1.6 km kinderlo

De Galgenwandel

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.